Sprzątanie

Nie wiesz gdzie umiescić swój post? A może chcesz poznać nowych ludzi? Jak sama nazwa mówi na tym forum jest wszystko dozwolone, no może nie do końca... ;-]
ODPOWIEDZ
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Sprzątanie

Post autor: ::PiotreK:: »

Lubicie sprzątać ??:>
A moze nielubicie sprzątać ale lubcie mieć czysto w pokoju ??

Ja osobiscie nienawidze sprzątac i nielubie mieć czysto u siebie w pokoju
u mnie musi być wszystko na kupie zwalone wtedy czuje ze jestem u siebie ;]
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sprzątanie

Post autor: Anuś »

ja jak bylam mala nienawidzilam sprzatac ;] teraz juz traktuje to jako cos normalnego a nie jak zlo konieczne ;p w pokoju lubie miec czysto - moze dlatego ze mam bardzo maly pokoj i jak jest brudno to nie ma gdzie stanac ;p
uwielbiam moje szafki/polki przegladac i wyrzucac niepotrzebne rzeczy ktorych jest cala masa i zawsze jeszcze duzo zostaje ;p
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
kwitnace-magnolie
Młody rozbrykany
Posty: 396
Rejestracja: 17.04.2005, 00:49

Re: Sprzątanie

Post autor: kwitnace-magnolie »

bałaganiara. - gl z braku czasu
teraz jak mam go duuuzo wiecej to lubie sprzatac, ale i tak czysto u mnie nie jest :) i uwielbiam ciagle cos przestawiac. mnostwo pomyslow. heh
IN MY WILDEST FANTASY..
wszystko co mam - podziele się z TOBĄ tym..
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Sprzątanie

Post autor: vanessa »

ja musze mieć porządeczek..
wszystko na swoim miejscu..
nienawidze bałaganu..
jak przychodze do mojego chlopaka i widze bajzel na biurku przy komputerze, ciuchy na fotelach, łóżko nie pościelone, wszystko wywalone do góry nogami to szlag mnie trafia..
nie rozumiem jak mozna mieszkać w nieporządku :mrgreen: :mrgreen:
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Sprzątanie

Post autor: ::PiotreK:: »

v_a_n_e_s_s_a pisze: bajzel na biurku przy komputerze, ciuchy na fotelach, łóżko nie pościelone, wszystko wywalone do góry nogami

to jest dokładny opis mojego pokoju :P
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sprzątanie

Post autor: Anuś »

ooo... jatez nie sciele lozka ale nie uwazam tego za nieporzadek ;]
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Sprzątanie

Post autor: vanessa »

heh.. spoko Ania.. mnie tez czasami zdarzy sie nie pościelić łóżka..
ale u mojego chłopaka jak jest takie mega pobojowisko, ze jak to wsyzstko sie skumuluje ze sobą.. to wygląda okropnie.. :mrgreen:
nie wiem czemu mnie to tak irytuje.. :) :)
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Sprzątanie

Post autor: =MiLi= »

Hmm nienawidzę sprzątać! ale za bałąganem też w sumie nie przepadam, tylko jak mam porządek i czyściutko w pokoju to nic znaleźć nie mogę :emm: heh ale czasem tak mam że mi się zbierze na robienie porządków, tylko jak sprzątam w swoich szafkach to więcej czasu zajmuje mi własnie to przeglądanie karteluszek, zdjęć, wspominanie i takie tam pierdoły ;)
hehe ale pamiętam jak byłam młodsza to lubiłam sprzątać u koleżanek w pokojach :p a one u mnie :D taka mała wymiana :D
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sprzątanie

Post autor: Anuś »

sprzataczki do wynajecia? :P :hihi:
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Sprzątanie

Post autor: Linka »

ja sprzatam tylko wtedy jak mi sie mocno nudzi i mam totalny syf (czyli jak mama nie posprzata), a te rzeczy zgrywaja sie razem rzadko= wiec rzadko sprzatam :D
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Sprzątanie

