Jak matura ??? (nowa)

Spędzamy w niej (albo powinniśmy spędzać) sporą cześć swojego życia. Jak w niej przetrwać i zostać sobą? Jak radzić sobie z codziennymi szkolnymi wymogami? Jak uniknąć najgorszych katuszy? Co interesującego dzieje się u Was w szkole, a z czym nie możecie wytrzymać?
ODPOWIEDZ
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak matura ??? (nowa)

Post autor: Anuś »

macey pisze:wakacje :P ja juz matury skonczylem :]
hihi...komu dobrze...

jak dzisiejsza geografia maturzysci?
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
kwitnace-magnolie
Młody rozbrykany
Posty: 396
Rejestracja: 17.04.2005, 00:49

Re: Jak matura ??? (nowa)

Post autor: kwitnace-magnolie »

macey pisze: przesadziles :P tak sie nie mowi do kolegi piqsa.. huh.. ze juz nie jestem wspanialym :D:D znow bana bym dostal :P
to forum??!! to raczej towarzystwo wzajemnej adoracji!!
a jaka tu miła atmosfera.. pozazdrościć, wszyscy są tacy super..
Piqs - X pisze:
Niezdrowa bo ludzie sa niezdrowi...

ja przepraszam, to ty oczekujesz że ja będę przytakiwała??!!
chyba żartujesz... mówię co myslę i nie uważem, że przez to jestem niezdrowa!!

żałosne........
IN MY WILDEST FANTASY..
wszystko co mam - podziele się z TOBĄ tym..
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Jak matura ??? (nowa)

Post autor: vanessa »

yfysk pisze:do dupy jestes
kwitnace-magnolie pisze:bo niby piqs to kto??

klientelizm, kumoterstwo, nepotyzm....
Piqus-X pisze:Ale tak szczerzemowiac to żałosni jestescie wiecie Zdziwko ? .. czekam na wyjasnienie tamtego posta,wczesniej nie chce sie wypowiadac ...
anuśka :) pisze:W ogóle odczepić się od mojego Piqsika ^^ Bo robi się niezdrowa atmosfera...


pogięło was.. dla mnie to wy wszyscy jesteście śmieszni...
najlepiej jakbyście sobie dali po razie i byłby spokój :mrgreen:[/quote]
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak matura ??? (nowa)

Post autor: Anuś »

uhuhu... co tu sie dzieje :]
ja tam mysle ze na forum kazdy ma prawo pisac to co chce i uwaza za sluszne...

a prywatne rozmowy to Piqs zostawiamy na epulsa :P
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
yfysk
Młody aktywny
Posty: 112
Rejestracja: 16.04.2005, 14:47
Lokalizacja: Augustów

Re: :|

Post autor: yfysk »

anuśka :) pisze: Wystarczy pogratulować i powiedzieć jak poszło tobie, a nie od razu pisać wyniosłe wywody pełne ironii i drwiny! Bo takie one są...
pogratulowac? ok..tylko nie wiem czego..z tego co wiem to wynikow jeszcze nie bylo..no jedyne czego mozna pogratulowac to zarozumialstwa... :| nikt chyba nie watpil w to ze to co napisalem to ironia byla...zalosny to ty najbardziej jestes..atmosfera niezdrowa..a kto powiedzial ze zawsze ma byc zdrowa? co to jest forum czy lizanie dupy kazdemu na okolo?? a ty Piqs to kto jestes? bedziesz warunki stawial komus? ze nie odpiszesz jesli ktos ci czego nie wyjasni? nie chcesz to nie pisz..ludzie.. :|
I never look back 'cause I don't even want to and I don't need to...
kwitnace-magnolie
Młody rozbrykany
Posty: 396
Rejestracja: 17.04.2005, 00:49

Re: Jak matura ??? (nowa)

Post autor: kwitnace-magnolie »

Anuś pisze:ja tam mysle ze na forum kazdy ma prawo pisac to co chce i uwaza za sluszne...

a prywatne rozmowy to Piqs zostawiamy na epulsa :P
oczywiście! typu ten to mój chłopak, moja dziewczyna, przyjaciółka..
Ostatnio zmieniony 16.05.2005, 18:20 przez kwitnace-magnolie, łącznie zmieniany 1 raz.
IN MY WILDEST FANTASY..
wszystko co mam - podziele się z TOBĄ tym..
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Jak matura ??? (nowa)

Post autor: vanessa »

