parada równości - głupota czy walka o swoje prawa ???

Dzisiejszy świat i Polska to wiele kontrowersji i pytań. W tym forum poruszamy wszystkie problemy polityczne, gospodarczo-społeczne i kulturalno-religijne świata. Tu możecie pisać co Wam się nie podoba w dzisiejszym systemie, który kraj będzie nowym supermocarstwem i który polityk jest skorumpowany (-;
ODPOWIEDZ
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

parada równości - głupota czy walka o swoje prawa ???

Post autor: vanessa »

Nawet jeśli władze stolicy nie wydadzą zgody, Parada Równości i tak przejdzie 11 czerwca ulicami Warszawy - poinformowali przedstawiciele środowisk lesbijskich i gejowskich.

Zapowiedzieli, że czekają na decyzję miasta; na wypadek odmowy mają "wyjście awaryjne", które ma umożliwić im przemarsz zgodny z prawem.

Prezydent Warszawy Lech Kaczyński zapowiedział, że nie zgodzi się na zorganizowanie Parady Równości. We wtorek podkreślił, że ci, którzy będą manifestować, nie uzyskawszy zezwolenia, "poniosą konsekwencje".

"Nie możemy dłużej tolerować poniżania i dyskryminowania gejów i lesbijek oraz innych grup społecznych przez osobę, która zamierza kandydować na najwyższy urząd państwowy. Nie możemy pozwalać na dalsze traktowanie nas jako obywateli i obywatelek gorszej kategorii tylko dlatego, że jesteśmy innej niż dominująca orientacji seksualnej" - przekonywali organizatorzy Parady w wydanym we wtorek oświadczeniu, które odczytano na konferencji.

"Historia nauczyła nas, że holokaust, pogromy i zbrodnie nienawiści wydarzają się tam, gdzie niektórzy uważają się za lepszych, bardziej moralnych albo bardziej aryjskich od innych. Nie dopuścimy do tego, aby politycy Prawa i Sprawiedliwości traktowali nas jak +tych gorszych+ i pokazywali, że w Polsce nie ma dla nas miejsca" - głosi oświadczenie.

Parada ma być częścią Dni Równości, które zaplanowano od 10 do 12 czerwca. Organizatorem przedsięwzięcia jest Fundacja Równości powołana w styczniu 2005 r. Jej fundatorami są Kampania Przeciw Homofobii, Lambda Warszawa oraz Międzynarodowe Stowarzyszenie Gejów i Lesbijek na rzecz Kultury w Polsce (ILGCN -Polska).

Organizatorzy Parady zachęcają do wzięcia w niej udziału wszystkich, "którym bliskie są ideały tolerancji oraz poszanowania praw człowieka".

"Zapraszamy do udziału wszystkich, homo-, hetero- i biseksualnych, mniejszości etniczne, religijne, osoby niepełnosprawne; wszystkich, którzy z jakiś powodów czują się dyskryminowani. To istota Parady Równości" - powiedział prezes ILGCN Polska Szymon Niemiec. Dodał, że zwykle 70 proc. uczestników Parad to osoby heteroseksualne, często przyjaciele osób o odmiennej orientacji lub osoby, które chcą zamanifestować poparcie dla walki z dyskryminacją.

Uczestnicy Parady mają spotkać się 11 czerwca przed gmachem Sejmu o godz. 12.

Przemarsze osób homoseksualnych i ich sympatyków odbywają się od 2001 roku. Zdaniem organizatorów, w pierwszej Paradzie w 2001 r. uczestniczyło ok. 300 osób, w kolejnej w 2002 - około tysiąc, a w 2003 - ok. 4 tys. W 2004 Parada Równości nie odbyła się; prezydent Warszawy Lech Kaczyński zabronił jej organizacji, uzasadniając to m.in. promowaniem zboczeń i obrazą uczuć religijnych. Zamiast parady odbył się wiec przed warszawskim ratuszem.

W ubiegłym roku na marsze równości i tolerancji zgodziły się władze Poznania i Krakowa. Przebieg obu parad został zakłócony.

