Pytanie do ..

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
JaQb
Szalony pismak
Posty: 539
Rejestracja: 30.09.2004, 15:35
Lokalizacja: SAn OK

Pytanie do ..

Post autor: JaQb »

Naszła mnie refleksja,
Panowie jeżeli jesteście w związku z jakąś damą i inni kolesie puszczają do waszych pań jakieś głupie hasła, zaczepki itp. pod waszą nieobecność, jakie się w was uczucia rodzą?
Gniew? czy przymykacie na to oko?
przez wszystkie dni aż do skończenia świata..
jest przy Tobie Chrystus..
Nie bój się ..
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Pytanie do ..

Post autor: *MysterY* »

jeżeli załapałem OCB to staje sie zazdrosny :mrgreen:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Pytanie do ..

Post autor: stefan »

podchodzi się do delikwenta i puszcza się mu plombę w oczko.

jeśli nie było mnie na miejscu zdarzenia i nie mam takiej możliwości, magazynuję gniew na inną ewentualną podobną sytuację :>
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Pytanie do ..

Post autor: Linka »

A mi sie wydaje ze wszsycy chlopacy sie w takich sytuacjach denerwuja... tylko niekotrzy nie chca tego po sobie dac znac :p
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
GoSiAcZeK
Szalony pismak
Posty: 970
Rejestracja: 10.05.2005, 21:53
Płeć: kobieta

Re: Pytanie do ..

Post autor: GoSiAcZeK »

Mój chłopak nic nie mówi na początku tylko tak patrzy, że mam ochotę się gdzieś schować :hihi: Jest zazdrosny i to bardzo, całe szczęście, że już mu przeszła zazdrość do przesady :wink:
13.02.2005 r.

A. ;**
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Pytanie do ..

Post autor: JaGaKi »

Niestetyy zazdrość można na dwa rodzaje dzielić - jeden kiedy zabraniasz (np się z kims innym spotkayć) - drugi kiedy się starasz bardziej żeby odciebie osoba nie odeszła... ten drugi rodzaj potrafi być niesamowity:)
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Pytanie do ..

Post autor: SkaTe_GirL »

zgredoos pisze:ale powiem szczerze, że dziewczyny (niektóre) cieszą się wiedząc, że ich facet jest o nie zazdrosny, bo wtedy czują się przez nich kochane :)
ba! To jest chyba oczywiste ; -)
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Czarownica
Młody rozbrykany
Posty: 230
Rejestracja: 24.01.2005, 20:39
Lokalizacja: Łódź

Re: Pytanie do ..

Post autor: Czarownica »

wiekszosc facetów których znam ma ochote takiemu delikwentowi obić buźkę
I'm a ghost of one's former self....
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Pyatnie do ..

Post autor: Piqs - X »

JaQb pisze:Naszła mnie refleksja,
Panowie jeżeli jesteście w związku z jakąś damą i inni kolesie puszczają do waszych pań jakieś głupie hasła, zaczepki itp. pod waszą nieobecność, jakie się w was uczucia rodzą?
Gniew? czy przymykacie na to oko?
jesli pod moja nieobecnosc to jak ja mam to zobaczyc i zareagowac :P ?? esli powie Ci o tym dziewczyna to chyba problemu nie ma zadnego..Z reszta..jesli dziewczyna Cie kocha,jestes tego pewny to jest to problem robiony z niczego..tamten wyjdzie na debila,jak twoja kobieta go wysmieje :P na pewno faceta bardziej urazi wydrwienie przez dziewczyne,ktora woli swojego chlopaka niz obicie mu mordy przez innego..nie bedzie mial sie czym chcwalic przed kumplami <lol>
JaQb
Szalony pismak
Posty: 539
Rejestracja: 30.09.2004, 15:35
Lokalizacja: SAn OK

Re: Pytanie do ..

Post autor: JaQb »

jesli pod moja nieobecnosc to jak ja mam to zobaczyc i zareagowac ?? esli powie Ci o tym dziewczyna to chyba problemu nie ma zadnego..Z
ale popatrz dziewczyna mowi tobie o tym zajściu i nabija sama się z gościa ale powoli ją to wkurza no i w tedy trzeba wstąpić do akcji :ok:
przez wszystkie dni aż do skończenia świata..
jest przy Tobie Chrystus..
Nie bój się ..
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Pytanie do ..

