Prawo jazdy :P

Nie wiesz gdzie umiescić swój post? A może chcesz poznać nowych ludzi? Jak sama nazwa mówi na tym forum jest wszystko dozwolone, no może nie do końca... ;-]
ODPOWIEDZ
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prawo jazdy :P

Post autor: Anuś »

::PiotreK:: pisze:no moją :]
znaczy mojej mamuśki tylko bedziesz sie musiała ładnie do niej usmiechnąć :P
ok ;p za 2 tygodnie przyjezdzam ;p tylko usmiech przecwicze ladny ;)
a ja po szczecinie jezdzilam ostatnio :D i wszyscy cali i zdrowi ;d autko tesh ;) 'fajnie' sie jezdzi jak sie miasta nie zna i nie wie gdzie jedzie :] ;p

p.s. piotrek, pamietaj ze suwalki jako tako znam ;p
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
anuśka :)
Szalony pismak
Posty: 730
Rejestracja: 27.02.2005, 22:32

Re: Prawo jazdy :P

Post autor: anuśka :) »

A ja dopiero po maturze ;( ale juz mi się marzy jak bedę śmigać po mieście 40 km/h. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
... trzeba umieć iść słoneczną stroną życia ...
mekamil
Młody aktywny
Posty: 199
Rejestracja: 20.09.2005, 10:41
Lokalizacja: Boat City

Re: Prawo jazdy :P

Post autor: mekamil »

Przyszłe wakacje będą dla mnie zdawaniem prawka ... o ile wszystko wypali oczywiście :?
Ukłony uściski mekamil

Polska - Łódź i okolice =]
mrówa
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 12.07.2005, 19:55
Lokalizacja: gdzie nie widać lądu

Re: Prawo jazdy :P

Post autor: mrówa »

A ja właśnie robię :wink: Nie ma to jak połączenie: klasa maturalna + prawo jazdy :D (niedługo mam egzamin praktyczny :emm: ) Staram się myśleć pozytywnie...mimo wszystko... 8)
"Sądzą, że skoro nie znali się wcześniej,
nic między nimi nigdy się nie działo.
A co na to ulice, schody, korytarze,
na których mogli się od dawna mijać?"
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prawo jazdy :P

Post autor: Anuś »

powodzenia! :) ja juz od prawie 5 miesiecy kierowca :D to tej pory to mamy malym peugeotem jezdzilam, a ostatnio octavia :o za duzy samochod jak dla mnie ;p smiesznie jest ;)
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Megan7
Człowiek czynu
Posty: 1021
Rejestracja: 06.11.2003, 20:31
Lokalizacja: Pabianice!!!!:)

Re: Prawo jazdy :P

Post autor: Megan7 »

no nareszcie moge sie wypowiedziec w tym temacie:) w przyszlym tygodniu zaczynam kurs!!!! hurra!! jak bede jechala do Łodzi to wam powiem, zebyscie na ulicach sie rozgladali uwaznie czy nie jedzie jakas pabianicka "L", i w razie czego uciekac!!! :mrgreen: :mrgreen:
HWDP-Hermiona Widziała Dupe Pottera :P
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Prawo jazdy :P

Post autor: =MiLi= »

mrówa pisze:A ja właśnie robię :wink: Nie ma to jak połączenie: klasa maturalna + prawo jazdy :D (niedługo mam egzamin praktyczny :emm: ) Staram się myśleć pozytywnie...mimo wszystko... 8)
Hehe ja też robiłam prawko w klasie maturalnej :D

Mój przyjaciel włąśnie wczoraj zdał egzamin :D zdolne dziecko <jupi> ale jestem z Niego dumna :D
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: Prawo jazdy :P

Post autor: Offik »

no ja mialem 17 latek jak prawko zrobilem... to bylo w 3 klasie technikum :P laaadnych pare latek temu :P
ewelinka
Młody rozbrykany
Posty: 371
Rejestracja: 15.12.2003, 20:47
Lokalizacja: warmia & mazury

Re: Prawo jazdy :P

Post autor: ewelinka »

Ja tez mam juz prawko od kilku miesiecy... <lol> <lol> :):) prawko, fajna sprawa :):)
"If you love something let it go,
If it comes back to you it's yours.
If it doesn't, it never was."
Bros
Młody aktywny
Posty: 73
Rejestracja: 23.12.2005, 00:02
Lokalizacja: Łódź

Re: Prawo jazdy :P

Post autor: Bros »

