Wolisz młodszego/młodszą, czy straszego/starszą od siebie?

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
Madziora
Młody aktywny
Posty: 2
Rejestracja: 26.02.2005, 14:24
Lokalizacja: Zet Gie

Wolisz młodszego/młodszą, czy straszego/starszą od siebie?

Post autor: Madziora »

Hmm... pewnie zastanawiacie sie czemu taki temat se wymyslilam wiec tak: Podobaja mi sie zazwyczaj starsi chlopacy, ale mam wieksze powodzenie u mlodszych (najczesciej o rok) czy powinnam sie zajnteresowac kims mlodszym czy czekac az jakis starszy mnie zauwazy hehe :D:D A wy wolicie starszych (starsze) czy młodszych (mlodsze) od siebie hehe :) [/b]
KiEdY Do lUdZiA TuLi sIe lUdZ To LuDz dO LuDzIa mUsI CoS CzUc =]
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Wolisz młodszego/młodszą, czy straszego/starszą od siebie?

Post autor: shyduo »

Ja myślę, że to zależy od konkretnej osoby, która mi sie podoba. Czasami starsze, czasami młodsze dziewczyny wpadaja mi w oko. Chociaż jest coś w tym, że do pewnego wieku, faceci interesują sie starszymi dziewczynami, a później na odwrót :D
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Wolisz młodszego/młodszą, czy straszego/starszą od siebie?

Post autor: Linka »

Ja bedac obecnie w moim wieku w zyciu bym nie chciala mlodszego chlopaka, moze za 5 lat to bedzie normalne ale teraz na pewno nie,
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
ORZO
Szalony pismak
Posty: 568
Rejestracja: 14.02.2004, 21:53

Re: Wolisz młodszego/młodszą, czy straszego/starszą od siebie?

Post autor: ORZO »

Moja dziewczyna jest młodsza ode mnie o jeden dzień. :wink: Dla mnie najważniejsze było czy dziewczyna jest ładna i czy z charakterkiem.A co do wieku to 2 latka wstecz albo 2 do przodu,zresztą różnie to bywało :twisted: .
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Wolisz młodszego/młodszą, czy straszego/starszą od siebie?

Post autor: =MiLi= »

Hmm to zalezy od konkretnego chlopaka, podobno faceci dojrzewaja pozniej ale czasem mlodszy jest powazniejszy niz starszy tak ze nie ma na to reguly :) poza tym przeciez najwazniejsze jest przeciez to cos ;)
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Virgin
Szalony pismak
Posty: 743
Rejestracja: 19.08.2004, 22:15
Lokalizacja: LODZ

Re: Wolisz młodszego/młodszą, czy straszego/starszą od siebie?

Post autor: Virgin »

Mnie zazwyczaj w oko wpadają starsi ;)
MIŁOŚCI MOWĄ NIE JEST SŁOWO,
LECZ BOSKI POCAŁUNEK.
you are the reason I wake up everyday and sleep through the night
Byczek
Szalony pismak
Posty: 591
Rejestracja: 19.10.2004, 22:04
Lokalizacja: Pruszków

Re: Wolisz młodszego/młodszą, czy straszego/starszą od siebie?

Post autor: Byczek »

Byl kiedys (teraz raczej nie!) taki przyjety ogólnie stereotyp, ze chlopak ma byc starszy od swojej dziewczyny, bo chlopcy sa pozniej dojrzali!

Ja wiem ze mlodsze dziewczyny sa, jakby to powiedziec, za glupiutkie jak dla mnie, potrzebuje dziewczyny starszej tylko o rok :] Ma sie te wymagania! No chyba ze bedzie to wyjatek i znajde taka ktora nie bedzie slodką idiotką i ukaze troszke swej inteligencji! No i nie chce jakiejs super laski, bo wiem ze wczesniej czy pozniej zdradzi mnie z bogatszym!

Piss
Niech kierunku nie wyznacza Ci horyzont, bo tak naprawdę
iść dokądkolwiek, to iść do nikąd
Inczi
Młody aktywny
Posty: 19
Rejestracja: 19.02.2005, 21:30

Re: Wolisz młodszego/młodszą, czy straszego/starszą od siebie?

