Komputer z drewna?!

Masz problem z komputerem, jakimś programem lub poprostu chesz wymienić swoje uwagi na ten temat? Możesz to zrobić tutaj! Nasze hasło: "format c:" (-;
ODPOWIEDZ

Czy chciałbyś mieć drewnianą myszkę?

Tak!
8
62%
Nie!
5
38%
 
Liczba głosów: 13

*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Komputer z drewna?!

Post autor: *MysterY* »

No właśnie co myślicie o kompie który byłby z drewna? Dokładniej chodzi mi tu o myszkę która byłaby z zrobiona z materiału który znany popularnie jest jako drewno, myszka miała by podświetlenie typu neonowego po bokach tak aby światło padało blisko myszki na podkładkę :mrgreen: . Myślałem z grupą żeby zrobić także klawiaturę do tej myszki czyli coś podobnego tyle że klawisze by się świeciły na niebiesko [neon 8) ]. Co myślicie na taki temat? [ogólnie to jest zadanie z wynalazków (nie pytajcie co to za przedmiot)]
Cena myszki to około 150 dla bezprzewodowej z laserem
i 100 dla przewodówki z laserem
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
Plik
Młody aktywny
Posty: 142
Rejestracja: 04.04.2004, 09:35

Re: Komputer z drewna?!

Post autor: Plik »

oczywiscie to tylko twoja [nasza] cena :]
hm obudowa do kompa albo monitora cos nietypowego ale moze bedzie sie podobac [ja bym nie chcial ale na pewno znazl by sie ktos kto by kupil:P]
kalwiatura i myszka hmm tesh nie za bardzo ;] [ale moze byc ciekawe;P]
pozdrawiam.
btw; mam nadzieje MysterY ze uda sie conieco :]
Linux Slackware 2.4.29 in 686.
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Komputer z drewna?!

Post autor: stefan »

myszka miała by podświetlenie typu neonowego po bokach tak aby światło padało blisko myszki na podkładkę
o ile wiem, to drewno nie przepuszcza światła...
Myślałem z grupą żeby zrobić także klawiaturę do tej myszki czyli coś podobnego tyle że klawisze by się świeciły na niebiesko
j.w.
Co myślicie na taki temat?
kompletnie bez sensu. drewno nie jest materiałem odpowiednim do produkcji klawiatury. już lepiej zrobić obudowę z drewna, to byłoby coś... polerowany mahoń, skóra na bokach : )
Plik
Młody aktywny
Posty: 142
Rejestracja: 04.04.2004, 09:35

Re: Komputer z drewna?!

Post autor: Plik »

hm stefan, a wiesz ze jednak takie myszki powtaja produkowane bodajze przez firme swedex ?cus takiego ;]
drewno moze nie przepuszcza ale otwory w drewnie tak lol [moze nie w drewnie ale przez szczeliny mowa o klawiszach ;]]
pozdro.
Linux Slackware 2.4.29 in 686.
devitto
Szalony pismak
Posty: 531
Rejestracja: 14.10.2004, 21:05
Lokalizacja: Kutno

...

Post autor: devitto »

Pomysł bardzo ciekawy, i jak najbardziej stosowny do próby...
Szczerze mówiąc, chciałbym mieć taką optyczną myszkę z polerowanym i lakierowanym drewienkiem :mrgreen:
We are the champions!
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Komputer z drewna?!

Post autor: stefan »

może iluminacja przez szczeliny wygląda ładnie i w to nie wątpię, ale dalej trzymam się swojej wersji i mam przed oczami obudowę kompa wyglądającą jak schowek na szampana w maybachu o. rydzyka :)
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Komputer z drewna?!

Post autor: *MysterY* »

stefan pisze:może iluminacja przez szczeliny wygląda ładnie i w to nie wątpię, ale dalej trzymam się swojej wersji i mam przed oczami obudowę kompa wyglądającą jak schowek na szampana w maybachu o. rydzyka :)
No nie wiem ale ogólnie jakbyś miał domek z drewna z kominkiem itp. to nie sądze że byśchciał szaraka koło takiego kominka :mrgreen:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Komputer z drewna?!

Post autor: shyduo »

fajna rzecz taka myszka. Obudowa do komp tesh zresztą była by taka sama. A co do tego barku, to ja mogę mieć całego maybacha, w środku wprawdze komp nie jest z drewna, ale i tak mi tonie przeszkadza :D
mhl
Młody aktywny
Posty: 124
Rejestracja: 10.01.2005, 22:16
Lokalizacja: Chełm

Re: Komputer z drewna?!

Post autor: mhl »

drewniana myszka!




......brzydal


moj Logitech mi sie podoba i nie chce zmieniać, natomiast jeśli miałbym jakąś zabudowę robić to bardzo chętnie + drewniany monitor.
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Komputer z drewna?!

Post autor: shyduo »

ale oczywiście mój trackball Logitech Marble Mouse jest debeściak.
Ale może znajdzie się ktoś poza mną komu się spodoba,
bo ... "nasz klient nasz paaannnn" :D
Fergie
Szalony pismak
Posty: 883
Rejestracja: 29.12.2004, 16:12
Lokalizacja: z miasta

Re: Komputer z drewna?!

Post autor: Fergie »

Komputer z drewna...blee Mi sie jakoś drewno kojarzy z drzazgami i z jakimś wieśniackim albo góralskim stylem... Czyli takim jaki jest u nas w domu..wszystko i tak juz jest z drewna to poco jeszcze komputer?
Nie żyje się, nie kocha i nie umiera - na próbę

[ Jan Paweł II ]
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Komputer z drewna?!

Post autor: *MysterY* »

Fergie, drewno było by emaliowane [czy jakoś tak] że by było gładziudkie. :mrgreen:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
Fergie
Szalony pismak
Posty: 883
Rejestracja: 29.12.2004, 16:12
Lokalizacja: z miasta

Re: Komputer z drewna?!

Post autor: Fergie »

*MysterY* pisze:Fergie, drewno było by emaliowane [czy jakoś tak] że by było gładziudkie. :mrgreen:
To chyba by dziwnie wyglądalo... Cyba mi by sie po tym reka ślizgała i by sie pociła :D No tak to jest zawsze mi coś nie pasuje...
Nie żyje się, nie kocha i nie umiera - na próbę

[ Jan Paweł II ]
ODPOWIEDZ