W Poznaniu ze względów bezpieczeństwa uczestnicy zrezygnowali z przejścia przez centrum miasta. Grupa pseudokibiców, krzycząc w kierunku demonstrujących: "pedały", usiłowała ich pobić. Organizatorzy marszu zdecydowali o powrocie jego uczestników na miejsce, z którego wyruszyli, gdzie przez godzinę skandowano: "tolerancja", "demokracja" i "każdy inny - wszyscy równi".

W Krakowie finałem ubiegłorocznego marszu tolerancji "Zobaczcie nas" były m.in. gwizdy i wrogie okrzyki. Doszło do kontrmanifestacji, a także do starć przeciwników marszu tolerancji z policją.

źródło: www.wprost.pl



co o tym sądzicie?? dla mnie to paranoja...

czy ktoś dyskryminuje mniejszości ?? ja sie osobiscie z tym niespotkałam.. moze jestem "małożyciowa"..
owszem pary homoseksualne nie moga zawierać małżeństw i mieć dzieci.. ale czy to takie dziwne??
:zdziwko: :zdziwko:
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: parada równości - głupota czy walka o swoje prawa ???

Post autor: *MysterY* »

jak dla mnie powiini być równi nam, czyli powinni móc żenić się, a nawet mieć dzieci (adpotowane ;)) a parada? Niech walczą o swoje :mrgreen:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: parada równości - głupota czy walka o swoje prawa ???

Post autor: Linka »

Dla mnie homoseksualisci moga sobie istniec, nie przeszkadzaja mi chociaz nie powiem zebym cos tkaiego popierala. Moga sobie nawet zawierac malzenstwa jak chca... ale nigdy w zyciu miec dzieci- jak by sie czuly te dzieci majac 7 lat nie rozumiejac swiata i mowac w szkole ze maja 2 tatusiow albo 2 mamusie :zdziwko:
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: parada równości - głupota czy walka o swoje prawa ???

Post autor: vanessa »

*MysterY* pisze:a nawet mieć dzieci (adpotowane ;)) :mrgreen:
o nie nie nie...
pomyśl Mystery, wyobraź sobie jakbyś teraz poszedł hmm.. do baru z kumplami albo gdziekolwiek..
i rozmawiacie (teoretycznie, domyślam się że nikt o takich rzeczach nie rozmawia bawiąc się) o rodzicsch, że np "no Mystery a ty wiesz co moja mama wymyśliła?? że zrobi sobie prawo jazdy bo juz ma dosc tego jak ojciec jeździ wariacko, a u Ciebie też są takie problemy??" a ty odpowiadasz: " nie wiesz, u mnie mamy są zgodne co do tego...
nie sadzisz ze to lekka paranoja???
ja siedizalbym zamknieta w pokoju przez cały czas mając takie dzieciństwo...

juz nie wspominajac o tym, co tacy rodzice wpoją temu dziecku, albo co on bedzie robil na ich przykladzie...
w przyszlosci moze bedzie wiecej par homoseksualnych niż hetero-...
no dla mnie głupota, głupota :?

Linka pisze:Dla mnie homoseksualisci moga sobie istniec, nie przeszkadzaja mi chociaz nie powiem zebym cos tkaiego popierala. Moga sobie nawet zawierac malzenstwa jak chca...
popieram Cię w tej kwestii..
jesli chca zawierac małżeństwa niech to robią..
tym samym większośc (nie mowie ze wszyscy) skazuja sie na wieczna walke z przeciwnikami, bo nie wierze w to że nastanie taki dzien ze ludzie powiedza: "tak, nie mamy nic przeciwko gejom i lesbijom... sa w porzadku".. zawsze znajdą sie jakies czarne owce.. ktore zrobia wszystko zeby zniszczyc zycie takim ludziom jak pary homoseksualne...
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
JaQb
Szalony pismak
Posty: 539
Rejestracja: 30.09.2004, 15:35
Lokalizacja: SAn OK

Re: parada równości - głupota czy walka o swoje prawa ???

