POMOCY! Referat z fizyki

Spędzamy w niej (albo powinniśmy spędzać) sporą cześć swojego życia. Jak w niej przetrwać i zostać sobą? Jak radzić sobie z codziennymi szkolnymi wymogami? Jak uniknąć najgorszych katuszy? Co interesującego dzieje się u Was w szkole, a z czym nie możecie wytrzymać?
ODPOWIEDZ
Michał12
Młody aktywny
Posty: 12
Rejestracja: 15.04.2005, 22:20

POMOCY! Referat z fizyki

Post autor: Michał12 »

Mam problem z referatem na fizyke, tematy :
1. Wysyłanie i odbiór fal elektromagnetycznych - telefonia
Jeżeli ktoś chce mi pomóc niech zostawi link albo napisze za mnie referat :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 22.05.2005, 23:50 przez Michał12, łącznie zmieniany 1 raz.
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: POMOCY! Referat z fizyki

Post autor: JaGaKi »

Wpisz w wyszukiwarke i po około 1 godzinie roboty masz znośny referat do czytania:)
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
Michał12
Młody aktywny
Posty: 12
Rejestracja: 15.04.2005, 22:20

Re: POMOCY! Referat z fizyki

Post autor: Michał12 »

No właśnie nic znależć ciekawego nie moge :emm: :(
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: POMOCY! Referat z fizyki

Post autor: Linka »

Jest takie forum www.odpowiedz.pl wybirasz tam dzial, zadajesz pytanie i bardoz szybko zazyczaj ktos Ci odpowiada. Tak ze jesli wpiszesz tam swoj temat referatu na pewno ktos pomoze :)
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Michał12
Młody aktywny
Posty: 12
Rejestracja: 15.04.2005, 22:20

Re: POMOCY! Referat z fizyki

Post autor: Michał12 »

Nadal nic nie moge znależć :(
Madzior
Młody aktywny
Posty: 175
Rejestracja: 30.03.2005, 18:23
Lokalizacja: sprzed kompa

Re: POMOCY! Referat z fizyki

Post autor: Madzior »

To lej wodę:) z promieniowanie poprostu napisz jakie są jego rodzaje (alfa, beta, gamma) o tym na czym jakie pormieniowanie się zatrzymuje, jakie są objawy przebywania pod silnym promieniowaniem, choroby, możesz opisać to co się dzieje gdzieśpo spadnięciu bomby atomowej i co jej promieniowanie robi z organizmami zyjącymi i środowiskiem. Możesz też wspomnieć a tym, że Skłodowska pracując nad pierwiastakami promieniotwórczymi zmarła przedwcześnie, a na pewno w necie jest coś o schronach przeciw jądrowych.
ODPOWIEDZ