Seks dopiero po ślubie??

Ponoć to najpiękniejszy okres w życiu.... a jednak czasem daje sie we znaki - przerastające problemy; brak zrozumienia; nowe, nieznane sytuacje; ale także radości i powodzenia. Tu możesz napisać o tym wszystkim, co Cię boli, denerwuje, zastanawia i cieszy w Twoim obecnym życiu.
ODPOWIEDZ
elka16
Młody aktywny
Posty: 47
Rejestracja: 02.01.2006, 22:01
Lokalizacja: Gliwice

Re: Seks dopiero po ślubie??

Post autor: elka16 »

ja mysle ze dziewictwo jest bombowym prezentem slubnym jaki moze dac kobieta swemu mezowi...tyle tylko, ze jak pomysle, ze on raczej juz w lozku innch...to jakies taki dziwne uczucie zlosci...ze ja bym sie dla niego poswiecila a on...
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Seks dopiero po ślubie??

Post autor: Phantom »

Cóż za problem? Teraz podobne modne są operacje przywracania dziewictwa, więc bawcie się, a potem błonę od nowa sprawcie! ];D
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: Seks dopiero po ślubie??

Post autor: Offik »

Phantom pisze:Cóż za problem? Teraz podobne modne są operacje przywracania dziewictwa, więc bawcie się, a potem błonę od nowa sprawcie! ];D

tak jest :D pomysl jest de besciarski :D
melOn
Cicha wOda z bąbelkami
Posty: 1476
Rejestracja: 31.12.2005, 09:48
Lokalizacja: phi

Re: Seks dopiero po ślubie??

Post autor: melOn »

hehe egzotycznie ;p
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Seks dopiero po ślubie??

Post autor: Linka »

Wczoraj dowiedziałam sie, ze mojej bratowej siosty byly dziewicami az do ślubu... rzadko spotykane zwłaszcza ze obie brały slub w wieku około 25 lat i ze swoimi partnerami byly bardzo długo.
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
anuśka :)
Szalony pismak
Posty: 730
Rejestracja: 27.02.2005, 22:32

Re: Seks dopiero po ślubie??

Post autor: anuśka :) »

Jak z filmu :)
... trzeba umieć iść słoneczną stroną życia ...
elka16
Młody aktywny
Posty: 47
Rejestracja: 02.01.2006, 22:01
Lokalizacja: Gliwice

Re: Seks dopiero po ślubie??

Post autor: elka16 »

nio spox...fajnie...ale sa osoby szere dla ktorych jest to wazne...z zasadami...i watpie zeby taka dziewczyna sie perzezwyciezyla i sie zoperowala...ale pomysl fufny :hihi:


// Phantom: sorry, popraw posta, bo w gąszczu literówek trudno zrozumieć co miałaś na myśli ;<
Stokrotka88
Młody aktywny
Posty: 62
Rejestracja: 08.01.2006, 01:14
Lokalizacja: Malbork

Re: Seks dopiero po ślubie??

Post autor: Stokrotka88 »

Moim zdaniem dziewczyna wie kiedy jest już gotowa i ma "oddać się" chłopakowi :wink: i wie na pewno co wtedy robi, trzeba poprostu do tego dojrzeć. A co do sex'u przedmałżeńskiego to nie mam nic przeciwko, sex to życie i trzeba z niego kożystać !!!

Jeśli się kocha tą drugą osobę to zrobi się to z nią nie zważając tego ile ma się lat i przede wszystkim jeżeli jest sie pewnym, że jest ta osoba tego warta !!! :wink: i że naprawdę cie kocha !!! :wink:
"Bo dwie twarze każdy ma,
pierwszą tylko on sam zna,
drugą świat a twarze dwie,
różnią sie jak noc i dzień..."
Dominik
Młody aktywny
Posty: 40
Rejestracja: 10.08.2004, 10:28
Lokalizacja: ŁDZ

Re: Seks dopiero po ślubie??

Post autor: Dominik »

totalnie zgadzam sie z stokrotka88 a to ze po slubie to brzmi jak w filmie
Dance Cool
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: Seks dopiero po ślubie??

Post autor: Offik »

Dominik pisze: a to ze po slubie to brzmi jak w filmie
gdzie Ty takie filmy widziales... zdecydowana wiekszosc filmow jednak popiera seks przed slubem...
Blood On The Ground
mroczny karol
Posty: 1085
Rejestracja: 26.08.2005, 12:37
Lokalizacja: Poznań

Re: Seks dopiero po ślubie??

Post autor: Blood On The Ground »

Archaicznym filmie Oo przywołajmy chociażby "American Pie" heh. i wszystko jasne d;
Po ślubie.. A jeśli ktoś zdecyduje się na wolny związek? ; D
Żyć to znaczy rodzić się powoli
Stokrotka88
Młody aktywny
Posty: 62
Rejestracja: 08.01.2006, 01:14
Lokalizacja: Malbork

Re: Seks dopiero po ślubie??