Post autor: Fighter »

JaQb pisze:
jesli pod moja nieobecnosc to jak ja mam to zobaczyc i zareagowac ?? esli powie Ci o tym dziewczyna to chyba problemu nie ma zadnego..Z
ale popatrz dziewczyna mowi tobie o tym zajściu i nabija sama się z gościa ale powoli ją to wkurza no i w tedy trzeba wstąpić do akcji :ok:
I co podejsc i kolesia obic za to ze podrywal Twoja dziewczyne i mu sie to nie udalo ??.
To ze ktos puszcza oczko do twojej dziewczyny, czy tez zagaduje, wynika z tego ze wpadla mu w oko. I nie ma powodu nikomu twarzy obijac, najwazniejsze jest to jak zachowa sie Twoja dziewczyna. Czy bedzie tez flirtowac, a moze powie ze ma chlopaka i nie jest zainteresowana.
Wielu facetow popelnia podstawowy blad, jesli ktos podrywa jego dziewczyne to znaczy ze trzeba go zlikwidowac, a nie zastanawia sie czy przypadkiem jego dzieczyna nie stanowi tu problemu.
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
kris18
Młody aktywny
Posty: 17
Rejestracja: 16.07.2005, 21:32

Re: Pytanie do ..

Post autor: kris18 »

w sumie dużo zależy od dziewczyny czy odzajemni te zaloty ale nieraz są faceci którym powie się nie a oni i tak na hama się pchają dlatego ja stosuje kilka zasad najpierw daje dziewczynie wolną ręke potem jak to nie skótkuje to daje ostrzeżenie słowne a jak to nie zadziała to 3 opcja wchodzi w zycie nazywa się armagegon chyba nie trzeba tłumaczyć :twisted: :twisted: :twisted: tak naprawde trzeba przedyskutować to zachowanie z laską bo poco bić gościa a może ona woli jush innego ?? :roll:
vOlVeRiNe
Młody aktywny
Posty: 27
Rejestracja: 01.07.2005, 04:03
Lokalizacja: tHe bIgEsT HoLe oN tHe wOrLd

Re: Pytanie do ..

Post autor: vOlVeRiNe »

ja przewaznie w takich sytuacjach sam siebie oszukuje i wierze ze to nic wielkiego, juz raz wlasnie sie tak niezle przejechalem, i w tej chwili obejmuje w takich sytuacjach inna taktyke :mrgreen: zdradzac jej tutaj lepiej nie bede :wink:
Ť LepieJ GrzeszyĆ a PoteM ŻałowaĆ, NiŻ ŻałowaĆ żE SiĘ NiE GrzeszyłO Ť
Michael
Młody aktywny
Posty: 111
Rejestracja: 08.11.2004, 22:56
Lokalizacja: Łódź

Pytanie do ..

Post autor: Michael »

Moją dziewczyne intensywnie zaczepiał jeden gościu na poczatku mu odpouściłem ale facet naszedł mnie w domu i stwierdził ze mi obije twarz jezeli mu jej nie odam no i tak wyszło ze po paru dniach jego 2 kolegów naskoczyło na moją małą paczke (14osób) jak wracałem ze szkoły no niestety napstnik odpuścił sobie moją byłą jush dziewczyne ale po tygodniu ona stwierdziła ze kocha jego bo ma wiecej kasy jak to ujeła :mrgreen: Śmieszna histroria
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Pytanie do ..

Post autor: Fighter »

Michael pisze:Moją dziewczyne intensywnie zaczepiał jeden gościu na poczatku mu odpouściłem ale facet naszedł mnie w domu i stwierdził ze mi obije twarz jezeli mu jej nie odam no i tak wyszło ze po paru dniach jego 2 kolegów naskoczyło na moją małą paczke (14osób) jak wracałem ze szkoły no niestety napstnik odpuścił sobie moją byłą jush dziewczyne ale po tygodniu ona stwierdziła ze kocha jego bo ma wiecej kasy jak to ujeła :mrgreen: Śmieszna histroria
Niezle :mrgreen:
Ja to bym typowi prosto w oczy zgnil jak by mnie naszedl i wyskoczyl z takim tekstem. Wspolczuje mimo wszystko ze trafiles na taka dziewczyne.
Zycze powodzenia :wink:
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
ODPOWIEDZ