Musze się pochwalić :D

Nie wiesz gdzie umiescić swój post? A może chcesz poznać nowych ludzi? Jak sama nazwa mówi na tym forum jest wszystko dozwolone, no może nie do końca... ;-]
ODPOWIEDZ
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Musze się pochwalić :D

Post autor: Wang »

Tak, właśnie... musze się Wam czymś pochwalić. Moje skryte marzenie się spełniło ;-)

Kupiłem sobie autko :D Jednak nie byle jakie... Mój stary dobry Playmouth Breez z '97 zaczął się sypać, więc musiałem poważnie pomyśleć nad czymś innym. I udało się... dzisiaj zostałem właścicielem samochodu - Dodge Ram 1500 Sport (rocznik 99)... jest to ogromny pickup o pojemności 5.7 litra, napęd na 4 koła z wszelkimi wygodami :)
Gdy siedziałem w salonie załatwiając wszelkie formalności, nie mogłem uwierzyć, że będę czymś takim jeździł :]

Jutro jade na małą wycieczke do Indiany, zrobie kilka zdjęć... a następnie pokaże je Wam :D

Hrhr... no i się pochwaliłem :P
Veni Vidi Vici
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Musze się pochwalić :D

Post autor: =MiLi= »

Nie będę udawała, że wiem jaki to samochód :P;) ale cieszę się, że Ty się cieszysz :D gratuluję :D haa to mamy dowód na to, że marzenia się spęłniają ;)
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
JaQb
Szalony pismak
Posty: 539
Rejestracja: 30.09.2004, 15:35
Lokalizacja: SAn OK

Re: Musze się pochwalić :D

Post autor: JaQb »

http://www.otomoto.pl/photos/original/C ... 4426_1.jpg

to chyba coś podobnego do tego? tylko ten jest z 2003 :mrgreen:
Gratulacje wyboru, Ciekawe ile to autko spala na 100km :P
przez wszystkie dni aż do skończenia świata..
jest przy Tobie Chrystus..
Nie bój się ..
Yatamanka
Młody rozbrykany
Posty: 224
Rejestracja: 17.02.2005, 20:48
Lokalizacja: Łódź

Re: Musze się pochwalić :D

Post autor: Yatamanka »

całkiem fajny wozik ;)
Nie nalezy mylic prawdy z opinia wiekszosci...
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Musze się pochwalić :D

Post autor: Anuś »

=MiLi= pisze:Nie będę udawała, że wiem jaki to samochód :P;) ale cieszę się, że Ty się cieszysz :D gratuluję :D haa to mamy dowód na to, że marzenia się spęłniają ;)
i ja tak samo :P
gratulacje :)
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Musze się pochwalić :D

Post autor: Phantom »

Ech, Daniel, ja widzę, że Ty nadal masz skrzywienia w podobnym kierunku co ja =P Gratki! : )
Fergie
Szalony pismak
Posty: 883
Rejestracja: 29.12.2004, 16:12
Lokalizacja: z miasta

Re: Musze się pochwalić :D

Post autor: Fergie »

Spoko samochodzik, gratuluje wyboru :D (***** ale jestem oryginalna, nie ma co... :P) Wang, co ty rozumiesz pod pojęciem ,,zaczął się sypać'' :>??
Nie żyje się, nie kocha i nie umiera - na próbę

[ Jan Paweł II ]
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Musze się pochwalić :D

Post autor: SkaTe_GirL »

Zdeczka Ci Danielku zazdroszcze ; -P
hehe gratulacje ; -)
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: Musze się pochwalić :D

Post autor: Wang »

Dzięki Wszystkim ;-)

Załączam dwa zdjęcia do obejrzenia:
http://www.scena9.com/myphotos/dodge01.jpg
http://www.scena9.com/myphotos/dodge02.jpg

Fergie... "zaczął się sypać" oznacza, że wszystko po kolei zaczynało się psuć. Tamto auto miało już przejechane 150 000 mil :]

JaQb... jeszcze nie wiem ile dokładnie pali na 100 km, musze to sprawdzić ;-) W każdym razie bardzo dużo :P
Veni Vidi Vici
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Musze się pochwalić :D

Post autor: *MysterY* »

Zaje..fajny jest, widziałem ostatnio takiego w Łodzi na giełdzie na sprzedarz, wiecie jaki to kolos, jest ogromny. I bardzo ładny. Gratuluję wyboru :mrgreen:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Musze się pochwalić :D

Post autor: Anuś »

łaaaaaał :] fajny :P :mrgreen:
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Musze się pochwalić :D

Post autor: vanessa »

