Mamusia czy tatus ?

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
ODPOWIEDZ
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Mamusia czy tatus ?

Post autor: SkaTe_GirL »

Pytanie brzmi za kim bardziej "stoicie"? Za matka czy za ojcem? Kogo czesciej bronicie? Córeczki tatusia czy synki mamusi a noz odwrotnie? Z ktorym z rodzicow macie tajemnice przed drugim? Z ktorym latwiej Wam sie rozmawia? Ktora Was bardziej rozumie. A z ktorym sie wciaz klocicie?
Jesli chodzi o mnie. . .
Jak bylam mala i ktos mnie sie pytal "Z kim chcialabys zostac? Z mama czy z tata?" Krzyczalam "Z babcia!" i do tej pory tak bym odpowiedziala (z reguly nie potrafie znalesc wspolnego jezyka z matka i ojcem) choc czasem. . .Co prawda o 10000 czesciej kloce sie z ojcem ale jak przychodzi co do czego. Mam problemy albo cos w tym stylu to sztame raczej z nim 3mam. I wtedy powstaje tysiac tajemnic przed matka bo ona zawyczaj nie rozumie tego co robie/zrobilam/bede robic.
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Mamusia czy tatus ?

Post autor: Phantom »

ja stoję za tym kto ma rację :>
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Mamusia czy tatus ?

Post autor: *MysterY* »

ja też raczej jestem za mamą chociaż ostatnio to... ehh :mrgreen:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
GoSiAcZeK
Szalony pismak
Posty: 970
Rejestracja: 10.05.2005, 21:53
Płeć: kobieta

Re: Mamusia czy tatus ?

Post autor: GoSiAcZeK »

Hmm zależy od sytuacji ... Ale częściej kłóce się z tatusiem ... Jest kochany i w wielu sprawach mi pomaga, ale często się zdarza, że mamy inne poglądy i wynikają z tego "dyskusje" ... Mama jest super chociaż jak chyba każdy z rodziców ma swoje wady :wink: Podsumowując to raczej 3mam sztame z mamą, ale oboje są najwspanialsi na świecie :hihi:
13.02.2005 r.

A. ;**
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Mamusia czy tatus ?

Post autor: ::PiotreK:: »

hmmm
Z ojcem można podyskutowac można miec jakemnice itp
ale jak coś trzeba do do mamusi :P
kwitnace-magnolie
Młody rozbrykany
Posty: 396
Rejestracja: 17.04.2005, 00:49

Re: Mamusia czy tatus ?

Post autor: kwitnace-magnolie »

nie kłócę się z tata w ogole! (taka mam zasade) z mom to co innego :)
za kim stoje? z kim trzymam? nie wiem... roznie to bywa

tajemnice, jak sa, to przed tata gł. zeby sie nie denerwowal... :hihi:
IN MY WILDEST FANTASY..
wszystko co mam - podziele się z TOBĄ tym..
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Mamusia czy tatus ?

Post autor: =MiLi= »

Hmm u mnie jest tak, ze lepiej mi sie gada z mama na niektore tematy, Ona potrafi mi wiele wyjasnic, wytlumaczyc, uspokoic... znalezc rozwiazanie.. no i latwiej mi sie z nia rozmawia o takich waznych czy prywatnych sprawach chociaz mamy zupelnie inne spojrzenie na niektore kwestie i czesto sie przz to klocimy.
Z Tatą natomiast lepiej mi sie zartuje, z Tata mam wiecej wspolnych zainteresowan itd :)
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Czarownica
Młody rozbrykany
Posty: 230
Rejestracja: 24.01.2005, 20:39
Lokalizacja: Łódź

Re: Mamusia czy tatus ?

Post autor: Czarownica »

nie stoję ani po stronie mamy ani ojca , stoję po swojej i mojego brata
I'm a ghost of one's former self....
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Mamusia czy tatus ?

Post autor: Linka »

Zdecydowanie z mama !!
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Madzior
Młody aktywny
Posty: 175
Rejestracja: 30.03.2005, 18:23
Lokalizacja: sprzed kompa

Re: Mamusia czy tatus ?