Post autor: SkaTe_GirL »

Anuś pisze:sprzataczki do wynajecia? :P :hihi:
pomysl bombastyczny ; -D

Jesli chodzi o mnie to :
nienawidze sprzatac...
mam swoj artystyczny nielad w pokoju ( potocznie mowiac "burdel") ; -p Ja tam zawsze wszystko znajde, czy lezy napodlodze czy pod lozkiem czy gdzies na biurku ; -p tymbardziej nienawidze jak matk zacznie sprzatac w moim konciuki wtedy to jest hardkor... niczego nie moge znalesc i jest jedna wielka klotnia miedzy mna i matka.
Oczywiscie czasem zdarza mi sie sprzatac (jak matka sie wydrze na mnie) ale rzadko bo zazwyczaj zamykam sie w swoich 4 scianach i nie czesto pozwalam wejsc do pokoiku komukolwiek. . .
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
kwitnace-magnolie
Młody rozbrykany
Posty: 396
Rejestracja: 17.04.2005, 00:49

Re: Sprzątanie

Post autor: kwitnace-magnolie »

SkaTe_GirL pisze: mam swoj artystyczny nielad w pokoju ( potocznie mowiac "burdel") ; -p Ja tam zawsze wszystko znajde, czy lezy napodlodze czy pod lozkiem czy gdzies na biurku ; -p tymbardziej nienawidze jak matk zacznie sprzatac w moim konciuki wtedy to jest hardkor... niczego nie moge znalesc i jest jedna wielka klotnia miedzy mna i matka.
skąd ja to znam... eh
IN MY WILDEST FANTASY..
wszystko co mam - podziele się z TOBĄ tym..
Madzior
Młody aktywny
Posty: 175
Rejestracja: 30.03.2005, 18:23
Lokalizacja: sprzed kompa

Re: Sprzątanie

Post autor: Madzior »

Niestety dzielę pokój z siostrą, ale jej łóżko i moje, oraz jej biurko i moje to dwda całkiem różne światy. Ja się dobrze czuję jak na biurku wsyztskie książki leżą w kupie, nigdy nie poukładane. Ale mimo to zawsze tam wyszystko znajdę. Czasem sprzata na mojej części pokoju moja siora, jak już ma dosyć. Choć nienawidze jak ona sprząta, nigdy potem nie moge nic znaleźć.
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Sprzątanie

Post autor: ::PiotreK:: »

ja niemoge sie doczekać teraz kiedy sprzątne ksiązki do biurka :] na dwa miesiące :]
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Sprzątanie

Post autor: vanessa »

::PiotreK:: pisze:ja niemoge sie doczekać teraz kiedy sprzątne ksiązki do biurka :] na dwa miesiące :]
oooo taaaak...
ja od razu pojde i je sprzedam w antykwariacie
jeszcze sobie zarobie troche grosza
hahah.. :) :) :)
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Sprzątanie

Post autor: ::PiotreK:: »

ja niezarobie bo moje ksiązki dla siostry pewnie sie przydadzą :/
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Sprzątanie

Post autor: vanessa »

a buu.. :? no to weź ksiazki siostry i powiedz ze chcesz je sprzedać bo swoich nie mozesz bo musisz jej zostawić ;]
moze łyknie.. heh
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Sprzątanie

Post autor: stefan »

jakbym miał jakieś książki to bym pewnie też sprzedał ;)

a porządek zrobiłem dzisiaj :))
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Sprzątanie

Post autor: vanessa »

haha.. ty już swoją szansę Stefan wykorzystałeś.. starość nie radość :D :D
do szkoły się już nie chodzi to i nie ma jak szybko zarobić troszke grosza przed wakacjami :)
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Sprzątanie

Post autor: stefan »

[ot]
po szkole ciąży na człowieku coraz to większa presja, by zarabiać większe pieniądze. to nie jest cool, ale i ja sam na siebie naciskam. są potrzeby, coraz droższe zachcianki.
[/ot]
ODPOWIEDZ