Post autor: JaQb »

*MysterY* pisze:jak dla mnie powiini być równi nam, czyli powinni móc żenić się, a nawet mieć dzieci (adpotowane ;)) a parada? Niech walczą o swoje :mrgreen:
na pewno nie powinni mieć dzieci!!
Po pierwsze wychowali by je na podobne do siebie czyli "chore" bo homoseksualizm to choroba.
Mogą sobie być mieszkać Kochać sie. Pod warunkiem ze nie pokazują miłości na ulicy.
przez wszystkie dni aż do skończenia świata..
jest przy Tobie Chrystus..
Nie bój się ..
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: parada równości - głupota czy walka o swoje prawa ???

Post autor: SkaTe_GirL »

JaQb pisze:Mogą sobie być mieszkać Kochać sie. Pod warunkiem ze nie pokazują miłości na ulicy.
Jednak ze, to tez sa ludzie. Odczuwaja te same potrzeby co my.
Przeciez jak idziesz ze swoja dziewczyna ulica to lapieszj a za lapke, dajesz buzi itd.Czujesz sie wtedy szczesliwy.Chcesz aby caly swiat to widzial. . .
Oni pewnie tez chca pokazywac swoje szczescie. . .
Wiem, ze taki widok na ulicy jest razacy. ale moze to by byla tylko kwestia przyzyczajenia. . .?
Nie wiem.
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: parada równości - głupota czy walka o swoje prawa ???

Post autor: =MiLi= »

SkaTe_GirL pisze:
JaQb pisze:Mogą sobie być mieszkać Kochać sie. Pod warunkiem ze nie pokazują miłości na ulicy.
Jednak ze, to tez sa ludzie. Odczuwaja te same potrzeby co my.
Przeciez jak idziesz ze swoja dziewczyna ulica to lapieszj a za lapke, dajesz buzi itd.Czujesz sie wtedy szczesliwy.Chcesz aby caly swiat to widzial. . .
Oni pewnie tez chca pokazywac swoje szczescie. . .
Wiem, ze taki widok na ulicy jest razacy. ale moze to by byla tylko kwestia przyzyczajenia. . .?
Nie wiem.
Popieram. Ludzie nie sa jeszcze przyzwyczajeni do takiego widoku, musi minąć trochę czasu zanim to zaakceptują... ale tak to jest z ludzmi.
A tak do tematu to ja nie mam nic przeciwko gejom czy lesbijkom, to tez ludzie a sami sobie nie wybrali tego ze tacy sa. Akceptuje ich. Ale to zeby mieli dzieci.. hmm jesczze jest dla mnie nie do zaakceptowania, sytuacja baardzo dziwna miec dwie mamy czy dwoch ojcow.
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: parada równości - głupota czy walka o swoje prawa ???

Post autor: *MysterY* »

właściwie nie przemyślałem skutecznie tego o dzieciach :nom: macie raację w sumie to by dziwnie wyglądało, ale może było by to normalne dziecko? Tylko że takiego czegoś nie da się zrobic w dzisiejszych czasach, gdzieniegdzie homoseksualizm to temat taboo, wic jeszcze jakby mogli brać małżeństwa, a do tego jeszcze mieć dzieci to by była dla nich przesada.
Z tymi dziećmi to śmiałbym polemizować. Ponieważ zauważcie że Ci ludzie byli wychowywani na heteroseksualnych, a jednak sami zmienili orientację, to też tak samo moze być z ich dziećmi przecież to nie zostanie im w genach. Głupie rozmowy są tylko kwestią czasu przyzwyczajenia się społeczeństwa do takich rodzin. To moze jeszcze nie za naszych czasów, bo u nas to dopiero otworzył sie ten temat ( z tabu), w przyszłości mówię wam że to bedzie normalka
No to wypowiedziałem się :mrgreen:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
JaQb
Szalony pismak
Posty: 539
Rejestracja: 30.09.2004, 15:35
Lokalizacja: SAn OK

Re: parada równości - głupota czy walka o swoje prawa ???

