Problem !!!

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
Dave
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 28.04.2005, 19:22

Problem !!!

Post autor: Dave »

Witam wszytskich jestem tutaj nowy ... Mam problem związany z dziewczyną ... na początku byliśmy kumplami z klasy później zaczeliśmy się zbliżać do siebie i w ogóle ... później bliższa przyjaźń ... a teraz sie w niej zakochałem ... powidziałem jej co do niej czuje ... , że chc być z nią i ją kocham ...ale jest problem ... ona ma chłopaka .. mówi że chce być ze mną naprawde , ale ma chłopaka i coś ją przy nim trzyma , ale jak jest ze mną puszczają jej wszystkie opory ... znów po spotkaniu ... chce być z nim ... nie chce jej skrzywdzić ... powiedizałem żebyśmy zostlai przyjaciółmi ... ( nie wiem jak to wytrzymam ) ona nie opuści go ... ( wcześniej on z nią zerwał ale wrucili do siebie ) ... kompletnie nie wiem co mam robić .. przy tym wszysttkim towarzyszy mi wielki ból .. a co gorsza jej też , a gdy ja boli to mnie dwa razy mocniej .. ;( jesteście starsi i proszę dajcie mi jakieś rady .. naprawdę nie wiem co mam robić ... pozdrawiam
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Problem !!!

Post autor: vanessa »

Hmm... czy ona zdradza tego chłopaka z Tobą?? (sorki za niedyskretne pytanie)
Z tego co tutaj napisałeś to wydaje mi się ze ta dziewczyna jest troche nie fair w stosunku do swojego chłopaka i jeszcze oprócz tego obydwoje cierpicie...
Wydaje mi się to niesprawiedliwe że ona mówi ze ciebie kocha i ze chce z toba byc ale nie zerwie z tym drugim... jeśli kocha to to zrobi wszystko(tym bardziej w tak młodym wieku- co innego jakbyście mieli po 30 lat.. i wdałbyś sie w romans z żoną i matką :mrgreen: )


Według mnie zalecana jest szczera rozmowa i "otwarcie oczu" - wiem że to trudne... ale często baaardzo przydatne :wink:
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Problem !!!

Post autor: Piqs - X »

przeczytaj ilustam stronica historie pana ktory tak mial wczesniej (i chyba jeshcze ma ..) :D
Dave
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 28.04.2005, 19:22

Re: Problem !!!

Post autor: Dave »

ona nie powiedziała że kocha tylko że chce ze mną być ... nie nie kochamy się bez przesady ludzie ... nikomu takie rzeczy po głowie nie chodzą ...
...
kwitnace-magnolie
Młody rozbrykany
Posty: 396
Rejestracja: 17.04.2005, 00:49

Re: Problem !!!

Post autor: kwitnace-magnolie »

zdrada to nie tylko 'kochanie sie'........
IN MY WILDEST FANTASY..
wszystko co mam - podziele się z TOBĄ tym..
Dave
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 28.04.2005, 19:22

Re: Problem !!!

Post autor: Dave »

też fakt .. ale ona nie zdradza go ... jest wobec nas fair na ile może być ... juz rozwiązałem problem ... czekac ...
...
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Problem !!!

Post autor: Anuś »

czas...hmm... moze i jedyne racjonalne wyjscie :)
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
tynka:)
Młody rozbrykany
Posty: 452
Rejestracja: 14.10.2004, 19:51
Lokalizacja: z marzeń...

Re: Problem !!!

Post autor: tynka:) »

Miłośc jest ślepa...Tak na marginesie to ile Ty masz lat?? A ta dziewczyna to jakaś dziwna, jeżeli chce byc z Tobą i niby nie zdradza swojego chłopaka to co ona robi?? NIech sie zdecyduje...Dlatego wlasnie nie wierze w przyjazn pomiedzy mężczyzna a kobieta...aaaa i pogadajcie... po prostu upewnij sie na czym stoisz...
"Wszystko to marnośc i pogoń za wiatrem..."
Kohelet
kwitnace-magnolie
Młody rozbrykany
Posty: 396
Rejestracja: 17.04.2005, 00:49

Re: Problem !!!

Post autor: kwitnace-magnolie »

przyjaźń miedzy mężczyzną a kobietą............
IN MY WILDEST FANTASY..
wszystko co mam - podziele się z TOBĄ tym..
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Problem !!!

Post autor: Paweł »

Dave, słuchaj... sprawa, hm.... dobrze mi znana z innego przypadku.

Co prawda zawsze jest inaczej, nie znam osobiście tej dziewczyny, ale moim zdaniem jest to tak, że ona po prostu potrzebowała małego skoku w bok... i nic więcej. A na pewno jest strasznie niezdecydowana i nie wie czego chce.

Jak długo ona jest z tamtym chłopakiem?

Poza tym w przyjaźń między chłopakiem i dziewczyną wierzę! Sam jestem tego najlepszym przykładem... ale w tym wypadku, t raczej sie nie uda.
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
tynka:)
Młody rozbrykany
Posty: 452
Rejestracja: 14.10.2004, 19:51
Lokalizacja: z marzeń...

Re: Problem !!!

Post autor: tynka:) »

oooooch nie stac Cie na wiecej?? lepszych komplementow??
"Wszystko to marnośc i pogoń za wiatrem..."
Kohelet
ODPOWIEDZ