bUUuUUuUzi ;*

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: bUUuUUuUzi ;*

Post autor: =MiLi= »

Yatamanka pisze:całus <ładne słowo :P > bez zobowiązań nie jest zły, jesli obie strony tratują go jak zabawę...
też tak uważam
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: bUUuUUuUzi ;*

Post autor: Wang »

=MiLi= pisze:
Yatamanka pisze:całus <ładne słowo :P > bez zobowiązań nie jest zły, jesli obie strony tratują go jak zabawę...
też tak uważam
całus? W co... w jaki sposób? :> Opisujcie to troche dokładniej...
Veni Vidi Vici
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: bUUuUUuUzi ;*

Post autor: JaGaKi »

Całus był bardzo szeroko praktykowany w PRL, teraz wielu polityków też chce użyć "całusa" bardziej bezpośrednio... i tez w zabawowym znaczeniu :) Wytłumaczcie... Bo buzi delikatnie w usta czy w policzek to raczej forma przywitania... czy coś się zmieniło i żyję w innym świecie?
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: bUUuUUuUzi ;*

Post autor: Wang »

Hmmm... ja chyba tylko raz dałem 'buzi' w usta dwóm dziewczynom, z którymi nie łączyło mnie nic prócz... przyjaźni klasowej. Tylko, że było to przy pożegnaniu i byłem wtedy samotny (czyt. bez dziewczyny).
Veni Vidi Vici
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: bUUuUUuUzi ;*

Post autor: =MiLi= »

Miałam na mysli "buzi" w usta, mnie się zdarzyło tylko raz, też byłam samotna ale nie chciałam kontynuować tej nowej znajomości...
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
tynka:)
Młody rozbrykany
Posty: 452
Rejestracja: 14.10.2004, 19:51
Lokalizacja: z marzeń...

Re: bUUuUUuUzi ;*

Post autor: tynka:) »

Moim zdaniem takie buuuuuuuuziaki(czyt. lizanie) to tylko z osoba, na ktorej nam zalezy, kochamy czy cos...a takie buziaki w policzek to normma: przyjaciel, kolega, kolezanka :lol: a poza tym w harcerstwie sa czesto takie "zabawy" i nie ma jakis barier czy cos...na obozach robimy,np. dzien calusa i kazdy moze do ciebie podejsc i powiedziec : "chce buziaka" ;) fajnie nie?? :D :D :D
"Wszystko to marnośc i pogoń za wiatrem..."
Kohelet
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: bUUuUUuUzi ;*

Post autor: Anuś »

tynka:) pisze: dzien calusa i kazdy moze do ciebie podejsc i powiedziec : "chce buziaka" ;) fajnie nie?? :D :D :D
taaa...bardzo...zwlaszcza jak podejdzie do ciebie chlopak ktoremu nigdy w zyciu z pewnych wzgladow nie dalabys calusa a tu musisz :] :] :]
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
tynka:)
Młody rozbrykany
Posty: 452
Rejestracja: 14.10.2004, 19:51
Lokalizacja: z marzeń...

Re: bUUuUUuUzi ;*

Post autor: tynka:) »

Moze to tylko jedna zla strona "dnia buziaka" :D ale zastanow sie, podchodzi do Ciebie koles, ktory taaak bardzo Ci sie podoba i chce buziaka i co?? :D:D ;)
"Wszystko to marnośc i pogoń za wiatrem..."
Kohelet
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: bUUuUUuUzi ;*

Post autor: SkaTe_GirL »

tynka:) pisze:Moze to tylko jedna zla strona "dnia buziaka" :D ale zastanow sie, podchodzi do Ciebie koles, ktory taaak bardzo Ci sie podoba i chce buziaka i co?? :D:D ;)
Rzucasz sie na niego bez wiekszego zastanowienia a potem... przepraszam ; -p
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: bUUuUUuUzi ;*

Post autor: Linka »

Ale bzdura "dzien buziaka". Jaby tak podszedl do mnie jakies chlopak i tka zapytal czy moze mi chociaz dac buziaka w polik to moj chlopak chyba by go zabil :?
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: bUUuUUuUzi ;*

Post autor: vanessa »

ja często daje buziaki mojej przyjaciółce tak poprostu znienacka i ona mnie też, tak samo robie mojej siostrze, mamie, tacie, dziubkowi.. tak poporstu..
owszem oprócz tego są jeszcze buziaki "intymne", buziaki "na przywitanie", buziaki "z wdziecznosci" :mrgreen: ale to już inna sprawa..
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
patryk samotny szczesliwy
Młody aktywny
Posty: 16
Rejestracja: 09.09.2005, 21:13
Lokalizacja: Radomsko

Re: bUUuUUuUzi ;*

Post autor: patryk samotny szczesliwy »

ja to nie wiem wszyscy sa staromodni mnie wlasnie cos takiego rajcuje mam fajne kolezanki i wcale nie zaluje akcji w ktorych sie z nimi calowalem i wcale sie teog nie wstydze a i mam jeszcze jedna taka opcje dlaczego wszyscy jada tak o tym calowaniu po pijaku u mnie wszystko dzialo sie bez jakiegokolwiek picia wiec ludzie odpuscie z tym piciem!!!!! WIECEJ LUZU
jestem szczesliwy bo jestem sam i za nic tego nie zmienie
ODPOWIEDZ