Idol

Dzisiejszy świat i Polska to wiele kontrowersji i pytań. W tym forum poruszamy wszystkie problemy polityczne, gospodarczo-społeczne i kulturalno-religijne świata. Tu możecie pisać co Wam się nie podoba w dzisiejszym systemie, który kraj będzie nowym supermocarstwem i który polityk jest skorumpowany (-;
Zablokowany
Michal
Człowiek czynu
Posty: 1303
Rejestracja: 27.08.2004, 13:14
Lokalizacja: Łódź / Warszawa

Idol

Post autor: Michal »

Juz w ta srode rozpocznie sie kolejna edycja IDOLA, co Wy o tym sadzicie? Czy powrot "starego" skladu JURY sprawi ze 4 edycja (chyba) bedzie tak samo dobra jak pierwsza?
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Idol

Post autor: Linka »

mysle ze programy typu idol czy inne reality show znudzily sie ludziom. Na poczatku to byla furrora a teraz oglada sie najwyzej zeby zabic wolny czas. Wybieraja ostatecznie ludiz ktorzy sa i tka potem krytykowani a ich płyty nei sprzedaja sie tak jakby autorzy programu i sami wykonawcy chcieli. janosz? Brodka? Nie moj gust, osobiescie uwazam za beznadzieje. Zalewski jeszcze w miare mi odpowiadał, ale skonczyl i tak na robieniu coverow
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Kubuś
Młody rozbrykany
Posty: 445
Rejestracja: 16.01.2005, 19:05
Lokalizacja: Ełk

Re: Idol

Post autor: Kubuś »

http://www.strefazso9.pl/forum/viewtopi ... 202a9a453f :hihi:

Jak będzie gdzieś blisko mnie to pojade, zaśpiewam jakąś pompową piosenke i mnie w TV puszczą jak tego od darów losu :)
Nie narzekam, chociaż jestem niższy niż Clint Eastwood
Chociaż nigdy nie dołączę do grona kulturystów
Chociaż nie znam setek przysłów , nie narzekam
Bo fruzie wolą optymistów :wink:
Zablokowany