Prawdziwy przyjaciel

Ponoć to najpiękniejszy okres w życiu.... a jednak czasem daje sie we znaki - przerastające problemy; brak zrozumienia; nowe, nieznane sytuacje; ale także radości i powodzenia. Tu możesz napisać o tym wszystkim, co Cię boli, denerwuje, zastanawia i cieszy w Twoim obecnym życiu.
Ewela
Młody aktywny
Posty: 124
Rejestracja: 06.02.2003, 22:45

Re: Prawdziwy przyjaciel

Post autor: Ewela »

Wierzę w powodzenie znajomosci netowych. Mam kilku przyjaciół z nazwy, ot co - są i tak się nazywają. I mam tego jednego przyjaciela, który nie tyle co się nim nazywa, ale który naprawdę nim jest. Nasza znajomość nie polega na tym, że palimy coś i mamy fajne pomysły, ani na tym, że potrafimy się razem dobrze bawić -to oczywiście też występuje- najważniejsze jednak jest to, ze przed nim potrafię pokazywac nawet to swoje oblicze, którego wstydze się przed samą sobą, a on cierpliwie i subtelnie pokazuje mi drogi rozwiązania. Wiem, że jest przy mnie, a jego obecność wydobywa ze mnie moje lepsze ja. Może brzmi to idealistycznie, ale wydaje mi się, że mój przyjaciel własnie taki jest - idealny. Każdemu takiego życzę.
Na marginesie dodam, że poznaliśmy się w necie.
Stachu
Młody aktywny
Posty: 23
Rejestracja: 11.09.2002, 19:15

Re: Prawdziwy przyjaciel

Post autor: Stachu »

Według mnie najlepszy przyjaciel to taki kolo który pożyczy ci zawsze kasy jak jesteś w biedzie i nie masz na towar albo dziwki, albo nie wsypie mnie na komendzie, albo stawia różne rzeczy np: jedzenie wódkę itd...
Dobra starczy tego albo... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :twisted:
Luki
Młody rozbrykany
Posty: 356
Rejestracja: 29.09.2002, 15:52

Re: Prawdziwy przyjaciel

Post autor: Luki »

Stachu pisze:Według mnie najlepszy przyjaciel to taki kolo który pożyczy ci zawsze kasy jak jesteś w biedzie i nie masz na towar albo dziwki, albo nie wsypie mnie na komendzie, albo stawia różne rzeczy np: jedzenie wódkę itd...
Dobra starczy tego albo... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :twisted:
o ku#@a, ty to masz spojrzenie na swiat :( takich kumpli to pełno wokół, ale prawdziwy przyjaciel na pewno nie cechuje sie takimi rzeczami :(
wiedz , ze ... albo juz nic ;]]]]
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Prawdziwy przyjaciel

Post autor: Fighter »

Popieram Luka.
Stachu, miara prawdziwego przyjaciela nie jest kasa. Jesli ty tak uwazasz to raczej nikt nie uwaza cie za przyjaciela. To nazywa sie rzerowanie i takiego goscia to ja znac nawet bym nie chcial 8) .
Zmien sie puki mozesz, potem bedzie zapuzno :D
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
grz3siek
Młody aktywny
Posty: 125
Rejestracja: 28.09.2002, 19:13
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Prawdziwy przyjaciel

Post autor: grz3siek »

"nie bój się zmiany na lepsze..."
Ewela
Młody aktywny
Posty: 124
Rejestracja: 06.02.2003, 22:45

Re: Prawdziwy przyjaciel

Post autor: Ewela »

w takim razie nie mogłabym być Twoją przyjaciólką Stachu - na pewano nie pozyczyłabym Ci kasy na towar... co najwyżej na taksówkę na jakiś odwyk. :hihi:
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Prawdziwy przyjaciel

Post autor: bober »

Dla mnie prawdziwy przyjaciel to osoba dobra, oddana, serdeczna, wierna, pozostajaca w dobrych i bliskich stosunkach, zyjaca w przyjazni, darzona i obdarzona glebokim zaufaniem... a nie taki cepek co pozyczy na woode !

BTW: Stachu - nie znalem Cie od tej strony (-;
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
Aniołek
Młody aktywny
Posty: 108
Rejestracja: 14.02.2003, 11:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Prawdziwy przyjaciel

Post autor: Aniołek »

Wierzę w każdą przyjaźń. Wirtualne znajomości wcale nie są gorsze. Właściwie to przez dłuższy czas jedynym moim przyjacielem był człowiek z neta właśnie... prawdziwym przyjacielem :o
"myśli kłębią mi się w głowie, a zrozumieć nic nie mogę
myśli kłębią mi się w głowie, a powidzieć nic nie mogę "
[Lenny Valentino]

Pozdrawiam
Aniołek
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Prawdziwy przyjaciel

