Czy miłość trwa wiecznie?

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
Kasia
Młody aktywny
Posty: 13
Rejestracja: 14.02.2005, 19:56
Lokalizacja: Łódź

Czy miłość trwa wiecznie?

Post autor: Kasia »

Jak myślicie czy jeśli się kogoś kocha to to uczucie kiedyś mija, nawet jeśli już się nie jest z tą osóbką??Bo ja myślę, że nie, widzę to po sobie, nie wiem co prawda co będzie za 10 lat, ale myśle, że nie minie... Np.mój kumpel był kiedyś z dziewczyną, bardzo się kochali, ale przez rodziców musieli się rozstać(to tez jest chore- przez rodziców, przecież to nie oni mają być ze sobą na wieczność).Teraz on ma żonę i dwójkę dzieci, ale pomimo tego zawsze mówi, że jego jedyną miłością była dziewczyna z młodych lat i żałuje, że nic nie zrobił żeby byli razem, rodzice wygrali... :emm: Wiem na 100%, że mój były bardzo mnie kochał i dlatego nie mogę uwieżyć, że nie jesteśmy już razem. Co prawda zerwałam z nim, ale chciałam wrócić...tylko,że on...no nie wiem. Mam nadzieję, bo nie wierzę, że dzień później już przestał by mnie kochać...i nie tylko dlatego mówi i robi rzeczy wskazujące na to,że chce być ze mna, ale jagby Go coś hamowało, może jest zraniony, a może tu też rodzice biorą górę. Napiszcie co o tym myślicie i czy macie podobne problemy lub wasi znajomi
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Czy miłość trwa wiecznie?

Post autor: Linka »

To czy czyjas milosc bedzie trwac wiecznie czy nie zalezy tylko od osob ktore sie nie darza.
Mozna kogos pokochac i kochac az do upadłego, do życie, nawet jesli zwiazek sie rozpadnie, byc z kims innym al dalej kochac tamta osobe. No i of course milosc w prawdziwym małzenstwie tez powinna byc az do grobowej deski :P
Ale moze tez sie zdarzyc ze najpierw sie kogos kocha a potem milosc przeradza sie w nienawisc (u mnie na pewno by tka bylo w przypadku zdrady)
No wiec moja odpowiedz an pytanie z topiku brzymi I TAK I NIE :)
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Czy miłość trwa wiecznie?

Post autor: SkaTe_GirL »

Jedno zdanie :
Milosc nie trwa wiecznie.
Takie moje zdanie
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Kubuś
Młody rozbrykany
Posty: 445
Rejestracja: 16.01.2005, 19:05
Lokalizacja: Ełk

Re: Czy miłość trwa wiecznie?

Post autor: Kubuś »

Jezeli jest to naprawdę miłość - to trwa wiecznie.
Nie narzekam, chociaż jestem niższy niż Clint Eastwood
Chociaż nigdy nie dołączę do grona kulturystów
Chociaż nie znam setek przysłów , nie narzekam
Bo fruzie wolą optymistów :wink:
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Czy miłość trwa wiecznie?

Post autor: Phantom »

Każda miłość się kiedyś kończy ; ]
Brahms
Młody aktywny
Posty: 184
Rejestracja: 07.02.2005, 20:43
Lokalizacja: Piła

Re: Czy miłość trwa wiecznie?

Post autor: Brahms »

Phantom pisze:Każda miłość się kiedyś kończy ; ]
Kończą sie zauroczenia, a prawdziwa miłośc trwa wiecznie.
All you need is love
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Czy miłość trwa wiecznie?

Post autor: Piqs - X »

Na dzień dzisiejszy chcialbym zeby trwala wiecznie *_* :D
Virgin
Szalony pismak
Posty: 743
Rejestracja: 19.08.2004, 22:15
Lokalizacja: LODZ

Re: Czy miłość trwa wiecznie?

Post autor: Virgin »

Dla mnie miłość to przyzwyczajenie do drugiej osoby i ciekawość jaka ta osoba jest, czym sie od nas różni i jak daleko jesteśmy zdolni posunąć się będąc z tym człowiekiem.
To wszystko po czasie może się znudzić, więc moim zdaniem:
Miłość nie trwa wiecznie, nic nie trwa wiecznie.
MIŁOŚCI MOWĄ NIE JEST SŁOWO,
LECZ BOSKI POCAŁUNEK.
you are the reason I wake up everyday and sleep through the night
ORZO
Szalony pismak
Posty: 568
Rejestracja: 14.02.2004, 21:53

Re: Czy miłość trwa wiecznie?

Post autor: ORZO »

Nigdy nic nie wiadomo.Jednych to spotyka a innych nie.
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Czy miłość trwa wiecznie?

Post autor: Paweł »

Czy miłość trwa wiecznie?
A co to jest miłość?

Ale to już na inny topic... prosze nie robić ofów.
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
JaQb
Szalony pismak
Posty: 539
Rejestracja: 30.09.2004, 15:35
Lokalizacja: SAn OK

Re: Czy miłość trwa wiecznie?

Post autor: JaQb »

może jest zraniony
myśle, że tak..
Popatrzcie, każdy z was pisze czy miłosc trwa wiecznie czy nie...
ale oczywiście każdy pisze to z własnego doświadczenia czyli.. jeżeli ktoś właśnie jest samotny i niedawno rozlecial mu się związak napisze, że milosc nie trwa wiecznie z kolei ktoś zakochany po uszy napisze odwrotnie. I będą się te zdania zmieniać..
Paweł napisał dobrze.. co to jest miłość?? Myśle- że miłość trwa wiecznie, oczywiście osoby mające 50 lat nie będą namiętnie całowaly się itp. ale męszczyzna da poczucie bezpieczeństwa kobieta da troske o dziadziuśa.. itp.
przez wszystkie dni aż do skończenia świata..
jest przy Tobie Chrystus..
Nie bój się ..
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Czy miłość trwa wiecznie?

