Wypada przez sms ?

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wypada przez sms ?

Post autor: Anuś »

To chłopak powinien pytać dziewczynę o chodzenie i to koniecznie na realu!! !! !! Gdyby mnie chłopak poprosił przes smsa, maila, gg itp. to nie tylko bym się nie zgodziła,ale jeszcze go wyśmiała!! No bez przesady chłopcy!! My możemy jedynie wysyłać wam znaki że jesteśmy wami zainteresowane i na tym nasz rola się kończy!! Reszta należy do was!! :mrgreen:
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: Wypada przez sms ?

Post autor: Wang »

heh, a ja jestem za tym, żeby w ogóle nie pytać się o chodzenie :P Takie pytanie: "Bęęęędziesz ze mną chodzić"... "...po bułki do sklepu" - bezsensu. To powinno wyjść samo z siebie. Dwie osoby coś do siebie czują, powoli się do siebie zbliżają. To trzeba CZUĆ!
Jeszcze takie pytanka:
1. dlaczego to chłopak powinien pytać o chodzenie?
2. dlaczego Anusia wyśmiałabyś NIEŚMIAŁEGO chłopaka, który napisałby Ci w mejlu, że Cie kocha?
Veni Vidi Vici
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wypada przez sms ?

Post autor: Anuś »

wang pisze:1. dlaczego to chłopak powinien pytać o chodzenie?
2. dlaczego Anusia wyśmiałabyś NIEŚMIAŁEGO chłopaka, który napisałby Ci w mejlu, że Cie kocha?
no więc:
1.Ponieważ tak to już było, jest i będzie!! !! !! zachowujmy tradycję :)
2.Gdyby napisał mi w mailu że mnie kocha?? no więc wyśmiałabym go bo z chwilą rozpoczęcia związku nikogo się nie kocha. Więc gdyby napisał mi to tak od razu,albo chłopak z którym nie chodzę to bym go wyśmiała, bo on chyba nie rozumie znaczenia tego słowa. A gdyby mój chłopak mi to napisał a nie powiedział, to bym się głęboko zastanowiła czy powinnam z nim być gdyż KOCHAM mówi się po jakimś czasie znajomości i wtedy nieśmiałość już chyba nie przeszkadza :)
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: Wypada przez sms ?

Post autor: Wang »

Anusia25 pisze:no więc:
1.Ponieważ tak to już było, jest i będzie!! !! !! zachowujmy tradycję :)
2.Gdyby napisał mi w mailu że mnie kocha?? no więc wyśmiałabym go bo z chwilą rozpoczęcia związku nikogo się nie kocha. Więc gdyby napisał mi to tak od razu,albo chłopak z którym nie chodzę to bym go wyśmiała, bo on chyba nie rozumie znaczenia tego słowa. A gdyby mój chłopak mi to napisał a nie powiedział, to bym się głęboko zastanowiła czy powinnam z nim być gdyż KOCHAM mówi się po jakimś czasie znajomości i wtedy nieśmiałość już chyba nie przeszkadza :)
1. tradycję? chrzanić tradycję! Czasy wciąż się zmieniają... tak to już jest.
2. Nie ma regułki na miłość, więc nie możesz stwierdzić, że ktoś z kim nie jesteś Cie na pewno nie kocha.
Veni Vidi Vici
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wypada przez sms ?

Post autor: Anuś »

wang pisze: 1. tradycję? chrzanić tradycję! Czasy wciąż się zmieniają... tak to już jest.
2. Nie ma regułki na miłość, więc nie możesz stwierdzić, że ktoś z kim nie jesteś Cie na pewno nie kocha.
1.czasy się zmieniają, ale tradycję można zachować :)
2.jednak dla mnie słowo KOCHAM ma bardzo duże znaczenie i jak ktoś mi powie coś takiego po 2 tygodniach znajomości to w to nie uwierzę!! !! !!
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Indianka
Młody rozbrykany
Posty: 220
Rejestracja: 06.09.2003, 23:14
Lokalizacja: stary Ciechanówek :D

Re: Wypada przez sms ?

Post autor: Indianka »

wang pisze:1. tradycję? chrzanić tradycję! Czasy wciąż się zmieniają... tak to już jest. 2. Nie ma regułki na miłość, więc nie możesz stwierdzić, że ktoś z kim nie jesteś Cie na pewno nie kocha.
No tak, szczegolnie jesli to jest ktos, z kim JESZCZE nie jestes... :hihi:
K.
Don't Worry Be Happy
kto mnie nauczy grac na gitarze?
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wypada przez sms ?

Post autor: Anuś »

Indianka pisze: No tak, szczegolnie jesli to jest ktos, z kim JESZCZE nie jestes... :hihi:
K.
Dokładnie :) :) :) hahaha
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: Wypada przez sms ?

Post autor: Wang »

dla mnie też słowo KOCHAM ma duże znaczenie... jednak nie można powiedzieć, że człowiek nie potrafi zakochać się w kimś w ciągu... dwóch tygodni. Wiadomo, że to nie jest jakaś tam silna miłość, ale może bardzo silne zauroczenie.
Veni Vidi Vici
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: Wypada przez sms ?

Post autor: Mirriam »

wang pisze:jednak nie można powiedzieć, że człowiek nie potrafi zakochać się w kimś w ciągu... dwóch tygodni..
Zgadzam sie z Toba Wnag. Sama tego kiedys doswiadczylam. Zakochalam sie w chlopaku(zrobilabym wtedy dla niego wszystko, doslownie WSZYSTKO!!!), ktorego poznalam kilka dni wczesniej(ale spedzalismy ze soba cale dnie), jednak okazalo sie,ze nie bylam dla niego ''ta jedyna''. Odwyk w moim przypadku trwal ponad rok... Ale juz jest w porzo, a tamten kolo dla mnie nie istnieje!! :D
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
Guru ®
Młody aktywny
Posty: 81
Rejestracja: 04.09.2003, 17:54
Lokalizacja: BrodnicA

Re: Wypada przez sms ?