Ja mam do Was wszystkich ogromną prośbę (a szczególnie do osób, które przeszły przez kurs prawa jazdy). A mianowicie: chciałbym żebyście napisali wszystko co wiecie o badaniach lekarskich jakie przechodzą kursanci tzn. interesuje mnie najbardziej jak one wyglądają co badają lekarze i w jakich przypadkach i kiedy lekarz może stwierdzić, że kursant nie może być kierowcą. Z góry dziękuje za informacje.
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: Prawo jazdy :P

Post autor: Mirriam »

Ja własnie zakończyłam teorię i już od tygodnia śmigam sobię eleczką po mej "metropolii" :) I muszę przyznać że bardzo mi się to podoba :D

Krzysiu, co do Twojego pytania, to u mnie wyglądało to tak: przyszła sobie pani doktor na kurs, po kolei zapraszała każdego z kursantów, robiła wywiad, tj. przepytywała czy mieliśmy jakieś złamania, pobyty w szpitalu itp. Poźniej powiesiła tablice i kazała czytać literki (te najmniejsze), a jak ktoś nosi okulary to musi mieć zaswiadczenie od okulisty. Jak nie ma zaświadczenia i okularów, a osoba badana nie może odczytać tych literek, to wtedy jest kierowana do okulisty. Pozniej panidoktor wziela dwa pisaczki (jeden zielony,drugi czerwony) rozstawila rece, zaczela nimi machac i kazala mowic ktorym macha. jakby tu sie nie widzialo ktorym macha to tez moze skierowac na badania, bo to znaczy ze pole widzenia jest zawężone.
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
apocaLipsa
Młody aktywny
Posty: 31
Rejestracja: 01.05.2003, 21:45
Lokalizacja: Łódź

Re: Prawo jazdy :P

Post autor: apocaLipsa »

Ja już na szczęście mam to za sobą - w Łodzi podchodziłam 3 razy i dopek. Ale to było za czasów skorumpowanych egzaminatorów :wink:
W Piotrkowie zdałam za pierwszym razem wszycho naraz - i teorie (bo mi się zdąrzyła przedawnić) i praktykę :) <jupi>
"to co ważne jest niewidoczne dla oczu... trzeba patrzeć sercem" - Antoine De Saint - Exupery
Szamot
Młody aktywny
Posty: 73
Rejestracja: 24.01.2006, 20:19

Re: Prawo jazdy :P

Post autor: Szamot »

Mam od 2 miesiecy :mrgreen: zdalem ze pierwszym razem raczej bez problemow :mrgreen: w sumie nie potrzebna mi rzecz ale starzy sie uparli i zrobilem :wink:
Bastuś
Młody rozbrykany
Posty: 285
Rejestracja: 12.12.2005, 01:04
Lokalizacja: Łódź

Re: Prawo jazdy :P

Post autor: Bastuś »

a ja robilem prawko ale szef mnie nie chcial zwalniac na jazdy :/ i nie skonczylem ;P
Żyć mnie umierać...Miłością sie wspierać :)S.Kaczmarek
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Prawo jazdy :P

Post autor: SkaTe_GirL »

ja tam narazie jestem wozona i to mi pasuje ; - d
kasy nadal nie mam na to prawko zakichane ; -\
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Prawo jazdy :P

Post autor: shyduo »

brum, brum, brum. Dzisiaj kolejne kilometry. Dziwnie się jexdzi autkiem tak samemu i bez eLki na dachu. Ale jest wypasik :D
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Prawo jazdy :P

Post autor: =MiLi= »

Moja siostra zdała wczoraj egzamin na prawko :) ale jest szczęśliwa :D zawsze o prawku marzyła i w końcu będzie miała :)
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
melOn
Cicha wOda z bąbelkami
Posty: 1476
Rejestracja: 31.12.2005, 09:48
Lokalizacja: phi

Re: Prawo jazdy :P

Post autor: melOn »

a ja dopiero po maturze ;]
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Prawo jazdy :P

Post autor: Paweł »

ja robiłem chyba rekordowo długo (sam kurs) ;p
od sierpnia do grudnia ;D ...mowa o jazdach oczywiscie.
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Prawo jazdy :P

Post autor: shyduo »

Nie da się ukryć :P Ja zacząłem kurs (teorię) 15 września, a zakończyłem jakoś chyba 7-8 grudnia. No i od 7 lutego mam prawko :D jejeje. No i tylko tydzień na wyrobienie czekałem ;]
ODPOWIEDZ