Dziewczyny...lubicie to? Chlopaki robicie tak?

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
ODPOWIEDZ
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Dziewczyny...lubicie to? Chlopaki robicie tak?

Post autor: SkaTe_GirL »

Chodzi mi o przepuszczanie w drzwiach, kupywanie kwiatkow na randce, otwieraniu drzwi samochodu i pomocy przy wygramoleniu sie z niego czy nawet pocalunku w raczke.
Mam kolezanke, ktora tego nienawidzi. Gdy jakikolwiek chlopak chce ja przepuscic w drzwiach pierwsza ona sie drze, pocalunek w lapke? Dla niej to obrzdliwe, a otwieranie drzwi do samochodu, okrzyk : "Co Ty myslisz ze ja jestem jakas kaleka?"
Osobiscie bardzo to lubie.Jakos mam wiecej uznania dla chlopaka, ktory (hmmm jak to okreslic) powiedzmy szanuje dziewczyne. Glupie przepuszczenie w drzwiach, a tyle znaczy... ostatnio szlam z kolega do kina. Gdy po mnie przyszedl wreczyl mi biala roze... cudo jednym slowem, uwielbiam dostawac takie prezenciki ; -]
Dziewczyny, a jak jest z Wami? Dla Was to jest krepujace? Lubicie dostawac kwiatki? Czy uwazacie to za idiotyzm?
a Wy chlopaki? Jak tam z waszymi manierami?
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Dziewczyny...lubicie to? Chlopaki robicie tak?

Post autor: Linka »

Ja tam nie musze dostawac prezencikow zawsze i wszedzie ale od czasu do czasu jest to mile. A przepuszczanie przez drzwi... hmmm przyzwyczailam sie juz bo moj chlopak zawsze mi je otwiera i jakos w ogole juz nie zwracam na to uwagi :P
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Dziewczyny...lubicie to? Chlopaki robicie tak?

Post autor: ::PiotreK:: »

w dzwiach zawsze przepuszzcam wszystkie dziewczyny kobiety starsze panie zawsze praktycznie
prezenciki to jusz zadziej mi sie zdaza
tynka:)
Młody rozbrykany
Posty: 452
Rejestracja: 14.10.2004, 19:51
Lokalizacja: z marzeń...

Re: Dziewczyny...lubicie to? Chlopaki robicie tak?

Post autor: tynka:) »

Kwiatki- oczywiscie ;) calowanie w reke blee jakies dla mnie krepujace bardziej niz w policzek!! przepuszczanie w drzwiach- ok, ale nie jakos demonstracyjnie, a z dzwiami od samochodu to faktycznie- kaleka nie jestem ;) Jeszcze moj "kolega do spacerkow" nigdy przy mnie nie przeklina to w sumie z jedenej strony dobrze, bo pokazuje szacunek, a z drugiej...staje sie kims, kim nie jest naprawde!
"Wszystko to marnośc i pogoń za wiatrem..."
Kohelet
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Dziewczyny...lubicie to? Chlopaki robicie tak?

Post autor: Paweł »

prezencik? krucho... głównie z powodu kasy. Gdybym jednak wygrał milion w totka to by sie na pewno cosik ładego znalazło... ;-)

Jednak co do przepuszczania w drzwiach itp to moim zdaniem to jakieś takie miłe i fajne i lubie tak robić? Czemu? nie wiem... widac tak już jest w naszych genach :D
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dziewczyny...lubicie to? Chlopaki robicie tak?

Post autor: Anuś »

przepuszczanie w drzwiach - ok
otwieranie drzwi do autka - w sumie ok. ale moge i sama otworzyc
rozyczki - mile, ale wole od kogos z kim mnie cos laczy. zwykly kolega nie musi mi kwiatkow kupowac :P
buziak w raczke - leeee... w policzek wole :)

ale ogolnie to milo jak chlopak ma szacunek do dziewczyny :)
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
kwitnace-magnolie
Młody rozbrykany
Posty: 396
Rejestracja: 17.04.2005, 00:49

Re: Dziewczyny...lubicie to? Chlopaki robicie tak?

Post autor: kwitnace-magnolie »

cmok w raczke przy jakiejs wyjatkowej okazji - jak najbardziej. uwielbiam. :wink:
IN MY WILDEST FANTASY..
wszystko co mam - podziele się z TOBĄ tym..
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Dziewczyny...lubicie to? Chlopaki robicie tak?

Post autor: =MiLi= »

Lubię lubię... to okazanie szacunku dziewczynie :) facet, który się tak kulturalnie zachowuje ma u mnie ogromnego plusa :) a kwiatuszki... to juz jest wspaniale :) a konwalijki to juz mmniam :);)

Ja nie lubię jak ktoś przy mnie przeklina i doeniam to, że moi kumple tego nie robią, i wcale nie uważam, że nie są wtedy sobą. Jak najbardziej są tylko używają mniej ostrych i dobitnych słów :)
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: Dziewczyny...lubicie to? Chlopaki robicie tak?