Post autor: Stokrotka88 »

Nie ważne ile ma sie lat, ale to z kim sie to robi - to jest najważniejsze :tak:
Dzieki za poparcie Dominik 8)
:wink: POZDRAWAIM :wink:
"Bo dwie twarze każdy ma,
pierwszą tylko on sam zna,
drugą świat a twarze dwie,
różnią sie jak noc i dzień..."
Katrina
Młody aktywny
Posty: 160
Rejestracja: 01.02.2006, 13:50
Lokalizacja: Warszawa

;p

Post autor: Katrina »

O jak miło, właśnie dowiedziałam się, że dziewictwo jest trendy. :nom: Wydaje mi się, że jeśli chodzi o względy religijne, to seks dopiero po ślubie jest nawet wskazany. Co innego, gdy nie będziemy brać tego pod uwagę. "Jeśli kocha, to poczeka" - czy to faktycznie prawda? Wydaje mi się, że do tego aby uprawiać seks nie jest koniecznie potrzebny ślub. Trzeba być pooprostu dojrzałym, żeby nie popełnić jakiegoś błędu. Trzeba być pewnym, że facet z którym chcesz to zrobić jest ok. I ważne jest jedno zdanie, które zapamiętałam z pewnego wykładu - "facet myśli tylko o swojej przyjemności". Może nie jest aż tak drastycznie, ale to fakt, że mężczyzna podczas stosunku nie myśli o konsekwencjach. I dziewczyny pamiętajcie, NIGDY bez zabezpieczenia!!!
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: ;p

Post autor: Mirriam »

Katrina pisze: Może nie jest aż tak drastycznie, ale to fakt, że mężczyzna podczas stosunku nie myśli o konsekwencjach.
Akurat tutaj nie zgodzę się z Tobą. Jest pełno facetów, którzy myślą przed "a co, ja się kontroluję, wiec nic sie nie stanie", ale akurat jest równie dużo mężczyzn, którzy myślą o konsekwencjach i sami dbają o zabezpieczenie.
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
Katrina
Młody aktywny
Posty: 160
Rejestracja: 01.02.2006, 13:50
Lokalizacja: Warszawa

:)

Post autor: Katrina »

Tak. Ja napisałam to, bo gdzieś tak czytałam czy słyszałam. Chodziło mi o to, że "młodych gniewnych" czasem może "ponieść" i po prostu "zapominają" o wszystkim co się wokół dzieje.
czikita
Młody aktywny
Posty: 128
Rejestracja: 21.01.2005, 18:23
Lokalizacja: z Guzikowa:)

Re: Seks dopiero po ślubie??

Post autor: czikita »

Dokladnie....czasami ten pierwszy raz jest niespodziewany i dziewczyna jak i chłopak podnieceni swą obecnością nie nie myślą o zabezpieczeniu...ale jezeli chłopak choć trochę mysli to "wyjdzie" z dziewczyny przed wytryskiem :? ale osobiscie nie polecam tego....hm chyba zeszłam z tematu :mrblue:
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Seks dopiero po ślubie??

Post autor: Linka »

czikita pisze:ale jezeli chłopak choć trochę mysli to "wyjdzie" z dziewczyny przed wytryskiem :?
to nic nie daje, i nie jest zadna metoda antykoncepcyjna.


Mi sie jakos w glowie nie miesci zeby tak nagle wskakiwac do lozka nie myslac o konsekwencjach, a potem czekac nie wiadomo ile czasu czy bedzie okres czy nie.
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Seks dopiero po ślubie??

Post autor: stefan »

Linka pisze:Mi sie jakos w glowie nie miesci zeby tak nagle wskakiwac do lozka nie myslac o konsekwencjach, a potem czekac nie wiadomo ile czasu czy bedzie okres czy nie.
nie mieści Ci się w głowie, bo myślisz głową ;)
czikita
Młody aktywny
Posty: 128
Rejestracja: 21.01.2005, 18:23
Lokalizacja: z Guzikowa:)

Re: Seks dopiero po ślubie??

Post autor: czikita »

Linka pisze:
czikita pisze:ale jezeli chłopak choć trochę mysli to "wyjdzie" z dziewczyny przed wytryskiem :?
to nic nie daje, i nie jest zadna metoda antykoncepcyjna.


Mi sie jakos w glowie nie miesci zeby tak nagle wskakiwac do lozka nie myslac o konsekwencjach, a potem czekac nie wiadomo ile czasu czy bedzie okres czy nie.
ale oczywiscie ze to daje, moze to nie jest najlepsza metoda antykoncepcyjna ale zawsze cos...duzo osob stosuje sie do tego i jeszcze nie wpadło, ale jak juz pisalam tez wolalabym sie w to nie pakowac...
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Seks dopiero po ślubie??

Post autor: Linka »

Ale oprocz momentu kiedy facet "konczy", czesto zadarza sie ze niewielka ilosc plemnikow wydostanie sie poza jego narzady. Tego niestety nie zdoła przewidziec...
To z reszta nie jest temat dot. antykoncepcji i nie bede dalej gadac tu na ten temat :P
ODPOWIEDZ