Seks dopiero po ślubie??

Ponoć to najpiękniejszy okres w życiu.... a jednak czasem daje sie we znaki - przerastające problemy; brak zrozumienia; nowe, nieznane sytuacje; ale także radości i powodzenia. Tu możesz napisać o tym wszystkim, co Cię boli, denerwuje, zastanawia i cieszy w Twoim obecnym życiu.
ODPOWIEDZ
ORZO
Szalony pismak
Posty: 568
Rejestracja: 14.02.2004, 21:53

Re: Seks dopiero po ślubie??

Post autor: ORZO »

No może i nie są,ale po pewnym czasie każdy może stwierdzić że czegoś mu brakuje.
Jestem Michał i też mam 12 lat....
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Seks dopiero po ślubie??

Post autor: vanessa »

JaQb pisze:w tedy żona jest nie fair, skoro ona chiała czekać też do ślubu ( po to ze ma być to ten jeden jedyny) nie będzię (nie powinna) zmieniać w tedy partnera sex'ualnego, Ludzie to jednak nie są zwierzęta, choć czasem o tym zapominają :P
no i własnie zeby uniknac tego fair czy niefair, nalezy dobrze przemyśleć czy lepszym wyjsciem jest czekanie do slubu czy też nie :twisted:
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Seks dopiero po ślubie??

Post autor: *MysterY* »

łeeeeeeeeee ja nie wytrzymam do ślubu. na pewno nie z nikim przypadkowym, z kimś kogo bede darzył wyjatkowym uczuciem, ale narazie to co samochody bede... no wiecie :mrgreen:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
Michal
Człowiek czynu
Posty: 1303
Rejestracja: 27.08.2004, 13:14
Lokalizacja: Łódź / Warszawa

Re: Seks dopiero po ślubie??

Post autor: Michal »

*MysterY* pisze:łeeeeeeeeee ja nie wytrzymam do ślubu. na pewno nie z nikim przypadkowym[...]
czyli nici z naszej wycieczki - a juz za 7-10 dni bede mial znow prawko :emm:
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Seks dopiero po ślubie??

Post autor: *MysterY* »

to to jest wyjątek Michaś :mrgreen:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Seks dopiero po ślubie??

Post autor: Phantom »

*MysterY* pisze:to to jest wyjątek Michaś :mrgreen:
czyli jedziemy? :x Michał mnie zaprosił :x
s0rr0w
Młody rozbrykany
Posty: 222
Rejestracja: 17.03.2005, 23:40
Lokalizacja: Łódź

Re: Seks dopiero po ślubie??

Post autor: s0rr0w »

Kompletna bzdura - czekać do ślubu. Życie jest m.in. po to, żeby korzystać z przyjemności ;) Nie chodzi o żadne: nie będę przetrzymywać tyle czasu faceta. Przecież dla kobiety to także przyjemność.
"Najważniejszą rzeczą na świecie jest miłość. Ona kreuje nas i buduje nasz świat. Tak samo jest z Capoeira, jeżeli nie kochamy świata, ludzi, ona nigdy nie zapuści korzeni i nie wyrośnie w nas..." - Joao Pequeno
Yatamanka
Młody rozbrykany
Posty: 224
Rejestracja: 17.02.2005, 20:48
Lokalizacja: Łódź

Re: Seks dopiero po ślubie??

Post autor: Yatamanka »

po ślubie?? grr.. nie wytrzymałabym :P
Nie nalezy mylic prawdy z opinia wiekszosci...
many
Młody aktywny
Posty: 43
Rejestracja: 17.03.2003, 01:05

Re: Seks dopiero po ślubie??

Post autor: many »

Seks jest bardzo ważnym pierwiastkiem szczęścia małżeńskiego :]
Na tej płaszczyźnie też trzeba się "dogadywać" by potem nie było zdrad itp.
everything you can imagine is real
GoSiAcZeK
Szalony pismak
Posty: 970
Rejestracja: 10.05.2005, 21:53
Płeć: kobieta

Re: Seks dopiero po ślubie??

Post autor: GoSiAcZeK »

Ja bym do ślubu chyba nie wytrzymała ... jak można się tak znęcać?? I nad tym kimś, z kim jesteśmy i nad samym sobą :wink:
13.02.2005 r.

A. ;**
Michal
Człowiek czynu
Posty: 1303
Rejestracja: 27.08.2004, 13:14
Lokalizacja: Łódź / Warszawa

Re: Seks dopiero po ślubie??

Post autor: Michal »

Phantom pisze:
*MysterY* pisze:to to jest wyjątek Michaś :mrgreen:
czyli jedziemy? :x Michał mnie zaprosił :x
ano zaprosil i najwyzej pojedziemy na dwa samochody :mrgreen: co Wy na to??
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Seks dopiero po ślubie??

