WYGLAD-dlaczego jest taki WAZNY??

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: WYGLAD-dlaczego jest taki WAZNY??

Post autor: JaGaKi »

Tu chodzi też o własny styl i klase... Jeżeli jesteś powtarzalny, nosisz markowe ciuchy mowisz jeżykiem gwiazd lub dużo przeklinasz i chodzisz na imprezy - bo inni cię do tego namawiają... to w tył zwrot i wracaj do swojego stylu, bo wtedy trafisz na kogoś kto Ciebie polubi/pokocha/zaprzyjaźni się. Jak mi dziewczyna powiedziała żebym poszedł na solarium i nawalił żelu na włosy... to sorry winetu:P Bo cóż to za sztuka poderwać kogoś pieknego wyglądem... lepiej kogoś pieknego umysłem (żadna kryptoreklama filmu:) ). Pomyśl jak mile by było gdyby taka osoba miała coś ciekawego do powiedzenia a nie siedziała tylko z boku:P Ale... odbiegam od tematu:P:D
Madzior
Młody aktywny
Posty: 175
Rejestracja: 30.03.2005, 18:23
Lokalizacja: sprzed kompa

Re: WYGLAD-dlaczego jest taki WAZNY??

Post autor: Madzior »

Wygląd na pewno nie jest najważniejszy. Liczy się wnętrze człowieka (nie mam tu na myśli jego organów wenetrznych takich jak wątroba itp. ale charakter :wink: i może to brzmieć trochę zbyt wyidealizowanie dla ludzi, który oceniają innych po wyglądzie. A powinno się kogoś kochać za to że jest, a nie za jakim można się stać z wyglądu.
Narrow
Młody aktywny
Posty: 18
Rejestracja: 07.05.2005, 19:05
Lokalizacja: Szczecin

Re: WYGLAD-dlaczego jest taki WAZNY??

Post autor: Narrow »

Co wy gadacie? Wyglad jest bardzo wazny jesli druga osoba bedzie oblesna to nie bedziecie chcieli z nia porozmawiac i jednoczesnie poznac charakteru
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: WYGLAD-dlaczego jest taki WAZNY??

Post autor: Linka »

Narrow pisze:Co wy gadacie? Wyglad jest bardzo wazny jesli druga osoba bedzie oblesna to nie bedziecie chcieli z nia porozmawiac i jednoczesnie poznac charakteru

jasne ze tak... ale ja raczej bym nikomu nie powiedziała dosłownie "ooooo jestes obrzydliwy i dlatego nie chce cie poznac"- wiec sie zazwyczaj po prostu takiej osoby unika ;p
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Migan
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 11.05.2005, 12:05
Lokalizacja: Rybnik

Bravo!!!!

Post autor: Migan »

Noi bardzo dobrze zrobiłaś!
Ja też tak mam.Mam 157cm wzrostu,waże 44 kg i mam jedną wade a może 2 z wyglądu:
-mam krzywe zęby
:( -mam duży nos
I najczęsciej własnie oto im chodzi(chłopcom).
Z mojej klasy już chłopcy na to uwagi nie zwracają.I się bardzo tym ciesze. :)
.....Człowiek Jest Szczęśliwy Dzieki Drógiemu Człowiekowi.......
.....K.T.C.D.S.I.N.N.P.N.Z.W.M.S.T.T.K!!!!......
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Bravo!!!!

Post autor: =MiLi= »

Migan pisze: -mam krzywe zęby
Też miałam.. ale od czego jest aparat ortodontyczny? :)

A tak do tematu to przecież wygląd zewnętrzny zachęca nas do poznania bliżej danej osoby, ale czasem jest tak, że osoba nie specjalnie wpadająca w oko okazuje się strasznie fajną osobą i nagle okazuje się najpiękniejsza na świecie :)
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
GoSiAcZeK
Szalony pismak
Posty: 970
Rejestracja: 10.05.2005, 21:53
Płeć: kobieta

Re: WYGLAD-dlaczego jest taki WAZNY??

Post autor: GoSiAcZeK »

Wiecie co wam powiem ... według mnie wygląd jest ważny bo przecież kto by chciał chłopaka/dziewczyne która by wygladała jak potwór ... jednak z drugiej strony nikt niechcialby kogoś kto jest piekny ale glupi jak cholera!Mysle ze moglas sie nim calowac bo w koncu calowanie nie jest czyms co do czegos wielkiego od razu zobowiazuje ale jesli w tej chwili uwazalas ze nie bo cos tam to jest oki i nikt nie moze Ci tego wypominac!Pamietaj ze wszystko zalezy od Ciebie!3maj sie!Cmoki :wink:
13.02.2005 r.

