Sny

Nie wiesz gdzie umiescić swój post? A może chcesz poznać nowych ludzi? Jak sama nazwa mówi na tym forum jest wszystko dozwolone, no może nie do końca... ;-]
ODPOWIEDZ
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Sny

Post autor: Linka »

Az dziwne ze nie bylo wczesniej takiego tematu (ale juz nie wazne)
No wiec- chcialabym zebyscie w tym temacie dzielili sie z innymi swoimi dziwnymi, smiesznymi i jeszcze innymi snami. Czy wierzycie w jakies przepowiednie z nimi zwiazane? Albo czy zagladacie czasmi do sennikow?
Czekam na wypowiedzi :)
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Sny

Post autor: ::PiotreK:: »

był taki temat kiedyś chyba

osobiscie niewieze w sny niezagladam do senników

jedyno co pametam to czesto mi sie sni ze biegne próbuje z całych sił ale sie nieporuszam i zawsze tak jest jak od czegos uciekam
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sny

Post autor: Anuś »

mówią ze z czwartku na piatek sny sie sprawdzaja... :zdziwko:

mi sie 2 razy snilo ze w ciazy jestem i rodze dziecko...--> w senniku ze to jakis dobry znak;)

w nocy przed życie dziadka snil mi sie on...zdrowy, pogodny, rozmawiajacy...

a ostatnio ze kumpela z takim jednym chodzila, a potem sie dowiedzialam ze on do niej przyjezdzal bo mial sprawe ;)
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Fergie
Szalony pismak
Posty: 883
Rejestracja: 29.12.2004, 16:12
Lokalizacja: z miasta

Re: Sny

Post autor: Fergie »

A ja nigdy nie pamietam co mi sie śniło, tylko jakieś przebłyski np: dzisiaj mi sie śniła bridget jones, bo akurat film obejrzałam... Chociaż z tego co pamiętam to mi sie najczesciej jakies wojny śnią.... Ktos wie co to znaczy?
Nie żyje się, nie kocha i nie umiera - na próbę

[ Jan Paweł II ]
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Sny

Post autor: Linka »

A mi sie dzis snilo ze pilam z kolezankami z klasy piwo w parku a potem do szkoly poszlam :lol:
CZasmi snia sie takie totalne bzdury jak np to, a czasami ciekawe zastanawiajace rzeczy.
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
mhl
Młody aktywny
Posty: 124
Rejestracja: 10.01.2005, 22:16
Lokalizacja: Chełm

Re: Sny

Post autor: mhl »

mnie zastanawia tylko jak pojedyńcze obrazy, mysli, zachowania (bo przecież na nich opiera się sen) mogą się klejać w "projekcję" która ma swoją fabułę a my nie mamy na to wpływu, choć pamiętam jakiś sen gdy głośno w nim krzyknąłem, aby ktośtam mnie z niego wreszcie wypuścił ale po przebudzeniu zdałem sobie sprawę z tego, że wcale tak nie myślałem i nie miałem wpływu na to co mówie :)

ostatnio śni mi się szkoła, może dlatego, że za tydzień egzamin? :)


czasem gdy już czuje jakbym przechodził przez barierę snu do reallife to przez chwile pozostając z zamkniętymi oczami jakbym sam "dogrywał" sobie sen, i potem często nie pamiętam któro mi się śniło na prawdę :)

ogólnie sny się zmieniają z wiekiem, kiedyś śniłem tak jak myślałem a teraz to się zmienia, ostatnio z kimś się biłem, ale nie miałem jakby siły w rękach aby komuś zadać cios i wiem, że się tym bardzo przejąłem, tak, że wstałem calutki spocony i zirytowany :)
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Sny

Post autor: =MiLi= »

::PiotreK:: pisze: jedyno co pametam to czesto mi sie sni ze biegne próbuje z całych sił ale sie nieporuszam i zawsze tak jest jak od czegos uciekam
mam to samo
mhl pisze:czasem gdy już czuje jakbym przechodził przez barierę snu do reallife to przez chwile pozostając z zamkniętymi oczami jakbym sam "dogrywał" sobie sen, i potem często nie pamiętam któro mi się śniło na prawdę
Dokladnie...

A z tego co wiem sny odczytuje sie na odwrot... ja w sumie nie wierze w sny... moja mama wierzy tylko wtedy gdy sni jej sie jej dziadek, zawsze orzed czyms ostrzega i zawsze ma racje... dlatego mama zaszwe go slucha jesli jej sie przysni
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
kwitnace-magnolie
Młody rozbrykany
Posty: 396
Rejestracja: 17.04.2005, 00:49

Re: Sny

Post autor: kwitnace-magnolie »

jak byłam malutka sniło mi się dość często, że podnoszę taką dużą bańkę mydlaną, często również musiałam od niej uciekać żeby mnie nie zmiażdżyła...

a ostatnio brak snów...
a jeśli jakieś są to dość realne...
IN MY WILDEST FANTASY..
wszystko co mam - podziele się z TOBĄ tym..
Virgin
Szalony pismak
Posty: 743
Rejestracja: 19.08.2004, 22:15
Lokalizacja: LODZ

Re: Sny

Post autor: Virgin »

Hehehe Ja miałam dzisiaj sen troszkę dziwny. :mrgreen: Zaczne od tego, że podoba mi się mój sąsiad (i chyba vice versa :P ), który ma brata bliźniaka. No i śniło mi się, że ich pomyliłam ;) Straszne :roll:
MIŁOŚCI MOWĄ NIE JEST SŁOWO,
LECZ BOSKI POCAŁUNEK.
you are the reason I wake up everyday and sleep through the night
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Sny