Post autor: JaQb »

Czujesz sie wtedy szczesliwy.Chcesz aby caly swiat to widzial. . .
Oni pewnie tez chca pokazywac swoje szczescie. . .
Mi to psychiki nie skrzywi, ale mojej 4 letniej siostrze, która zapytała by się dlaczego Ci panowie się całują trudno było by mi odpowiedzieć..
Z tymi dziećmi to śmiałbym polemizować. Ponieważ zauważcie że Ci ludzie byli wychowywani na heteroseksualnych, a jednak sami zmienili orientację, to też tak samo moze być z ich dziećmi przecież to nie zostanie im w genach. Głupie rozmowy
są dwa podłoża Homoseksualizmu, nabyty i wrodzony.. Ci którzy mają zalązki od poczatku tego w sobie są ( chorzy od początku poczęcia bo to wszystko ustala się w "brzuszku" jeszcze czy będzięsz taki czy owaki" :) ale są też homo lodzie, którzy wychowani w środowisku np. samych kobiet czy męszczyzn tracą pociąg do drugiej osoby.
Można by jeszcze dużoo o tym pisać ale to chyba tyle :wink:
przez wszystkie dni aż do skończenia świata..
jest przy Tobie Chrystus..
Nie bój się ..
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: parada równości - głupota czy walka o swoje prawa ???

Post autor: SkaTe_GirL »

JaQb pisze:
Czujesz sie wtedy szczesliwy.Chcesz aby caly swiat to widzial. . .
Oni pewnie tez chca pokazywac swoje szczescie. . .
Mi to psychiki nie skrzywi, ale mojej 4 letniej siostrze, która zapytała by się dlaczego Ci panowie się całują trudno było by mi odpowiedzieć..
a jak sie spyta "Skad sie biora dzieci"?
to jest po prostu ciezki temat do wytlumaczenia dziecku ale tez sie go da wytlumaczyc.
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: parada równości - głupota czy walka o swoje prawa ???

Post autor: stefan »

a jak sie spyta "Skad sie biora dzieci"?
cóż, ja będąc jedną z dwóch mam nie chciałbym odpowiedzieć, że z banku spermy :/

jestem chyba cholernie konserwatywny, ale nie popieram i w żaden sposób nie próbuję znaleźć usprawiedliwienia (tak, usprawiedliwienia a nie wyjaśnienia) dla ich zachowania.

nie uważam, żeby to co widać na ulicach było podyktowane naturą człowieka. zauważcie, że 20 czy 30 lat temu naprawdę ciężko było znaleźć homoseksualist(k)ę. tak samo było ze wszystkimi "dys~" (dyslektycy, dysortograficy itp.). od pewnego momentu nastąpił boom i "okazało się", że wiele ludzi nie potrafi napisać "rzeka" i podkochuje się w przedstawiciel(k)ach własnej płci.

kiedyś tak nie było, więc uważam że nie jest to naturalne ewolucyjne. podobnie, nie jest naturalne ewolucyjnie to, że praktycznie KAŻDY projektant mody jest gejem. jakoś mi się nie chce wierzyć w taki zbieg okoliczności, uważam że to moda, kaprys, chęć bycia odmiennym(ną) za wszelką cenę.

z europejskich komisji za takie poglądy jak moje wyrzuca się ludzi z pracy, co także uważam za nienormalne zjawisko.
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: parada równości - głupota czy walka o swoje prawa ???

Post autor: vanessa »

stefan pisze:"dys~" (dyslektycy, dysortograficy itp.). od pewnego momentu nastąpił boom i "okazało się", że wiele ludzi nie potrafi napisać "rzeka"

kiedyś sie o tym nie mówilo bo to był wstyd, ze czyjes dziecko nie umie poprawnie pisac czy tam czytac..
wtedy w domu w szkole.. bito linijką po łapach..
teraz wyglada to troche inaczej..
moja siostra jest dyslektykiem.. ciesze sie że była na badaniach.. ludzie i najwazniejsze-ona wiedza ze to nie jej wina.. to juz jest taka jakby hmm... "choroba"? [śmiesznie to zabrzmialo=nie jej wina :zdziwko: :wink: ]

nom, tak sądze :nom:


ciekawe czy gdyby moja siostra była lebijką [tfu tfu..] to też stanelabym po jej stronie.. 8)
nie wiem.
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
mblaster
Młody aktywny
Posty: 26
Rejestracja: 06.06.2005, 21:14
Lokalizacja: Łódź

:/

Post autor: mblaster »

Ludzie litości ... jestescie wyjatkowo nietolerancyjni... (nie mowie o kazdym ;) ) ... Homo jest rownie "dziwne" co Hetero ! ! Gdybym byl w wawie podczas parady Rownosci to bym sie bezzwlocznie do niej przylaczyl! Wlasnie po to zeby ludzi Waszego pokroju zzeralo to dziwne uczucie.. zazdrosci? Nawet nie wiem co Wami kieruje!! Niczym sie od Kaczorow nie roznicie...

