bUUuUUuUzi ;*

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

bUUuUUuUzi ;*

Post autor: SkaTe_GirL »

Jakos mam dzis wene ; -PP
Wiec jak to jest z tymi calusami?Znacza one cos dla Was?
Jestescie za tzw calowaniem sie bez obowiazan ( Dzis sie calujemy, jutro sie nie znamy...albo dzis sie calujemy, a jutro znow jestesmy kolezanka i kolega[ nie chodzi mi tu o cmOOooka w polik] ; -PPP) Czy moze jak juz wasze usta stykaja sie z ustami osob drugich to cos znaczy ? ; -]
Bo roznych ludzi sie zna i rozne opinie na ten temat tez...
no wiec bUzi bUzi i lofff you?
czy
bUuzi bUzi i spadaj mala/maly ?
; -]
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: bUUuUUuUzi ;*

Post autor: Linka »

Ja moze jestem staromodna itd ale mam takie zasady. Jesli jestem z kims w zwiazku to tylko z nim mam takie kontakty. Nigdy z jakimis pierwszymi lepszymi osobami :emm: Moj chłopak jedyny nadaje sie do całowania i koniec :)
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Potępiony
Szalony pismak
Posty: 555
Rejestracja: 08.05.2005, 16:29
Lokalizacja: Szczecin

Re: bUUuUUuUzi ;*

Post autor: Potępiony »

wow ale szalejesz nie nadążam :mrgreen:
to naprawde zależy od sytuacji czy pocałunek oznacza coś wiecej czy to taki przyjacielski cmokas
Ale buzi buzi a jutro sie nie znamy to dziwne dla mnie
Dla mnie pocałunek jest wyrażeniem dziewczynie miłości, przywiązania i zaufania itd. itp. etc.
Konieczność jest najlepszym doradcą.
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: bUUuUUuUzi ;*

Post autor: Anuś »

hmmmmmmMmmmMmmmm... :P
no wiec tak... jak dla mnie to nie moze byc dzis :* a jutro sie nie znamy. ale nie musi to byc tez moj chlopak :P moze to byc chlopak z ktorym sie spotykam nie jako z partnerem ale tez nie zwykly kolega :P
namotalam ale mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi ;)
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Potępiony
Szalony pismak
Posty: 555
Rejestracja: 08.05.2005, 16:29
Lokalizacja: Szczecin

Re: bUUuUUuUzi ;*

Post autor: Potępiony »

Anuś pisze: namotalam ale mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi ;)
wydaje mi się, że o to samo co mi. Chyba :D
Konieczność jest najlepszym doradcą.
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: bUUuUUuUzi ;*

Post autor: Paweł »

Potępiony... Twojego posta zrozumiałem dopiero po przeczytaniu Anusi ... ;p

Skate, coś masz wene ostatnio, tak trzymaj :tak:


Jeśli chodzi o mnie, to w sumie popre moich poprzedników. Ogólnie buzi buzi to tylko z ta jedyną osobą, moją i w ogołe. Czasem zdazac sie moze takze coś w tym stylu jak napisał Potepiony i Anusia (nie chce juz mieszczać, bo bym jeszcze bardziej namieszał ;p )

A "buzi buzi i papa", to raczej chyba cos nie tak, albo "lizanko na pijaczku" czy cosik w tym stylu. To chyba nie tak, a Ci którzy "tak" robią to... ykhm.. zostawie to dla siebie. 8)
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: bUUuUUuUzi ;*

Post autor: SkaTe_GirL »

Paweł Florczak pisze:Skate, coś masz wene ostatnio, tak trzymaj :tak:
5 zl, capucino, cos slodkiego, buziak w polik i wene bede dalej miec [ -;
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: bUUuUUuUzi ;*

Post autor: Paweł »

Luzik... sie dogadamy :*


|||| do tematu! ;p
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: bUUuUUuUzi ;*

Post autor: SkaTe_GirL »

Paweł Florczak pisze:do tematu! ;p
[ widzicie troszke sie odejdzie od tematu a Pawel juz na mnie krzyczy... ehhh ten szef ; -]]
wiec wracajac do tematu ; -P
U mnie to jest tak. Oczywiscie Buziak znaczy dla mnie wiele ; -) Z reguly obdarzam go osobe ktora no powiedzmy kocham. Tak samo buziak w polik dla mnie tez cos znaczy moze nie tyle ze ktos sie we mnie kocha/zauracza ale ze po prostu mnie lubi ; -]
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: bUUuUUuUzi ;*

Post autor: Piqs - X »

lizanko na pijaczku .. ooo looool ;] dobre to bylo :D ..a nie rozmawiamy tu o takim w policzek co ? .. bo moj to normalnie jest oblegany :P .. usta juz sa zarezerwowane :]
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: bUUuUUuUzi ;*

Post autor: Anuś »

SkaTe_GirL pisze:Oczywiscie Buziak znaczy dla mnie wiele ; -) Z reguly obdarzam go osobe ktora no powiedzmy kocham.
hmm... ja nie musze kochac... tak naprawde to jeszcze zadnemu chlopakowi nie powiedzialam KOCHAM CIE... bo byly to za krotkie zwiazki na takie slowa... ale ;* buziaczki byly ;)
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: bUUuUUuUzi ;*

Post autor: ::PiotreK:: »

a ja jestem za tym bez zobowiązań
Virgin
Szalony pismak
Posty: 743
Rejestracja: 19.08.2004, 22:15
Lokalizacja: LODZ

Re: bUUuUUuUzi ;*

Post autor: Virgin »

