Kilka rozmów i po bólu ;-)

Tu możecie kierować wszelkie sugestie, uwagi i propozycje dotyczące naszego serwisu i tego forum.
Kondi
Młody aktywny
Posty: 18
Rejestracja: 12.07.2005, 15:28
Lokalizacja: Travel world ;) - Kraków

Kilka rozmów i po bólu ;-)

Post autor: Kondi »

Witam.

Zastanawiam się, jakimi prawami rządzi się to forum. Dostałem grożbę zaraz po prosbie o usunieciu moich postow, z racji tego iz, moj nick odbiega od normy, ponoc "straszy". OKey, ja rozumiem, wiec poprosilem o zmiane nicka, co stalo sie awykonalne, bowiem Admin wyjechal w sina dal. Sam tego nie zmienie, nawiazala sie konwersacja w jednym z dzialow forum, dlaczego ma niby zostac to skasowane ? Ze zapytam, okey, moj nick jest "nie taki", ale dlaczego macie zdanie innych w du**? W koncu są to ich posty. Nie szanujecie ludzi ? Kasujecie im posty ? Macie gdzies ich zdanie i wybieracie tylko to, co sie Wam podoba ?

W takim razie, jesli moje posty maja byc usuwane, prosze o publiczne wytlumaczenie, w ktorym pkt. naruszyłem Regulamin Forum. Jesli to jest problem, czas zapytac Admina o zdanie.

Dla szczegolu zrobilem screena, bowiem mam przeczucia, ze post zaraz zniknie z forum, bo pewnie jest niewygodny, choc mam nadzieje, ze...

ehh zobaczymy
Ostatnio zmieniony 17.07.2005, 01:14 przez Kondi, łącznie zmieniany 1 raz.
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Kilka rozmów i po bólu ;-)

Post autor: ::PiotreK:: »

Moderatorzy z tego cowiem też wyjechali :p
Fergie
Szalony pismak
Posty: 883
Rejestracja: 29.12.2004, 16:12
Lokalizacja: z miasta

Re: Kilka rozmów i po bólu ;-)

Post autor: Fergie »

Dziwi mnie to, że się do twojego nicku czepiają... :roll: Jest taki jaki jest, a tak w ogóle to nicków chyba się nie da zmieniać... skate_girl mi mówiła, że nie, bo ja swój chciałam zmienić :emm: A tak apropo, to ona chyba nie wujechała??

PS: To się nazywa wolność słowa...
Nie żyje się, nie kocha i nie umiera - na próbę

[ Jan Paweł II ]
Kondi
Młody aktywny
Posty: 18
Rejestracja: 12.07.2005, 15:28
Lokalizacja: Travel world ;) - Kraków

Re: Kilka rozmów i po bólu ;-)

Post autor: Kondi »

Fergie pisze:Dziwi mnie to, że się do twojego nicku czepiają... :roll: Jest taki jaki jest, a tak w ogóle to nicków chyba się nie da zmieniać... skate_girl mi mówiła, że nie, bo ja swój chciałam zmienić :emm: A tak apropo, to ona chyba nie wujechała??

PS: To się nazywa wolność słowa...
Da sie Wszystko, wystarczy wejsc w Panel Admina, link na dole strony, choc dla Nas niewidoczny. W panelu Admina robisz edycje uzytkownika i gra. Przykro mi, ze zostales wprowadzony w bład przez mod'a forum. Widocznie, moderatorom albo sie nie chcialo, albo...nie zostali doinformowani przez Admina, a ogolnie Admin ma wylacznosc do Panelu Admina, i moze dawac przydziały bądź je ciąć wsrod mod'ow forum. Skate_girl, nie wyjechala, hehe bo jeszcze 4h wstecz informowała mnie na biezaco o swoich zamiarach via PW na forum.

Wolnosc slowa, jej/im bardziej chodzi o moj nick. Kurcze, jak juz pisałem, nie ma problemu...jestem na TAK ze zmiana, ale...z uszanowaniem czyich postów, a dla pani moderator najprostszym sposobem jest kasacja waszych/moich postow i prosba o napisanie ich ponownie, a za tym idzie brak szacunku do Waszych zdan, opini itp itd. W koncu Rejestrujac sie tutaj, zaakceptowaliscie Regulamin forum, ktory jest kiepsko-wyrazny pod tym wzgledem dla Was wszystkich. Zastanowcie sie, bo macie do tego prawo, a to, ze mod'owie forum maja o 2,3 mozliwosci wiecej od Was, to jest opcja "kasuj posty", "przenos posty", nie upowaznia ich do kasowania Waszych wypocin, zebranych mysli i nie wazne czy one koncza sie na usmieszku, czy kilku zdaniach. Są wasze i jesli nie ma w nich tekstow obrazliwych wobec innych to ?