Homo powinni byc w pelni rowni w prawach z hetero! To jest przeciez dyskryminacja! Niczym Rasizm! jestem wrecz zbulwersowany.. myslalem ze chociaz na tym forum beda ludzie swiatli.. a tutaj ciemnota az sie bokami wylewa!

3mam strone Mysterego... jako jeden z niewielu widzi swiat oczyma czlowieka XXI wieku ... i to prawda ze za pare lat (pokolen?) Homo bedzie normalka ... w sumie juz jest! 30% spoleczenstwa Polskiego to Homo!

Skate .. ciesze sie ze wypowiadasz sie jakos sensownie na ten temat ... nie dziwie sie ze jestes adminem ;) *jestes?*

Ale sie rozpisalem ;P ale ten temat mnie troche rozjuszyl.. no moze nie temat tylko wypowiedzi co niektorych... az zal czlowieka ujmuje... Dobily mnie te texty o dzieciach ... "jakbys sie czul gdybys mial dwie mamusie?" "ja bym siedziala zamknieta w pokoju" ... boze.. Ty juz teraz powinnas siedzeic w pokoju i z niego nie wychodzic... wiesz czemu? Bo nie potrafisz zaakceptowac swiata takim jaki jest... nie potrafisz zaakceptowac natury czlowieka ;) co jest wrecz CHORE ... przeceiz jestesmy ludzmi! nic co ludzkie nie powinno byc nam obce... no ale coz.. c'est la vie!

pozdrawiam serdecznie ... i przepraszam jesli kogos urazilem.. nie mialem takiego zamiaru (chyba...)

PS.
wracajac do dzieci... co Ciebie obchodzi co by bylo gdyby... nie masz dwoch mamusi ani tatusiow wiec nie mieszaj sie w sprawy Ciebie nie dotyczace... :/ i jeszce jedno... pary hetero potrafia byc bardziej CHORE niz Ci sie wydaje.. i po takim "normalnym" hetero zwiazku dzieci wyrastaja na wspanialych "normalnych" obywateli :/ I w ogoole kto wymyslil ze dziecko gejow musi byc gejem !?!?

EJMEN!

ps2.
ciekawe czy gdyby moja siostra była lebijką [tfu tfu..] to też stanelabym po jej stronie..
nie wiem.
OMG OMG OMG !! brak mi slow...
[tfu tfu..]
Podejzewam ze to nie Twoja wina.. predzej Twoich rodzicow i oczywiscie Kosciola ... o ile jestes praktykujaca (nie mowie o wierzacych .. wierzacy jest swiatlym czlowiekiem... Ci praktykujacy.. pozwole sobie nazwac ich swietoJEbliwymi... sa ciemni...)
I just want to Live
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: parada równości - głupota czy walka o swoje prawa ???

Post autor: vanessa »

:zdziwko: :zdziwko: :zdziwko: WoW WoW WoW
chwila chwila..
Ludzie litości ... jestescie wyjatkowo nietolerancyjni...
każdy ma prawo do swojego zdania to po pierwsze ;]
Wlasnie po to zeby ludzi Waszego pokroju zzeralo to dziwne uczucie.. zazdrosci?
że co? :?
Niczym Rasizm!
wiesz co to jest rasizm?


