Firmowe ubrania...

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Firmowe ubrania...

Post autor: SkaTe_GirL »

Ja nie kupuje ciuszkow w sklepach gdzie placi sie za nazwe poniewaz, mnie nie stac ; -P ale wcale nad tym nie ubolewam ; -]
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Kasixa
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 29.09.2005, 18:09

Re: Firmowe ubrania...

Post autor: Kasixa »

Ja osobiście uwazam tak jak ty :tak:
W mojej klasie ludzie ubierzja sie zazwyczaj w ciuszki z "bazarku" tak określamy rynki w mojej "paczce" (osobiscie koleguje się z 4 dziewczynami a nasza paczke to BOSKIE LADIES :mrgreen: :) Dziewczyny z mojej paczki i ja raczej ubieramy sie w firmowe ciuszki ale z tych srednio drogich sklepów na TROLL ATLANTIC ( ogólnie musicie wiedziec ze naszym ulubbionym zajeciem jest chodzenie po sklepach ogladanie jednym słowem nasze hobby to CIUCH W naszym stopniu zainteresowni to juz chyba mania np wysyłamy sobie eeski w co sie jutro ubieramy czy patrzymy jakie majtki mamy (czy pod kolor) Nasza grupa jest nie chwalac sie najlepiej ubrana przynajmniej tak nam mówia Codziennie ubieramy sie w co innego i w inny kolor 8) dlatago czesto pozyczamy siobie ciuch bo jestesmy podobnych rozmiarów a 2 znich pozyczaja sobie majtki (osobiscie mówie BEZ PRZESADY :lol: ) Jesli chodzi o praeceny to np kiedy sa przeceny pod koniec lata lub zimy to ceny np w housie sa SMIESZNE np za długie spodnie 19.90 !!!!!!! :hihi: gdzie na rynku kupisz spodnie za NIECAŁE 20zł MASAKRA Moimi ulubionymi sklepami sa tak mniejwiecej w kolejnosci HOUSE CROPP TOWN TROLL ATLANTIC UPSS(ten sklep to jest b.tani przez cały rok)orsay reporter vero moda mrówka (nie bede wam wszystkich pisac bo ich jest duzo :) :D a nie lubie raczej Big stara (wiekszosc rzeczy to szmaty) Nike Adidas itp ( te sa za drogie) i paru innych bo w niektórych firmowych sklepachg naprawde sa szmatki gorsze niz z bazarku .
DOBRA NA TEN TEMAT BUYM PISAŁAI PISAŁA ALE NIESTETY istnieje taki przedmiot jak polski :emm: :( wiec papatki moze zajrze jutro to cos napisze
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Firmowe ubrania...

Post autor: Linka »

ogólnie musicie wiedziec ze naszym ulubbionym zajeciem jest chodzenie po sklepach ogladanie jednym słowem nasze hobby to CIUCH W naszym stopniu zainteresowni to juz chyba mania np wysyłamy sobie eeski w co sie jutro ubieramy czy patrzymy jakie majtki mamy (czy pod kolor) Nasza grupa jest nie chwalac sie najlepiej ubrana przynajmniej tak nam mówia Codziennie ubieramy sie w co innego i w inny kolor
To maja być przechwałki czy co??
Dla mnie dziewczyny ktore mysla tylko o ciuchach i o tym jak pieknie dzis wygladaja to pustaki.
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Firmowe ubrania...

Post autor: SkaTe_GirL »

Linka pisze:Dla mnie dziewczyny ktore mysla tylko o ciuchach i o tym jak pieknie dzis wygladaja to pustaki.
Nic nie dodam nic nie ujme ; -]
pop rostu podpisze sie pod tym ; -]
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Firmowe ubrania...

Post autor: vanessa »

W mojej klasie ludzie ubierzja sie zazwyczaj w ciuszki z "bazarku" tak określamy rynki w mojej "paczce" (osobiscie koleguje się z 4 dziewczynami a nasza paczke to BOSKIE LADIES
O-M-G

chyba nie chciałabyś przeczytać tego co mogłabym w tym momencie napisać po przeczytaniu Twojego jakże inteligentnego i pełnego dobrego smaku posta Kasixa...
<sciana>
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
Byczek
Szalony pismak
Posty: 591
Rejestracja: 19.10.2004, 22:04
Lokalizacja: Pruszków

Re: Firmowe ubrania...

Post autor: Byczek »

Skad ta dziewczyna sie urwala? Ile masz lat kolezanko? Podal bym Ci pare firm których pewnie nie znasz, a znacza wiecej niz te Twoje "szmatki"! Kurde, jeszcze zamienie sie w dziewuche (bez obrazy, rzecz jasna)! v_a_n_e_s_s_a popieram, co oznaczaja te trzy litery?
Niech kierunku nie wyznacza Ci horyzont, bo tak naprawdę
iść dokądkolwiek, to iść do nikąd
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Firmowe ubrania...

Post autor: stefan »

1. Oh My God,
2. koleżanka się za dużo "Beverly Hills 90210" / "Mean girls" / innych młodzieżowych amerykańskich filmów naoglądała :)

wybacz Kasixa, to co piszesz jest ... yyy ... śmieszne? :)

"codziennie ubieramy się w inny kolor"
"ceny w housie są śmieszne, 19.99 za spodnie"

widać że nie masz innych zmartwień, a rodzice nieźle zarabiają.

skończmy tę jazdę bo się zrobi ostro :)
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Firmowe ubrania...