Post autor: Madzior »

Zwykle wolę mamę, zawsze można z nią pogadać, A z tatem jak o czymś gadam to o polityce, histori i sprzetach, no gdyby nie on to nikt by mi chyba roweru nie naprawił:) Ale mama jest troche mniej przewrażliwona i mniej "się czepia".
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Mamusia czy tatus ?

Post autor: vanessa »

ja mam lepszy kontakt zdecydowanie z mamą, ona raczej zawsze chce isc mi na reke.. rozumie moje problemy, pomaga mi je rozwiązywać, lubie z nia rozmawiać.. to zwykle z nią mam jakieś małe tajemnice, przed tatą-głównie po to żeby mu zaoszczędzić stresu :mrgreen: i uniknąć kazań na temat mojego zachowania itp.. albo po prostu żeby je mieć :)
z tatą jest gorzej, wole z nim pozartowac od czasu do czasu albo obejrzec jakis film.. nie lubie z nim rozmawiać ponieważ mamy całkowicie odmienne zdania i poglądy na różne tematy, a ja jestem taka, że jeśli tata chciałby mi coś wytłumaczyć po swojemu (a jest tak samo uparty jak ja) to mogłabym się z nim pokłócić tak, że lepiej nie myśleć...

ano.. :mrgreen:
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
Michal
Człowiek czynu
Posty: 1303
Rejestracja: 27.08.2004, 13:14
Lokalizacja: Łódź / Warszawa

Re: Mamusia czy tatus ?

Post autor: Michal »

również w zależnosci od sytuacji. Nie ma reguly
amix
Szalony pismak
Posty: 597
Rejestracja: 22.10.2004, 18:10
Lokalizacja: Poznań

Re: Mamusia czy tatus ?

Post autor: amix »

Zdecydowanie tata, z nim moge pogadać na każdy temat, no może prawie każdy :nom: . Z mama za często sie kłóce :(
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." Antoine de Saint-Exupéry
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mamusia czy tatus ?

Post autor: Anuś »

Linka pisze:Zdecydowanie z mama !!
ja tesh... z ojcem praktycznie w ogole nie rozmawiam... a zreszta mam go dosc i to z jego powodu ostatnio tylko u babci mozna mnie spotkac... tam tymczasowo mieszkam... bo z nim sie nie da zyc... ;/
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Fergie
Szalony pismak
Posty: 883
Rejestracja: 29.12.2004, 16:12
Lokalizacja: z miasta

Re: Mamusia czy tatus ?

Post autor: Fergie »

A ja wyboru nie mam :emm: Więc musze stać za matką, bo za babcią to nigdy, za dziadkiem też raczej nie, chociaż jest ZDECYDOWANIE lepszy niż babcia...
Nie żyje się, nie kocha i nie umiera - na próbę

[ Jan Paweł II ]
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: Mamusia czy tatus ?

Post autor: Wang »

Od zawsze z mamą. Była i jest dla mnie przyjaciółką i opiekuńczą matką. Z ojcem... ciągłe kłótnie, wojny i ostre wymiany zdań. Ale jakoś trwamy - gdyż mieszkam właśnie z ojcem a nie z mamą... myśle, że wkrótce się do zmieni ;-)
Veni Vidi Vici
Mróweczka :)
Młody rozbrykany
Posty: 390
Rejestracja: 23.07.2004, 15:14

Re: Mamusia czy tatus ?

Post autor: Mróweczka :) »

ja zawsze i wszedzie trzymam strone mamy!! szczegolnie ze nie mieszkam z ojcem :)
tinkaa18
Młody aktywny
Posty: 7
Rejestracja: 03.08.2005, 11:03

Re: Mamusia czy tatus ?

Post autor: tinkaa18 »

Hmm to zalezy ale zazwyczaj staje po stronie taty bo z mama ostatnio nie moge dojsc do porozumienia :/ zawsze sprzeczamy sie o jakies pieroly :P
Nadzieja jest bogiem
Miłość nałogiem
Życie zabawą
A śmiech podstawą =)
ylka
Człowiek czynu
Posty: 1122
Rejestracja: 30.07.2003, 22:37
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mamusia czy tatus ?

Post autor: ylka »

nie mam jednego konkretnego faworyta.
wszystko zależy od sytuacji... dlatego czasami za nikim nie stoję. ;]
smile like a melon slice : )
ODPOWIEDZ