Biografie po angielsku.

Spędzamy w niej (albo powinniśmy spędzać) sporą cześć swojego życia. Jak w niej przetrwać i zostać sobą? Jak radzić sobie z codziennymi szkolnymi wymogami? Jak uniknąć najgorszych katuszy? Co interesującego dzieje się u Was w szkole, a z czym nie możecie wytrzymać?
Zablokowany
Mada
Młody aktywny
Posty: 13
Rejestracja: 13.12.2004, 00:44
Lokalizacja: z piekła!!!!

Biografie po angielsku.

Post autor: Mada »

Elko ziomy!!! Potrzebuje na 09.02 biografie dwóch sławnych osób. Typu :Mickiewicz, Skłodowska, Kopernik, Słowacki itd. Ale problem w tym, że po ANGIELSKU!!! Będę wdzięczna wszystkim uczciwym ludziom, którzy napiszą mi te dwie biografie jak najlepiej. Albo dajcie mi adres jakiejś fajnej stronki z takimi biografiami. Pozdrowionka!!!
"Oddaje Ci mą dusze, a z nią mą milość bez granic...."
Mada/lenka
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Biografie po angielsku.

Post autor: Linka »

A nie mozesz poszukac sobie na wyszukiwarce?? Albo na www.sciaga.pl/prace
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Biografie po angielsku.

Post autor: Fighter »

Linka pisze:A nie mozesz poszukac sobie na wyszukiwarce?? Albo na www.sciaga.pl/prace
Nie mozna, bo wszystko nalezy podac pod nos. :mrgreen:
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Biografie po angielsku.

Post autor: Phantom »

Ooo nie! Może jeszcze zanieść Ci do szkoły wydrukowany egzemplarz?

Jaka tam Ściąga?! GOOGLE! Wystarczy jedno magiczne słówko "biography". Zamykam, bo mnie odnalezenie historii życia w języku angielskim przykładowo wymienionego Mickiewicza zajęło 10 sekund. Poszukaj! :evil:
Zablokowany