Wierzycie w ideały??

Ponoć to najpiękniejszy okres w życiu.... a jednak czasem daje sie we znaki - przerastające problemy; brak zrozumienia; nowe, nieznane sytuacje; ale także radości i powodzenia. Tu możesz napisać o tym wszystkim, co Cię boli, denerwuje, zastanawia i cieszy w Twoim obecnym życiu.
ODPOWIEDZ
lolitka
Młody aktywny
Posty: 48
Rejestracja: 09.05.2005, 10:31
Lokalizacja: Poznań

Wierzycie w ideały??

Post autor: lolitka »

Czytałam temat czy warto się odchudzać....i jedna osoba stwierdziła ze jak laska nei ma figury modelki to jest blee....no a jak wy myslicie panowie :twisted: ...jakie sa wasze idealy....ile musi miec wzrostu ile wazyc itp...bo ja nie wierze w idealy ale i tak w glowce mam widok tego wymarzonego...... :twisted: :D
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Wierzycie w ideały??

Post autor: Linka »

Po co mi jakies ideały, lepszy zwykly niewyidealizowany człowiek
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Wizard23
Młody aktywny
Posty: 66
Rejestracja: 01.05.2005, 20:01

...

Post autor: Wizard23 »

bo ideały są tylko w naszej wyobrażni a nie w rzeczywistości :). No jeśli o mnie chodzi no to odpadają dziewczyny wysokie powyżej 172cm i niskie bo jakoś mi sie nie podobają :zdziwko: . No i oczywiście musi o siebie dbać!!!!!Jeśli chodzi o wage no to nie powinna być gruba i to wystarczy (nie powinna być gruba według mnie!! Bo kobiety to zawsze marudzą że są za grube i że sie odchodzają :emm: to chyba ich obsesja!)
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Wierzycie w ideały??

Post autor: Fighter »

A ja znalazlem "ideal" moja obecna dziewczyne. Figura modelki, piekne oczka i inteliencja a to niby w parze z uroda nie idzie :mrgreen: . I jak tu nie wierzyc w cuda :wink:
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
Czarownica
Młody rozbrykany
Posty: 230
Rejestracja: 24.01.2005, 20:39
Lokalizacja: Łódź

Re: Wierzycie w ideały??

Post autor: Czarownica »

życie uczy nas, że ideałów nie ma , a ten kto w nie wierzy dla mnie jest jeszcze niedojrzały
I'm a ghost of one's former self....
Wizard23
Młody aktywny
Posty: 66
Rejestracja: 01.05.2005, 20:01

a dla mnie...

Post autor: Wizard23 »

A dla mnie to jest nie tyle niedojrzały co ZAKOCHANY!! :mrgreen:
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Wierzycie w ideały??

Post autor: =MiLi= »

Heh nie ma ideałów, każdy ma przecież wady i zalety, czasem sie po prostu wad nie zauważa. No i prawda, że zakochany człowiek myśli, że ta druga połówka to istny ideał :) bo stara się nie zauważać wad bądź je akceptuje czy nie uznaje za wady ;)
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Wierzycie w ideały??

Post autor: vanessa »

=MiLi= pisze:Heh nie ma ideałów, każdy ma przecież wady i zalety, czasem sie po prostu wad nie zauważa. No i prawda, że zakochany człowiek myśli, że ta druga połówka to istny ideał :) bo stara się nie zauważać wad bądź je akceptuje czy nie uznaje za wady ;)
dokładnie tak, zgadzam sie w 100%
święte słowa, znam z doświadczenia! :twisted: :roll: :mrgreen:
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Wierzycie w ideały??

Post autor: *MysterY* »

ideał??? Nie natrafiłem na kogoś takiego. Jak trafię to dam znać :mrgreen:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
kwitnace-magnolie
Młody rozbrykany
Posty: 396
Rejestracja: 17.04.2005, 00:49

Re: Wierzycie w ideały??

Post autor: kwitnace-magnolie »

idealistka
IN MY WILDEST FANTASY..
wszystko co mam - podziele się z TOBĄ tym..
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Wierzycie w ideały??

