Jak matura ??? (nowa)

Spędzamy w niej (albo powinniśmy spędzać) sporą cześć swojego życia. Jak w niej przetrwać i zostać sobą? Jak radzić sobie z codziennymi szkolnymi wymogami? Jak uniknąć najgorszych katuszy? Co interesującego dzieje się u Was w szkole, a z czym nie możecie wytrzymać?
ODPOWIEDZ
JaQb
Szalony pismak
Posty: 539
Rejestracja: 30.09.2004, 15:35
Lokalizacja: SAn OK

Re: Jak matura ??? (nowa)

Post autor: JaQb »

hehe, Troszke namieszałem, chciałem podać teście Forumowiczów :lol:
i widać nie wszyscy dokładnie śledzą moje wypowiedzi - wcześniej napisałem na forum jeszcze kiedyś napisałem ze mature mam za rok, czyli dopiero teraz będę ją pisał.

zastanawiało mnie jeszcze jedno, jak grono forum zareaguje na tak wysokie wyniki :wink: i Zareagowało dosyć wporządku, ale moje wyniki podam dopiero za rok :wink:
przez wszystkie dni aż do skończenia świata..
jest przy Tobie Chrystus..
Nie bój się ..
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Jak matura ??? (nowa)

Post autor: stefan »

dobra, już nic nie mówię :)
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Jak matura ??? (nowa)

Post autor: Phantom »

JaQb pisze:hehe, Troszke namieszałem, chciałem podać teście Forumowiczów :lol:
i widać nie wszyscy dokładnie śledzą moje wypowiedzi - wcześniej napisałem na forum jeszcze kiedyś napisałem ze mature mam za rok, czyli dopiero teraz będę ją pisał.

zastanawiało mnie jeszcze jedno, jak grono forum zareaguje na tak wysokie wyniki :wink: i Zareagowało dosyć wporządku, ale moje wyniki podam dopiero za rok :wink:
Ta, bo każdy ma teczki piszących i z zapałem śledzi na bieżąco ich życie. Wsadź sobie doświadczenia gdzieś, bo ja - prawie królik doświadczalny - od tego momentu zupełnie inaczej patrzę na Twoje posty. O.
JaQb
Szalony pismak
Posty: 539
Rejestracja: 30.09.2004, 15:35
Lokalizacja: SAn OK

Re: Jak matura ??? (nowa)

Post autor: JaQb »

Phantom pisze:
JaQb pisze:hehe, Troszke namieszałem, chciałem podać teście Forumowiczów :lol:
i widać nie wszyscy dokładnie śledzą moje wypowiedzi - wcześniej napisałem na forum jeszcze kiedyś napisałem ze mature mam za rok, czyli dopiero teraz będę ją pisał.

zastanawiało mnie jeszcze jedno, jak grono forum zareaguje na tak wysokie wyniki :wink: i Zareagowało dosyć wporządku, ale moje wyniki podam dopiero za rok :wink:
Ta, bo każdy ma teczki piszących i z zapałem śledzi na bieżąco ich życie. Wsadź sobie doświadczenia gdzieś, bo ja - prawie królik doświadczalny - od tego momentu zupełnie inaczej patrzę na Twoje posty. O.
hlip hlip :( wybacz
przez wszystkie dni aż do skończenia świata..
jest przy Tobie Chrystus..
Nie bój się ..
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Jak matura ??? (nowa)

Post autor: Paweł »

przesadzacie...

zresztą tak jak media...


Moim zdaniem to oni robią (jak zawsze zresztą) wielkie COS z małego byle czego.

Mnie osobiście wkurzały nagłowki typu "40% uczniów w liceach profilowanych nie zdało matury", i pisali tam że młodzież z LP to jakaś taka z marginesu jest i bla bla bla...

W moim liceum (LP) nie zdało coś koło 6-5%!!!

Więc po co się przejmowac co pisze prasa, oni zawsze przesadzają...oj zawsze, i ja coś niecoś bardzo dobrze o tym wiem ;)


ALE DO TEMATU.

Z matury jestem zadowolny, a wynikami się pochwalę jak dostane się na studia :nom: :x

Moge tylko zdradzić, że dziś odebrałem nowe swiadectwo, bo sie pomylili (paranoja!!!) :emm:
No, ale przynajmniej zyskałem 3% z rozszerzonego niemca :mrgreen: , a w moim wypadku to aż 6 pkt w klasyfikacji na studia 8)
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Jak matura ??? (nowa)

