Dziewczyna w męskiej przebieralni?!

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
andrzejek15
Młody aktywny
Posty: 8
Rejestracja: 26.07.2005, 11:58

Dziewczyna w męskiej przebieralni?!

Post autor: andrzejek15 »

Witam was wszystkich. Nazywam się andrzej i mam 15 lat. jestem na tym forum nowy. Szukałem jakiegoś młodzieżowego fora, na którym mógłbym pogadać ... no i je znalazłem.

Opowiem wam historię, która może się wydawać trochę dziwna (niektórym nawet niewiarygodna).

Na baseny chodzę często, ale na te kryte bardzo żadko. Ostatnio postanowiłem jednak wybarć się na taki kryty. Pływałem i pluskałem się :wink: z dwie godziny, po czym udałem się do szatni. (Było wtedy mało osób na basenie, było dosyć późno - w szatni i przebieralni nikogo nie było). Zabrałem z tamtąd (z szatni) ubrania (jak to zwykle na basenach bywa) i udałem się do przebieralni. Tam się rozebrałem z mokrych rzeczy i gdy byłem kompletnie nagi drzwi otworzyła jakaś dziewczyna...! Była w stroju kąpielowym, miała moze z 10, 11 lat.Ja się szybko zakryłem ręcznikiem, a ona jak gdyby nigdy nic weszła, popatrzyła chwile (wszystko to, czego nie chciałem z pewnością zobaczyła). Po kilkunastu sekundach wyszła.

jest to bardzo dziwna historia, mi przydażyła się pierwszy raz. Zastanawiam się co mogło jej odbić, zeby weszla do męskiej szatni i przebieralni. CZy na innych basenach tak jest, czy wam tez takie cos sie przydazylo. jak zareagowac wtedy?
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Dziewczyna w męskiej przebieralni?!

Post autor: JaGaKi »

ejjj!! CZŁOWIEKU!! 11 lat:P czym ty się przejmujesz? takie bachorki jeszcze biegają nagie na plaży a ty tutaj taką maskarą strzeliłeś... Nie przejmuj i przebieraj się dalej:P To ona chciała moze pozwiedzać:P A co zrobisz gdy są kabiny otwarte i będziesz musiał się myć bez kompielówek? zasłaniać się bedziesz? to cię za geja wezmą:p nie przejmuj się... nie ma sensu... no chyba że się wstydzisz siebie?:>



Ludzie dorośnijcie!!
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Dziewczyna w męskiej przebieralni?!

Post autor: Linka »

A moze to dziecko po prostu pomyliło drzwi i weszlo nie do tej przebieralni... z reszta to bardziej ta dziewczynka powinna sie zawstydzic :P
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Dziewczyna w męskiej przebieralni?!

Post autor: SkaTe_GirL »

a noz ta dziewczyna weszla zeby sobie popatrzec ; -P
Napatrzyla sie i po prostu poszla dalej ...
Tak, tsk takie teraz sa dzieci ; -P
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
andrzejek15
Młody aktywny
Posty: 8
Rejestracja: 26.07.2005, 11:58

Re: Dziewczyna w męskiej przebieralni?!

Post autor: andrzejek15 »

Linka pisze:A moze to dziecko po prostu pomyliło drzwi i weszlo nie do tej przebieralni... z reszta to bardziej ta dziewczynka powinna sie zawstydzic :P
Hmmm. Wrażenie miałem takie, że ona specjalnie tam weszła. Ale nie chodzi mi tu o jakby "pochwalenie się" tym przyapdkiem, a o to, co by było gdyby takie cos odbilo o kilka lat starszej dziewczynie. I jak mialbym sie wtedy zachowac?
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Dziewczyna w męskiej przebieralni?!

Post autor: Linka »

Jak sie zachować? Powiedziec ze to meska przymierzalnia i zeby spadala :P I jak chce popatrzyc to niech sobie znajdzie kogos innego :)
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Gosieńka
Młody aktywny
Posty: 37
Rejestracja: 12.06.2005, 23:19

Re: Dziewczyna w męskiej przebieralni?!

