Obóz taneczny?

Nie wiesz gdzie umiescić swój post? A może chcesz poznać nowych ludzi? Jak sama nazwa mówi na tym forum jest wszystko dozwolone, no może nie do końca... ;-]
ODPOWIEDZ
Natka
Młody aktywny
Posty: 32
Rejestracja: 27.01.2004, 19:05
Lokalizacja: Grudziądz

Obóz taneczny?

Post autor: Natka »

Kochani,
Co prawda poziom moich umiejętności tanecznych jest żaden, tzn. właściwie nie za bardzo umiem tańczyć, ale bardzo chciałabym to zmienić. Szukam informacji na temat jakichś letnich obozów tańca towarzyskiego, w których moga wziąć udział nowicjusze w tej dziedzinie i mogą uczyć sie od zera. Jeśli wiadomo Wam coś na ten temat, to proszę, dajcie mi znać! :wink:
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Obóz taneczny?

Post autor: ::PiotreK:: »

no żebyś napisałą tego posta 3 dni temu to bym ci pomógł bo miałem sporo katalogów z obozami bo sam sobie czegoś szukałem ale jusz je oddałem niestety
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Obóz taneczny?

Post autor: SkaTe_GirL »

Ty sie lepiej zapisz do jakiegos kolka tanecznego a nie oboz... na obozie to Ty sie za duzo nie nauczysz no chyba ze jak pic tak aby nie wymiotowac ; -P
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Obóz taneczny?

Post autor: shyduo »

Chyba jak wymiotować, aby móc dalej pić. To mi bardziej pasuje do obozu :P
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Obóz taneczny?

Post autor: ::PiotreK:: »

co wy gadacie mój ostatni obóz był prawie całkowicie abstynencki i bardzo dobrze sie bawiłem
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: Obóz taneczny?

Post autor: Mirriam »

www.dance.com.pl <-- studio tanca Egurroli organizuje obóz na którym byłam w zeszłym roku. Przetyrka niezła, ale jeśli ktoś kocha taniec, to dla niego będzie to sama przyjemność :) Wyjazd jest z Warszawy, co trochę utrudnia to ludziom z innego rejonu kraju, ale naprawde warto! Chętnie pojechałabym jeszcze raz, ale nie bardzo mogę... Aha, no i jeszcze świetne warunki - extra sala do tańca, spoko wyposazenie do akrobatyki i świetne pokoje z fantastyczną łazienką :) Magnat może zresztą to potwierdzić :> Treningi 3 razy dziennie, a jedzenie pyyycha. Nie wiem tylko czy jest sekcja tańca towarzyskiego - ja byłam na nowoczesnym.
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
ODPOWIEDZ