Post autor: Piqs - X »

stefan i skate .. o co wy sie spieraliscie = P ?? Przeciez to byla istna malweersacja medialna "Cała szkoła nie zdala" kojarzy sie jednoznacznie..."cala szkola" to duzo uczniow .. a tu tylko 7 osob wogole przystepowalo !!! :D O lol..maturki nie zdalo nawet sporo..sporo z profilowanych..ale cóż..matura idzie w dobra strone.. bez matury nic dzis nei zrobisz i reforma na to chce młodyc ludzi przygotowac..tylko tak samo jak ze zjawiskiem transformacji,gdzie przemiany spoleczne nie nadazaja za prawnymmi tak jest i tutaj. Niestety my musimy cierpiec, zeby w przyszlosci uczniowie mieli lepiej i uczniowe nawet z profilowanych wiedzieli ze musza sie uczyc, bo matura jest im NIEZBEDNA. Zawodowki - jesli chcemy tworzyc spoleczenstwo inteligenckie i wyksztalcone musialy kiedys zostac zlikwidowane. Szczrze mowiac nie wiem jak jest teras,bo nie wiem jakie sa szkoly pogimnazjalne oprocz LO ^^"", ale przygotowanie Cie do zawodu frezera bez matury nic Ci dzis nie da.Moim zdaniem reforma poszla w dobrym kierunku,ale zniwa zbierzemy za dobre kilka lat dopiero..

A moja matura..wole wynikow nie mowic,boje sie konsekwencji :O Ale jestem pesymista :)
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Jak matura ??? (nowa)

Post autor: SkaTe_GirL »

Piqs - X pisze:stefan i skate .. o co wy sie spieraliscie = P ?? Przeciez to byla istna malweersacja medialna "Cała szkoła nie zdala" kojarzy sie jednoznacznie..."cala szkola" to duzo uczniow .. a tu tylko 7 osob wogole przystepowalo !!! :D
Wlasnie! ! ! Wlasnie o to choSi Piqs - X ; -)))) Ze to 7 osob a nie cala szkola! a Tu caly czas wystepuje ternim "cala szkola" : -\ Co mnie w***** mocno ; -)
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
yfysk
Młody aktywny
Posty: 112
Rejestracja: 16.04.2005, 14:47
Lokalizacja: Augustów

Re: Jak matura ??? (nowa)

Post autor: yfysk »

dobra..lepiej mowcie jak wyniki matur..przedtem duzo osob mowilo jak to poszlo a teraz jak juz sa wyniki to nikt nie mowi..moze wszyscy sie wstydza zaczac wiec ja zaczne ;)


polak p 73 r 48
angilk p 91 r 74
gegra p 91 r 56

w sumie to nie jestem do konca zadowolony...ale jakos to jest..jutro sie dowiem czy na studia sie dostalem.. :| najlepsza jest podstawowa gegra! niezrobilem na niej calej ostatniej strony bo jej nie zauwazylem! hehe :mrgreen: i jestem z siebie dumny bo choc zamierzalem sciagac to niesciagalem na zadnym przedmiocie :)
I never look back 'cause I don't even want to and I don't need to...
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Jak matura ??? (nowa)

Post autor: =MiLi= »

Łeee.. kurcze już się zdołowałam ;) hehee szczerze mówiąc jestem zadowlona że w ogóle zdałam, bo od dnia matury z historii żyłam ze świadomością, że czeka mnie styczeń a tu proszę.. niespodzianka :D

Pol podst 74% roz 63%
ang podst 85% roz 60%
hist podst 42% roz 48%
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Jak matura ??? (nowa)

Post autor: Piqs - X »

pol 54/60 (o lol)
ang 98/93
his 96/46
wos 89/71

3/4 sie sprawdzilo w przewidywaniach :D (wos podst. hist podst. ang podst. i rozsz.) i zaskoczenie w historii rozszerzonej ..:))

Jedno wiem..z takmi wynikami bedzie CHOLERNIE trudno dostac sie tam gdzie chce ;(
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Jak matura ??? (nowa)

Post autor: Linka »

Nikt nie pisał matematyki?? Bo jestem ciekawa..... :P
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Jak matura ??? (nowa)

Post autor: Piqs - X »

Dostalem sie na UW !!! na stosunki miedzynarodowe i europeistyke !! Jupi !! :D teras problem, ktore wybrac ://Jak myslicie co??

na euro bylem 56 na 121 przyjetych na 1553 chetnych
na stosunki bylem 106 na 140 przyjetych na 2400 chetnych
kwitnace-magnolie
Młody rozbrykany
Posty: 396
Rejestracja: 17.04.2005, 00:49

Re: Jak matura ??? (nowa)

Post autor: kwitnace-magnolie »

Piqs - X pisze:
pol 54/60 (o lol)
ang 98/93
his 96/46
wos 89/71



Dostalem sie na UW !!! na stosunki miedzynarodowe i europeistyke !! Jupi !! :D teras problem, ktore wybrac ://Jak myslicie co??

na euro bylem 56 na 121 przyjetych na 1553 chetnych
na stosunki bylem 106 na 140 przyjetych na 2400 chetnych

to strzasznie wysoki poziom sobą przezentujecie na tych stosunkach i europeistyce... hahahha hahahha :P
IN MY WILDEST FANTASY..
wszystko co mam - podziele się z TOBĄ tym..
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Jak matura ??? (nowa)

Post autor: Piqs - X »

Niektorzy ludzie sa wredni i nic tego nie zmieni .. chocby tajfun przeszedl : }

Moze tak zamiast szydzic z innych pani pochwali sie swoimi wynikami...