myslalem ze chociaz na tym forum beda ludzie swiatli.. a tutaj ciemnota az sie bokami wylewa!
no patrz co za nieszczescie.. kurcze.. widocznie wszedzie sie z debilami spotykasz..
co za niefart..
30% spoleczenstwa Polskiego to Homo!
taa..
Dobily mnie te texty o dzieciach ... "jakbys sie czul gdybys mial dwie mamusie?" "ja bym siedziala zamknieta w pokoju"
to przykre.. nie chcialam Cie dobić.
boze.. Ty juz teraz powinnas siedzeic w pokoju i z niego nie wychodzic...
przemyśle to.. :emm:
Bo nie potrafisz zaakceptowac swiata takim jaki jest... nie potrafisz zaakceptowac natury czlowieka Wink co jest wrecz CHORE ... przeceiz jestesmy ludzmi! nic co ludzkie nie powinno byc nam obce...
to TY napisałeś.. i TY tak twierdzisz..
nie rozumie Twojego tak wielkiego oburzenia,
czy ja napisałam że jak spotkam gdzies osoby homoseksualne to obrzuce je jajkami albo pobije albo zwyzywam.. no chyba KURCZE nie..
skąd Ty możesz wiedzieć co ja akceptuje na świecie a czego nie..
chyba nie po tej jednej mojej wypowiedzi.. :lol:
nie mialem takiego zamiaru (chyba...)
nawet jeśli mialeś zamiar, to nic Ci z tego nie wyszło ;] mblaster

wracajac do dzieci... co Ciebie obchodzi co by bylo gdyby... nie masz dwoch mamusi ani tatusiow wiec nie mieszaj sie w sprawy Ciebie nie dotyczace... :/
hmm.. niezłe podejscie..
I w ogoole kto wymyslil ze dziecko gejow musi byc gejem !?!?
MUSI?? a gdzie tak ktoś napisał, że MUSI??
ciekawi mnie to bardzo..
Ci praktykujacy.. pozwole sobie nazwac ich swietoJEbliwymi... sa ciemni...)
jeśli nie szanujesz siebie to szanuj chociaż innych ludzi..
piszesz mi tu o tolerancji ??
zastanów sie, radze ci..
Podejzewam ze to nie Twoja wina.. predzej Twoich rodzicow i oczywiscie Kosciola ...
tak tak, of kors,
jakie głebokie przemyślenie..
zapewne masz racje..

haha :lol:


wrrr...
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
JaQb
Szalony pismak
Posty: 539
Rejestracja: 30.09.2004, 15:35
Lokalizacja: SAn OK

Re: parada równości - głupota czy walka o swoje prawa ???

Post autor: JaQb »

w sumie juz jest! 30% spoleczenstwa Polskiego to Homo!
tak, tak a za 5 lat wszyscy będziemy Homo, a dzieci będziemy sobie klonować.
Nasówa mi się jedna myśl.. nie wiem czemu ale (może się myle)
czy ty moze przypadkiem nie ciągniesz troszke do tej samej płuci skoro bronisz tego tak zajadle?
:wink:
Ja nie mówie ze to jest złe, to są często bardzo mili ludzie, tylko że według mnie dzieci adoptować nie powinni ( może myśli takie biorą się z tego ze jestem katolikiem)
Ale zdania nie zmienie na ten temat, a co do tego w jakim domu sie wychowasz taki będzięsz to jest potwierdzone w tysiącach badań na ten temat.
Wzorce jakie będzie wyznawało dziecko bierze z domu rodzinego, podświadomie traktuje swoich partnerów tak jak jego traktowali rodzice.
Bo skąd dziecko wychowywane do np. 6 roku przez 2 ojców ma wiedzieć ze rodzina to Kobieta i facet?
Takie same problemy mają dzieci z domów dziecka gdzie nie ma rodziny.. poprostu 8 z 10 związków dzieci z bidula się sypie mają owiele częstrze wpadki z ciążą itp...

Parada wolności SPOKO moga manifestowac i się przytulać
przez wszystkie dni aż do skończenia świata..
jest przy Tobie Chrystus..
Nie bój się ..
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: parada równości - głupota czy walka o swoje prawa ???

Post autor: vanessa »

Cytat:
[tfu tfu..]