Post autor: Wang »

heh, ciekawy temat :D
Cóż... otwieranie drzwi to chyba norma. Czasem aż lekko przyspieszam krok, żeby otworzyć kobiecie/koleżance drzwi i ją przepuścić.
Co do kwiatków... dziewczynie owszem! Nie raz się na wrocławskim rynku kupowało od maluchów róże i wręczało 'ukochanej'. Ale "tylko" koleżance - raczej nie.
Co to jeszcze było... o, cmok w dłoń.. hm, tego ja osobiście już nie robie :P Jestem dość staroświecki, ale nie aż tak ;-)
A drzwi od samochodu nie otwieram, ponieważ najpierw musze otworzyć ze swojej strony, żeby otworzyć reszte :P Zawsze gdy jakaś znajoma ze mną jedzie, zdąży sobie sama otworzyć. No, ale gdy wypadłoby tak, że miałbym "okazje", to na pewno bym otworzył (zresztą zdarzało się to już :P).
Veni Vidi Vici
lolitka
Młody aktywny
Posty: 48
Rejestracja: 09.05.2005, 10:31
Lokalizacja: Poznań

Re: Dziewczyny...lubicie to? Chlopaki robicie tak?

Post autor: lolitka »

Paweł Florczak pisze:prezencik? krucho... głównie z powodu kasy. Gdybym jednak wygrał milion w totka to by sie na pewno cosik ładego znalazło... ;-)
no 2 zeta na kwiatka wystarczy:]...no ja lubie dostawac kwiatki, nie tak ze przy kazdym spotkaniu, ale od czasu do czasu milo kwiatka dostac..:]....no a do przepuszczania w drzwiach kumple juz mnie przyzwyczaili, wiec jak wchodze do tramwaju i jakis koles na chama sie pcha przede mna to jest to bardziej drazniace..;/....a calowanie w raczke jest slodkie....ja tam to lubie...od czasu do czasu..:}...a facet ktory caluje raczke jednoczesnie patrzy na ciebie....eh..:)

Wang: Proszę, pisz wolniej... bo przestawiasz te literki na wszystkie strony :P
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: Dziewczyny...lubicie to? Chlopaki robicie tak?

Post autor: Mirriam »

przepuszczanie w drzwiach - to juz raczej norma :)
otwieranie drzwi - zalezy w jakich okolicznosciach i kiedy, ale jednak sama sobie dam rade :)
kwiatek na randce - baaardzo lubie od czasu do czasu dostac, bo to jest bardzo miłe.
pocałunek w rękę - wolę w policzek.

Takie gesty są bardzo miłe, bo pokazują, że mężczyzna ma do nas szacunek i pamięta o nas :)
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
Czarownica
Młody rozbrykany
Posty: 230
Rejestracja: 24.01.2005, 20:39
Lokalizacja: Łódź

Re: Dziewczyny...lubicie to? Chlopaki robicie tak?

Post autor: Czarownica »

w zasadzie to wszystko jest ok , może za wyjątkiem tego całowania w rękę - gdy ktoś mi tak robi czuję się jak jakaś zacna matrona :D
I'm a ghost of one's former self....
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Dziewczyny...lubicie to? Chlopaki robicie tak?

Post autor: *MysterY* »

hyhy
jeśli chodzi o przepuszczanie owszem staram się, czasami zapomnęale rzadko :mrgreen: , otwieranie drzwi? No jeszcze żadna kobieta poza moją mamą nie jeździła, a tak po za tym to zdąży sama wysiąść. Pocałunek w rękę? Nie wiem wstdzę się, ale przy jakiejś grubszej okazji będzie trzeba :mrgreen:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
GoSiAcZeK
Szalony pismak
Posty: 970
Rejestracja: 10.05.2005, 21:53
Płeć: kobieta

Re: Dziewczyny...lubicie to? Chlopaki robicie tak?

Post autor: GoSiAcZeK »

Mi pasuje w zasadzie wszystko oprócz pocałunku w rękę bo czuję się wtedy jak stara baba :zdziwko: ale kwiatki od czasu do czasu czy pocałunek ale w policzek czemu nie ... to bardzo miłe :hihi:
13.02.2005 r.

A. ;**
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Dziewczyny...lubicie to? Chlopaki robicie tak?

Post autor: SkaTe_GirL »

a ja np lubie taki pocalunek w lapke ; -) nie uwazam, ze to odnosi sie do starszych pan ; -) Np. wczoraj bedac w dyskotece moj kolega tak na zarty ; -P podeszedl do mnie i mowi "Kacper Caluje raczki ( gdzie faktycznie pocalowal) M***** do usug" i juz wszyscy mieli beke ; -P no ale to bylo tak na zarty, a czasem zdarza sie, ze po prostu wracam ze szkoly spotykam kolege i na przewitanie podaje raczke zeby uscisnac dlon ; -] a otrzymuje buziaka raz w lapke raz w polik ; -P od tych wyzszych w czolko ; -P co mnie zawsze bawi ; -P "Ojcowski pocalunek"
a kwiaty to juz wam pisalam ... Kocham dostawac ; -]]]]
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Brahms
Młody aktywny
Posty: 184
Rejestracja: 07.02.2005, 20:43
Lokalizacja: Piła

Re: Dziewczyny...lubicie to? Chlopaki robicie tak?

Post autor: Brahms »

Zawsze wszedzie, w kazdej sytuacji przepuszczam kobiete w drzwiach bez wzgledu na wiek, to kwestia wychowania. Drzwi w samochodzie nie otwieram bo nie mam ani prawa jazdy, ani własnego samochodu, ale myśle, ze bym tego nie robił gdybym miał taką możliwość, zbyt to cukierkowate. Całowanie w ręke?Pewnie miłe, ale dopiero od pewnego wieku
All you need is love
ODPOWIEDZ