Post autor: Inczi »

A ja potrzebuje albo starszego albo w moim wieku - ale to róznie -, bo młodsi sa raczej średnio dojrzali (-;
A "to coś" jest konieczne! (-:
Madziora
Młody aktywny
Posty: 2
Rejestracja: 26.02.2005, 14:24
Lokalizacja: Zet Gie

Re: Wolisz młodszego/młodszą, czy straszego/starszą od siebie?

Post autor: Madziora »

Byczek a ile masz latek jesli mozna wiedziec:) hehe :)
KiEdY Do lUdZiA TuLi sIe lUdZ To LuDz dO LuDzIa mUsI CoS CzUc =]
ORZO
Szalony pismak
Posty: 568
Rejestracja: 14.02.2004, 21:53

Re: Wolisz młodszego/młodszą, czy straszego/starszą od siebie?

Post autor: ORZO »

Byczek pisze:
Ja wiem ze mlodsze dziewczyny sa, jakby to powiedziec, za glupiutkie jak dla mnie, potrzebuje dziewczyny starszej tylko o rok :] ... No i nie chce jakiejs super laski, bo wiem ze wczesniej czy pozniej zdradzi mnie z bogatszym!

Piss
To Ty jesteś wszechwiedzącą Alfą i Omegą!!!Dla mnie jazda po stereoypach. :emm:
devitto
Szalony pismak
Posty: 531
Rejestracja: 14.10.2004, 21:05
Lokalizacja: Kutno

...

Post autor: devitto »

Moja Najdroższa, o której serce walczę jest młodsza ode mnie o 3 miesiące... I jest naprawdę dojrzała, dojrzalsza, niż stereotypowe dziewczyny w Jej wieku...
I chyba dzięki temu się w Niej zakochałem... za temperament, charakter...
We are the champions!
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Wolisz młodszego/młodszą, czy straszego/starszą od siebie?

Post autor: stefan »

wOlIsZ MlOdSzEgO (młodsza) CzY StaRsZeGo( starsza) Od sIeBiE
caps lock szwankuje? nie wiem jak was, ale mnie to strasznie wk***ia... :/
[...]zastanawiacie sie czemu taki temat se wymyslilam [...] Podobaja mi sie zazwyczaj starsi chlopacy, ale mam wieksze powodzenie u mlodszych [...] czy powinnam sie zajnteresowac kims mlodszym czy czekac az jakis starszy mnie zauwazy hehe A wy wolicie starszych (starsze) czy młodszych (mlodsze) od siebie hehe
nie zrozum mnie źle - ale ja bym się Tobą hehe nie zainteresował hihi dLaTeGo mOsHe ZaStAnOoF sIeM dlaczego interesują się Tobą młodsi.
Chociaż jest coś w tym, że do pewnego wieku, faceci interesują sie starszymi dziewczynami, a później na odwrót
tru! sam to przeżywałem i - jak widzę - nie byłem sam!
Hmm to zalezy od konkretnego chlopaka,
prawda.
podobno faceci dojrzewaja pozniej
tzw. "prawda pozorna". kobiety uważają się za dojrzalsze i zachowują się jakby były, ale tylko do momentu, w którym zobaczą "coś takiego kofanego ojeeeeeeeeeeejjjj" lub zaczną plotkować.
czasem mlodszy jest powazniejszy niz starszy
prawda, ale to tak jakbyś prognozowała pogodę na jutro: "będzie ładnie albo będzie brzydko" - ktoś musi być poważniejszy, więc Ameryki nie odkryłaś.
nie ma na to reguly [...] najwazniejsze jest przeciez to cos
i to jest wg mnie esencja, z tym się zgodzić trzeba.
Ja wiem ze mlodsze dziewczyny sa [...] za glupiutkie jak dla mnie
ooo, to jaki mądry jesteś!
potrzebuje dziewczyny starszej tylko o rok :]
zalicz eksternistycznie jedną klasę.
Piss
sikać??