Podejzewam ze to nie Twoja wina.. predzej Twoich rodzicow i oczywiscie Kosciola ... o ile jestes praktykujaca (nie mowie o wierzacych .. wierzacy jest swiatlym czlowiekiem... Ci praktykujacy.. pozwole sobie nazwac ich swietoJEbliwymi... sa ciemni...)
nie wiesz, dla mnie to co tutaj napisałeś to jest śmieszne poporstu,

przetrawiłam sobie troche tego twojego posta i doszłam do wniosku.. że jestes dziwnym człowiekiem (nie chce Cie obrażac innymi słowami)..

prosze Cie żebyś wiecej nie prawił mi takich wywodów, a jesli juz to czytaj co piszesz...
czujesz wogoole to co napisałeś??
pisałes o tolerancji o tym jak to ludzie są ciemni, że co mnie obchodzi los dzieci gejów i lesbijek.. ze sama powinnam zamknac sie wpokoju bo świata nie rozumiem :lol: :lol:
a ty co napisałeś?? jak mozna takie bzdety pisać :zdziwko: :emm: ze to wina moich rodziców albo kosciola,
ehh... dla mnie wypowiedz nie na poziomie..

nie chce sie kłócić, ani "skakać sobie do gardeł" jak to niektórzy tutaj mówią :)
nie moglam zostawic tego posta bez odpowiedzi.. odpowiedniej
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
kwitnace-magnolie
Młody rozbrykany
Posty: 396
Rejestracja: 17.04.2005, 00:49

Re: parada równości - głupota czy walka o swoje prawa ???

Post autor: kwitnace-magnolie »

JaQb pisze:Mi to psychiki nie skrzywi, ale mojej 4 letniej siostrze, która zapytała by się dlaczego Ci panowie się całują trudno było by mi odpowiedzieć..
a ja powiem mojemu dziecku ze poprostu sa osoby ktore tak czuja... ja kocham tate a tata mnie i wlasnie wiekszosc osob kocha płec przeciwna, ale sa i tacy co kochaja te samą płec. i dam mu buziaka! :hihi:

nie badzmy ciemni...
IN MY WILDEST FANTASY..
wszystko co mam - podziele się z TOBĄ tym..
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: parada równości - głupota czy walka o swoje prawa ???

Post autor: stefan »

przepraszam, ja także nie mogłem wytrzymać. zostałem mocno sprowokowany.
Ludzie litości ... jestescie wyjatkowo nietolerancyjni... (nie mowie o kazdym)
ty też, ale to pokażę później.
Homo jest rownie "dziwne" co Hetero ! !
to idź i pogłaskaj kolegę po pośladku. potem wyjdź za niego i miej z nim dzieci. będzie twoim mężem czy żoną? czy może będziecie się wymieniać? w formularzu przyjęcia waszego dziecka do szkoły w polu "matka" wpiszesz siebie czy swojego męża (a może żonę?).
Gdybym byl w wawie podczas parady Rownosci to bym sie bezzwlocznie do niej przylaczyl!
no i dobrze. można sobie paradować ile się chce, tylko uważaj żebyś jakiemuś panu nie wpadł w oko.
Wlasnie po to zeby ludzi Waszego pokroju zzeralo to dziwne uczucie.. zazdrosci?
choćbym nie wiem jak się wytężał - nie czuję ani grama zazdrości. bo niby czemu miałbym czuć?
Nawet nie wiem co Wami kieruje!!
instyknt samozachowawczy.
Homo powinni byc w pelni rowni w prawach z hetero! To jest przeciez dyskryminacja! Niczym Rasizm! jestem wrecz zbulwersowany.. myslalem ze chociaz na tym forum beda ludzie swiatli.. a tutaj ciemnota az sie bokami wylewa!
nielegalni imigranci powinni dostawać wille na wybrzeżu, domy publiczne powinny dostawać refundację tabletek antykoncepcyjnych. a co ze mną? a ja bym chciał legalizacji pirackiego oprogramowania! bo czuję się jak uciskany! haloooo! jestem uciskany, może urządzę jakąś paradę!
i to prawda ze za pare lat (pokolen?) Homo bedzie normalka ... w sumie juz jest! 30% spoleczenstwa Polskiego to Homo!
skąd masz takie liczby, z "Clicka" czy z "Naj"?
Dobily mnie te texty o dzieciach ... "jakbys sie czul gdybys mial dwie mamusie?"
pewnie jest tak dlatego, że masz mamusię i tatusia. matka natura nie stworzyła jednej płci człowieka, tylko dwie. i nie po to, żeby z tego drwić tylko po to, żebyśmy mogli się rozmnażać i przetrwać.
... boze..
a teraz obrażasz moje przekonania religijne, bo ja piszę "Bóg" a nie "bóg".
Ty juz teraz powinnas siedzeic w pokoju i z niego nie wychodzic... wiesz czemu? Bo nie potrafisz zaakceptowac swiata takim jaki jest...
świat jest rządzony przez mamonę. akceptujesz to? przemyślałeś swoją "tolerancyjną" wypowiedź?
nie potrafisz zaakceptowac natury czlowieka co jest wrecz CHORE
1. sam nie potrafisz zaakceptować cechy człowieka jaką jest suwerenność i chęć posiadania własnego zdania.
2. naturą człowieka NIE JEST wiązać się z człowiekiem tej samej płci, bo nie tak nas stworzyła natura! co za bzdura na początek dnia!
wracajac do dzieci... co Ciebie obchodzi co by bylo gdyby... nie masz dwoch mamusi ani tatusiow wiec nie mieszaj sie w sprawy Ciebie nie dotyczace...
a ty masz? strzelam, że nie. więc jakie masz prawo mieszać swoje przemyślenia z moją wypowiedzią?
i jeszce jedno... pary hetero potrafia byc bardziej CHORE niz Ci sie wydaje..
i jeszcze drugie. są też pary hetero normalniejsze od par homo. i co teraz?
Ci praktykujacy.. pozwole sobie nazwac ich swietoJEbliwymi... sa ciemni...)
kogo nazywasz ciemnym, co? za kogo się masz? coś Ci powiem: nie znasz się ani na psychologii ani na socjologii ani na antropologii. nie planujesz posiadania potomka więc wiele rzeczy cię ani ziębi ani grzeje. nie myślisz co będzie, kiedy dziecko zapyta o to czy tamto. nazywasz ludzi ciemnymi a swoje poglądy opierasz na luźnych przemyśleniach nie podpartych żadną solidną wiedzą. szafujesz sobie słowami typu "rasizm", "nietolerancja", a najeżdżasz na Kościół i jeszcze wyzywasz ludzi od ciemniaków.