Anuś pisze:hmmmmmmMmmmMmmmm... :P
no wiec tak... jak dla mnie to nie moze byc dzis :* a jutro sie nie znamy. ale nie musi to byc tez moj chlopak :P moze to byc chlopak z ktorym sie spotykam nie jako z partnerem ale tez nie zwykly kolega :P
namotalam ale mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi ;)
Tez tak mysle... :)
MIŁOŚCI MOWĄ NIE JEST SŁOWO,
LECZ BOSKI POCAŁUNEK.
you are the reason I wake up everyday and sleep through the night
Andzia_P.
Młody aktywny
Posty: 89
Rejestracja: 04.05.2005, 21:54
Lokalizacja: Chorzów

Re: bUUuUUuUzi ;*

Post autor: Andzia_P. »

Ja sadze ze w moim wieku (15lat) calowanie sie jest powazna sprawa. Mam zasade ze jesli dzis calujemy sie bez zobowiazan to za pare lat bedziemy sie z kazdym kochac... jesli jest to dobra okreslenie skoro nie robimy tego z milosci...
Dzielic bol to polowa bolu
Dzielic radosc to radosc podwojna!
Czarownica
Młody rozbrykany
Posty: 230
Rejestracja: 24.01.2005, 20:39
Lokalizacja: Łódź

Re: bUUuUUuUzi ;*

Post autor: Czarownica »

pocałunek jest czymś ważnym i powinien bytć tak trakwowany , jęsli się z kimś całuję to ten ktoś musi być dla mnie ważny

oczywiście zdaza mi sie tez cmoknąć sie w usta z moimi przyjaciółmi zwłasza gdy spotykamy się wszyscy razem na jakiejs imprezie , rozmwiamy , tańczymy , wygłupiamyn się a gdy jesteśmy juz wypompowani ale nie pijani!!! ktos krzyczy :Jak ja was kocham!!! i wtedy nastepuje seria buziaków :)
I'm a ghost of one's former self....
Virgin
Szalony pismak
Posty: 743
Rejestracja: 19.08.2004, 22:15
Lokalizacja: LODZ

Re: bUUuUUuUzi ;*

Post autor: Virgin »

Andzia_P. pisze:Ja sadze ze w moim wieku (15lat) calowanie sie jest powazna sprawa. Mam zasade ze jesli dzis calujemy sie bez zobowiazan to za pare lat bedziemy sie z kazdym kochac...


A ja tak nie myślę. Ale może dlatego, że w miłość nie wierzę, a na pewno nie w miłość w wieku 15lat (buziak, buziak a później i tak się znudzi i do kogo innego się leci).
MIŁOŚCI MOWĄ NIE JEST SŁOWO,
LECZ BOSKI POCAŁUNEK.
you are the reason I wake up everyday and sleep through the night
agulec
Młody rozbrykany
Posty: 203
Rejestracja: 01.02.2005, 17:56
Lokalizacja: Łódź

Re: bUUuUUuUzi ;*

Post autor: agulec »

Virgin pisze:
Andzia_P. pisze:Ja sadze ze w moim wieku (15lat) calowanie sie jest powazna sprawa. Mam zasade ze jesli dzis calujemy sie bez zobowiazan to za pare lat bedziemy sie z kazdym kochac...


A ja tak nie myślę. Ale może dlatego, że w miłość nie wierzę, a na pewno nie w miłość w wieku 15lat (buziak, buziak a później i tak się znudzi i do kogo innego się leci).
Hmm...Całus w usta jest poważną sprawą w każdym wieku :D Wg mnie jest to sprawa zarezerwowana tylko dla tej jedynej, ukochanej osoby.
Alteri vivas oportet, si vis tibi vivere
anuśka :)
Szalony pismak
Posty: 730
Rejestracja: 27.02.2005, 22:32

.

Post autor: anuśka :) »

Buziaki bez zobowiązań, tzn. z obojętnie jakim chłopakiem to nie dla mnie.
Wolę buziakować się ze swoim chłopakiem, który jest mi bliski.
... trzeba umieć iść słoneczną stroną życia ...
GoSiAcZeK
Szalony pismak
Posty: 970
Rejestracja: 10.05.2005, 21:53
Płeć: kobieta

Re: bUUuUUuUzi ;*

Post autor: GoSiAcZeK »

Hmmm ja mysle ze calowanie sie jest czyms co nie od razu zoobowiazuje do czegos powaznego, chyba nie jest tak ze jesli calujemy sie z kazdym to kiedys bedziemy sie ... z kazdym!To jest sprawa kazdego z nas!Mi byloby trudno calowac sie a jutro znow wszystko byloby jak przedtem ale zalezy to tez od chlopaka z ktorym bym sie calowala bo jesli bylby to dobry kolega z ktorym nie laczylo by mnie nic innego to moze i lepiej byloby traktowac to jak cos co robi sie tylko raz:P Cmoooki
13.02.2005 r.

A. ;**
Yatamanka
Młody rozbrykany
Posty: 224
Rejestracja: 17.02.2005, 20:48
Lokalizacja: Łódź

Re: bUUuUUuUzi ;*

Post autor: Yatamanka »

całus <ładne słowo :P > bez zobowiązań nie jest zły, jesli obie strony tratują go jak zabawę...
ja tam już sam nie wiem, co na ten temat myśleć... jeszcze jakiś czas temu miałąm żelazne zasady, że w ten hm.... ciekawszy :twisted: sposób całować mogłam się tylko z MOIM <bez aktu własności oczywiście > chłopakiem...
na 2000000% nie całowałabym się z kimś zupełnie mi obcyem.. ale.. kurde zamotałam się...
uczę się zapominać i mi nie wycodzi.. pewnie kiedyś jeszcze wrócę do tego tematu i postaram się wypowiedzieć jaśniej.. jak już sama będe wiedziałą , co na ten temat myślę...
Nie nalezy mylic prawdy z opinia wiekszosci...
ODPOWIEDZ