a co do mnie - uważam, że różnica wieku do mniej więcej 2 lat jest ok - i to w obie strony. jasne że co człowiek to przypadek, ale w większości przypadków taka rozbieżność urodzin nie jest wielką przeszkodą. przeszkodą może być wtedy, gdy jedna ze stron nie rozumie już potrzeb i obowiązków tej drugiej. 15-latka nie zrozumie, że jej 20-letni chłopak musi spędzać czas w pracy lub na uczelni, nie rozkmini że w czasie sesji będzie miał dla niej mniej czasu. kluczem jest zrozumienie potrzeb partnera, jak jest to - to i cała reszta jakoś powinna przyjść (oczywiście przy założeniu, że i związek jest udany).
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Wolisz młodszego/młodszą, czy straszego/starszą od siebie?

Post autor: SkaTe_GirL »

Stefan... wiesz jestem pod wrazeniem Twoich komentarzy ; -PP
Co do tematu... raczej starsi choc tak jak to przedstawiono ponizej starszy nie znaczy zawsze dojrzaly... wiec to nie zalezy od tego co lubimy tylko od tego kto jaki jest ; -]
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: Wolisz młodszego/młodszą, czy straszego/starszą od siebie?

Post autor: Mirriam »

Hmmm....a ja w sumie wolę się chyba spotykać ze starszymi ode mnie chłopakami.... Jakoś tak się zawsze przyjęło - starsze towarzystwo, starszy chłopak... Może dlatego, że nigdy nie poznałam nikogo w moim wieku, kto bym mnie zainteresował...
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Wolisz młodszego/młodszą, czy straszego/starszą od siebie?

Post autor: Phantom »

Krzyś zawsze jest najmłodszy :> A więc starsze :] No, ewentualnie ten sam rocznik :]
Michael
Młody aktywny
Posty: 111
Rejestracja: 08.11.2004, 22:56
Lokalizacja: Łódź

Wolisz młodszego/młodszą, czy straszego/starszą od siebie?

Post autor: Michael »

Krzyś nie łam sie ja też jestem zawsze najmłodzszy i najczeście wole starsze dziewczyny ponieważ nie są takimi które jak to sie je nazywma słodka idiotka czy jakoś tak poprostu lubie rozmawiac z dziewczynami i ludzmi którzy sa powarzni albo bardziej rozwinieci umysłowo wiec raczej tylko i wyłacznie starsze dziewczny
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Wolisz młodszego/młodszą, czy straszego/starszą od siebie?

Post autor: Paweł »

a ja jakoś tak zawsze trafiałem albo na młodsze (do 2-3 lat), albo w moim wieku... 8)
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Wolisz młodszego/młodszą, czy straszego/starszą od siebie?

Post autor: ::PiotreK:: »

a ja nielubie tylko jak są wyższe odemnie :] a reszta ujdzie no moze minimalna granica w dół to 2 lata jakoś niemogłem nigdy sie do młodszych przekonac
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Wolisz młodszego/młodszą, czy straszego/starszą od siebie?

Post autor: SkaTe_GirL »

Ja zazwyczaj trafiam na chlopakow w swoim wieku i czesto nizszych ; -/ Co jest sprawa dolujaca...
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Andzia_P.
Młody aktywny
Posty: 89
Rejestracja: 04.05.2005, 21:54
Lokalizacja: Chorzów

Re: Wolisz młodszego/młodszą, czy straszego/starszą od siebie?

Post autor: Andzia_P. »

W moim gronie znajomych albo chlopak ma dziewczyne mlodsza od siebie albo w swoim wieku rzadko spotyka sie dziewczyne z mlodszym chlopakiem. Ja osobiscie wole sie nie spotykac z mlodszymi chlopakami i nie dlatego ze u nas sie tak nie robi tylko dlatego ze wole chlopcow dojrzalszych. Wiemy z lekcij W.O.S.-u ze dziewczyny dorastaja szybciej i to ze mialabym miec chlopaka w swoim wieku to jeszcze ujdzie ale mlodszy......................
ODPOWIEDZ