Samotnosc

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
Virgin
Szalony pismak
Posty: 743
Rejestracja: 19.08.2004, 22:15
Lokalizacja: LODZ

Re: Samotnosc

Post autor: Virgin »

*MysterY* pisze:Ja sę wypowiem w ten sposób że żyć w samotni to wcale nie jest tak fajnie bynamniej w moim przypadku żyłem w samotni przez 6 miesięcy i mnie już czasem ku...ica mnie brała. Po prostu brak mi było 2 połówki serca. :mrgreen:
No ty sie z samotnosci "wyleczyles", a ja sie doluje od roku :(
MIŁOŚCI MOWĄ NIE JEST SŁOWO,
LECZ BOSKI POCAŁUNEK.
you are the reason I wake up everyday and sleep through the night
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Samotnosc

Post autor: *MysterY* »

a nie mówiłem chodź bedziemy razem??? :wink: to nie bo ja wolę być sama :P
:mrgreen:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Samotnosc

Post autor: Paweł »

:twisted: :P
"aaa... to ona..."
*MysterY* pisze:(...) żyłem w samotni przez 6 miesięcy i mnie już czasem ku...ica mnie brała. Po prostu brak mi było 2 połówki serca. :mrgreen:
No to widze ze ja lepsiejszy jestem...
tzn, tyz mnie ku... bierze, ale cosik wiecej czasu mija u mnie...
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Samotnosc

Post autor: =MiLi= »

:emm:

rozmowa kontrolowana... rozmowa kontrolowana...

;):P :hihi:

Noo ta i musiales szukac gdzie indziej ;):P

Paweł a moze sie dobrze rozejrzyj? moze jest tam gdzies ktos kto traci glowe na Twoj widok a Ty nawet o tym nie wiesz :)
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: Samotnosc

Post autor: Wang »

Paweł Florczak pisze::twisted: :P
"aaa... to ona..."
*MysterY* pisze:(...) żyłem w samotni przez 6 miesięcy i mnie już czasem ku...ica mnie brała. Po prostu brak mi było 2 połówki serca. :mrgreen:
No to widze ze ja lepsiejszy jestem...
tzn, tyz mnie ku... bierze, ale cosik wiecej czasu mija u mnie...
cóż moge napisać... kur**ca już mnie dawno wzieła... prawie rok sam :oops2:
Veni Vidi Vici
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Samotnosc

Post autor: SkaTe_GirL »

Wang pisze:
Paweł Florczak pisze::twisted: :P
"aaa... to ona..."
*MysterY* pisze:(...) żyłem w samotni przez 6 miesięcy i mnie już czasem ku...ica mnie brała. Po prostu brak mi było 2 połówki serca. :mrgreen:
No to widze ze ja lepsiejszy jestem...
tzn, tyz mnie ku... bierze, ale cosik wiecej czasu mija u mnie...
cóż moge napisać... kur**ca już mnie dawno wzieła... prawie rok sam :oops2:
Panowie panowie! Co Wy mozecie wiedziec ... ja jestem sama ponad rok... i kogo tu najbardziej ku***** bierze ? ; -P
BTW. no ale moi drodzy bycie solo ma tesh swoje dobre strony nie sadzicie?
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Samotnosc

Post autor: *MysterY* »

są dobre strony na przykład że możesz sobie spokojnie flirtować itp. :mrgreen: i przesiadujesz non stop z przyjaciółmi. I masz wolny czas :mrgreen:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Samotnosc

Post autor: Linka »

No niby mozna z przyjaciolmi siedziec itd, ale ile. Z reszta przyjaciele nie zawsze maja czas, ile razy sei zdarzylo ze mialam dola albo po prostu chcialam z kims gdzies isc, a tu nagle wszyscy przyjaciele sie porozchodzili, powyjezdzali albo cholera wie co sie z nimi dzialo. A tak jak ma sie bliska osobe to sie do niej dzwoni :)
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Samotnosc

Post autor: Phantom »

Linka pisze:No niby mozna z przyjaciolmi siedziec itd, ale ile. Z reszta przyjaciele nie zawsze maja czas, ile razy sei zdarzylo ze mialam dola albo po prostu chcialam z kims gdzies isc, a tu nagle wszyscy przyjaciele sie porozchodzili, powyjezdzali albo cholera wie co sie z nimi dzialo. A tak jak ma sie bliska osobe to sie do niej dzwoni :)
Ha! "Gdy jesteś szczęśliwy masz wielu przyjaciół, gdy będziesz smutny - zostaniesz sam." Jakoś przekręciłem i chyba w ogóle w oryginale to pochodzi z łacińskiego, ale sens oddałem..

