Mam Dosc Głupie sprawe!!!!!!

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
Zablokowany
WWW_-
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 19.12.2004, 10:30

Mam Dosc Głupie sprawe!!!!!!

Post autor: WWW_- »

Moze to nie powinno nie byc w tym dziale ale niech juz tu zostanie. Nie jest to zadnym kłopotem tak mi sie zdaje. Chodzi o takie cos ze jesli jestem z moja dziewczyna to sie szybko podniecam i co zwiazku z tym moje jadra pracuja i wytwarzaja plemniki a przy tym cos wczesnije po pewnym czasie ten jak by zel wylatuje mi z cewki. Nie wiem czy to jest normalne ale moze ktos tu cos napisze na ten temat i nie zycze sobie tu głupich komentarzy i nie na temat :emm:
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Mam Dosc Głupie sprawe!!!!!!

Post autor: Phantom »

[inteligentna odpowiedź mode on]
Chyba to dobrze jeśli Twoja dziewczyna działa na Ciebie pobudzająco/podniecająco, wszystko w normie 8) I te pracujące jądra - wyglądasz jakbyś był.. zdrowy? :PO.o:mrgreen:


W ogóle nie wiem w czym problem, martw się jeśli zacznie Ci wyciekać nogawkami i Jej też od nóg mokro się zrobi :>
[inteligentna odpowiedź mode off]
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Mam Dosc Głupie sprawe!!!!!!

Post autor: Linka »

Ja tu chyba czegos nie rozumiem.... w ogole tematu nie kumam zbytnio. Ktortko spytam... czy chodiz o to ze dostajesz wytrysku na widok swojej dziewczyny?
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
WWW_-
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 19.12.2004, 10:30

Re: Mam Dosc Głupie sprawe!!!!!!

Post autor: WWW_- »

Ja tu chyba czegos nie rozumiem.... w ogole tematu nie kumam zbytnio. Ktortko spytam... czy chodiz o to ze dostajesz wytrysku na widok swojej dziewczyny? Te pytanie nie jest skierowyane dla takich jak Ty bo chyba nie kumasz o co biega wiec sie jak mozesz nie udzielaj jak nie wiesz o co bierga bo zdaje mi sie ze to co mogłem to wytłumaczyłem wiecej sie juz nie da.
Phantom pisze:[inteligentna odpowiedź mode on]
Chyba to dobrze jeśli Twoja dziewczyna działa na Ciebie pobudzająco/podniecająco, wszystko w normie 8) I te pracujące jądra - wyglądasz jakbyś był.. zdrowy? :PO.o:mrgreen:


W ogóle nie wiem w czym problem, martw się jeśli zacznie Ci wyciekać nogawkami i Jej też od nóg mokro się zrobi :>
[inteligentna odpowiedź mode off]


A co do tego to spoko ze to tak luznie odebrałes ale duzo mi nie pomogłes moze mi ktos powiedzeic czy ma podobny przypadek czy cos takiego??


/poirytowany: Ile można! "ZMIEŃ" - taki fajny przycisk przy napisanym poście! On służy do korzystania! :evil:
devitto
Szalony pismak
Posty: 531
Rejestracja: 14.10.2004, 21:05
Lokalizacja: Kutno

...

Post autor: devitto »

Czasami tak jest... Czasami o tym moi koledzy się wypowiadali na biologii, aż w końcu nasza sorka wytłumaczyła ten fakt...

Płci przeciwne działają na siebie pobudzająco. W naszym wypadku bardzo silnie działa testosteron. Organizm jednak nie jest pewny sytuacji, aczkolwek przygotowuje się - nawilża, rozprowadzając "substancję pierwotną" czyli śluz (jak to ty nazwałeś - żel :nom: ).

Sądzę, że wytłumaczyłem temat...
We are the champions!
jordann
Młody aktywny
Posty: 104
Rejestracja: 16.12.2004, 23:57
Lokalizacja: ostrzeszow

Re: Mam Dosc Głupie sprawe!!!!!!

Post autor: jordann »

hehehehe :) to zaloz klamerke :P
"Chodz ze mna by nadac sens zycia krokom"
JaQb
Szalony pismak
Posty: 539
Rejestracja: 30.09.2004, 15:35
Lokalizacja: SAn OK

Re: Mam Dosc Głupie sprawe!!!!!!

Post autor: JaQb »

chyba wszystko zostało wyjaśnione? :wink:
przez wszystkie dni aż do skończenia świata..
jest przy Tobie Chrystus..
Nie bój się ..
WWW_-
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 19.12.2004, 10:30

Re: Mam Dosc Głupie sprawe!!!!!!

Post autor: WWW_- »

jordann pisze:hehehehe :) to zaloz klamerke :P


Taki teks to se pozostaw dla siebie. A co do wyjasnienia to cos tam wytłumaczyliscie. :?
Zablokowany