Kuba W.

Obecnie światowa kinematografia zalewa nas swoimi (nie zawsze godnymi uwagi) produkcjami. Na co warto pójść z dziewczyną/chłopakiem, a na co tylko z kumplem. Co trzeba obejrzeć koniecznie? A także Wasze zdania o aktorkach, aktorach reżyserach i ludziach filmu, którzy zrobili na Was wrażenie.
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Kuba W.

Post autor: shyduo »

No dobra, ale umówmy się, że Wojewódzki (w większości wypadków) dogryza inteligentnie.
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Kuba W.

Post autor: JaGaKi »

CZłowiek inteligętny nie musi dogryzać tylko obrazowuje wady rozmówcy w sposób bardziej rozsądny... :> Najsztub jet o wiele lepszy... a lubicie Kube dlatego ze robi też rozmowy z takimi idiotami jak dody i różne mandaryny...
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
kwitnace-magnolie
Młody rozbrykany
Posty: 396
Rejestracja: 17.04.2005, 00:49

Re: Kuba W.

Post autor: kwitnace-magnolie »

ja jestem na NIE! buhahahhaha
IN MY WILDEST FANTASY..
wszystko co mam - podziele się z TOBĄ tym..
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Kuba W.

Post autor: *MysterY* »

KUBA wcale nie dogryza idiotom twierdzisz że te wszystkie znane zespoły ludzięsą nie inteligentni??? :zdziwko: przecież jakoś musieli kombinować żeby się dostać na szczyt???
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Kuba W.

Post autor: JaGaKi »

a wierzysz że doda ma 151 IQ?:>
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kuba W.

Post autor: Anuś »

JaGaKi pisze:a wierzysz że doda ma 151 IQ?:>
tak :lol: :lol: :lol:
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Kuba W.

Post autor: *MysterY* »

wiesz co IQ określa człowieka w pewnym rodzaju, samo IQ nic Ci nie powie, jeżeli koleś się wychowywał gdzie indziej to IQ nic mu nie da bo tego nie zrozumie. Nie wiem czy wiesz o co mi chodzi :mrgreen:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Kuba W.

Post autor: =MiLi= »

Kto ją tam wie... i tak jest pusta :P ;)
Ale właśnie o to ludziom chodzi, oni to chcą oglądać, pośmiać się, rozerwać... może niektóre sprawy o których mówi czy rzeczy które robi "nie przystoją" i są "a fe wstydź się ciuś ciuś" albo niektórzy ludzie sie bulwersuja... ale mnóstwo osób to ogląda i chce coś takiego widzieć żeby jakoś sobie pokolorować ten szary i poważny, pełen zasad i ramek świat
Bo co jest np fajnego w oglądaniu naskakiwania na polityków czy jakiś poważnych ludzi patrząc na nich pod pewnym kątem...? ja nie cierpię polityki (ale mniejsza o większość) chodzi mi o to, że Kuba potrafi pokazać swoich gości od innej strony niż postrzegało ich społeczeństwo.. i nawet jeśli ktoś mu siuę nie podoba to znajduje w nim jakieś cechy czy umiejętności godne pochwały

ups.. sie rozpisałam... ;P
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Kuba W.

Post autor: SkaTe_GirL »

=MiLi= pisze: chodzi mi o to, że Kuba potrafi pokazać swoich gości od innej strony niż postrzegało ich społeczeństwo.. i nawet jeśli ktoś mu się nie podoba to znajduje w nim jakieś cechy czy umiejętności godne pochwały
I to jest rzecz za ktora ludzie go podziwiaja i ubustwiaja jego program. . . dla mnie jest to naprawde super typ ; -P Ktory umie w czlowieku wzbudzic wszystkie emocje
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Kuba W.

Post autor: vanessa »

Ja się chciałam zapytać, czy ma ktoś może, ostatni program-z Dodą ?
nie oglądałam, a podobno nieźle się nam Doda zaprezentowała.. wstyd ;p ;p
wiem wiem plotkara ze mnie.. ;p ;p
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Kuba W.

Post autor: =MiLi= »

oglądał ;P Doda ładnie jechała po Kubie... "prosto w twarz" Mu powiedziała co o Nim myśli i non stop Mu coś zarzucała.. a Majdan tylko Jej przytakiwał :lol:
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Kuba W.

Post autor: vanessa »

mogę go w jakiś sposób zasysnąć skądś? ;p;p
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
pietruszka
Szalony pismak
Posty: 788
Rejestracja: 12.01.2006, 21:32

Re: Kuba W.

