[strona] Nowa stronka

Od niego wszystko się zaczyna: nieprzespane noce, czerwone oczy, złe oceny w szkole ;-) Ciekawe strony, webmasterstwo, nowinki z sieci... tutaj rozmawiamy o tym wszystkim!
ODPOWIEDZ
luklog
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 30.03.2005, 08:19

[strona] Nowa stronka

Post autor: luklog »

Jest to moja pierwsza stronka jaka zrobilem. Jest to strona czysto historyczna. Zapraszam i czekam na opinie. www.trzeciarzesza.tk
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: [strona] Nowa stronka

Post autor: Phantom »

Serwer może życie utrudnić : )
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: [strona] Nowa stronka

Post autor: Wang »

Pierwsze co zrób.. to zmień czcionke. Tzn. bez <b> (pogrubienia). Bo aż się czytać nie chce.
Zmieniłbym troche menu... na jakieś ciekawsze. Może nie efektowne, bo to wkońcu strona historyczna, ale ciekawsze :>

Póki co to wszystko.
Powodzenia.
Veni Vidi Vici
Fergie
Szalony pismak
Posty: 883
Rejestracja: 29.12.2004, 16:12
Lokalizacja: z miasta

Re: [strona] Nowa stronka

Post autor: Fergie »

Jak weszłam to mnie troche zatkało... Stronka ogólnie fajna, treśc ciekawa, nawet nie usnełam (zwyczajnie na hiście to mi sie tak oczy lepią że...) troche szaro-bura (chociaz inne kolory to by raczej do tej strony nie pasowaly) Oceniam na 4+
Nie żyje się, nie kocha i nie umiera - na próbę

[ Jan Paweł II ]
luklog
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 30.03.2005, 08:19

Re: [strona] Nowa stronka

Post autor: luklog »

Witam!
Wszystkich zainteresowanych chcialem poinformowac ze w zwiazku ze zmiana serwera zmienil sie adres strony na http://www.rzesza.historicus.pl
pozdrawiam
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: [strona] Nowa stronka

Post autor: JaGaKi »

NO jakby to powiedzieć... Jako maniak historii tamtego okresu i przy okazji patriota... Stronka mnie śmieszy jednym - na pierwszej stronie "nie propagujemy nazizmu, faszyzmu" a patrze na kolejną strone "ściągnij mein kampfa" hmmmm powiedzmy że to raczej paradoks... następnie... dlaczego Hitler zaczął wojne w 39 roku... hmmmm... Pretekstów było już wiele a przemyślenia autora niestety są może i dobre ale nie wyjaśniają dlaczego wywołano wojne... Po za powtarzaniem ciągłego nazwiska "Hitler" niczego nie ma więcej... teraz przeglądając ciekawostki czytam o Junkersach które celnie zrzucały bomby na jednostki wroga... hmmm czyżby autor zapomnial dać jaki typ to maszyny był, czyżby słynne spadochroniarskie ciotki?:D. Co do artykułów jakoś nie są zbytnio rozbudowane, pomija się wiele rzeczy... JEdyne co jest ciekawe na tej stronie to źródła... Strone oceniam góra na -3
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
TabO
Młody aktywny
Posty: 81
Rejestracja: 22.12.2003, 21:58
Lokalizacja: 3City

Re: [strona] Nowa stronka

Post autor: TabO »

Luklog widze, że stronke nie "reklamujesz" tylko na jednym forum. I już wypowiadałem się na temat tej stronki i widze, że poprawiłeś to co Ci mówiłem. :tak:
Kondi
Młody aktywny
Posty: 18
Rejestracja: 12.07.2005, 15:28
Lokalizacja: Travel world ;) - Kraków

Re: [strona] Nowa stronka

Post autor: Kondi »

Strona przejrzysta, zmieniłbym jedynie .css'a dla Menu po lewej, ustawił ładną Verdanę 10' bądź 11px i przede wszystki może dał nieco trudniejszy odcien szarosci dla tła.

Pozdrowienia, aha, zrob sobie Mape Strony. Google to lubi ;-) o ile zalezy Ci na indeksacji strony.
luklog
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 30.03.2005, 08:19

Re: [strona] Nowa stronka

Post autor: luklog »

Witam!

Przeprowadziłem na stronie gruntowane zmiany. Prosiłbym teraz o ocenę i komentarze. Nowy adres strony to www.trzeciarzesza.info

Pozdrawiam
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: [strona] Nowa stronka

Post autor: Piqs - X »

- Mkasymalnie rozszerzac teksty zrodlowe (III Rzesza istniałą od 33, a dokumenty to jakies wypłochy z lat wojny..gdzie antykomintern, pakt stalowy, pakt czterech, dokumenty niemiecko-austriackie, traktat wersalski itp itd) MAXYMALNIE POSZERZYC !!

- Proponowałbym rozwiniecie miedzynarodowego aspektu III Rzeszy (rzesza a rozbrojenie, rzesza a Liga Narow, Rzesza i Remilitrayzacja, Rzesza a konsepcja bezpieczenstwa kolektywnego, rownowaga sił a politylkka epskapnsyjna II IRZeszczy, rzesza a panstwa europejskie) i masa masa masa innych rzeczy, ktore sa czesto w serwisach o tej tematyce pomijane, a ktore tak naprwde doprowadzily do polityke apeassementu i pozniej do wybuchu WŚ

Narazie jest dobry POCZATEK .. ladna szata, ale ilosc informacji sladowa jak na III Rzesze .. to tak wlasciwie temat rzeka, sam Hitler to 3 potezne tomy monografii :P
szuman
Młody aktywny
Posty: 30
Rejestracja: 23.09.2006, 03:42

Re: [strona] Nowa stronka

Post autor: szuman »

zmien serwer, bo chyba sporo szczęścia trzeba miec, aby na nia wejść ;) mi go brakło :(
ODPOWIEDZ