A. ;**
Yatamanka
Młody rozbrykany
Posty: 224
Rejestracja: 17.02.2005, 20:48
Lokalizacja: Łódź

Re: WYGLAD-dlaczego jest taki WAZNY??

Post autor: Yatamanka »

podobno jak nas widza tak nas pisza, ale najwazniejsze jest to , zeby samemu czuc sie dobrze we wlasnej skorze :P
Nie nalezy mylic prawdy z opinia wiekszosci...
Niepoprawna
Młody aktywny
Posty: 54
Rejestracja: 19.04.2007, 10:11

Re: WYGLAD-dlaczego jest taki WAZNY??

Post autor: Niepoprawna »

Od jakiegoś czasu panuje wręcz moda na stwierdzenie 'wygląd się nie liczy, ważny jest tylko i wyłącznie charakter'. Teoria, teorią - ale jak to ma się do praktyki? Czy nie jest tak, że najpierw selekcjonujemy ludzi na tych ładnych i brzydkich, by dopiero potem z tej pierwszej grupy upatrzeć swojego potencjalnego partnera?


Ja nauczyłam się nie oceniać ludzi po wyglądzie, gdyż sama zawsze byłam tak oceniana. To nie jest tak, że w ogóle nie zwracam uwagi na wygląd drugiej osoby. Tyle że... Kwestię urody rozpatrzam w nieco innych kategoriach. Ludzie nie mają wpływu na to, jakimi się urodzili. Pewne wady w wyglądzie można zatuszować, ale generalnie rzecz biorąc nie możemy zmienić tego, jakimi zostaliśmy 'stworzeni'. Dlaczego więc skreślać kogoś za to, że po prostu taki się urodził? Co innego, jeśli ktoś o siebie nie dba... W tym wypadku można go negatywnie ocenić i zaliczyć do tego gorszego grona.
A charakter? Jego wypracowujemy sobie sami i to on powinien być głownym kryterium przy wyborze partnera. To, czy druga osoba podziela nasze pasje. To, czy dobrze się z nią dogadujemy. To, czy tworzymy harmonijną całość.
Jeśli ktoś szuka 'drugiej połówki', która po prostu będzie przy nim ładnie wyglądać jest dla mnie zwykłym prostakiem z zachwianą hierarchią wartości...

Jestem zdania, że tylko do pewnego wieku dla facetów priorytetem jest panna, będąca chodzącą reklamą. Gdy taki delikwent dojrzeje, zmądrzeje - będzie szukał partnerki, która będzie idealną kandydatką na żonę i matkę. Ale do wszystkiego trzeba dorosnąć...
Kubuś
Młody rozbrykany
Posty: 445
Rejestracja: 16.01.2005, 19:05
Lokalizacja: Ełk

Re: WYGLAD-dlaczego jest taki WAZNY??

Post autor: Kubuś »

Odpowiedni dla nas charakter w drugiej osobie nie wyklucza ladnego wygladu, a skoro tak, to po co odmawiac sobie doznan estetycznych :)

poza tym, to bzdura ze wyglad sie kompletnie nie liczy. W koncu jesli lubi sie z kims spedzac czas a nie odczuwa sie przy tym pociagu fizycznego to cos takiego chyba sie przyjaznia nazywa, czyz nie ?
Nie narzekam, chociaż jestem niższy niż Clint Eastwood
Chociaż nigdy nie dołączę do grona kulturystów
Chociaż nie znam setek przysłów , nie narzekam
Bo fruzie wolą optymistów :wink:
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: WYGLAD-dlaczego jest taki WAZNY??

Post autor: SkaTe_GirL »

Kubuś pisze:poza tym, to bzdura ze wyglad sie kompletnie nie liczy. W koncu jesli lubi sie z kims spedzac czas a nie odczuwa sie przy tym pociagu fizycznego to cos takiego chyba sie przyjaznia nazywa, czyz nie ?
alez oczywiscie Kubusiu ; -)
nic dodac nic ujac...
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
casik
Młody aktywny
Posty: 2
Rejestracja: 27.04.2007, 11:19

Re: WYGLAD-dlaczego jest taki WAZNY??

Post autor: casik »

jest wazny, ale co po urodzie jesli ktos ma dziwny charakter. Nic :)
robek
Młody rozbrykany
Posty: 245
Rejestracja: 07.12.2006, 23:25
Lokalizacja: Radom

Re: WYGLAD-dlaczego jest taki WAZNY??