dorośnij.
mblaster
Młody aktywny
Posty: 26
Rejestracja: 06.06.2005, 21:14
Lokalizacja: Łódź

Re: parada równości - głupota czy walka o swoje prawa ???

Post autor: mblaster »

o kurcze ;) nawet nie chce mi sie przeprowadzac kontrataku ;) a moze poprostu nie mam czasu... albo i mi go szkoda na Was ;*
nawet jeśli mialeś zamiar, to nic Ci z tego nie wyszło mblaster
a jednak :)

Stefek... przynalezysz do Mlodzierzy Wszechpolskiej? :D <hahaha>

a Kościoł *nie religie a Kosciol* bede pojezdzal, najezdzal, przejezdzal i inne takie z tego wzgledu ze to oni od zarania dziejow szerza ciemnote ;) prawdziwa wiara nijak sie ma do Kosciola, Papieza (tak jego tez pojade.. a co?)... a bog bede pisal jak mi sie podoba ;] za to Szatan i Rudy Bączek bede pisal z duzej.. mam nadizeje ze nie urazilem CIebie piszac Rudy Bączek z duzych liter?
I just want to Live
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: parada równości - głupota czy walka o swoje prawa ???

Post autor: stefan »

a Kościoł *nie religie a Kosciol* bede pojezdzal, najezdzal, przejezdzal i inne takie z tego wzgledu ze to oni od zarania dziejow szerza ciemnote Wink prawdziwa wiara nijak sie ma do Kosciola, Papieza (tak jego tez pojade.. a co?)... a bog bede pisal jak mi sie podoba Nom za to Szatan i Rudy Bączek bede pisal z duzej.. mam nadizeje ze nie urazilem CIebie piszac Rudy Bączek z duzych liter?
nie, bo widzisz, jesteś skrajnym egocentrykiem.

jak mi się nie podoba homoseksualizm, to jestem be.
ale jak tobie się nie podoba instytucja Kościoła, to nie jesteś be - jesteś cacy.

ALBO mogę mówić co sądzę o homoseksualistach i nie będziesz pisał że jestem ciemniakiem czy rasistą ALBO nie najeżdżaj na moje wartości!
ODPOWIEDZ