Ja chciałam sie zapytać jak poszła wam maturka z biologii?? moze ktos pisal rozszerzona?? mnie to czeka za rok... błech :oops2: :twisted:
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Jak matura ??? (nowa)

Post autor: Piqs - X »

MAgnolie nie odpowiedzialas na moje pytanie ! ... Mozna pisac co sie chce ale sa granice... a do tego nie znacie sie na żartach .. ale to teras nie istotne ..
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Jak matura ??? (nowa)

Post autor: vanessa »

oj oj oj.. Paweł sie wkurzy..

czy nie moglibyście zostawic tego na PW ??
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: Jak matura ??? (nowa)

Post autor: macey »

kwitnace-magnolie pisze:
macey pisze: przesadziles :P tak sie nie mowi do kolegi piqsa.. huh.. ze juz nie jestem wspanialym :D:D znow bana bym dostal :P
to forum??!! to raczej towarzystwo wzajemnej adoracji!!
a jaka tu miła atmosfera.. pozazdrościć, wszyscy są tacy super..

hu hu hu no wiadomka.. i ty w tym towarzystwie nie jestes :D
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Jak matura ??? (nowa)

Post autor: Piqs - X »

Anuś pisze:uhuhu... co tu sie dzieje :]
ja tam mysle ze na forum kazdy ma prawo pisac to co chce i uwaza za sluszne...

a prywatne rozmowy to Piqs zostawiamy na epulsa :P
Aniu,uważasz ze można pisać naprawde wsyzstko ?! Wyzywac innych ludzi,nabijac sie z nich u uwłaczac ich godnosci tez ?! Brakcenzury NA FORUM nie oznacza brak jakichkolwiek zasad moralnych...dlatego musze wyjasnic z tymi osobami pewne kwestie..wolalbym to zroic na forum publicznym,bo na forum publicznym wszystko sie zaczelo..ale na prosby vanessy i sugestie ze to nie forum do tego postaram sie te rozmowy przeniesc na grunt prywanty...
anuśka :)
Szalony pismak
Posty: 730
Rejestracja: 27.02.2005, 22:32

Re: :|

Post autor: anuśka :) »

yfysk pisze:no jedyne czego mozna pogratulowac to zarozumialstwa... :|
Moim zdaniem to nie było zarozumialstwo, tylko zwykłe szacowanie ile punktów dostanie... Nie wierze, że ktoś nie sprawdzał sobie wyników i nie liczył ile MNIEJ WIĘCEJ dostanie.
... trzeba umieć iść słoneczną stroną życia ...
yfysk
Młody aktywny
Posty: 112
Rejestracja: 16.04.2005, 14:47
Lokalizacja: Augustów

Re: Jak matura ??? (nowa)

Post autor: yfysk »

to nie wierz. ja nie zajrzalem nigdzie i z nikim nie rozmawialem. czekam cierpliwie na wyniki i nie chce znac odpowiedzi..bedzie jak bedzie...a pisanie typu 'chyba was nie zdolowalem' czy cos w tym rodzaju jest zarozumialstwem..tak jakby zapytal: 'i co nie jest wam glupio ze napisalem lepiej od was?' .. :|

do piqsa: tak na forum mozna pisac wszystko co sie chce! nawet obrazac ludzi i urazac ich godnosc..bo niestety..na szczescie..nikt mi tego nie zabroni..no chyba ze ktos mnie wyrzuci..no ale forum jest to wypowiadania wlasnego zdania nawet obrazajacej opinii o innych jesli sie chce.
I never look back 'cause I don't even want to and I don't need to...
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Jak matura ??? (nowa)

Post autor: Piqs - X »

W takim cholera raazie dlatego ty mozesz pisac ?! A JA NIE MOGE ?!?! CO ?!?! NAWET JAKBYM CHCIAL KOMUS UBLIZYC !! PRZECIEZ TO FORUM .. MOŻNA !!! DLACZEGO MNIE ZA TO KARCISZ I MI DOGRYZASZ ?!?!nie kapuje tego :// Ale na szczescie,a moze i nieszczescie bo przeciez mi wolno, nikomu nie ubliżyłem..z nikogo nie zadrwilem..po prostu chcialem sie z wami podzielic moja radoscia..:| Ale nie..nie mozna,o od razu czlowieka zbesztaja z blotem..to jest zalosne jacy zawistni potrafia byc czasem ludzie..mam nauczke na przyszlosc...dziekuje,ze tak moglem sie z wami podzielic moja matura..dziekuje za takie forum,gdzie nie mozna w topicu o maturach napisac tego jak sie czuje po swojej maturze...niestety sa ludzie,ktorzy potrafia byc niewdzieczni..nei wiem..zazdrosni albo cos..nie potrafie tego nazwac,ale dzieki wam przestalem w ludzi wierzyc ://