Post autor: Gosieńka »

Jeżeli jest 'porządną' dziewczyną i weszła do męskiej przebieralni przez przypadek powinna sama przeprosić i szybko wyjść.
Może ta mała była tak jakoś zaskoczona, że przez chwilę nie wiedziała co zrobić :P
A tamtym zdarzeniem nie ma co się przejmować skoro ta dziewczyna miała zaledwie 10 latek, choć rozumiem, że mogło to być dla Ciebie nieco krępujące... :wink:
Madzior
Młody aktywny
Posty: 175
Rejestracja: 30.03.2005, 18:23
Lokalizacja: sprzed kompa

Re: Dziewczyna w męskiej przebieralni?!

Post autor: Madzior »

hehe nie przejmuj sie poprostu biedna małe dziecko zabłądziło :) gorzej jakby było trochę starsze, ale mam takich kolegów, którzy chodzą do sklepów odzieżowych i "przypadkiem" wpadają do przebieralni w "poszukiwaniu matki". ehhh takimi ludźmi to można się zmartwić, a nie małą zabłąkaną dziewczynką :wink:
andrzejek15
Młody aktywny
Posty: 8
Rejestracja: 26.07.2005, 11:58

ale

Post autor: andrzejek15 »

ale to nie jest tak, że ona zabłądzila (na 99%). Na drzwiach do szatni jest rysunek faceta, a nie baby, tak samo w pzrymierzalni. A po za tym ona wyglądala na taką jak by specjalnie chciala tam wejsc i zobaczyc. Przeciez jak by sie pomyslila, to by od razu wyszla, a ona dala pol kroku do przodu, postala chwilke i dopiero z dziwnym usmieszkiem poszla. Ja mialem sie odezwac, ale mnie po prostu zamurowalo....
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: ale

Post autor: SkaTe_GirL »

andrzejek15 pisze:ale to nie jest tak, że ona zabłądzila (na 99%). Na drzwiach do szatni jest rysunek faceta, a nie baby
Rysunek kobiety a nie baby...
andrzejek15 pisze:Przeciez jak by sie pomyslila, to by od razu wyszla, a ona dala pol kroku do przodu, postala chwilke i dopiero z dziwnym usmieszkiem poszla.
Weszla, zobaczyla i poszla dalej - i tak jej nie znasz wiec nie masz sie co przejmowac
andrzejek15 pisze:Ja mialem sie odezwac, ale mnie po prostu zamurowalo....
Moze to i lepiej...
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Dziewczyna w męskiej przebieralni?!

Post autor: JaGaKi »

Kolejna historia która można się pochwalić i pośmiać ze znajomymi - ot co nic więcej... teraz to wyglada co najmniej jakbyś KONIECZNIE SOBIE WMAWIAŁ że było tak a nie inaczej...Powiedz że jeszcze się boisz tej przebieralni to się usmieje:D
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
andrzejek15
Młody aktywny
Posty: 8
Rejestracja: 26.07.2005, 11:58

hmm

Post autor: andrzejek15 »

No to mam prośbe do: JaGaKi , SkaTe_GirL , Madzior , Gosieńki i Linki
- bo te osoby tu pisały. Podejrzewam, że wszystkie te osoby to dziewczyny, dlatego ja zadam wam pytanie. Wyobraźcie sobie, że przebieracie się w przebieralni nabasenie. jesteście kompletnie nagie i drzwi otwiera jakis chlopak, powedzmy w wieku mjniejwięcej talkim jak wy. Co robiecie? hmmm...
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Dziewczyna w męskiej przebieralni?!

Post autor: Linka »

heheh Z tego co wiem to Jagaki to pan :)
Ale wracajac do tematu. Gdyby mi sie sytuacja taka zdarzyla to bym na pewno owego chlopaka z lekka zbluzgala, powyzywala od zboczencow itd, ale nie przypomina mi to sytacji gdy patrzyla na Ciebie ta 11 latka. Sama bylam kiedys taka dziewczynka i jestem pewna ze ona takze sie zawstydziła. No chyba ze to bylo jakies parszywe bachorzysko ;)
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Gosieńka
Młody aktywny
Posty: 37
Rejestracja: 12.06.2005, 23:19

Re: Dziewczyna w męskiej przebieralni?!

