Wasze osiągnięcia

Piłka nożna, Koszykówka, Ping-pong czy choćby nawet golf ;)
Tutaj porozmawiasz o wszystkim co z nim związane!
ODPOWIEDZ
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Wasze osiągnięcia

Post autor: Piqs - X »

Macie jakieś sportowe osiągnięcia ? Pochwalcie się :lol:
PAL MAL
Młody rozbrykany
Posty: 381
Rejestracja: 21.10.2002, 21:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wasze osiągnięcia

Post autor: PAL MAL »

Pare medali na różnych zawodach. Nic takiego ważnego. Oczywiście w kajakarstwie :)
YO MY BROTHER!
Holl
Młody aktywny
Posty: 29
Rejestracja: 29.10.2002, 23:49
Kontakt:

Re: Wasze osiągnięcia

Post autor: Holl »

Zadnych osiagniec prawie :( w podstawowce tylko udalo sie zdobyc w siatkowce mistrzostwo miasta czyli GLIWIC no i mistrzostwo regionu a pozniej w wojewodzkich dostalismy :(
Splendor to jest squad
ANO
Młody rozbrykany
Posty: 267
Rejestracja: 28.09.2002, 15:01

Re: Wasze osiągnięcia

Post autor: ANO »

pare zwycięstw z drużyną szkolną w Piłce Nożnej, nic specjalnego, mój kumpel to ma osiągnięcia, gra w szachy, co chwile gdzieś wyjeżdza i przywozi coś, mu już regału na nagrody brakuje.... :mrgreen:
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: Wasze osiągnięcia

Post autor: macey »

nofin` spesjal .... tam trzy razy 1 miejsce w gimnazjum w pilce noznej ale to tylko naszego gimnazjum... kiedys tam 4 miejsce w tenisie.. jakis turniej byl...niepamietam jaki... i dalej nic wiecej nie pamietam... ;P
Roshowa
Młody aktywny
Posty: 131
Rejestracja: 09.10.2002, 19:42

Re: Wasze osiągnięcia

Post autor: Roshowa »

buahahahaha, ja kiedys w sachy gralam :P to osiagniecia calkiem niezle .... teraz facet od szachów mnie meczy zebym nadal chodzila na nie .... ale w sporcie to o ile pamitam nic nadzwyczajnego =( Ale to sie jeszcze zmieni :P
Catzz Rulzz!
grz3siek
Młody aktywny
Posty: 125
Rejestracja: 28.09.2002, 19:13
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Wasze osiągnięcia

Post autor: grz3siek »

Ja w podstawówce gralem w klubie pilkarskim... byly tam jakies sukcesy itd. ale chyba pod koniec 5 klasy "zlapalem" kontuzje kolana :( do dzis mnie boli jak biegam :cry: Mimo to staram sie nadal uprawiac sport i chyba mi to wychodzi... w gim. bylem w reprezentacji szkoly w kosza i siatke, moja druzyna zdobyla mistrzostwo gimnazjum w noge i trzecie miejsce w kosza. teraz w liceum jestem w szkolnej druzynia w kosza i siatke... chcieli mnie wziasc jeszcze na noge ale odmowilem.... po kazdym treningu to ledwo chodze :/ no ale coz czego to sie nie robi dla rozwoju... poza tym jezdze na snowboardzie i w tym roku bylem na jakichs zawodach ale bez dobrego efektu :(
bolec
Młody aktywny
Posty: 90
Rejestracja: 18.02.2003, 15:52
Lokalizacja: Tybet

Re: Wasze osiągnięcia

Post autor: bolec »

Ja nic wielkiego II i III miejsce w kosza w podstawówce i tam jakieś turnieje w noge w Piątek jadymy czyli jutro 21.02.03 jadymy na siatke do gim 9 we wrocku
Przykro mi ,ale ptak nie telefon komórkowy nie liczy się kto ma większy
Słonko
Młody aktywny
Posty: 24
Rejestracja: 05.04.2003, 07:32
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wasze osiągnięcia

Post autor: Słonko »

A ja sie pochwale :wink: niemam żadnych osiągnięć w tym kierunku, nawet teraz na w-efie nie ćwicze no czasami gram w ping-ponga :) ale chyba nienazwe tego grą :wink: :arrow: :wink:
"niemartw się jutro i tak będzie gorzej"
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Wasze osiągnięcia

Post autor: PLAGIATT »

Złoty Medal na Otwartych Mistrzostwach Wielkopolski w Walkach Reżyserowanych... w roku 2000 :)
ODPOWIEDZ