Post autor: stefan »

miłość się nie kończy.

czy nie potraficie jej zobaczyć u swoich rodziców? moi rodzice się bardzo kochają, a w tym roku przypada 30 rocznica ich małżeństwa. to, że wasze związki są burzliwe i często szybko się kończą (co cechuje nastoletniość) nie oznacza, że jesteście wykładnikiem dla całego świata i można formułować teorie na własnej podstawie.

sami też na pewno potraficie pokazać ludzi, którzy kochają się przez całe życie - tylko że może szukacie nie w tej grupie, w której powinniście...
Kasia
Młody aktywny
Posty: 13
Rejestracja: 14.02.2005, 19:56
Lokalizacja: Łódź

Re: Czy miłość trwa wiecznie?

Post autor: Kasia »

Mądre rzeczy tu piszecie;) Znam osoby które są szczęśliwe po dzień dzisiejszy w swoim związku i takie które niestety nie znalazły w związku tego czego potrzebowały. Ok jeśli miłość istnieje i trwa wiecznie to dlaczego są też takie przypadki. Myślę, że jeśli ktoś już szczerze pokochał to już nigdy nie przestanie, no ale czy może kochać jedna osoba, a druga nie? Niby tak, ale po co skoro wiemy, że ta druga osóbka nie darzy nas tym samym uczuciem, więc dlaczego tak jest...Dlaczego nie znajdujemy tego uczucia tam gdzie by mogłobyć odwzajemnione... :emm:
Kasia
Młody aktywny
Posty: 13
Rejestracja: 14.02.2005, 19:56
Lokalizacja: Łódź

Re: Czy miłość trwa wiecznie?

Post autor: Kasia »

Prawdziwa miłość nie podlega zmianie, żadnym się brakiem nigdy nie zniechęci, w zaćmieniu szczęścia wierna nam zostanie, w zawodach życia boleść nam uświęci- FOREVER
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Czy miłość trwa wiecznie?

Post autor: Linka »

A jak np małzenstwo sie bardoz kocha itd a maz czy zona umrze to po jakims tam dluzszym czasie zaloby ta "zywa polowka" moze sobie znalesc nowego partnego i tez go kochac tak samo mocno (oczywiscie pameitajac o poprzednim wspolmałzonku) :P
milosc bywa wieczna ale nie zawsze i moze sie zdarzac wiele razy :P
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
pearl
Młody rozbrykany
Posty: 244
Rejestracja: 12.01.2005, 16:58
Lokalizacja: ze snów...

Re: Czy miłość trwa wiecznie?

Post autor: pearl »

milosc trwa wiecznie ja w to wierze i to bez wzgledu na to jakie sa moje doswiadczenia to wierze w to i bede wierzyc.

A mam za przyklad moich rodzicow :)
"Zmarnowaliśmy świt, a tego nie wybaczy nam żadne niebo" - J Morrison
Kasia
Młody aktywny
Posty: 13
Rejestracja: 14.02.2005, 19:56
Lokalizacja: Łódź

Re: Czy miłość trwa wiecznie?

Post autor: Kasia »

Może to nierozsądne, ale wierzę w miłość i w to, że jeżeli ktoś kogoś szczerze kocha, to już zawsze to będzie czuł, nic tego nie zmieni. :P

____________________________
Możesz mieć w swym życiu wielu facetów(kobiet), ale tak naprawdę tylko raz tak można kochać, raz tak patrzeć, tylko raz tak spocą Ci się dłonie, bo prawdziwa miłość w życiu jest tylko jedna; jedyna...a gdy ktoś Cię kiedyś zrani (jeśli) to nie rozpaczaj, bo wszystko co Cię nie zabije to Cię wzmocni...a miłość uczy w życiu najwięcej!!!

Kto miał szczęście w miłości, nie może mieć o niej żadnego pojęcia.
magnat
Młody aktywny
Posty: 140
Rejestracja: 30.11.2004, 13:16

Re: Czy miłość trwa wiecznie?

Post autor: magnat »

Przeczytałam wszystko i zastanawia mnie to: Jest para kochają się ponad wszystko z jakiś powodów się rozstają. Za 10lat jedna z nich nadal kocha tę osobę i nie umie z nikim innych być, A ta druga ma juz kogoś innego. Kocha jeszcze swoją starą miłość, ale nie chce z nią być wręcz woli ta drugą.
To mnie właśnie załamuje, gdy w związku jest osoba która niezmiernie kocha i nie może zapomnieć do końca życia o starej miłości, a ta druga żyje szczęśliwie z inną.
Przytul mnie życie Moje szczęście wielkie Przytul mnie ukrycie Widzę odbicie w tobie me ...
88
Młody aktywny
Posty: 9
Rejestracja: 16.02.2005, 15:42

Re: Czy miłość trwa wiecznie?

Post autor: 88 »

Ach, fenyloetyloamino! coz ty czynisz z ludzi...
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Czy miłość trwa wiecznie?

Post autor: =MiLi= »

Chciałabym żeby trwała wiecznie :)

Moi rodzice w tym roku będą obchodzić 19 rocznicę ślubu i nadal się kochaja i są udanym małżeństwem.. myślę, że wielka miłość trwa wiecznie.
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
ODPOWIEDZ