Seks dopiero po ślubie??

Ponoć to najpiękniejszy okres w życiu.... a jednak czasem daje sie we znaki - przerastające problemy; brak zrozumienia; nowe, nieznane sytuacje; ale także radości i powodzenia. Tu możesz napisać o tym wszystkim, co Cię boli, denerwuje, zastanawia i cieszy w Twoim obecnym życiu.
ODPOWIEDZ
Byczek
Szalony pismak
Posty: 591
Rejestracja: 19.10.2004, 22:04
Lokalizacja: Pruszków

Re: Seks dopiero po ślubie??

Post autor: Byczek »

Jak dla mnie moze byc seks przed ślubem, jesli moja partnerka mnie poprosi zeby bylo inaczej uszanuje Jej decyzje! Tylko skad mam wiedziec ze wlasnie obecna partnerka bedzie moja przyszlą żoną? :roll:
Niech kierunku nie wyznacza Ci horyzont, bo tak naprawdę
iść dokądkolwiek, to iść do nikąd
res
Młody aktywny
Posty: 14
Rejestracja: 18.11.2005, 22:59

Re: Seks dopiero po ślubie??

Post autor: res »

Witam wszystkich piszących
Topic porusza sprawę inicjacji z punktu widzenia kobiety.Ajaki jest wasze podejście do tego tematu z punktu widzenia mężczyzny. Jak wy panie reagujecie na to że wasz chłopak (powyżej 20-roku życia) jest prawiczkiem (nie przeszedł jeszcze inicjacji)?
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Seks dopiero po ślubie??

Post autor: stefan »

res, czy jesteś ponad 20-letnim prawiczkiem i chcesz za darmo zrobić środowiskowe rozeznanie?

jeśli tak, czemu w tym wątku?

jeśli nie, to czemu pytasz?
Blood On The Ground
mroczny karol
Posty: 1085
Rejestracja: 26.08.2005, 12:37
Lokalizacja: Poznań

Re: Seks dopiero po ślubie??

Post autor: Blood On The Ground »

res pisze:Topic porusza sprawę inicjacji z punktu widzenia kobiety
A dlaczego tak myślisz? Wydaje mi się, że wychodziliśmy z założenia ogólnego, nawet jesli temat napisany był przez dziewczynę.
Żyć to znaczy rodzić się powoli
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Seks dopiero po ślubie??

Post autor: Linka »

Jak wy panie reagujecie na to że wasz chłopak (powyżej 20-roku życia) jest prawiczkiem (nie przeszedł jeszcze inicjacji)?
pozytywnie. swiat nie wyglada tak jak w "american pie" ze kazdy do okreslonego wieku musi stracic dziewictwo bo inaczej jest frajerem :zdziwko:
Ostatnio zmieniony 20.11.2005, 14:21 przez Linka, łącznie zmieniany 1 raz.
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
res
Młody aktywny
Posty: 14
Rejestracja: 18.11.2005, 22:59

Re: Seks dopiero po ślubie??

Post autor: res »

stefan pisze:jeśli nie, to czemu pytasz?
Pytam ponieważ jak każdy medal ma dwie strony tak i każda sprawa ma dwa oblicza i z obu można się czegoś dowiedzieć.
Co do reszty Twojej wypowiedzi jako człowiek kultularny przemilczę To A nawet jeśli jestem to co musi oznaczac że jestem frajerem Może do tej pory trafiłem na takie partnerki które chciały współżyć dopiero po ślubie jak częśc w tym topicu.

Stefan jedno jest pewne nie robię rozeznia środowiskowego :ok: :D
res
Młody aktywny
Posty: 14
Rejestracja: 18.11.2005, 22:59

Re: Seks dopiero po ślubie??

Post autor: res »

Blood On The Ground pisze:
res pisze:Topic porusza sprawę inicjacji z punktu widzenia kobiety
A dlaczego tak myślisz? Wydaje mi się, że wychodziliśmy z założenia ogólnego, nawet jesli temat napisany był przez dziewczynę.
W moje zdanie wkradła się mała nieścisłość W topicu mówiliście tylko o kobietach a nie o mężczyznach i kobietach :)
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Seks dopiero po ślubie??

Post autor: stefan »

res pisze:Co do reszty Twojej wypowiedzi jako człowiek kultularny przemilczę To
nie ma żadnej "reszty". cała moja wypowiedź to jedno, kilkuzdaniowe pytanie. jako człowiek kulturalny nie skomentuję tego wynurzenia.
res
Młody aktywny
Posty: 14
Rejestracja: 18.11.2005, 22:59

Re: Seks dopiero po ślubie??

Post autor: res »

stefan pisze:
res pisze:Co do reszty Twojej wypowiedzi jako człowiek kultularny przemilczę To
nie ma żadnej "reszty". cała moja wypowiedź to jedno, kilkuzdaniowe pytanie. jako człowiek kulturalny nie skomentuję tego wynurzenia.
Więc nie skomentuje częsci twego pytania i będzie ok
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Seks dopiero po ślubie??

Post autor: shyduo »

Moim skromnym zdaniem seks po slubie to duże nieporozumienie. Partner na całe zycie musi byc dla Ciebie o.k. także pod tym względem
GoSiAcZeK
Szalony pismak
Posty: 970
Rejestracja: 10.05.2005, 21:53
Płeć: kobieta

Re: Seks dopiero po ślubie??