Post autor: =MiLi= »

Ja kiedys mialam czesto taki sen, ze jechalam do domu winda i jechalaa tak jakby nie po kolei po pietrach i sie w ogole gubilam we wlasnym bloku. No i czesto tak mam ze sni mi sie ze wchodze do swojego mieszkania a tu mieszkanie mojej babci, wychodze z niego i jestem na wsi :P Ooo :P i inne tego typu :)
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: Sny

Post autor: Wang »

::PiotreK:: pisze: jedyno co pametam to czesto mi sie sni ze biegne próbuje z całych sił ale sie nieporuszam i zawsze tak jest jak od czegos uciekam
hmm... taki sen powtarzał się u mnie wielokrotnie pare lat temu. Próbowałem biec... uciekać przed czymś, ale nie mogłem. Biegłem, ale jakby w bardzo spowolnionym tępie. I mimo, że próbowałem ze wszystkich sił przyspieszyć - nie mogłem.

Mi się ciągle coś śni. Wiele snów pamiętam... niektóre bardzo dziwne, przerażające... albo takie, które chciałbym spełnić w rzeczywistości. Były też sny prorocze...

Chciałbym się nauczyć panować nad stanem snu... a jest to możliwe.
Veni Vidi Vici
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Sny

Post autor: *MysterY* »

Powiem wam że da się sterować snem :] Nie wiem czy wam się udało ale mi się kiedyś udawało i wiedziałem wtedy że to sen i robiłem co chcę i np. jak ktoś mnie gonił to wyobrażałem sobie ze umiem latać i tak też sie działo. Mówię wam sen to taki Matrix którym mozemy sterować. Obecnie nie chce mi się kontrolowac snu to sobie spię i robię po prostu tam co jest mi nakazane :mrgreen:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
agulec
Młody rozbrykany
Posty: 203
Rejestracja: 01.02.2005, 17:56
Lokalizacja: Łódź

Re: Sny

Post autor: agulec »

mój nadziwniejszy sen przyśnił mi się jakieś 2 lata temu ale nadal go doskonale pamiętam. Jak zapomnieć o tym, że twoje koleżanki z klasy gonią cię po osiedlu, jedna z nich trzyma ogromny nóż kuchenny, a druga tasak? Pamiętam, że gdy w śnie nie miałam już siły uciekać, potknęłam się o krawężnik i upadłam, a wtedy Natalia z tasakiem dorwała mnie, rozcieła skórę na plecach, z rany popłynęła strużka ciemnej krwi...i w tym momencie się obudziłam...cała zlana potem i przerażona....No i nie wiem co to mialo znaczyć...Fakt, że nie przepadałyśmy za sobą, ale żeby od razu do rękoczynów? :D
Alteri vivas oportet, si vis tibi vivere
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Sny

Post autor: Linka »

Ktos wyzej mowil o snie w ktorym gubi sie na klatce schodowej, tez mialam tka pare razy. Biegłam wtedy po schodach albo w dol albo na gore i ciagle powtarzały sie te same drzwi jakby a ja nie moglam dobiec do mojego mieszkania. I raz mi sie snilo ze bieglam na gore po schodach a one robily sie coraz mniejsze i mniejsze hehe a na koncu byly takie malenkie jak dla lalki barbie :P

A dzis mi sie tez bzdura snila. Moj kumpel, ktory ma włosy zawsze obciete na bardzo krotko dzis w moim snie mial do polowy głowy łyse, a na czubku głowy taaaaaakiegooo długiego kitka jak samuraje :twisted: A ja patrzylam na neigo ze zdziwieniem i sie pytałam reszty kumpli czy nie wstydza sie z nim na miasto wyjsc :lol:
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Sny

Post autor: =MiLi= »

Heh nieraz tak miałam, że wiedziałam, że śnię i to co się dzieje to tylko sen i mogę wykorzystać okazję bo żadnych konsekwencji z tego nie będzie ;):P nooo i czasem mogłam się nieźle wyładować albo zaspokoić ciekawość itd... ;) :twisted:
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sny

Post autor: Anuś »

ja dzis uciekałam :zdziwko: z kolezankami przed jakims facetem :|
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Sny

Post autor: *MysterY* »

niedawno miałem wspaniały sen :mrgreen: był taki że zdałem praffko i wygrałem w jakimś konkursie SkyLineR34 :mrgreen: :mrgreen:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Sny

Post autor: shyduo »

Jeśli okaże sie to sen proroczy to zabierzesz mnie na przejażdżkę, nie??

Co do moich, to miewam naprawdę różne, ale tylko od czasu, do czasu. najczęściej nie pamiętam co mi sie śniło.
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Sny

Post autor: =MiLi= »

*MysterY* pisze:niedawno miałem wspaniały sen :mrgreen: był taki że zdałem praffko i wygrałem w jakimś konkursie SkyLineR34 :mrgreen: :mrgreen:
hehe :P a Ty nadal swoje... :P noo ale jakbys rzeczywiscie go wygral to nie musialabym jechac do Niemiec na niego zarabiac :P:lol:
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sny

Post autor: Anuś »

mi sie dzis snilo ze byly swieta Bozego Narodzenia polaczone z moja 18stka ( totalny absurd bo urodziny w czerwcu mam:P ) i tylko jedna ciocia mi zyczenia zlozyla... reszta zapomniala w zabieganiu...
i jeszcze kazali mi chodzic i odsniezac droge :zdziwko: :mrgreen:
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
ODPOWIEDZ