Do wszystich kochających taniec!!!!! ( i nie tylko)

Interesujesz się modelarstwem, a może zbierasz znaczki ;-) Tutaj możesz porozmawiać z innymi o swoich zainteresowaniach, tych mniej i bardziej orginalnych. Zaszokuj nas swoimi pomysłami!
ODPOWIEDZ
Mada
Młody aktywny
Posty: 13
Rejestracja: 13.12.2004, 00:44
Lokalizacja: z piekła!!!!

Do wszystich kochających taniec!!!!! ( i nie tylko)

Post autor: Mada »

Hayo ;/! Mam do was pytanko! Nie wiecie może czy znajdę gdzieś w necie, jakieś uklady/kroki taneczne. Tak żebym sama spróbowała się nauczyć. Tak poza tym, to w sobotę idę z chłopakiem i znajomkami na pierwszą w życiu dyskotekę ("Żylica" - Szczyrk) może ktoś slyszał??? Problem tkwi w tym, że nie wiem jak mam się zachowywać. Ile czasu mogę spędzić na parkiecie sama i czy nie będą się na mnie inni głupio patrzeć. Co też powinnam założyć??? Mam 1,65 wzrostu, blond wlosy do ramion, troszkę duży brzuszek ( tak to jest jak się nie ma kondycji) Ludzie pomóżcie! Będę wdzięczna!!!!!
"Oddaje Ci mą dusze, a z nią mą milość bez granic...."
Mada/lenka
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Do wszystich kochających taniec!!!!! ( i nie tylko)

Post autor: stefan »

czy znajdę gdzieś w necie, jakieś uklady/kroki taneczne
Mam [...] troszkę duży brzuszek ( tak to jest jak się nie ma kondycji)
nie szukaj kroków w sieci tylko poćwicz na parkiecie! dyskoteka to nie salonowy parkiet i jakkolwiek będziesz się poruszać, będzie dobrze - byle był to ruch rytmiczny i żywy. słuch i ruch, reeeetyyy.

to nie matrix - nikt ci do głowy wtyczki nie włoży żebyś się nauczyła.
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Do wszystich kochających taniec!!!!! ( i nie tylko)

Post autor: Fighter »

Szczerze mowiac to pytanie zaskoczylo mnie :mrgreen: .
Tanczyc mozesz ile chcesz i jak chcesz. Parkiet i muzyka same ciebie naucza. Nie zwracaj uwagi ze moze twoje ruchy sa jakies nieskladne czy co, bo to nie ma znaczenia. Nikt nie bedzie sie z ciebie smiac, no chyba ze jest do dupy i chce sie dowartosciowac.
Ubierasz sie niby jak chcesz, ale to jaka muze graja ma tez znaczenie. Jak widze kolesi w bialych rekawiczkach na dyskotece gdzie czarny hh leci to mnie na smiech bierze, a jeszcze jak sie ciotowato ubierze to parodia (bez urazy do tych co maja taki styl).

PS: Jak juz wrocisz z disco to podziel sie wrazeniami :wink:
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Do wszystich kochających taniec!!!!! ( i nie tylko)

Post autor: Anuś »

"tancz glupia tancz..." na na na :)
jak chcesz gdzie chcesz do czego chcesz i w czym chcesz :D

tak zeby ci wygodnie bylo i zebys nie czula sie skrepowana - czyli np. miniowa odpada ;)
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
tynka:)
Młody rozbrykany
Posty: 452
Rejestracja: 14.10.2004, 19:51
Lokalizacja: z marzeń...

Re: Do wszystich kochających taniec!!!!! ( i nie tylko)

Post autor: tynka:) »

Taniec- moj zywiol... Jak chcesz sie nauczyc tanczyc to znajdz w swoim miescie jakies grupy taneczne nowoczesne czy towazyskie... Ja tancze towazysko od...6 lat to naprawde duzo daje...swobode ruchow, ruch sceniczny, kondycje, satysfakcje...Polecam. Chodzi sie na dyskoteki w wygodnych ubraniach...ogolnie spodnice to odpadaja...
"Wszystko to marnośc i pogoń za wiatrem..."
Kohelet
ODPOWIEDZ