Post autor: GoSiAcZeK »

shyduo pisze:Moim skromnym zdaniem seks po slubie to duże nieporozumienie. Partner na całe zycie musi byc dla Ciebie o.k. także pod tym względem
Krótko i na temat :) zgadzam się :]
13.02.2005 r.

A. ;**
nokenaimo
Młody aktywny
Posty: 9
Rejestracja: 22.11.2005, 21:31
Lokalizacja: Pabianice

Re: Seks dopiero po ślubie??

Post autor: nokenaimo »

nie uwazam ze na seks trzeba czekac do slubu. ale zapewne jesli obie osoby by poczekaly to noc poslubna moglaby byc interesujaca:P nie no, w sumie to uwazam ze jesli sie kogos kocha to bez slubu tez mozna byc tak blisko. ekhm, nie mowie tu o osobach ktore sie potrafia zakochiwac co 2 tygodnie:P
"Tylko nowe złudzenia chronią nas od rozpaczy po stracie dawnych"
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Seks dopiero po ślubie??

Post autor: shyduo »

No dobra, ale co jesli nie możecie się dopasować pod wzgledem intymnym?? Na początku nie będziesz zwracać uwagi, póxniej bedzie górowało uczucie miłosci. jednak po pewnym czasie zacznie Cię to irytować. Nie wróżę takiemu związkowi zbytnich rewelacji, sądzę, że raczej prędzej czy później się rozpadnie. i niech będzie to wcześniej, bo póxniej zaczynają tworzyć sie problemy. im dłużej żyjesz z kimś tym trudniej Ci go opuścić, a ne daj boże gdybyście mieli już dzieci.
Megan7
Człowiek czynu
Posty: 1021
Rejestracja: 06.11.2003, 20:31
Lokalizacja: Pabianice!!!!:)

Re: Seks dopiero po ślubie??

Post autor: Megan7 »

shyduo pisze:Na początku nie będziesz zwracać uwagi, póxniej bedzie górowało uczucie miłosci..
ehh niechetnie ale musze sie zgodzic z Toba. a co jesli jedna z obob zechce "sprobowac" jakby to bylo z kims innym? moze inaczej? moze lepiej? nikomu tego nie zycze, ale to w sumie tez jest mozliwe.
HWDP-Hermiona Widziała Dupe Pottera :P
Peggy
Szalony pismak
Posty: 804
Rejestracja: 21.03.2004, 20:55
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Seks dopiero po ślubie??

Post autor: Peggy »

i w tym momencie dochodzimy do wniosku następującego : lepiej towar wypróbować, przymierzyć przed zakupem, bo potem może być nieciekawie. ja wole zgrzeszyć przed ślubem i wiedziec czy ktoś mi odpowiada niz po ślubie, bo w końcu to jest przysięga składana Najwyższemu, nie?
Troche zamotałam, ale mam nadzieje, ze wiecie o co mi chodzi.
mekamil
Młody aktywny
Posty: 199
Rejestracja: 20.09.2005, 10:41
Lokalizacja: Boat City

Re: Seks dopiero po ślubie??

Post autor: mekamil »

Nie potrafię zbytnio wytłumaczyć dlaczego, ale uważam, że seks dopiero po ślubie, a właściwie wyznawanie takiej idei, jest błędem.
Nie wiem może tu chodzi o spełnienie wobec drugiej połówki. A może wpływ mają moje antykatolickie poglądy. W każdym razie nie chciałbym z TYM zwlekać aż do ślubu.
Ukłony uściski mekamil

Polska - Łódź i okolice =]
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Seks dopiero po ślubie??

Post autor: Linka »

Peggy pisze:i w tym momencie dochodzimy do wniosku następującego : lepiej towar wypróbować, przymierzyć przed zakupem, bo potem może być nieciekawie.
troche przedmiotowe porownanie, ale sie zgadzam
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Megan7
Człowiek czynu
Posty: 1021
Rejestracja: 06.11.2003, 20:31
Lokalizacja: Pabianice!!!!:)

Re: Seks dopiero po ślubie??

Post autor: Megan7 »

to moze i jest troche przykre ale takie sa realia. chcac nie chcac musimy przyznac ze seks odgrywa w zyciu dosc wazna, choc oczywiscie nie najwazniejsza role. zwlekanie do slubu.. bardzo piekne, ale czy to ma sens? wedlug mnie nie ma.
HWDP-Hermiona Widziała Dupe Pottera :P
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: Seks dopiero po ślubie??

Post autor: Offik »

nie mam nic przeciwko seksowi przed ślubem, ale tłumaczenie ze powinien być przed slubem tym ze trzeba się sprawdzić jest dla mnie troche dziwne... powiem tak ... jeśli się kocha to i w seksie się dopasuje... no chyba ze chajtamy sie po 2 miesiacach znajomosci... wtedy moze to byc problem rzeczywiscie... :P[/url]
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Seks dopiero po ślubie??

Post autor: stefan »

powiem tak ... jeśli się kocha to i w seksie się dopasuje...
tak tak - i właśnie dlatego tyle par cierpi na depresje i problemy. nie kochają się po prostu!
ODPOWIEDZ