Wypada przez sms ?

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: Wypada przez sms ?

Post autor: Montana »

Mi wyrazanie uczuc, czy zrywanie przez smsy albo komunikatory kojarzy sie z "miloscia" 13, 14- latkow....
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: Wypada przez sms ?

Post autor: Wang »

hmmm.. poprosić dziewczyne o chodzenie przez smsa czy gg (itp.)? Troche głupie... jak ktoś już napisał, po takim zapytaniu i gdy dziewczyna się zgodzi (na gg) to pierwsze spotkanie takiej parki po takiej rozmowie będzie kłopotliwe i krępujące, więc to raczej nie ma sensu. Zresztą dużo lepiej powiedzieć dziewczynie prosto w oczy co się do niej czuje, jest z tego ogromna satysfakcja, tym bardziej gdy odwzajemni uczucie.

Gorzej jeśli nie odwzajemni miłości faceta... ale takie jest życia - trzeba patrzyć mu prosto w oczy :zdziwko:
Veni Vidi Vici
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: Wypada przez sms ?

Post autor: Montana »

shadow_no pisze:Ja mialem taka sytuacje, ze niemialem jak sie spotkac z dziewczyna a ona naprawde mi sie podoba i ja kocham, nasz kontakt utrzymujemy tylko przez tel, i g-g to ja spytalem przez g-g czy by chciala ze mna chodzic i sie zgodzila, mialem do niej zaufanie ona do mnie tez, ale niestety w jej zyciu pojawil sie ktos inny ;( tym razem juz z realnego swiata :(. I niestety odeszla odemnie, wiec nie wiem co mam robic, poniewaz ja ja nadal kocham, a ona tylko do mnie czuje przyjazn :(. Ale warto bylo zaryzykowac moim zdaniem.
wiesz ja watpie, zebys mogl cos wiecej niz sympatie, moze zauroczenie nie utrzymujac kontaktow w realu, nie spotykajac sie, nie czujac tej bliskosci....przeciez nie przez sama rozmowe poznajemy te druga osobe, a nawet przez gg nie da sie pogadac o powazniejszych sprawach...nie martw sie- poznasz kogos, tak naprawde, w realu, i nawet jesli teraz uwazasz, ze sie mam racji, wtedy przyznasz, ze mam.
Ja osobiscie nie wyobrazam sobie takiej znajomosci......
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: Wypada przez sms ?

Post autor: Montana »

Ja wierze w to, ze spotkasz kogos, kto bedzie Ciebie wart i bedziesz naprawde szczesliwy !! A teraz nie zamykaj sie na ludzi, nigdy nie wiesz kiedy i gdzie spotkasz swoja milosc!!
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: Wypada przez sms ?

Post autor: Wang »

shadow_no.. młody jesteś, poznasz wiele, zakochasz się może w kilku aż znajdziesz właściwą. Ale każdy nie udany związek czegoś uczy... więc głowa do góry i rozglądaj się za fajnymi dziewczynami ;)
Veni Vidi Vici
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wypada przez sms ?

Post autor: Anuś »

oj...przez smsy gadu gadu itp. można się zapoznać, ale nie prosić o chodzenie!! No bez przesady!! można pisać KOCHAM CIĘ, ale tylko po tym jak już się to powiedziało w 4 oczy!! odwagi chłopcy!! !! !! =) =) =)
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: Wypada przez sms ?

Post autor: Wang »

Anusia25 pisze:oj...przez smsy gadu gadu itp. można się zapoznać, ale nie prosić o chodzenie!! No bez przesady!! można pisać KOCHAM CIĘ, ale tylko po tym jak już się to powiedziało w 4 oczy!! odwagi chłopcy!! !! !! =) =) =)
hehe, jak to łatwo powiedzieć (napisać): "odwagi chłopcy"... wiesz Anusia, niektórzy są wstydliwi i ciężko im powiedzieć prosto w oczy dziewczynie "kocham Cie", więc wysyłają sms-y. Jednak lepiej przełamać strach i powiedzieć to w realu.
Veni Vidi Vici
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wypada przez sms ?

Post autor: Anuś »

co kobiety co kobiety?? =) =) =) CHŁOPCY! ! ! Jeszcze raz odwagi!! my nie jesteśmy takie straszne na jakie czasem wyglądamy...=)
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: Wypada przez sms ?

Post autor: Wang »

Anusia25 pisze:co kobiety co kobiety?? =) =) =) CHŁOPCY! ! ! Jeszcze raz odwagi!! my nie jesteśmy takie straszne na jakie czasem wyglądamy...=)
no właśnie... czasem wyglądacie na takie straszne i przez to tracimy odwage!!! :P ;) Myślimy sobie: "A jak mnie wyśmieje" albo tym podobne... to po prostu odechciewa się podejść do takiej "pani" ;)
Veni Vidi Vici
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wypada przez sms ?