Post autor: robek »

Wygląd jest wazny chocby z tego względu, ze ludzie musza się sobie podobać. Ale nie przeceniał bym jego znaczenia. Bowiem wazniejszą sprawą jest to aby ktos był wartościowym człowiekiem, miał poukladane w głowie, dobre serducho, piekne wnetrze. Bez tego nawet jakby był najprzystojniejszy to i tak mu nic to nie daje. Dlatego rozejrzy się wokół a może dostrzezesz fajnego chłopaka, ktory nie będzie patrzył na to jak wyglądasz ale dostrzeze w tobie kogoś wyjatkowego. Pozdro
Virgin
Szalony pismak
Posty: 743
Rejestracja: 19.08.2004, 22:15
Lokalizacja: LODZ

Re: WYGLAD-dlaczego jest taki WAZNY??

Post autor: Virgin »

tiaaa wyglad jest wazny, ale trzeba brac pod uwage, ze kazdemu kto inny sie podoba :) moje kumpele uwazaja, ze najczesciej faceci, ktorzy mi sie podobaja wcale nie sa fajni, i znowoz odwrotnie, mnie nie podobaja sie faceci, ktorzy je interesuja :) i taka prawda


a druga sprawa: moja kumpela zauwazyla, ze pary dobieraja sie jakos dziwnie, ze partnerzy sa do siebie podobnii :-p ja na to uwagi nie zwrocilam, ale moze... :)
MIŁOŚCI MOWĄ NIE JEST SŁOWO,
LECZ BOSKI POCAŁUNEK.
you are the reason I wake up everyday and sleep through the night
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: WYGLAD-dlaczego jest taki WAZNY??

Post autor: Paweł »

mozliwe.... tak samo jak dopieramy do siebie psa/kota, ktory jest do nas podobny :cinol:
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: WYGLAD-dlaczego jest taki WAZNY??

Post autor: Martuśka »

właśnie wczoraj przekonałam sie że choć myślałam ze wygląd nie jest ważny to grubo sie pomyliłam, może to jest chamskie co powiem ale wczoraj poznałam chłopaka który mnie obrzydził swoim wyglądem, nie mogłam na niego patrzeć, umówiłam sie z nim bo pomyliłam go z jego bratem. I choć z charakteru jest fajny to wiem ze nie mogłabym z nim być, po prostu bym nie mogła. Pierwsze wrażenie sie bardzo liczy i nikt mi nie wmówi ze charakter to podstawa a potem wygląd. Nawet jeśli to próżne to ja uważam że po prostu wygląd jest najważniejszy jeśli chodzi o pierwsze wrażenie. Chociaż jestem zwolenniczką przysłowia: z ładnej miski sie nie najesz; to i tak nie moge być z kimś na kogo nie mogę patrzeć ale znowu nie z kimś kto jest tylko ładny a charakter ma straszny.

troche może zawiłe to wszytko ale starałam sie to w miare normalnie napisałam.
Blood On The Ground
mroczny karol
Posty: 1085
Rejestracja: 26.08.2005, 12:37
Lokalizacja: Poznań

Re: WYGLAD-dlaczego jest taki WAZNY??

Post autor: Blood On The Ground »

Chyba nikt nie będzie z kimś kto nie podoba mu się zewnętrznie. Czasem może to przyjść z czasem (jaka składnia oO'). Jednak.. Pokaż mi kogoś kto zaproponuje związek stronie nieatrakcyjnej (dla tej drugiej)
Żyć to znaczy rodzić się powoli
Jessica
Młody rozbrykany
Posty: 404
Rejestracja: 03.10.2006, 15:33
Lokalizacja: Wrocław

Re: WYGLAD-dlaczego jest taki WAZNY??

Post autor: Jessica »

Nom. To nie brzmi najlepiej, ale sam charakter to za mało. Jednak wygląd spełnia dość sporą rolę w doborze partnera(/partnerki/) i nie ma co zaprzeczać. Wątpię, żeby ktoś zakochał się w kimś, kto [cytat]: "obrzydza swoim wyglądem"; ale ma fajny charakter. Ja patrzę na wygląd i nie będę się z tym kryła(oczywiście charakter też ma znaczenie). Przykro mi, ale chłopak musi być ładny i fajny :|
Let's make all dreams come true!
melOn
Cicha wOda z bąbelkami
Posty: 1476
Rejestracja: 31.12.2005, 09:48
Lokalizacja: phi

Re: WYGLAD-dlaczego jest taki WAZNY??

Post autor: melOn »

wygląd to po prostu dopełnienie charakteru i już ! ;)
ODPOWIEDZ