Anuś pisze:
=MiLi= pisze:Nie będę udawała, że wiem jaki to samochód :P;) ale cieszę się, że Ty się cieszysz :D gratuluję :D haa to mamy dowód na to, że marzenia się spęłniają ;)
i ja tak samo :P
gratulacje :)
ja również dołączam sie do gratulacji :) :)
no baaaardzo sie ciesze :D :D przynajmniej będziemy mieli czym w tą wakacyjną podróż jechac, im większy samochod tym wiecej osób sie zmiesci co nie? :twisted: :mrgreen: :mrgreen:
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Musze się pochwalić :D

Post autor: vanessa »

ekhm.. dopiero teraz zobaczyłam zdjecie.. on ma taka jakby "przczepke" z tylu.. hah :lol:
no rzeczywiscie duży jest, tylko że w razie tych wakacji to trzeba byłoby jakiś namiocik rozłożyc z tylu, albo jakies ławeczki zainstalowac :lol: wtedy naprawde wiecej osob by sie wzielo co ty na to? :lol: :mrgreen: 8)
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: Musze się pochwalić :D

Post autor: Wang »

v_a_n_e_s_s_a ... do samej kabiny może się zmieścić 6 osób, więc już nie jest źle. A z paką z tyłu... coś się pomyśli, w każdym razie jest dużo miejsca. Można rozłożyć kilka materacy ;-)
Veni Vidi Vici
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Musze się pochwalić :D

Post autor: *MysterY* »

Pawełku jedziemy do stanów przejechać się Dogem :mrgreen: opowiedz jak auto będzie sprawowało się na wyjeździe :mrgreen:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Musze się pochwalić :D

Post autor: stefan »

eeee po co Ci ten dekielek na pace? :)
yfysk
Młody aktywny
Posty: 112
Rejestracja: 16.04.2005, 14:47
Lokalizacja: Augustów

Re: Musze się pochwalić :D

Post autor: yfysk »

fajny samochod..jak na polske..bo w USA to norma...ale nie mowie ze niechcialbym miec takiego bo zawsze chcialem miec takiego pick-up'a np. takiego: http://img07.allegro.pl/photos/oryginal ... 4/53917446
w Houston zdawalem prawo jazdy Grand Cherokee 4.8 benzyna.. :mrgreen:
I never look back 'cause I don't even want to and I don't need to...
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Musze się pochwalić :D

Post autor: shyduo »

OMG. Ram to jedna z bryczek, które znalazły by sie w moim garazu marzeń (ale Ram pick-up, a nie van). Maszyna wspaniała. Zreszta nie wiem czy wiecie, ale tym modelem jeździł Chuck Norris w serialu "Strażnik Teksasu". 5.7 litra pojemoności. WOW. Tyle co Corvetta. Chciałbym posłuchać brzmienia tego potwora. Wyjaśnienie, silnik Seicento ma 1.1 pojemności, czyli silnik Ram-a ma większą pojemność niż pięć silników tych Fiacików :D
Byczek
Szalony pismak
Posty: 591
Rejestracja: 19.10.2004, 22:04
Lokalizacja: Pruszków

Re: Musze się pochwalić :D

Post autor: Byczek »

A moge spytac ile to cudo Cię kosztowalo?
Niech kierunku nie wyznacza Ci horyzont, bo tak naprawdę
iść dokądkolwiek, to iść do nikąd
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: Musze się pochwalić :D

Post autor: Wang »

stefan pisze:eeee po co Ci ten dekielek na pace? :)
He, a potrzebne, potrzebne... pracuje jako elektryk i ciągle wożę ze sobą sprzęt i materiały. Nie chciałbym, żeby ktoś mi to zwinął z auta, bo straty byłyby ogromne.
yfysk pisze: fajny samochod..jak na polske..bo w USA to norma...ale nie mowie ze niechcialbym miec takiego bo zawsze chcialem miec takiego pick-up'a np. takiego: http://img07.allegro.pl/photos/oryginal ... 4/53917446
w Houston zdawalem prawo jazdy Grand Cherokee 4.8 benzyna..
Rzeczywiście, bardzo dużo pickup'ow jezdzi po Chicago i całych Stanach, ale popatrz ilu Polaków w nich siedzi :P Chyba, że tylko jako pasażer. Naci rodacy wolą poszpanować nową Hondą Civic albo jakimś innym, małym, szybkim... gównianym autkiem :P Mieszkając przy tym w basemant (piwnica).

shyduo... a o tym, że Norris w "Strażnik Teksasu" tym jeździł to nie wiedziałem :P Tzn. nigdy jakoś uwagi na to nie zwracałem... zresztą już bardzo dawno nie widziałem tego serialu :P
A brzmienie jest niesamowite... czasem jadąc po ulicy, przyciszam radio, żeby posłuchać jak chodzi :D

Byczek... 10 000$ ... plus podatek i wszelkie inne potrzebne shit'y :P
Veni Vidi Vici
ODPOWIEDZ