Kompleksy

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
Czarownica
Młody rozbrykany
Posty: 230
Rejestracja: 24.01.2005, 20:39
Lokalizacja: Łódź

Re: Kompleksy

Post autor: Czarownica »

mam jeden kompleks a są nim moje włosy , nie są ani proste ani kręcone i niechcą sie układać więc wyglądam jakbym na głowie nosiła zużytą szczotkę do podłogi :(
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Kompleksy

Post autor: =MiLi= »

Czarownica pisze:mam jeden kompleks a są nim moje włosy , nie są ani proste ani kręcone i niechcą sie układać więc wyglądam jakbym na głowie nosiła zużytą szczotkę do podłogi :(
znam ten ból...
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Kompleksy

Post autor: SkaTe_GirL »

=MiLi= pisze:
Czarownica pisze:mam jeden kompleks a są nim moje włosy , nie są ani proste ani kręcone i niechcą sie układać więc wyglądam jakbym na głowie nosiła zużytą szczotkę do podłogi :(
znam ten ból...
Ja mam cos podobnego... tzn jesli chodzi o koncowki... masakra co sie z nimi dzieje kazdy w inna strone ; -\ przez to wygladam podobnie jak opisala MiLi...
pozatym wczesniej zapomnialam dodac ... moj nosek ; -\ jak mialam jakies 12 latek moj piesek uderzyl mnie swoim kagancem ; -\ od tamtej pory jest zdeka krzywy ; -|
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Czarownica
Młody rozbrykany
Posty: 230
Rejestracja: 24.01.2005, 20:39
Lokalizacja: Łódź

Re: Kompleksy

Post autor: Czarownica »

a tak ogólnie to kompleksy to jakaś kompletna bzdura jest - moje dzisiejsze spostrzeżenie (bardzo odkrywcze hehe :mrgreen: )
Madzior
Młody aktywny
Posty: 175
Rejestracja: 30.03.2005, 18:23
Lokalizacja: sprzed kompa

Re: Kompleksy

Post autor: Madzior »

A ja na swoje szczęście nie mam kompleksów, bo ich sobie nie wymyślam i nie stwarzam. Właściwie ludzie samis obie stwarzają kompleksy czepiają się jakiś niesistotnych mankamentów w swoim wyglądzie. A przecież ogólnie wychodiz na to że wszyscy chcą być chudzi, mieć małe nosy itp. ale byłoby nudno jakby każdy był taki sam...
Fergie
Szalony pismak
Posty: 883
Rejestracja: 29.12.2004, 16:12
Lokalizacja: z miasta

Re: Kompleksy

Post autor: Fergie »

zazdroszcze CI Madzior, bo ja mam własnie następny kompleks w swoim wyglądzie czyli jakies dziwne cos na prawej rece...
Nie żyje się, nie kocha i nie umiera - na próbę

[ Jan Paweł II ]
klaudiusia
Młody aktywny
Posty: 7
Rejestracja: 22.04.2005, 10:36
Lokalizacja: Racibórz

Niemożliwe??? A jednak prawdziwe.

Post autor: klaudiusia »

heh, nie rozumiem dlaczego niektore dzieczyny maja az tyle kompeksow.szczerze wam powiem ze ja (na cale moje szczescie) nie mam zadnego, nawet mi nie przeszkadza ze jestem stara, a za to mala. Bo male jest piekne. wystarcz tylko pokochac siebie, a swiat bedzie piekniejszy i pozbedziecie sie tych glupich kompleksow. :D
"Najlepiej widzi się tylko sercem. Najwazniejsze jest niewidoczne dla oczu."
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Niemożliwe??? A jednak prawdziwe.

Post autor: shyduo »

klaudiusia pisze:Wystarczy tylko pokochac siebie, a swiat bedzie piekniejszy i pozbedziecie sie tych glupich kompleksow. :D
dokładnie. nic dodać, nic ująć
Madzior
Młody aktywny
Posty: 175
Rejestracja: 30.03.2005, 18:23
Lokalizacja: sprzed kompa

Re: Kompleksy

Post autor: Madzior »

Fergie pisze:zazdroszcze CI Madzior, bo ja mam własnie następny kompleks w swoim wyglądzie czyli jakies dziwne cos na prawej rece...
To zamiast tylko zazdrościć to mogłabyś się pozbyć tego kompleksu. Wystarczy że przestaniesz się przejmować jego powodem i uwierz mi, że to wcale nie jest takie trudne;)
Fergie
Szalony pismak
Posty: 883
Rejestracja: 29.12.2004, 16:12
Lokalizacja: z miasta

Re: Kompleksy

Post autor: Fergie »

