Czy wszystkie dziewczyny mają kompleksy??

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Czy wszystkie dziewczyny mają kompleksy??

Post autor: SkaTe_GirL »

SkaTe_GirL pisze:
Mabzia pisze: Ale akceptuje to jak wygladam i podobam sie sama sobie
To zazdroszcze bo ja siebie nie akceptuje.
W ogole jestem pelna kompleksow. . .
i od tamtej pory nic sie nie zmienilo ; d
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
GoSiAcZeK
Szalony pismak
Posty: 970
Rejestracja: 10.05.2005, 21:53
Płeć: kobieta

Re: Czy wszystkie dziewczyny mają kompleksy??

Post autor: GoSiAcZeK »

O jeje kiedy ja zakładałam ten temat ;P

W tej chwili jest trochę inaczej. Przyzywczaiłam się do swojego odbicia w lustrze ;) już nie myślę o swojej figurze bez przerwy, bo wiem że są osoby które wyglądają dużo gorzej ode mnie i się nie przejmują, a poza tym radzę sobie ze sobą za pomocą ciuchów, kosmetyków itd., po prostu dbam o siebie i powiem szczerze, że wiele razy spotkałam się z opinią, że wszystko ze mną ok mimo tego, że nie mam super idealnej figury ; )
13.02.2005 r.

A. ;**
Blood On The Ground
mroczny karol
Posty: 1085
Rejestracja: 26.08.2005, 12:37
Lokalizacja: Poznań

Re: Czy wszystkie dziewczyny mają kompleksy??

Post autor: Blood On The Ground »

Chyba ciężko w dzisiejszych czasach nie mieć kompleksów ; ) No ale. Każdy jest inny i niepowtarzalny. To jest w cenie. Świat byłby nudny z samymi ideałami
Żyć to znaczy rodzić się powoli
Jessica
Młody rozbrykany
Posty: 404
Rejestracja: 03.10.2006, 15:33
Lokalizacja: Wrocław

Re: Czy wszystkie dziewczyny mają kompleksy??

Post autor: Jessica »

Mi się nie podoba jedynie moja skóra. Mogłaby być gładka i lepiej chwytać słońce, a jest paskudna i biała jak mleko...
Let's make all dreams come true!
s0rr0w
Młody rozbrykany
Posty: 222
Rejestracja: 17.03.2005, 23:40
Lokalizacja: Łódź

Re: Czy wszystkie dziewczyny mają kompleksy??

Post autor: s0rr0w »

Trudno nie mieć kompleksów, jak z każdej reklamy ciuchów czy kosmetyków przerażają nas idealnie szczupłe i perfekcyjnie piękne dziewczęta. Szkoda, że nie każdy wie (a nawet jeśli wie, to o tym chwilowo nie myśli), że zanim te wspaniałe dziewczęta trafią na bilboard, są poprawiane kosmetykami, a następnie na kompie. Z reguły nie zdają sobie z tego sprawy faceci ;)

Pomijając już fakt, że większość potrzeb typu: chcę mieć gładką cerę i jędrne ciało, została sztucznie wykreowana przez firmy kosmetyczne, itd. X lat temu. A teraz, z dnia na dzień, lista nowych sztucznych potrzeb rośnie.
"Najważniejszą rzeczą na świecie jest miłość. Ona kreuje nas i buduje nasz świat. Tak samo jest z Capoeira, jeżeli nie kochamy świata, ludzi, ona nigdy nie zapuści korzeni i nie wyrośnie w nas..." - Joao Pequeno
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Czy wszystkie dziewczyny mają kompleksy??

Post autor: stefan »

s0rr0w pisze:Szkoda, że nie każdy wie (a nawet jeśli wie, to o tym chwilowo nie myśli), że zanim te wspaniałe dziewczęta trafią na bilboard, są poprawiane kosmetykami, a następnie na kompie. Z reguły nie zdają sobie z tego sprawy faceci ;)
oj zdają sobie zdają : ]

http://www.campaignforrealbeauty.com/flat4.asp?id=6909

gorąco polecam : )
s0rr0w
Młody rozbrykany
Posty: 222
Rejestracja: 17.03.2005, 23:40
Lokalizacja: Łódź

Re: Czy wszystkie dziewczyny mają kompleksy??

