co robić na dyskotece??

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
ODPOWIEDZ
smutas
Młody aktywny
Posty: 21
Rejestracja: 07.09.2004, 21:20

co robić na dyskotece??

Post autor: smutas »

jak to jest to wiem, ale byłem ostatnio na imprezie, tańczyłem (sam oczywiście) i koło mnie staneła fajna dziewczyna, tańczyliśmy tak koło siebie chyba z godzinę, po godzinie zebrałem sie na odwagę i spytałem: zatańczymy - ona: nie bardzo :emm: no nic poszedłem do baru - jedno pifko i dalej na parkiet, czułem jej wzrok na mnie, czułęm jak patrzyła, a jednak odmówiła, co miałem robić, iść durgi raz jak odmówiła, czy po prostu wziąść ją za rękę? nawet niewiem czy była sama czy z swoim chłopakiem (choć chłopak jest przy swojej pannie) a tu tak nie było. Co o tym myslicie? jak postępować w takiej sytuacji?
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: co robić na dyskotece??

Post autor: Linka »

co zrobic? olać ja skoro odmowila
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Potępiony
Szalony pismak
Posty: 555
Rejestracja: 08.05.2005, 16:29
Lokalizacja: Szczecin

Re: co robić na dyskotece??

Post autor: Potępiony »

Dokładnie
Na takich imprezach nie traktuje sie lasek na serio można sie pobawić poskakać ale to wszystko nie rób sobie nadzieji. A jak nie chce z toba sie bawić to jej strata
Konieczność jest najlepszym doradcą.
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: co robić na dyskotece??

Post autor: Fighter »

A co to za dyskoteka - szkolna ???.
Na normalnych dyskotekach podchodzisz i tanczyc nie pytajac o zgode, jak widzisz ze dziewczynie raczej nie wpadles w oko (moze ma chlopaka ktory saczy sobie piwko z kumplami), to sobie odpuszczasz.
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: co robić na dyskotece??

Post autor: Anuś »

Fighter pisze:A co to za dyskoteka - szkolna ???.
Na normalnych dyskotekach podchodzisz i tanczyc nie pytajac o zgode, jak widzisz ze dziewczynie raczej nie wpadles w oko (moze ma chlopaka ktory saczy sobie piwko z kumplami), to sobie odpuszczasz.
:tak:
dokladnie :)
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: co robić na dyskotece??

Post autor: JaGaKi »

w clubach, pubuch czy dyskach nie należy brać na serio takich znajomości bo zazwyczaj to znajomosć na jeden wypad a potem nic z tego nie wychodzi. Chociaz wwyjatki bywają to potwierdzają regułe:) Wiadomo, fajnie jest pokręcić bioderkami z dziewczyną ale o to się nie pyta tylko idzie na przód - bo niekt cię nie uderzy (no chyba ze jej chłopak:P ) a dziewczyna moze byc jedynie zaskoczona twoja bezczelnością i pewnością siebie:D
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: co robić na dyskotece??

Post autor: SkaTe_GirL »

Co robic ? ; -P
Podtanczyc do innej. Przeciez to dyskoteka.Z reszta znajomosc i tak sie urywa po jednym tancu wiec ... baw sie, szlej i nie pytaj co dalej ; -)
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Andzia_P.
Młody aktywny
Posty: 89
Rejestracja: 04.05.2005, 21:54
Lokalizacja: Chorzów

Re: co robić na dyskotece??

Post autor: Andzia_P. »

Z jednej stronki olac, w koncu odmowila, ale z drugiej strony... to tylko dyska mozesz sie znowu "napatoczyc" i zapytac 2 raz, jesli nie to trudno idziesz do innej:P:P:P
Dzielic bol to polowa bolu
Dzielic radosc to radosc podwojna!
RYBECZKA
Młody aktywny
Posty: 19
Rejestracja: 12.04.2005, 13:56
Lokalizacja: Łęczna

olała cie

Post autor: RYBECZKA »

skoro cie olała to co sie przejmujesz może bez kitu była z chłopakiem a patrzeć chyba może na wszystkich
:-)
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: co robić na dyskotece??