Pozdrowienia.
Fergie
Szalony pismak
Posty: 883
Rejestracja: 29.12.2004, 16:12
Lokalizacja: z miasta

Re: Kilka rozmów i po bólu ;-)

Post autor: Fergie »

Kur**, a gdzieś niedawno czytałam, że zanim admin lub mod skasuje posta, musi powiadomić uzytkownika z jakiego powodu ma go skasować, a nie wiem czy za powód można uznać: Jestem za leniwa...
Nie żyje się, nie kocha i nie umiera - na próbę

[ Jan Paweł II ]
Kondi
Młody aktywny
Posty: 18
Rejestracja: 12.07.2005, 15:28
Lokalizacja: Travel world ;) - Kraków

Re: Kilka rozmów i po bólu ;-)

Post autor: Kondi »

Fergie pisze:Kur**, a gdzieś niedawno czytałam, że zanim admin lub mod skasuje posta, musi powiadomić uzytkownika z jakiego powodu ma go skasować, a nie wiem czy za powód można uznać: Jestem za leniwa...
Leniwa ? Nie wiedzialem, ze kobietą jestes ;-) Milo mi.

Co do kasowania - si.
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Kilka rozmów i po bólu ;-)

Post autor: SkaTe_GirL »

Drogi www.podroze.kondi.pl,
sam mi napisales ze sie zgadzasz na zmiane nicka.Wiec po co ta afera? Dlaczego najezdzasz na mnie, a przy okazji na cala (do tego nieobecna ekipe?) Zrozum, ze naprawde dbamy o te forum i staramy sie aby tutaj bylo wszystko najlepsze.
A naprawde uwazam, ze Twoj nick wywodzi sie z czystej promocji.Owszem nie ma tego w regulaminie ale jest w innych ludziach. Czy naprawde musisz tak nas obsmarowywac bo poprosilam abys zalozyl nowe konto?
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Kondi
Młody aktywny
Posty: 18
Rejestracja: 12.07.2005, 15:28
Lokalizacja: Travel world ;) - Kraków

Re: Kilka rozmów i po bólu ;-)

Post autor: Kondi »

SkaTe_GirL pisze:Drogi www.podroze.kondi.pl,
sam mi napisales ze sie zgadzasz na zmiane nicka.Wiec po co ta afera? Dlaczego najezdzasz na mnie, a przy okazji na cala (do tego nieobecna ekipe?) Zrozum, ze naprawde dbamy o te forum i staramy sie aby tutaj bylo wszystko najlepsze.
A naprawde uwazam, ze Twoj nick wywodzi sie z czystej promocji.Owszem nie ma tego w regulaminie ale jest w innych ludziach. Czy naprawde musisz tak nas obsmarowywac bo poprosilam abys zalozyl nowe konto?
/edit. Wlasnie napisalem posta, ale dostalem od Ciebie PW, wiec skasowałem. Nie ukrywam, iz ciesze sie, ze wkoncu sie zrozumielismy. Fajnie. Naprawde, tylko nie pisz mi co z mojego powodu, i kogo to nie...bowiem to Wam nie pasowal moj byly nick a nie mnie.
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Kilka rozmów i po bólu ;-)

Post autor: SkaTe_GirL »

wiec doszlismy do porozumienia? ; -P
Bo troszke chce mi sie spac, juz bez klotni ladnie kulturalnie mozemy sobie pisac posty na forum tak ? ; -p
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Kondi
Młody aktywny
Posty: 18
Rejestracja: 12.07.2005, 15:28
Lokalizacja: Travel world ;) - Kraków

Re: Kilka rozmów i po bólu ;-)

Post autor: Kondi »

SkaTe_GirL pisze:wiec doszlismy do porozumienia? ; -P
Bo troszke chce mi sie spac, juz bez klotni ladnie kulturalnie mozemy sobie pisac posty na forum tak ? ; -p
Baa, oczywiscie. Jakich klotni ? Cos przeoczyłem ;-))? Dobra, do spania :twisted:
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Kilka rozmów i po bólu ;-)

Post autor: JaGaKi »