Post autor: s0rr0w »

To dobrze, że jednak zdają;) A filmik widziałam. Każdy powinien obejrzeć. Dziewczyny, żeby wyleczyć kompleksy, a faceci z wiadomego powodu :P
"Najważniejszą rzeczą na świecie jest miłość. Ona kreuje nas i buduje nasz świat. Tak samo jest z Capoeira, jeżeli nie kochamy świata, ludzi, ona nigdy nie zapuści korzeni i nie wyrośnie w nas..." - Joao Pequeno
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Czy wszystkie dziewczyny mają kompleksy??

Post autor: Martuśka »

ojejka ale zrobili tą dziewczynę na bóstwo. Bez makijażu to ona strasznie wyglądała a potem wystarczyło kliku fachowców i laska jak sie patrzy. No nic dziwnego że potem dziewczyny w kompleksy wpadają jak widzą taką ładną dziewczynę. Ehhh co za czasy...:(
Jessica
Młody rozbrykany
Posty: 404
Rejestracja: 03.10.2006, 15:33
Lokalizacja: Wrocław

Re: Czy wszystkie dziewczyny mają kompleksy??

Post autor: Jessica »

Ja nie lubię swojej skóry przez trądzik i to, że bardzo trudno chwyta słońce, ale tak jak ta dziewczyna na początku, to nie wyglądam. Takie, to mam łopatki. Trudno mi się przyznawać, jaka jestem... ale może to mi pomoże. Albo i wręcz odwrotnie. Ważne, że już nie wyglądam tak, jak kiedyś.
Let's make all dreams come true!
Ewelina9011
Młody aktywny
Posty: 5
Rejestracja: 16.07.2007, 21:15

Re: Czy wszystkie dziewczyny mają kompleksy??

Post autor: Ewelina9011 »

Każdy ma chyba jakieś swoje słabe punkty najważniejsze jest sie zaakceptować takim jakim sie jest :)
Najpiekniejszą ciszą jest cisza wpatrzonych w siebie oczu...
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Czy wszystkie dziewczyny mają kompleksy??

Post autor: Martuśka »

czytałam w gazecie ze jednym z czynników które sprawiają ze człowiek jest akceptacja siebie i to aby czuć sie dobrze we własnej skórze:) czasem ciężko ale chyba da sie to zrobić:)
a tak do tego co wyżej napisałam to reszta tych czynników to: wiara w siebie, stanie sie (czasem!)dzieckiem,zaufanie do swojej intuicji, szybkie podejmowanie decyzji oraz radość z każdej chwili w życiu:) wtedy można być szczęśliwym:) dobrze ze ja jestem szczęśliwa:)
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Czy wszystkie dziewczyny mają kompleksy??

Post autor: =MiLi= »

A ja mam kompleksy a mimo to jestem szczęśliwa... :D myślę, ze to już jest tak, ze zawsze się coś znajdzie, zawsze chciałoby się miec co innego ;)
A swoją drogą Dzieci mają dobrze... nie przejmują się niczym i nie mają zazwyczaj kompleksów ;)
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Elwira
Młody aktywny
Posty: 51
Rejestracja: 22.06.2005, 11:16
Lokalizacja: ....

Re: Czy wszystkie dziewczyny mają kompleksy??

Post autor: Elwira »

Oj, ja tam za bardzo nie narzekam na siebie jedyne co to skóra w niektórych miejscach, ale w końcu od czego są balsamy... :wink:

Co innego moja młodsza siostra, ma 14 lat i jest tak zakompleksiona że już tych jej gadek na temat jaka to ona jest gruba, słuchać sie nie da :oops2: po prostu katastrofa, żeby jeszcze naprawde gruba była to rozumiem, ale nawet takie osoby potrafią się zaakceptować!
Według mnie wiekszośc przesadza co do tego jak wygląda,a jeśli pokaże sie innym ze sie akceptuje samego siebie to i oni nas szybciej zaakceptują.
Jedyni, którzy powinni grzeszyć, to ludzie, którzy grzeszą z uśmiechem!
Virgin
Szalony pismak
Posty: 743
Rejestracja: 19.08.2004, 22:15
Lokalizacja: LODZ

Re: Czy wszystkie dziewczyny mają kompleksy??

Post autor: Virgin »

ja tam kompleksow nie mam :D kiedys mialam ale sie wyleczylam, akceptuje siebie, chociaz wiem, ze nie wszystko mam idealne, poza tym dbam o siebie (fizycznie i wizualnie hehe ;p). dzieki temu jestem tez pewniejsza siebie :)
MIŁOŚCI MOWĄ NIE JEST SŁOWO,
LECZ BOSKI POCAŁUNEK.
you are the reason I wake up everyday and sleep through the night
czarownica333
Szalony pismak
Posty: 738
Rejestracja: 17.06.2006, 08:49
Lokalizacja: Krzeszowice

Re: Czy wszystkie dziewczyny mają kompleksy??