Post autor: *MysterY* »

To pożycz od siosrty tego Golfa to się zmieścimy :mrgreen:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Seks dopiero po ślubie??

Post autor: Paweł »

Dobrze wiedziec ze Phantom też jedzie... ale on... no ten... to no najwyzej na silniku... :P Bedzie jazda... lol :twisted: :P :lol: :mrgreen: 8)


no ale do tematu panowie. :P

/A Phantom Cię już nie kocha :x:nie::cry::>
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Seks dopiero po ślubie??

Post autor: *MysterY* »

na silniku bedzie Cięzko (koniec off topicu) :mrgreen:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
Rico
Młody aktywny
Posty: 24
Rejestracja: 06.08.2003, 10:36
Lokalizacja: z daleka

Re: Seks dopiero po ślubie??

Post autor: Rico »

Sex po ślubie to głupota, bo jest sie z dziewczyną te 2 - 3 lata przed ślubem bo trak srednio pary chodzą zanim sie hajtną niektóre dłużej - i co i mają sie ze sobą nie przespać ?? A potem po ślubie sie okazuje że facet np. nie może, albo jest cienki w łużku albo odwrotnie że partnerka jest kiepska w łużku i nie potrafi zaspokoić partnera. Bo przeważnie dziewczyny kltóre jeszcze nigdy sie nie kochały maja jhakiś błędny pogląd na temat sexu, przeważnie ich rola jako kochanek sprowadza sie do rozłożenia sie przed partnerem i czekania na trzesienie ziemi, a przeciez nie o to chodzi, bo zarówno facet jak i dziewczyna powinni sie "wczóć w role" dać z siebie wszystko, myśleć o tym żeby to partnera doprowadzić do rozkoszy a nie o tym czy mi bedzie przyjemnie czy nie, i druga wazna sprawa w sexie nie powinno być zachamowań krępacji ( nie zrobie tego alobo tamtego bo niewypada) wszystkie pozycje są dozwolone łącznie z seksem oralnym, powinna być dzika namietność obojga wtedy bedzie naprawde fajnie - gwarantuje ;-) i po co czekać z taką zabawą do ślubu :-) szkoda życia trzeba kożystać z niego na całego (oczywiście należy też być ostrożnym bo o wpatke nie trudno, ale jak macie troche oleju w głowie to nie powinno sie nic zdażyć )
"... co bedzie dalej??... hmm... tego nawet ja nie ośmiele sie przewidywać.
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Seks dopiero po ślubie??

Post autor: Linka »

Jesli ktos chce byc "cnotliwy" do slubu to zawsze pozostaja inne kontakty fizyczne z partnerem (partnerka) ktore nie sa seksem a efekt maja bardzo podobny :P
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Rico
Młody aktywny
Posty: 24
Rejestracja: 06.08.2003, 10:36
Lokalizacja: z daleka

Re: Seks dopiero po ślubie??

Post autor: Rico »

niestety sie nie zgodzie linka sex to sex i nie chodzi tylko o penetracje, peting to też sex a gdzie tu logika powiedz mi w stwierdzenu "utrzymanie czystości" skoro w inny sposób doprowadzacie sie do ekstazy czy to oralnie czy też analnie(chociaz wątpie w to 2) i co to jest niby czystość bo fizycznie pozostałaś dziewicą ?? Jeśli chcesz zachować czystość to zachowaj zarówno cielesną jak i psychiczną.
"... co bedzie dalej??... hmm... tego nawet ja nie ośmiele sie przewidywać.
lolitka
Młody aktywny
Posty: 48
Rejestracja: 09.05.2005, 10:31
Lokalizacja: Poznań

Re: Seks dopiero po ślubie??

Post autor: lolitka »

Seks poslubie ....ja jestem za...hihihihi.....sama nie wierze w to co napisallam... nie mam jakies zasad ze seks po slubie... nie pojde do lozka zperwszym lepszym facetem...ale jak sie zakocham to czemu nie:).... nie bede odbierac sobie przyjemnosci;]....hihihi .... dla mnei seks=milosc... a wiedomo ze nie kazda milosc trwa wiecznie...no ale wspomniania zostaja... :twisted:
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Seks dopiero po ślubie??

Post autor: *MysterY* »

czyli jestes za ale jak cos to nie praktykująca?? :zdziwko:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Seks dopiero po ślubie??

Post autor: Linka »

Rico pisze:i co to jest niby czystość bo fizycznie pozostałaś dziewicą ?? Jeśli chcesz zachować czystość to zachowaj zarówno cielesną jak i psychiczną.
Po 1 ja nie mowialm ze bede do slubu dziewica... bo nie zamierzam
Po 2 niekoniecznie musialam mowic tu o sobie......
Po 3 "psychiczna czystosc" moze byc rozumowana na milion sposobow... dla niektorych niemoralny moglby byc francuski pocalunek :roll:
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
ODPOWIEDZ