Post autor: Gosieńka »

Po 1) Nigdy w takich przebieralniach nie rozbieram się do całkowitej nagości :P
Po 2) Gdyby nagle wszedł tam jakiś chłopak szybko zasłoniłabym się ręcznikiem lub czymś co by było pod reką.
Po 3) Jeśli by wszedł tam 'nie przez przypadek' to zaczęłabym na niego wrzeszczeć coś, żeby stąd wyłaził.
No i to chyba wszystko..
andrzejek15
Młody aktywny
Posty: 8
Rejestracja: 26.07.2005, 11:58

hmm

Post autor: andrzejek15 »

hmm. nie wiem jak w takich przebieralnaich mozna sie nie rozbierac do calk. nagosci. Rozumiem, ze wychodzisz z basenu i stwierdzasz, ze sie nie rozbierzesz i na ulice wychodzisz w mokrych majtkach, tak?
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Dziewczyna w męskiej przebieralni?!

Post autor: SkaTe_GirL »

andrzejek15 nie przebieram sie w przebieralni bo jestem typem dziewczyny kochajacej sie opalac wiec zazwyczaj wychodzac z basenu jestem sucha, ze tylko zarzucam sukienke na ramiona i ide.
Jednak jesli mialabym sie przebierac w przebieralni to i tak pod recznikiem... bynajmiej wiekszosc dziewczyn tak robi.
Jakby jednak recznika nie bylo a pojawilby sie jakis chlopak to sie krzyczy "Wynocha" i sie lapie cokolwiek co jest pod lapka zeby okryc swoje cialo.
Jednak, ze znow powtorze dziewczyny nie znales wiec o co ta cala afera? Tak jak to napisa lJaGaKi ( ktory jest andrzejku chlopakiem! Czytaj czasem jego posty i zobacz w jakiej osobie sie wypowiada ; -pppp) przeciez to typowa historia do posmiania sie z kumplami, a Ty to przedstawiasz jakby swiat Ci sie zawalil...
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
andrzejek15
Młody aktywny
Posty: 8
Rejestracja: 26.07.2005, 11:58

latek ile?

Post autor: andrzejek15 »

to ja jeszcze was spytam ile macie latek?
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Dziewczyna w męskiej przebieralni?!

Post autor: JaGaKi »

zaskoczyłeś mnie Andrzej:P Przecież masz moje zdjęcie w avatarze :D tak czas odkryć wsystkie karty - jestem facetem :lol: :lol: A więc tak jak pisałem - ja bym się nie przejął bo po co - jak będziesz jeszcze wrzeszczeć to możesz trafić na złośliwe :P Po za tym nie sądze żeby moje ciało byłe jako zbytnie pociągające... więc u mnie nie ma problemu :D A ile ja mam lat... PODOBNO KOBIET SIĘ NIE PYTA :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ja mam ponad 17,5 :) więc niewiele jestem starszy ale swoje zdanie mam.

Mówie wam, skończmy to bo zaczyna sime robić lekko żenująco:)
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Dziewczyna w męskiej przebieralni?!

Post autor: SkaTe_GirL »

Wszyscy podchodzimy pod pelnoletnosc ; -p
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Madzior
Młody aktywny
Posty: 175
Rejestracja: 30.03.2005, 18:23
Lokalizacja: sprzed kompa

Re: Dziewczyna w męskiej przebieralni?!

Post autor: Madzior »

Jednak jesli mialabym sie przebierac w przebieralni to i tak pod recznikiem... bynajmiej wiekszosc dziewczyn tak robi.
Jakby jednak recznika nie bylo a pojawilby sie jakis chlopak to sie krzyczy "Wynocha" i sie lapie cokolwiek co jest pod lapka zeby okryc swoje cialo.

dokładnie zachowałambym sie bardzo podobnie :)
Wszyscy podchodzimy pod pelnoletnosc ; -p
heh może nie wszyscy :wink: mi do pełnoletnośi z 3 latek brakuje :)
Zablokowany