Post autor: Anuś »

Ojej...Ja bym cię nie wyśmiała...=) niom. pozdrawiam
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wypada przez sms ?

Post autor: Anuś »

każda tak myśli ale nie każda to powie...=) bo niektóre to czekają na księcia z bajki...ale jak już zobaczą że księcia nie ma to wtedy "normalnieją" =) więc czekajcie moi drodzy...=)
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wypada przez sms ?

Post autor: Anuś »

no nie...czasem trzeba z dziewczynkami pogadać, prawda??
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wypada przez sms ?

Post autor: Anuś »

ja też jestem młoda...=) chociaż jutro mam urodzinki i będę o rok starsza!! !! !! pozdrawiam
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wypada przez sms ?

Post autor: Anuś »

nie ma za co i dziękuję za życzenia...=) pozdrawiam
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
JestemJakaJestem
Młody aktywny
Posty: 7
Rejestracja: 29.05.2003, 19:04
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Wypada przez sms ?

Post autor: JestemJakaJestem »

przez esy , gg itp to nie ma sensu jakos...technika zaczyna nas pozbawiac wielu pięknych chwil:) sam dreszczyk emocji żeby komus wyznać uczucia jest ekscytujący .w realu można nabyć jakieś doświadczenia , zobaczyć reakcję drugiej osoby , przeżywać wszystko TU I TERAZ , za nim sie wysle cos komuś już emocje zdąża opaść .zresztą nie chodzi tylko o to , po prostu nie można dać zawładnąć sobą jakimś krzanionym wynalazkom technicznym , one nas zaczynają pozbawiać tego co najpiekniejsze , pewnie , że łatwiej jest wysłać coś przez smsa ale jeśli nam zalezy na kims trzeba sie liczyc z ryzykiem i zdac na siebie ..:) :mrgreen: Pozdrawiam
JestemJakaJestem
''Szczęście to jedyna rzecz, którą się mnoży , gdy sie ją dzieli ''
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: Wypada przez sms ?

Post autor: Wang »

Anusia25 pisze:ja też jestem młoda...=) chociaż jutro mam urodzinki i będę o rok starsza!! !! !! pozdrawiam
najlepszego! To ile masz teraz lat? :lol:


Shadow_no - mój przyjaciel, który uwielbia zagadywać dziewczyny robi to w bardzo prosty sposób. Podchodzi i pyta się o godzine a później o imie... a czasem od razu o imie (zależy od sytuacji). Właściwie chodzi głównie o odwage do kobiet. Bo sposób zawsze można jakiś znaleźć żeby podejść i zagadać.
Veni Vidi Vici
__Michalina__
Młody aktywny
Posty: 130
Rejestracja: 09.06.2003, 19:30

re

Post autor: __Michalina__ »

wyznać miłość ... hmmm czemu nie ale pytać o "chodzenie" to moim zdaniem powinno sie odbyć na reall
pozdro & narko
Indianka
Młody rozbrykany
Posty: 220
Rejestracja: 06.09.2003, 23:14
Lokalizacja: stary Ciechanówek :D

Re: Wypada przez sms ?

Post autor: Indianka »

Zagdzam sie z poprzednikiem. Jesli poprosisz ja o chodzenie przez sms, to dziewczyna moze sie obrazic. Zdecydowanie lepiej podejsc, zagadac...
K.
Don't Worry Be Happy
kto mnie nauczy grac na gitarze?
Mika
Młody aktywny
Posty: 44
Rejestracja: 05.05.2003, 23:04
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Wypada przez sms ?

Post autor: Mika »

Indianka pisze: Zdecydowanie lepiej podejsc, zagadac...
K.
A jeśli ktoś nie ma tyle odwagi zeby podejsc i zagadac?
Oczywiście jestem zdania, że lepiej in real, ale co zrobic jesli trafi ci się chłopak tak bardzo nie smiały, że nie zagada? A dziewczyna nie zrobi pierwszego kroku? Oczywiście to nie jest moja sytuacja, bo ja to nieśmiała nie jestem, ale jest to problem czesto spotykany.
I niech szczęście będzie szczęściem, które zawsze będzie trwać ;)
mmloda
Szalony pismak
Posty: 537
Rejestracja: 15.07.2003, 13:32
Lokalizacja: z ekwadoru

Re: Wypada przez sms ?

Post autor: mmloda »

hmm. mi sie wydasje ze nie bo ja tez pisalam kilka razu na gg guru ze go kocvham ale to byla nie prawda. Ale mi sie wydaje ze chlopacy powinni sie pytac o chodzenie a nie dziewczyny, bo nam nie wypada hehe
KoChAm MoJe SłOnEcZkO
ODPOWIEDZ