Punk

Jeżeli chcesz podzielić się swoimi opiniami na temat najnowszej płyty swojego idola zajrzyj tutaj. Na tym forum rozmawiamy o każdym gatunku muzy.
ODPOWIEDZ
Paz
Młody aktywny
Posty: 107
Rejestracja: 28.01.2005, 15:46

Punk

Post autor: Paz »

Czy ktoś tutaj słucha punk rocka? Jeśli tak co o tym sądzicie i jakie są wasze ulubione zespoły?

mod/ Chcesz, żebym sobie wzrok popsuł? :>
ORZO
Szalony pismak
Posty: 568
Rejestracja: 14.02.2004, 21:53

Re: Punk

Post autor: ORZO »

Ramones,Blisterhead,Xenna,Rancid,Oxymoron,Buzzcocks,Analogs,Zbeer,Bulbulators i od wczorajszego koncertu dołączyli Peter&The Test Tube Babies.Nie słucham lewackiego pieprzenia bo to o czym spiewają nie ma nic wspólnego punk-rockiem .Punx not red!!!
Jestem Michał i też mam 12 lat....
Paz
Młody aktywny
Posty: 107
Rejestracja: 28.01.2005, 15:46

Re: Punk

Post autor: Paz »

modzie Ty mi tu image'u nie psuj :hihi: no dobra piszę już normalnie, żebyście się nie wysilali

ORZO dość dziwnie to napisałeś, musiałam kilka razy przeczytać żeby Cię zrozumieć. [może jestem tępa ale cóż, bywa]. Hmm czyli z tego co zrozumiałam, nie lubisz wyżej wymienionych kapeli. Well, Twoje zdanie...Dla mnie Ramones, Rancid czy Buzzcocks przede wszystkim są przedstawicielami punk rocka.
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Punk

Post autor: Linka »

Moj chlopak lubi te klimaty- punk rock, ale slucha tez polski punk, ja jakos wole bardziej sama rockowa muze.
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
ORZO
Szalony pismak
Posty: 568
Rejestracja: 14.02.2004, 21:53

Re: Punk

Post autor: ORZO »

Paz pisze:modzie Ty mi tu image'u nie psuj :hihi: no dobra piszę już normalnie, żebyście się nie wysilali

ORZO dość dziwnie to napisałeś, musiałam kilka razy przeczytać żeby Cię zrozumieć. [może jestem tępa ale cóż, bywa]. Hmm czyli z tego co zrozumiałam, nie lubisz wyżej wymienionych kapeli. Well, Twoje zdanie...Dla mnie Ramones, Rancid czy Buzzcocks przede wszystkim są przedstawicielami punk rocka.
Błąd!!Te kapele właśnie kocham!!!To jest esencja punka!Nie słucham lewaków w stylu Włochatego czy Guernicy.Kapel co pieprzą o zagrożonych gatunkach,sXe,ekologia,pacyfizm,rower power i ogólna walka z systemem.To nie jest punk-rock bo to "nie jest manifest to tylko rock&roll".:)Aha do moich ukochanych kapel zaliczam jeszcze The Clash i oczywiście Sex Pistols!Skoro słuchasz takiej muzy to polecam Tobie Bilety do Kontroli,świetna 3miejska kapelka.
Jestem Michał i też mam 12 lat....
Paz
Młody aktywny
Posty: 107
Rejestracja: 28.01.2005, 15:46

Re: Punk

Post autor: Paz »

ORZO w takim razie zwracam honor, przepraszam. Źle Cię zrozumiałam. A tak na marginesie - nareszcie punk ;)
ODPOWIEDZ