Post autor: Guru ® »

mmloda ( napisała )
hmm. mi sie wydasje ze nie bo ja tez pisalam kilka razu na gg guru ze go kocvham ale to byla nie prawda. Ale mi sie wydaje ze chlopacy powinni sie pytac o chodzenie a nie dziewczyny, bo nam nie wypada hehe

Nawet jestem zadowolny ze mnie nie kochasz przy najmiej jest spox zostaniemy przyjaciółmi :D bo ja ciebie tez nigdy nie kochałem tylko lubiłem i lubie po mimo twoich kłamstewek ale miejsza o to jest spox bo ja kocham inną a ona chyba mnie jutro sie okaze jak tak to eXtRa bede Tak zadowolony ze szok ale wdaje mi sie ze ona mnie tez love bo juz ją wyczułem :)[/b]
ZAkochalem sie i to w bardzo fajnej lasce.
mmloda
Szalony pismak
Posty: 537
Rejestracja: 15.07.2003, 13:32
Lokalizacja: z ekwadoru

Re: Wypada przez sms ?

Post autor: mmloda »

guru to dobrze tylko fajnie ze byla nocka ale loooz. Ciesze sie ze znalazles sobie kogos. Nie moglabym cie kocham bo cie za ktorto znam i w ogle. A co do moich klamstw to moze nic nie mowie. POzdrowki
KoChAm MoJe SłOnEcZkO
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: Wypada przez sms ?

Post autor: Mirriam »

Czy to znaczy, ze juz konec waszego forumowego romansu?? Buuuu....... :wink:
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
mmloda
Szalony pismak
Posty: 537
Rejestracja: 15.07.2003, 13:32
Lokalizacja: z ekwadoru

Re: Wypada przez sms ?

Post autor: mmloda »

miriam nom chyba szkoda ale looz. Nie ja to wybralam tylko on!!!!
KoChAm MoJe SłOnEcZkO
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: Wypada przez sms ?

Post autor: Mirriam »

Guru jestes feeee. A taki fajny romansik byl... Buuuuuu :wink:
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
Guru ®
Młody aktywny
Posty: 81
Rejestracja: 04.09.2003, 17:54
Lokalizacja: BrodnicA

Re: Wypada przez sms ?

Post autor: Guru ® »

Mirriam przeciez ja nigdy nic do niej nie czułem i wogole dla mnie to była tylko beka nic wiecej ;-) lubie mmlodą ale nic wiecej ! kocham inną zreszta teraz bardzo fajna laske :D i jest extRa
ZAkochalem sie i to w bardzo fajnej lasce.
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: Wypada przez sms ?

Post autor: Mirriam »

Ok, Guru - ja wiem,ze to byly zarty, ale fajnie sie was czytalo. Aha, i gratuluuje Ci nowej miłości :hihi:
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
mmloda
Szalony pismak
Posty: 537
Rejestracja: 15.07.2003, 13:32
Lokalizacja: z ekwadoru

Re: Wypada przez sms ?

Post autor: mmloda »

a w ogle ja zawsze kochalam klonka ale jednak z guru moglabym miec cos wspolenego nie wiem co ale jednak cos.....
KoChAm MoJe SłOnEcZkO
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Wypada przez sms ?

Post autor: Paweł »

niezchodzic mi z tematu ;P
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: Wypada przez sms ?

Post autor: Wang »

Paweł Florczak pisze:niezchodzic mi z tematu ;P
no właśnie ... to ja chciałem wrócić do głównego tematu: Czy wypada przez sms?
Nie wypada.. to wiadomo, ale ja mam zamiar zachować się teraz jak gówniaz i zerwać z dziewczyną przez sms-a. Powody? Proste: rzadko się widzimy, dzisiaj widziałem swoją dziewczyne po 10 dniach przerwy i... widziałem ją pół godziny. Bo nie miała dla mnie czasu.. umówiła się z przyjaciółką. Do mojej decyzji (zerwania) przyczyniło się wiele powodów... dzisiaj spotkałem się z nią, z nadzieją, że jednak będzie dobrze, ale widze że NIE będzie... i nie chce czekać kolejnych dwóch tygodni na to, żeby ją spotkać i powiedzieć, że chce z nią zerwać. Nie pojade też do niej bo po prostu nie mam zamiaru jechać przez całe duże miasto zeby jej powiedzieć kilka słów... nie chce też do niej dzwonić, bo rozmowa przez telefon będzie "wyglądała" masakrycznie.. bezsensowna rozmowa. Więc postanowiłem, że napisze jej sms-a. Napisze co, jak i dlaczego... wiem, że zachowuje się jak gówniarz, ale to nie JA się nie staram w związku. To nie ja nie mam czasu dla osoby którą kocham.... bo choć mam dużo zajęć i problemów, zawsze znajde chwile, żeby się z nią spotkać, jeśli tylko ona ma czas...
Więc... to nie wypada przez sms-a, ale czasem chyba to najlepsze i równocześnie najgłupsze wyjście... :(
Veni Vidi Vici
mmloda
Szalony pismak
Posty: 537
Rejestracja: 15.07.2003, 13:32
Lokalizacja: z ekwadoru

Re: Wypada przez sms ?

Post autor: mmloda »

a moze jednak wypada dziewczynoe przez smska???? Alae nie no to jest dizwne a jak chloapk nie ma komy to jak w ogle zakracic do chloapka???
KoChAm MoJe SłOnEcZkO
ODPOWIEDZ