Off topic?
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: Samotnosc

Post autor: Wang »

*MysterY* pisze:są dobre strony na przykład że możesz sobie spokojnie flirtować itp. :mrgreen: i przesiadujesz non stop z przyjaciółmi. I masz wolny czas :mrgreen:
Heh, a gdy nie ma z kim flirtować? :> Nie ma się przy sobie przyjaciół? :> I ma się nie wiele wolnego czasu... a jak się ma, po pracy... to ledwo się rusza (zmęczenie ogromne)... co wtedy MysterY? :>
Veni Vidi Vici
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Samotnosc

Post autor: =MiLi= »

No prawda... dobre strony sa, mozna korzystac z zycia i nie przejmowac sie niczym :P flirtowac.. a jakze ;) spotykac sie z przyjaciolmi.. racja :D (chociaz to mozna tez bedac w zwiazku) nie tlumaczyc sie nikomu i robic to na co ma sie w danej chwili ochote, nie martwic sie o ta druga osobe, nie tesknic, nie byc zazdrosnym... noo troche tego jest... ale hmm chyba nie ma sie tego poczucia bezpieczenstwa i bliskosci... a ja tego cholernie potrzebuje
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Samotnosc

Post autor: *MysterY* »

Już odpowiadam Wang. Otuż moim zdanie m nie pracujemy cały tydzień w sobotę podejrzewam ze nie pracujesz a jak pracujesz to mniej i wtedy można coś pokombinować. No nie wierzę że nie masz żadnych znajomych albo co. I w sobotę nawet możesz sie spotkać. A jeszcze mam do Ciebie prośbę ale to już na PW
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Samotnosc

Post autor: Piqs - X »

Wang pisze:
*MysterY* pisze:są dobre strony na przykład że możesz sobie spokojnie flirtować itp. :mrgreen: i przesiadujesz non stop z przyjaciółmi. I masz wolny czas :mrgreen:
Heh, a gdy nie ma z kim flirtować? :> Nie ma się przy sobie przyjaciół? :> I ma się nie wiele wolnego czasu... a jak się ma, po pracy... to ledwo się rusza (zmęczenie ogromne)... co wtedy MysterY? :>
To czemu narzekasz ze jestes samotny =] nie mialbys czasu na milosc :P lepiej sie wyspac :>
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Samotnosc

Post autor: Paweł »

MiLi... no to mnie pocieszyłaś... :P

SkaTe_GirL, od roku? tylko? No to Cie przebijam :P
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: Samotnosc

Post autor: Wang »

Tak, w soboty pracuje krócej bo do 2 pm. Ale nie ma za bardzo jak kombinować. Mam paru znajomych, ale oni mają własne życie i własnych innych znajomych, których ja po prostu nie lubie (ludzie z chicagowskiego czata)... ciężko mi to troche jest opisać, tutaj po prostu trzeba by przyjechać i zobaczyć. Jakbyś zagłębił się w kulture polonii w Chicago wiedziałbyś dlaczego nie moge znaleźć sobie wartych siebie przyjaciół.

A jeszcze żeby znaleźć sobie drugą połówke... to graniczy z cudem :?
To czemu narzekasz ze jestes samotny =] nie mialbys czasu na milosc lepiej sie wyspac
He, uważam, że na miłość zawsze znajdzie się czas, choćbym miał spać po 4 godziny :P
Veni Vidi Vici
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Samotnosc

Post autor: =MiLi= »

Paweł Florczak pisze:MiLi... no to mnie pocieszyłaś... :P
starałam się ;):P

Najlepiej po prostu o tym nie myslec, zajac sie czyms innym... (nauka? :emm: ) spotykac sie z przyjaciolmi i milutko spedzac czas :D
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Samotnosc

Post autor: Piqs - X »

Wang pisze:Tak, w soboty pracuje krócej bo do 2 pm. Ale nie ma za bardzo jak kombinować. Mam paru znajomych, ale oni mają własne życie i własnych innych znajomych, których ja po prostu nie lubie (ludzie z chicagowskiego czata)... ciężko mi to troche jest opisać, tutaj po prostu trzeba by przyjechać i zobaczyć. Jakbyś zagłębił się w kulture polonii w Chicago wiedziałbyś dlaczego nie moge znaleźć sobie wartych siebie przyjaciół.

A jeszcze żeby znaleźć sobie drugą połówke... to graniczy z cudem :?
To czemu narzekasz ze jestes samotny =] nie mialbys czasu na milosc lepiej sie wyspac
He, uważam, że na miłość zawsze znajdzie się czas, choćbym miał spać po 4 godziny :P
To Wang musisz to zaznaczyc :)) Bo z poczatkowej wypowiedzi jasno wybrzmiewalo ze ie masz na nic czasu =] .. Ale fakt faktem,na to zawsze sie znajdzie czas,chocby wszystko mialoby sie spsiutac ;)
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Samotnosc

Post autor: =MiLi= »

Dokladnie.. dla chcacego nic trudnego;)
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
alione
Młody aktywny
Posty: 52
Rejestracja: 22.03.2005, 12:08

Re: Samotnosc

Post autor: alione »

samotność o czym wy nawijacie
niema nic lepszego niż być samemu a ta cała brednia o miłości i przytulaniu..... dajcie spokój
nicość jest mym przeznaczeniem
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Samotnosc

Post autor: Phantom »

Albo jesteś w trakcie traumy albo kiedyś zrozumiesz (;
ODPOWIEDZ