Skate Girl, ale tu codzi o to ze ta strona nie ma komerjcyjnego sensu (ww pana) wiec pytania się rodzą:
a) dlaczego zablokowałaś topic na forum
b) nick moze jest troche taki nijaki ale bez przesady!!
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
Kondi
Młody aktywny
Posty: 18
Rejestracja: 12.07.2005, 15:28
Lokalizacja: Travel world ;) - Kraków

Re: Kilka rozmów i po bólu ;-)

Post autor: Kondi »

JaGaKi pisze:Skate Girl, ale tu codzi o to ze ta strona nie ma komerjcyjnego sensu (ww pana) wiec pytania się rodzą:
a) dlaczego zablokowałaś topic na forum
b) nick moze jest troche taki nijaki ale bez przesady!!
Hi, nick juz mam nowy, mnie pasuje :-) jak zawsze. Co do komercji, owszem, moja strona nie jest komercyjna. Staram sie promowac turystykę, i namawiac ludzi do podrozy dalekich i bliskich :-) a zarazem sluzyc pomoca (w miare mozliwosci i umiejetnosci) dotyczącą tematu podrozowania. Na to forum wlasnie po to wpadlem, doczytałem : mlodziezowe i zaryzykowałem. Wakacje sie niedawno zaczely, wiec rzuciłem tematem taniej Grecji. Moze znajdzie sie taka osoba, ktorej ta informacja posłuzy :-)

Pozdrowienia.
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Kilka rozmów i po bólu ;-)

Post autor: SkaTe_GirL »

JaGaKi pisze:a) dlaczego zablokowałaś topic na forum
tutaj odnosimy sie tylko i wylacznie do moich odczuc. Stronka wydala mi sie nieodpowiednia, ale juz wszystko jest wyjasnione
JaGaKi pisze:b) nick moze jest troche taki nijaki ale bez przesady
To ja se na ksywke wezme adres mojego bloga.A co mi tam.. Sorry to jest forum i tak przyzwoicie wyglada ksywka Kondi ; -)
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Kondi
Młody aktywny
Posty: 18
Rejestracja: 12.07.2005, 15:28
Lokalizacja: Travel world ;) - Kraków

Re: Kilka rozmów i po bólu ;-)

Post autor: Kondi »

SkaTe_GirL pisze:To ja se na ksywke wezme adres mojego bloga.A co mi tam..
:mrgreen: ugryzłem się w język :ok: na pewno wiesz co zamierzałem napisać :tak:
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Kilka rozmów i po bólu ;-)

Post autor: SkaTe_GirL »

Idzcie spac do cholery ; -p
Zobaczcie ze to juz 1:20 ; -p
dobranoc ; -p
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Kondi
Młody aktywny
Posty: 18
Rejestracja: 12.07.2005, 15:28
Lokalizacja: Travel world ;) - Kraków

Re: Kilka rozmów i po bólu ;-)

Post autor: Kondi »

SkaTe_GirL pisze:Idzcie spac do cholery ; -p
Zobaczcie ze to juz 1:20 ; -p
dobranoc ; -p
Normalna godzina :P Od 2001 roku sypiam przewaznie po 4-5h dziennie, i tak w koleczko, dom, praca, praca, praca, dom, podroze (tylko w podrozy sie wysypiam) :P

Tak, dobranoc :tak:
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Kilka rozmów i po bólu ;-)

Post autor: Piqs - X »

Ja tez czasem jestem : D .. tylko ze jestem niedoinformowany i nei wiem o co biega .. luuuzik :) Moze mi to ktos wytlumaczyc co i jak i gdzie i kiedy ? :D
Fergie
Szalony pismak
Posty: 883
Rejestracja: 29.12.2004, 16:12
Lokalizacja: z miasta

Re: Kilka rozmów i po bólu ;-)

Post autor: Fergie »

Już po ptakach :P
Nie żyje się, nie kocha i nie umiera - na próbę

[ Jan Paweł II ]
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Kilka rozmów i po bólu ;-)

Post autor: Piqs - X »

Ej no cholera draka mnei ominela..a ja tak to lubie ;-(
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: Kilka rozmów i po bólu ;-)

Post autor: Wang »

Piqs - X pisze:Ej no cholera draka mnei ominela..a ja tak to lubie ;-(
Damn... mnie też coś ominęło. Ale dobrze, że wszystko wyjaśnione - Skate zrobiła to co do niej należało - poradziła sobie ;-)

btw. Witam na forum Kondi :D
Veni Vidi Vici
Zablokowany