Ktoś tu wprowaza niemilą atmosfere chyba...

Kiedys bylem pewny,ze mmozna sie cieszyc czyims szczesciem...Sam to potrafie..ALE...

a przelicznik wyglądał:

hP+hR+wP+wR+(jP+jR):2

Co wiecej dostalem sie nei tylko na UW..szydzisz z 4 uczelni teras :)
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Jak matura ??? (nowa)

Post autor: vanessa »

HA HA HA.. znowu się zaczyna-ja na waszym miejscu dwa posty temu przeniosłabym sie na pw.. ale nie chce nikogo pouczać..żeby nie było.. :mrgreen: :mrgreen:
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Jak matura ??? (nowa)

Post autor: Piqs - X »

Przepraszam...naprawde..przepraszam..ale nie ja wprowadzam tu chora atmosfere :/
kwitnace-magnolie
Młody rozbrykany
Posty: 396
Rejestracja: 17.04.2005, 00:49

Re: Jak matura ??? (nowa)

Post autor: kwitnace-magnolie »

Piqs - X pisze:Niektorzy ludzie sa wredni i nic tego nie zmieni .. chocby tajfun przeszedl : }

Moze tak zamiast szydzic z innych pani pochwali sie swoimi wynikami...

Ktoś tu wprowaza niemilą atmosfere chyba...

Kiedys bylem pewny,ze mmozna sie cieszyc czyims szczesciem...Sam to potrafie..ALE...

a przelicznik wyglądał:

hP+hR+wP+wR+(jP+jR):2

Co wiecej dostalem sie nei tylko na UW ..szydzisz z 4 uczelni teras :)

alez prosze:

polak matma gegra anglik
pp - ponad 90 ze wszystkigo
pr - ponad 80 ze wszystkigo

i tez juz jestem na UW (i bylo sporo osob lepszych ode mnie - poziom jakis jest :P ) i nie ma sie czym chwalic.. eh

zdefiniuj niezdrowa atmosfere HAHAHA
i uwierz mi - na pewno nie bede zmieniala swojego JA bo ci sie tak chce.. na zla osobe trafiles.. :wink:
IN MY WILDEST FANTASY..
wszystko co mam - podziele się z TOBĄ tym..
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Jak matura ??? (nowa)

Post autor: vanessa »

i po co dziewczyno pisałaś takie bzdety: o poziomie uczelni ?
to było na temat? :emm:
jak koniecznie chciałaś to komuś powiedzieć to trzeba było na pw Piqs-owi :emm:

powinnaś od razu napisać swoje wyniki i tyle..

a czym on ma sie niby tak CHWALIĆ :> przecież było wyraźnie napisane.. i jak wyniki matur.. wiec podał swoje wyniki..

nie wiem czy ja jestem dziwna czy rzeczywiście coś tu jest z kimś nie tak :emm:
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
kwitnace-magnolie
Młody rozbrykany
Posty: 396
Rejestracja: 17.04.2005, 00:49

Re: Jak matura ??? (nowa)

Post autor: kwitnace-magnolie »

napisalam ze poziom europeistyki i stosunkow musi byc 'stosunkowo' niski no bo jego wyniki nie sa rewelacyjne a dostal sie na jedna z najlepszych uczelni w Polsce..

a ze nie ma sie czym chwalic to odnosnie moich wynikow (bo tez nie sa jakies super) :P

i bede pisala co chce! mozecie to wywalac.. :P :P
wiadomo jaka jest wolnośc słowa w Polsce HAHAHA
IN MY WILDEST FANTASY..
wszystko co mam - podziele się z TOBĄ tym..
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Jak matura ??? (nowa)

Post autor: Piqs - X »

Podpowiedz : zwaz jakie byly srednie tych przedmiotow w Polsce .. jak srednia geografii bylo ponad 70 nie znaczy ze wszystkie egz. maturalne byly na jednym poziomie..nawet niektore wyzsze uczelnie zwracaly na to uwage..

Co wiecej nalezałoby zauwazyc,ze bardzo wiele w rekrutacj izalezy od sposobu liczenia pktow..kazda uczelnia ma swoj przeicznik i kazda liczy inaczej,przez co szanse na dostanie sie na kazda kolejna uczelnei sa inne..wzrastaja lub maleja wraz ze sposobem liczenia uzyskanych pktow..I tak na UKSW np dostawali sie na prawo ludzie,ktorzy wogole nie pisali rozszerzonej historii...mi akurat ten sposob liczenia pktow,ktory jest na UW sprzyjał..wiec to nie jest wina wynikow..

a tak wogole to juz koniec bo jak widze niektore nicki to mnie wzdryga
ODPOWIEDZ