Co robi pierwsze wrażenie (na kobietach)

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
soul
Młody aktywny
Posty: 112
Rejestracja: 31.01.2005, 05:43

Re: Co robi pierwsze wrażenie (na kobietach)

Post autor: soul »

Kubuś pisze:powiedzcie drogie dziewczyny, jak oceniacie tyleczki skejtow :) ? Bo chyba nie reka?
ja takich tylkow po prostu nie oceniam
albo normalne spodnie albo wypadasz z gry :mrgreen:

w moim przypadku pierwsze wrazenie jest najwazniejsze
zawsze rzuca cien (albo swiatlo :wink: ) na faceta

najpierw spogladam na twarz... oczy... usta... sylwetka..

z kolezanka z lawki oceniam chlopakow w skali od 1 do 10

dla sportu :wink:,

a zel jest dla pizdusiow
(dlaczego dla faceta bardziej obrazliwe jest nazwanie go pizdusiem niz uzycie wulgarnego slowa opisujac jego osobe?)
do you think you're better off alone?
ylka
Człowiek czynu
Posty: 1122
Rejestracja: 30.07.2003, 22:37
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Co robi pierwsze wrażenie (na kobietach)

Post autor: ylka »

Czarownica pisze:
silas pisze:Chciałbym dodać swoje grosze do wątku prowadzonego...
.. a mianowicie, przeglądając wasze posty nie natknołem się na motyw "Włosów na żelu", czyżby to nie miało żadnego znaczenia? :lol:
włosy na zel są ok pod warunkim że tych włosów jest więcej niż tego żelu
hmm, chyba tak. ;)
jakoś nie pomyślałam o tych włosach na żelu, bo nigdy ktoś taki mi się nie podobał, praktycznie żaden mój znajomy tego nie stosuje, więc i... a tak w ogóle to niewielu chłopakom to pasuje tak naprawdę. (: (a pasuje z reguły wtedy, gdy żel ten jest niewidoczny prawie).



Kubuś pisze:powiedzcie drogie dziewczyny, jak oceniacie tyleczki skejtow :) ? Bo chyba nie reka?
chciałam zauważyć, że tylko ręką da się sprawdzić, czy oni tam cokolwiek mają... *lol* ...bo tak z boku to nie widać. ;-p
smile like a melon slice : )
ODPOWIEDZ