Post autor: ::PiotreK:: »

przyjaciel to ktos komu mozna zaufac jesli nawet tak myslisz ze mozna mu to nie zawsze tak jest wiem to ze swojego doswiadczenia teraz nikogo nie nazywam przawdziwym przyjacielem
Aniołek
Młody aktywny
Posty: 108
Rejestracja: 14.02.2003, 11:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Prawdziwy przyjaciel

Post autor: Aniołek »

wiem, że ten świat jest żly, itd. ale w jakiś ludzi trzeba wierzyć...
"myśli kłębią mi się w głowie, a zrozumieć nic nie mogę
myśli kłębią mi się w głowie, a powidzieć nic nie mogę "
[Lenny Valentino]

Pozdrawiam
Aniołek
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Prawdziwy przyjaciel

Post autor: ::PiotreK:: »

ja w ludzi wieze ale nie nazywam nikogo przyjacielem najwyzej dobrym kolega moge z nim porozmawiac o wielu zeczach ale nie zwiezam mu sie z jakis tajemnic
Aniołek
Młody aktywny
Posty: 108
Rejestracja: 14.02.2003, 11:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Prawdziwy przyjaciel

Post autor: Aniołek »

okej, moja wina, nieścisłość, już się poprawiam:
trzeba wierzyć ludziom, w ludzi, a niektórym jeszcze ufać... bo potem można się niechcący złapać na tym, że jest się samotynym :)
"myśli kłębią mi się w głowie, a zrozumieć nic nie mogę
myśli kłębią mi się w głowie, a powidzieć nic nie mogę "
[Lenny Valentino]

Pozdrawiam
Aniołek
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Prawdziwy przyjaciel

Post autor: ::PiotreK:: »

tylko o to chodzi ze wiezylem kiedys ludziom ale jak taki zaraz pujdzie powie innemu wszystko to co mi z tego znaczy to bylo kiedys teraz wlasnie jest taki jeden kturemu moge zaufac ale jeszcze za wczesnie zeby nazwac go przyjacielem
Aniołek
Młody aktywny
Posty: 108
Rejestracja: 14.02.2003, 11:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Prawdziwy przyjaciel

Post autor: Aniołek »

uslyszałam wreszcie to co powinnam usłyszeć :) :) Pozdrowienia Piotrek i wielu prawdziwych przyjaciół :)
"myśli kłębią mi się w głowie, a zrozumieć nic nie mogę
myśli kłębią mi się w głowie, a powidzieć nic nie mogę "
[Lenny Valentino]

Pozdrawiam
Aniołek
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Prawdziwy przyjaciel

Post autor: ::PiotreK:: »

DZIEKI nawzajem
Patryk007
Młody aktywny
Posty: 144
Rejestracja: 23.12.2002, 11:55
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Prawdziwy przyjaciel

Post autor: Patryk007 »

.....:::::piotrek:::::... pisze:tylko o to chodzi ze wiezylem kiedys ludziom ale jak taki zaraz pujdzie powie innemu wszystko to co mi z tego znaczy to bylo kiedys teraz wlasnie jest taki jeden kturemu moge zaufac
I dobrze, że się wcześniej wydało, że nie był przyjacielem...., ale jeżeli masz teraz kolegę to warto spróbować mu zaufać, zwierzyć się , a juz niedługo przekonasz się czy może zostać Twoim przyjacielem :?
Kimkolwiek jestem; Kimkolwiek myśle, że jestem;
zawsze pozostanę SOBĄ !
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Prawdziwy przyjaciel

Post autor: PLAGIATT »

ważne by było żeby... hm.... no ten tego że ty ufasz mu a on ci :) ....
Ewela
Młody aktywny
Posty: 124
Rejestracja: 06.02.2003, 22:45

Re: Prawdziwy przyjaciel

Post autor: Ewela »

i na tym właśnie polega szukanie przyjaciół... przeciez nigdy nie jest tak, ze nie mylimy się co do różnych osób.... możemy zarówno pochopnie oceniac ludzi negatywnie, ale równiez za szybko możemy pomyślec o kimś, ze jest naszym przyjacielem.
I jesli nim nie jest, to szukamy dalej. W końcu go spotkamy :)))) YTego zycze każdemu :)
dominika
Młody rozbrykany
Posty: 296
Rejestracja: 11.11.2004, 22:44
Lokalizacja: z zabrza

hmmm?

Post autor: dominika »

można, łatwiej przejsc przez ten koszmar z kimś bliskim majacym podobne problemy do naszych..a taka przyjaźń uformowana na trudnych warunkach bedzie trwała..aż po gró:P
tynka:)
Młody rozbrykany
Posty: 452
Rejestracja: 14.10.2004, 19:51
Lokalizacja: z marzeń...

Re: Prawdziwy przyjaciel

Post autor: tynka:) »

w kwestii przyjazni nie ma okreslonego wieku...pewnie, ze taka przyjazn jest mozliwa!!
"Wszystko to marnośc i pogoń za wiatrem..."
Kohelet
ODPOWIEDZ