Post autor: czarownica333 »

Ja mam kompleksy. I to mnóstwo. Podobno tego po mnie nie widać, staram się tego nie ujawniać, pokazuję się ludziom jako istota bardzo pewna siebie, ale gdzieś tam w środku tkwi przekonanie, że jestem o wiele gorsza od innych... brzydsza, głupsza i ogólnie beznadziejna... niby tak nie powinnam myśleć, mam naprawdę wielu znajomych, przyjaciół, robię w życiu to, co chcę, ale jednak tak jest... z tym, że mało kto o tym wie, a jak już się dowie, to i tak nie wierzy :hihi:
"Kto na drodze swego życia zapalił choćby jeden promyk nadziei dla pogrążonego w czarnej godzinie, ten nie żył daremnie"
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Czy wszystkie dziewczyny mają kompleksy??

Post autor: Martuśka »

Elwira pisze:Co innego moja młodsza siostra, ma 14 lat i jest tak zakompleksiona że już tych jej gadek na temat jaka to ona jest gruba, słuchać sie nie da :oops2: po prostu katastrofa, żeby jeszcze naprawde gruba była to rozumiem, ale nawet takie osoby potrafią się zaakceptować!
moja siostra jest w tym samym wieku i gada dokładnie takie same bzdury ja twoja, możesz to przez ten wiek...
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: Czy wszystkie dziewczyny mają kompleksy??

Post autor: Offik »

Martuśka pisze:
Elwira pisze:Co innego moja młodsza siostra, ma 14 lat i jest tak zakompleksiona że już tych jej gadek na temat jaka to ona jest gruba, słuchać sie nie da :oops2: po prostu katastrofa, żeby jeszcze naprawde gruba była to rozumiem, ale nawet takie osoby potrafią się zaakceptować!
moja siostra jest w tym samym wieku i gada dokładnie takie same bzdury ja twoja, możesz to przez ten wiek...
przypomnijcie sobie dziewczyny czy wy tak nie gadalyscie...
Virgin
Szalony pismak
Posty: 743
Rejestracja: 19.08.2004, 22:15
Lokalizacja: LODZ

Re: Czy wszystkie dziewczyny mają kompleksy??

Post autor: Virgin »

Offik pisze:
Martuśka pisze:
Elwira pisze:Co innego moja młodsza siostra, ma 14 lat i jest tak zakompleksiona że już tych jej gadek na temat jaka to ona jest gruba, słuchać sie nie da :oops2: po prostu katastrofa, żeby jeszcze naprawde gruba była to rozumiem, ale nawet takie osoby potrafią się zaakceptować!
moja siostra jest w tym samym wieku i gada dokładnie takie same bzdury ja twoja, możesz to przez ten wiek...
przypomnijcie sobie dziewczyny czy wy tak nie gadalyscie...
hehe no fakt, ja majac 14 lat zrobilam sobie glodowke bo uwazalam, ze bylam gruba... zemdlalam po 3dniach :p i od tej pory nie mam kompleksow (i sie nie odchudzam):D i od tego czasu znajomi przezywaja mnie Grubasek :)
MIŁOŚCI MOWĄ NIE JEST SŁOWO,
LECZ BOSKI POCAŁUNEK.
you are the reason I wake up everyday and sleep through the night
Elwira
Młody aktywny
Posty: 51
Rejestracja: 22.06.2005, 11:16
Lokalizacja: ....

Re: Czy wszystkie dziewczyny mają kompleksy??

Post autor: Elwira »

Owszem były momenty że sie na siebie narzekało ale nie do takiego stopnia, bez przesadyzmu :zdziwko:
Jedyni, którzy powinni grzeszyć, to ludzie, którzy grzeszą z uśmiechem!
Ares
Młody aktywny
Posty: 10
Rejestracja: 01.07.2007, 11:06

Re: Czy wszystkie dziewczyny mają kompleksy??

Post autor: Ares »

Owszem wiele dziewczyn ma kompleksy ale niektóre mówią tak ponieważ chcą aby chłopak prawił im komplementy. xD
Ares
ODPOWIEDZ