złość i smutek

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
ODPOWIEDZ
Virgin
Szalony pismak
Posty: 743
Rejestracja: 19.08.2004, 22:15
Lokalizacja: LODZ

złość i smutek

Post autor: Virgin »

Czy u was też te dwa uczucia łączą sie? Chyba zawsze jak jestem smutna to wypełnia mnie złość. :/
MIŁOŚCI MOWĄ NIE JEST SŁOWO,
LECZ BOSKI POCAŁUNEK.
you are the reason I wake up everyday and sleep through the night
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: złość i smutek

Post autor: ::PiotreK:: »

nie u mniejest odwrotnie jak sie zdenerwuje to chwile potem jest mi smutno a odwrotnie to raczej zadko
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: złość i smutek

Post autor: SkaTe_GirL »

hmmm to zalezy od sytuacji.
U mnie smutek bardziej laczy sie z rozczarowaniem, lzami, bolem niz ze zloscia.A jesli juz sie zlosc pojawi to na poczatku nastepnie zmienia sie w smutek/dol itd.Nigdy jeszcze nie mialam tak, ze bylam zla jak oSa i jednoczesnie smutna. . .
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
GoSiAcZeK
Szalony pismak
Posty: 970
Rejestracja: 10.05.2005, 21:53
Płeć: kobieta

Re: złość i smutek

Post autor: GoSiAcZeK »

Zależy od sytuacji, ale u mnie raczej złość kończy się na smutku ... Nie zawsze, bo zdarza się, że jak się zdenerwuje to lepiej bez kija nie pochodzić :wink:
13.02.2005 r.

A. ;**
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: złość i smutek

Post autor: stefan »

Czy u was też te dwa uczucia łączą sie?
ależ oczywiście! najbardziej w momencie, gdy dzieje się niesprawiedliwość i nie mam na to wpływu. ale czy to już nie jest czasem gorycz? nie wiem.

są momenty kiedy jestem smutny i wściekły jednocześnie. to dopiero dół :/
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: złość i smutek

Post autor: Linka »

U mnie tez tak jest. Jak mnie cos mocno zdenerwuje to potem jestem smutna, musze sie wypłakac i wykrzyczec- to z czasem przejdzie. Duzo osob ktore mnie znaja wiedza ze jak sie wsciekne najlepiej sie do mnie nie odzywac a po czasie mi minie :P Bo proby pocieszania itd jeszcze gorzej na mnie wplywaja.
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: złość i smutek

Post autor: vanessa »

to wszystko zależy od sytuacji.. najczęściej jak jestem wściekła, to smutek przychodzi dopiero kiedy troche ochłone.. a gdy jest mi smutno, to również dopiero później się wściekam- `dlaczego akurat mnie musiało się to przydarzyć!`

:nom:
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: złość i smutek

Post autor: Anuś »

czesto tak jest ale nie zawsze...
moze to jest spodowowane tym ze jak sie smucimy to nam sie zle chwile przypominaja i jestesmy zli na siebie,na innych i to sie jakos wiaze ze soba...
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Yatamanka
Młody rozbrykany
Posty: 224
Rejestracja: 17.02.2005, 20:48
Lokalizacja: Łódź

Re: złość i smutek

Post autor: Yatamanka »

jesli już łączą sie te dwa uczucia, to w moim wypadku najpierw pojawia sie złość a dopiero później smutek<taki objaw bezradności>, nigdy odwrotnie
Nie nalezy mylic prawdy z opinia wiekszosci...
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: złość i smutek

Post autor: SkaTe_GirL »

Mi tam ostatnio towarzyszy tylko placz w poduszke bez gniewu/zlosci za to z zalem i bolem ; -\
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: złość i smutek

Post autor: *MysterY* »

jak mam te obydwa uczucia na raz to jeszcze mnie nosi :emm: i robie dziwne rzeczy :zdziwko:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: złość i smutek

Post autor: =MiLi= »

Hmm to zależy od sytuacji, ostatnio tak miałam, że się wściekłam. byłam mega zła i to przeszło w smutek...
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Gosieńka
Młody aktywny
Posty: 37
Rejestracja: 12.06.2005, 23:19

Re: złość i smutek

Post autor: Gosieńka »

Zależy w jakiej sytuacji i w jakim momencie.
Ale ogólnie to często zdaża się że te 2 nieprzyjemne uczucia chodzą parami.
kris18
Młody aktywny
Posty: 17
Rejestracja: 16.07.2005, 21:32

Re: złość i smutek

Post autor: kris18 »

:( :( :( u mnie jest tak że najpierw jestem zły a potem dopiero jestem smutny są to chyba najgorsze 2 uczucia które mozna doznać chociaż są jeszcze inne bardziej nie przyjemne ;)
ODPOWIEDZ