Co wiecej..kolego,mozesz nie zagladac do matur,mozesz zostawic ten temat w spokoju..ale w takim raziie nie komentuj matur ionnych ludzi dobra?! jesli zamknales ten rozdzial w swopim zyciu po co wchodzisz na temat "jak tam matura?!"
Jesli Ci nie poszlo..przykro mi..jesli poszlo dobrze,naprawde gratuluje,moze spotkamy sie na jakiejs uczelni..Ale nie masz prawa tak mi ublizac !! Nie masz prawa posadzac mnie o pyche,o wyzwyzszanie sie itp!! Tymbardziej nie masz prawa mowić ze jestem "do dupy"!!Na jakiej podstawie,dlaczego?!?!Moich przypuszczalnych wynikow?Nie lepiej by bylo jakbys pocieszyl sie ze mna:/ ? Musisz byc taki zawistny??

"Ideał sięgnął bruku..."

Wracajac do tego co mozna i nie mozna..internet tez ma swoje granice,jesli ich nie znasz, po co sie do niego dotykasz?! Przez internet tez sie ludzi rani..ale to juz nie do Ciebie tylko do pani "magnolie"
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Jak matura ??? (nowa)

Post autor: =MiLi= »

Uuaaaaa... widze ze tu sie zazarta dyskusja toczy.. proponuje jednak skończyć.. uznajmy że tematu nie było.. tak?

i odpiegliście od głównej myśli.. dziś geografia była.. może się wypowiedzą Ci którzy pisali..? podobno prosta...?
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Jak matura ??? (nowa)

Post autor: vanessa »

moja kumpela skichała... :emm:
popełniła najgorszy błąd.. nie przeczytała uważnie polecenia.. co za sirotka..
i dużo punktów przez to straciła.. ogolnie ludzie u mnie w LO mówili ze podstawa była prosta.. ni wiem jak rozszerzenie..

ale dzisiaj widzialam historie i nawet próbowałam robić... no masakra.. jak dla mnie kosmos.. moze dlatego ze jestem na biol-chemie i historia mnie wogole nie obchodzi :)
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
yfysk
Młody aktywny
Posty: 112
Rejestracja: 16.04.2005, 14:47
Lokalizacja: Augustów

Re: Jak matura ??? (nowa)

Post autor: yfysk »

[quote="=MiLi="]Uuaaaaa... widze ze tu sie zazarta dyskusja toczy.. proponuje jednak skończyć.. uznajmy że tematu nie było.. tak?
quote]

jak to? moze bedziemy wszystkie tematy konczyc w ktorych ktos z kims sie nie zgadza?
I never look back 'cause I don't even want to and I don't need to...
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Jak matura ??? (nowa)

Post autor: vanessa »

yfysk pisze:
=MiLi= pisze:Uuaaaaa... widze ze tu sie zazarta dyskusja toczy.. proponuje jednak skończyć.. uznajmy że tematu nie było.. tak?
quote]

jak to? moze bedziemy wszystkie tematy konczyc w ktorych ktos z kims sie nie zgadza?
człowieczku uspokój sie bo teraz to juz sie staje żalosne.. wiecej sie wtracac nie bede.. jak dla mnie off-topic :emm: :emm: :emm:
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
yfysk
Młody aktywny
Posty: 112
Rejestracja: 16.04.2005, 14:47
Lokalizacja: Augustów

Re: Jak matura ??? (nowa)

Post autor: yfysk »

ta sprawa jest i zostanie nie wyjasniona ;)

v_a_n_e_s_s_a ja nigdy nie jestem niespokojny..to chyba nie ja sie unosze :) z reszta jak bede chcial to nie bede spokojny :) mile jest to ze nazwalas mnie 'czlowieczkiem' :) zadko ktos mnie tak słodko nazywa :)
I never look back 'cause I don't even want to and I don't need to...
Potępiony
Szalony pismak
Posty: 555
Rejestracja: 08.05.2005, 16:29
Lokalizacja: Szczecin

Re: Jak matura ??? (nowa)

Post autor: Potępiony »

Ja już wcześniej się wypowiedziałem o maturze z geografi ale chyba przez ten zażarty spór moja wypowiedz nie została zauważona :emm:
Konieczność jest najlepszym doradcą.
ODPOWIEDZ