jak to zrobic ??

Spędzamy w niej (albo powinniśmy spędzać) sporą cześć swojego życia. Jak w niej przetrwać i zostać sobą? Jak radzić sobie z codziennymi szkolnymi wymogami? Jak uniknąć najgorszych katuszy? Co interesującego dzieje się u Was w szkole, a z czym nie możecie wytrzymać?
ODPOWIEDZ
lildude
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 19.03.2005, 17:29
Lokalizacja: wziąć na piwo ??

jak to zrobic ??

Post autor: lildude »

siemka

niebylo mnie dwa tygodnie w szkole (choroba) a na polaku babka zadala jakies zadanie ktorego nierozumie

i mysle ze ktos mi pomoze

chodzi o to ze mam napisac opowiadanie GROTESKOWE i do wyboru sa trzy tematy
1)moja lekcja polskiego - opowiadanie groteskowe
2)moja klasa - opowiadanie groteskowe
3)"nie ma to jak szkola, gdy chodzi o dazenie do uwielbienia dla wielkich geniuszow" - moj sad.

mnie na tych lekcjach nie bylo wiec nie wiem o co chodzi szukalem w necie i nic nie znalazlem
przy tych tematach bylo omawiane ferdydurke witolda gombrowicza


bardzo byl prosil o zrobienie tego bo nie kapuje o co chodzi

zad jest na wtorek

z gory dzieki
Virgin
Szalony pismak
Posty: 743
Rejestracja: 19.08.2004, 22:15
Lokalizacja: LODZ

Re: jak to zrobic ??

Post autor: Virgin »

banalne. napisz opowiadanie na ktorys z danych tekatow i podejdz do tego z humorem, napisz zeby wysmiac ludzkie zachowania i praca zrobiona.
MIŁOŚCI MOWĄ NIE JEST SŁOWO,
LECZ BOSKI POCAŁUNEK.
you are the reason I wake up everyday and sleep through the night
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: jak to zrobic ??

Post autor: vanessa »

no dokładnie zrób to tak jak ci powiedziała Virgin... nie ma w tym nic trudnego..
a na necie nie znalazłeś bo pewnie nie było dokładnie takiego na taki temat o twojej klasie:D:D:D
poszukaj lepiej czegoś takiego: co to jest opowiadanie groteskowe lub groteska? dobrze tez jakbys wiedział cos o ferdydurke..
i od razu ci mówie żebyś wziął sie lepiej do roboty:) bo nikt tego nie napisze za ciebie i nie poda ci na tacy (dobra rada) :D
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
ODPOWIEDZ