Madzior pisze:
Fergie pisze:zazdroszcze CI Madzior, bo ja mam własnie następny kompleks w swoim wyglądzie czyli jakies dziwne cos na prawej rece...
To zamiast tylko zazdrościć to mogłabyś się pozbyć tego kompleksu. Wystarczy że przestaniesz się przejmować jego powodem i uwierz mi, że to wcale nie jest takie trudne;)
nie skadrze, zwłaszcza jak sie ma kolezanki ktore wytykaja ci nawet pryszcza na czole, a niedlugo jeszcze z jedna z nich bede siedziec.... No to siem żem wkopała :(:(
Nie żyje się, nie kocha i nie umiera - na próbę

[ Jan Paweł II ]
Madzior
Młody aktywny
Posty: 175
Rejestracja: 30.03.2005, 18:23
Lokalizacja: sprzed kompa

Re: Kompleksy

Post autor: Madzior »

Fergie pisze: nie skadrze, zwłaszcza jak sie ma kolezanki ktore wytykaja ci nawet pryszcza na czole, a niedlugo jeszcze z jedna z nich bede siedziec.... No to siem żem wkopała :(:(
Czemu się przejmujesz koleżankami??? Powypominaj im ich niedoskonałości, a szybko zrezygnują z denerwowanie Ciebie. Przecież to nie ich problem jak wyglądasz.
Czarownica
Młody rozbrykany
Posty: 230
Rejestracja: 24.01.2005, 20:39
Lokalizacja: Łódź

Re: Kompleksy

Post autor: Czarownica »

już nie mam kompleksów - ściełam włosy :D
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Kompleksy

Post autor: =MiLi= »

hihi i kompleks z głowy ;) :P
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
tynka:)
Młody rozbrykany
Posty: 452
Rejestracja: 14.10.2004, 19:51
Lokalizacja: z marzeń...

Re: Kompleksy

Post autor: tynka:) »

Dziwne byloby, gdy kazdy byl idealny. Chodzilyby po swiecie same kopie.
Te krzywe nogi, gruba papcia, czy duzy nos sprawiaja, ze jestesmy inni...
"Wszystko to marnośc i pogoń za wiatrem..."
Kohelet
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Kompleksy

Post autor: Paweł »

Czarownica pisze:już nie mam kompleksów - ściełam włosy :D
no jeszcze musze troszke poczekac... ;]
aż się boje co bedzie jak je zetne :wink:
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Czarownica
Młody rozbrykany
Posty: 230
Rejestracja: 24.01.2005, 20:39
Lokalizacja: Łódź

Re: Kompleksy

Post autor: Czarownica »

wierzysz w takie przesądy , sny , horoskopy i inne takie dziwactwa?

a tak wracając do tematu to zastanawiam się ile osób spośród nas tak naprawdę ma te kompleksy a ile zaczęło widzieć swoje niedoskonałości dopiero po przeczyatniu wypowiedzi innych
cziri
Młody aktywny
Posty: 145
Rejestracja: 18.04.2005, 18:20

Re: Kompleksy

Post autor: cziri »

hmmm...szczerze to ja moglabym miec fuuullll kompleksow- wogole ja sama to jeden wielki kompleks, za niska, z beznadziejna figura, wogole mnostwo rzeczy moglabym zmienic...ale ostatnio pomyslalam sobie ze po co?? Jestem taka jaka jestem i drugiej takiej osoby nigdzie nie ma co znaczy ze jestem jedyna i niepowtarzalna... :D :D szkoda tylko ze malo osob ma takie podejscie do zycia jak ja...
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Kompleksy

Post autor: =MiLi= »

Heh... lepiej nie ryzykowac ;) ja tez nie scinalam wlosow ;) aleto dlatego bo nie mialam potrzeby ;) no i czerwone majtki, cos pozyczonego itd tak w razie czego ;)

Heh.. ja komplesy mialam od zawsze tylko po prostu sie zmienialy :)
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
ćma
Młody aktywny
Posty: 18
Rejestracja: 26.04.2005, 16:36
Lokalizacja: spadłam z nieba

Re: Kompleksy

Post autor: ćma »

co do wygladu zewnetrznego to nic mi nie przeszkadza, mam jakies tam wady, ale mam je gdzies
za to jesli chodzi o wnetrze, to tam sie kryje cała kopalnia kompleksów
God, friendship, love
lena.
Młody aktywny
Posty: 35
Rejestracja: 27.04.2005, 21:33
Lokalizacja: :)

Re: Kompleksy

Post autor: lena. »

hmmmmm mój jedyny kopleks jaki mam to wzrost,jestem dosyć wysoka i to mi czasem przeszkadza
ODPOWIEDZ