Post autor: Paweł »

Nie ma na świecie idealnych ideałów.
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Virgin
Szalony pismak
Posty: 743
Rejestracja: 19.08.2004, 22:15
Lokalizacja: LODZ

Re: Wierzycie w ideały??

Post autor: Virgin »

=MiLi= pisze:Heh nie ma ideałów, każdy ma przecież wady i zalety, czasem sie po prostu wad nie zauważa. No i prawda, że zakochany człowiek myśli, że ta druga połówka to istny ideał :) bo stara się nie zauważać wad bądź je akceptuje czy nie uznaje za wady ;)
Dlatego nie mam faceta :D Nie umiem zaakceptować (albo nie chcę) niektórych wad :? . Dziwna jestem i juz...
MIŁOŚCI MOWĄ NIE JEST SŁOWO,
LECZ BOSKI POCAŁUNEK.
you are the reason I wake up everyday and sleep through the night
Potępiony
Szalony pismak
Posty: 555
Rejestracja: 08.05.2005, 16:29
Lokalizacja: Szczecin

Re: Wierzycie w ideały??

Post autor: Potępiony »

Ja nie wierzę w ideały. Już nawet z marzeń je wyrzuciłem. Nie ma ideałów po prostu.
Konieczność jest najlepszym doradcą.
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wierzycie w ideały??

Post autor: Anuś »

idealy mam w marzeniach...
w rzeczywistosci zawsze czegos komus brakuje...
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Wierzycie w ideały??

Post autor: Fighter »

Anuś pisze:idealy mam w marzeniach...
w rzeczywistosci zawsze czegos komus brakuje...
Tak i nam brakuje czego, nalezy to zaakceptowac a nie z tym walczyc.
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wierzycie w ideały??

Post autor: Anuś »

eee...nie twierdze ze jestem idealna :|
ale skoro mam przyjaciol, tzn ze umiem akceptowac wady innych a inni akceptuja moje :) i chyba na tym ten swiat polega
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Wierzycie w ideały??

Post autor: *MysterY* »

Virgin pisze:
=MiLi= pisze:Heh nie ma ideałów, każdy ma przecież wady i zalety, czasem sie po prostu wad nie zauważa. No i prawda, że zakochany człowiek myśli, że ta druga połówka to istny ideał :) bo stara się nie zauważać wad bądź je akceptuje czy nie uznaje za wady ;)
Dlatego nie mam faceta :D Nie umiem zaakceptować (albo nie chcę) niektórych wad :? . Dziwna jestem i juz...
Ja mam to samo :mrgreen: (myślałem że jestem wyjątkowy)
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Wierzycie w ideały??

Post autor: =MiLi= »

*MysterY* pisze:
Virgin pisze:
=MiLi= pisze:Heh nie ma ideałów, każdy ma przecież wady i zalety, czasem sie po prostu wad nie zauważa. No i prawda, że zakochany człowiek myśli, że ta druga połówka to istny ideał :) bo stara się nie zauważać wad bądź je akceptuje czy nie uznaje za wady ;)
Dlatego nie mam faceta :D Nie umiem zaakceptować (albo nie chcę) niektórych wad :? . Dziwna jestem i juz...
Ja mam to samo :mrgreen: (myślałem że jestem wyjątkowy)
A mnie się wydaje, że jest trochę inaczej, że zauważasz wady po czasie, albo chociaż próbujesz je zaakceptowaća gdy Ci się nie udaje to rezygnujesz
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Madzior
Młody aktywny
Posty: 175
Rejestracja: 30.03.2005, 18:23
Lokalizacja: sprzed kompa

Re: Wierzycie w ideały??

Post autor: Madzior »

Nie wierze w ideały, one nie istnieją. Stworzają je ludzie, którzy chcą wierzyć w to że jednak gdzieś istnieje ich ideał, ale to są tylko złudzenia.
ale jak lubi powtarzać moja koleżanka "nobody is perfect....my name is nobody :) ". Ludzie mają swoje wady i zalety, ale nie isnieja osoba, która ma same zalety.
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Wierzycie w ideały??

Post autor: SkaTe_GirL »

Paweł Florczak pisze:Nie ma na świecie idealnych ideałów.
anem. ; -P
Nic dodac nic ujac
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
ODPOWIEDZ