Post autor: *MysterY* »

olej to. Nic z tego by nie było, to tylko dyskoteka, bedziesz poznawał takich tysiące :tak:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
ylka
Człowiek czynu
Posty: 1122
Rejestracja: 30.07.2003, 22:37
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: co robić na dyskotece??

Post autor: ylka »

a może to tego... ee, jakaś prowokatorka była. D; //bo wątpię, żeby na dyskotece dziewczyny udawały aż tak niedostępne. :\ bez przesadyzmu, no proszę.

więc: o l a ć ! :}
smile like a melon slice : )
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: co robić na dyskotece??

Post autor: =MiLi= »

co robić na dyskotece? bawić się i na nic nie zwracać uwagi ;) :D
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: co robić na dyskotece??

Post autor: vanessa »

=MiLi= pisze:co robić na dyskotece? bawić się i na nic nie zwracać uwagi ;) :D
no właśnie, baw się tak jak umiesz najlepiej.. poczuj swój rytm ^yeah^ :hihi: :hihi:
a tak btw to takich panieneczek jaką Ty spotkałeś jest pełno na dyskotekach..właśnie Ci śmieszni ludzie są nieodłącznym elementem dyskotekowych szaleństw (bez obrazy dla nikogo) :) :)
głowa to góry Smutas :wink:
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
patryk samotny szczesliwy
Młody aktywny
Posty: 16
Rejestracja: 09.09.2005, 21:13
Lokalizacja: Radomsko

Re: co robić na dyskotece??

Post autor: patryk samotny szczesliwy »

jak bym sie przejmowal czyms takim ze mi odmowila to wiesz co chyba bym juz dawno popadl w depreche dziewczyna sie patrzy przeciez moze no nie nawet jak ma chlopaka przeciez to nie zdrada ale iwesz ja tez sie patrze na dziewczyny obojetnie czy wolne czy zajete jak sa wlone to luz a jak sa zajete to jest jeszcze lepiej bo pozniej sa niezle dymy i mozna wp*****lic paru chorym kolesiom ktorzy wkurzaja ogol ludzi POZDRO DLA KLUBOWICZOW
jestem szczesliwy bo jestem sam i za nic tego nie zmienie
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: co robić na dyskotece??

Post autor: JaGaKi »

Z powyższej wypowiedzi wnioskuje że kolega jest bardzo pobudzony i nie umie napisać swoich wypowiedzi w miare zwięźle tylko chaotycznie:)
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: co robić na dyskotece??

Post autor: SkaTe_GirL »

yYYyyyyYYY :zdziwko:
Ja dzis w nocy bylam na diSco.Tancze sobie tancze... czuje ze ktos mnie zlapal za biodra odwracam sie jakis typ... patrze sie na kolezanke ta do Nas podeszla objela mnie, dala buzi w polik i powiedziala :" Sorry stary, ona jest zajeta "; -] Chlopak sie dziwnie loooknal i zlapal nastepna dziewczyne, tanczaca samotnie kolo mnie i byl happy bo ta se z nim potanczyla ; -P
WnioSek? Jak jedna nie chce to druga bedzie chciala ; -P
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: co robić na dyskotece??

Post autor: JaGaKi »

Doooobry motyw :D Ale w sumie nie chciałbym być tak zbyty... w końcu to ja jestem po drugiej stronie biodra (dla mnie właściwej):D:D:D
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: co robić na dyskotece??

Post autor: stefan »

pomyśl inaczej, jagaki.

tańczysz na dicho, podbija do Ciebie jakiś pasztet i zaczyna się kleić. myślisz "no tragedia" i w tym momencie podchodzi Twój kumpel, obejmuje Cię, daje Ci buziaka i mówi "sorry mała, mój ci on forever".

:]
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: co robić na dyskotece??

Post autor: JaGaKi »

:D NO to co stefan, wybijamy za tydzień na dicho?:D
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: co robić na dyskotece??

Post autor: stefan »

anywhere, anytime! :]
ODPOWIEDZ