Post autor: pietruszka »

nie pasjonuje sie tym programem ale od czasu do czasu obejze.. i powiem szczerze ze odnosze takie sprzeczne wrazenia... czasem sobie mysle co za kretyn... ale jednak to swoja droga bardzo inteligentny czlowiek i nie rozumiem czemu niektorzy ludzie tak wieszaja na nim psy jakby im matke zabil... on tylko korzysta z wolnosci slowa i demokracji.. w tym kraju jak ktos ma troche orginalniejszy swiatopoglad albo poprostu nie wstydzi sie mowic glosno o tym co dla niego istotne to juz mowia ze skandalista.. ja mysle inaczej... tylko jedno mu zarzuca-ten brak kultury.. rozumiem ze nie ma co ubierac w piekne slowa czegos co piekne nie jest bo to tak jakby do gowna przypiac kokarde, aczkolwiek to troche swiadczy o czlowieku slownictwo jakim sie posluguje
na wrażliwość nie ma żadnego lekarstwa. mamy uczucia i dlatego życie tak boli.
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Kuba W.

Post autor: vanessa »

chciałam jeszcze dodać, że Wojewódzki jest o niebo lepszy od tego pajaca Majewskiego ;p Majewski robi z siebie gUpka, a Wojewódzki ze swojego gościa. Wojewódzki jest inteligentny i sprytny, a moje wyobrażenie o Majewskim jest takie, że on się swoich tekstów na pamięć uczy, żeby być śmiesznym, po zatym te jego stroje i fryzurki, raczej jestem na nie ; ]
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Kuba W.

Post autor: stefan »

vanessa pisze:chciałam jeszcze dodać, że Wojewódzki jest o niebo lepszy od tego pajaca Majewskiego ;p Majewski robi z siebie gUpka, a Wojewódzki ze swojego gościa. Wojewódzki jest inteligentny i sprytny, a moje wyobrażenie o Majewskim jest takie, że on się swoich tekstów na pamięć uczy, żeby być śmiesznym, po zatym te jego stroje i fryzurki, raczej jestem na nie ; ]
nie wiem czy pamiętasz jak obydwaj panowie zaczynali.

Majewski parę lat temu prowadził przesympatyczny program "Szymon mówi show" w niekodowanym paśmie Canalu+. To nie miało nic wspólnego z robieniem z siebie głupka, co czyni teraz.

Wierz mi, że Majewski raczej nie musi uczyć się tekstów na pamięć, a jeśli nawet - to strzelam że w większości są one jego autorstwa.
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Kuba W.

Post autor: Linka »

Nie lubię programu Wojewódzkiego. Jeśli przez chwile chociaż na to patrze to jego teksty wydają mi się wymuszone, tylko po to aby ciągnąć dalej swoją sławę z przeszłości. Może kiedyś styl jego programu był nowościa w telewizji, wiec jakoś chętniej to oglądałam i nawet trochę mnie śmieszyło. Teraz powiewa nudą.
Zdecydowanie wolę Majewskiego, ale zazwyczaj oglądam tylko początek jego programu, który jest jak na mój gust dość ciekawy i śmieszny. Rozmowy z goscmi też ostatnio są troche naciągane.
agatka
Młody aktywny
Posty: 104
Rejestracja: 03.08.2006, 10:41
Lokalizacja: Łódź

Re: Kuba W.

Post autor: agatka »

:) a ja obejrzałam pierwszy program Majewskiego i myślałam, że mi głowa odpadnie... tam jest taki harmider i bałagan, że to jest wręcz męczące... według mnie lepsze było "Mamy Cię".
A co do Kuby... jego oglądam, ale chyba dlatego, że mi się nie chce nigdy uczyć zaraz po TzG i mam pretekst ;) nie no ogólnie koleś głupi nie jest, ale najlepsza to była ta muzyczka, kiedy były zapowiedzi!! te kubańskie rytmy... :mrgreen:
..."A ona krążyła coraz szybciej... niczym zagubiony motyl"...
pietruszka
Szalony pismak
Posty: 788
Rejestracja: 12.01.2006, 21:32

Re: Kuba W.

Post autor: pietruszka »

a ja zmieniłam zdanie co do Kuby Wojewódzkiego. od jakiegoś pół roku oglądałam jego programy i powiem szczerze że mi się podobały. teraz za nim tęsknię bo do tvnu się przeniósł i już nie mogę oglądać. jakbym kiedyś miałą okazję z nim pogadać to serio sprajt;)
na wrażliwość nie ma żadnego lekarstwa. mamy uczucia i dlatego życie tak boli.
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Kuba W.

Post autor: vanessa »

ja być może będę miała okazję :mrblue: ponieważ Kuba wykłada na studiach mojego chłopaka, raz na dwa tygodnie mają z nim wykłady ;p ;p
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
agatka
Młody aktywny
Posty: 104
Rejestracja: 03.08.2006, 10:41
Lokalizacja: Łódź

Re: Kuba W.

Post autor: agatka »

tak z ciekawości... a co on wykłada? ;)
..."A ona krążyła coraz szybciej... niczym zagubiony motyl"...
ODPOWIEDZ