Post autor: Linka »

Dziewczyna sie przed nami chciala z najlepszej strony pokazac a my po niej pojechalismy :P Az mi sie przykro zrobilo :wink: :lol:
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Fergie
Szalony pismak
Posty: 883
Rejestracja: 29.12.2004, 16:12
Lokalizacja: z miasta

Re: Firmowe ubrania...

Post autor: Fergie »

Ja ostatnio się na siebie wściekłam, bo poszłam z mamą kupić kurtkę i wstąpiłam tylko do markowych sklepów, a fajnych ale niemarkowych kurtek wolałam unikać... Marka robi swojek, cena też :emm: Oczywiście chyba każdy lubi się ubierać markowo, ale przeciez nie wszystkie rzeczy markowe są drogie, tylko trzeba wiedzieć co i gdzie kupować bo np: w wranglerze wypatrzyłam sobie spodnie za 300 zł, ale chciałam jeszcze wstąpic do diversa i dobrze zrobiłam bo strasznie podobne spodnie kosztowały tam 130 zł czyli 170 zł różnicy :roll: Sczerze mówiąc może uznacie mnie za kogoś pustego w środku itp., ale ja poprostu nie czuje się pewnie w niemarkowych rzeczach i mam wrażenie że wszyscy się ze mnie śmieją :emm: Co nie znaczy, że czasem nie sięgam po ciuchy z mało znanych firm ;D A ludzi nigdy nie oceniam po tym jak się ubierają...
Nie żyje się, nie kocha i nie umiera - na próbę

[ Jan Paweł II ]
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Firmowe ubrania...

Post autor: vanessa »

Fergie pisze:Sczerze mówiąc może uznacie mnie za kogoś pustego w środku itp., ale ja poprostu nie czuje się pewnie w niemarkowych rzeczach i mam wrażenie że wszyscy się ze mnie śmieją
Fergie, wiesz jak ja robię czasami? umawiam się z kumpelami i idziemy na podbój lumpeksów.. to jest dopiero zabawa jak znajde jakąś fajną bluzkę na przykład od Vercace a zapłacę za nią 79gr! Dziwne, ale na takich wypadach świetnie się bawimy:) w second-handach można znaleźć naprawde fajne rzeczy :x
Pozatym spodnie za 130zł zdarza mi się kupować b a r d z o rzadko.. wole wybrać sobie spodnie za 40zł i kupić dwie pary niż jedną z metką "wrangler" "diverse" czy inną bzdetną która nie ma dla mnie najmniejszego znaczenia..

stefan pisze:skończmy tę jazdę bo się zrobi ostro :)
no dokładnie.. już raz się zdenerwowałam jak przeczytałam po raz pierwszy posta Kasixy : |


Byczek pisze:Kurde, jeszcze zamienie sie w dziewuche (bez obrazy, rzecz jasna)!
tym razem się nie obrazimy ze Skate.. ;p ;p ;p
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
Byczek
Szalony pismak
Posty: 591
Rejestracja: 19.10.2004, 22:04
Lokalizacja: Pruszków

Re: Firmowe ubrania...

Post autor: Byczek »

Dziekuje i przepraszam jednoczesnie jeszcze raz za tamten incydent!
Niech kierunku nie wyznacza Ci horyzont, bo tak naprawdę
iść dokądkolwiek, to iść do nikąd
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Firmowe ubrania...

Post autor: Linka »

Pozatym spodnie za 130zł zdarza mi się kupować b a r d z o rzadko.. wole wybrać sobie spodnie za 40zł i kupić dwie pary niż jedną z metką "wrangler" "diverse" czy inną bzdetną która nie ma dla mnie najmniejszego znaczenia..
Wlasnie. Ja do tej pory czesto kupowalam spodnie za okolo 100zł bo mam nietypowa figure i ciezko bylo mi dostac tańsze, klasyczne spodnie zeby na mnie pasowaly. A ostatnio wypatrzylam na rynku spodnie za 55 zł- przymierzyłam i okazaly sie swietnie pasujace, normalnie bylam z siebie dumna ze majac 100 zł kupilam spodnie, stanik, majtki i jeszcze mi zostalo :P
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
klaudiusia
Młody aktywny
Posty: 7
Rejestracja: 22.04.2005, 10:36
Lokalizacja: Racibórz

firmowe ubrania

Post autor: klaudiusia »

ehhhhh ja sama zaczęłam się ubierać w firmowe ubrania, czesto kupuje w big starze bo tam nie jest wcale tak drogo, ale mam tez z nike, adidas, puma - ale to nie ze sklepów

ale nie ważne czy ktoś ma firmowe ubrania czy też nie, dla mnie liczy sie wnętrze człowieka a nie jego ubrania
"Najlepiej widzi się tylko sercem. Najwazniejsze jest niewidoczne dla oczu."
kropla-deszczu
Młody aktywny
Posty: 18
Rejestracja: 11.10.2005, 19:30
Lokalizacja: Łódź

Re: Firmowe ubrania...

Post autor: kropla-deszczu »

w mojej szafie nie ma ani jednego markowego ciucha i wcale nie czuję sie przez to gorsza od innych....skończyłam
many
Młody aktywny
Posty: 43
Rejestracja: 17.03.2003, 01:05

Re: Firmowe ubrania...

Post autor: many »

ja wyznaje troche inna "polityke"

ciuchy dziele ze wzgledu na atrakcyjnosc a nie na marke i cene :]
prawde mowiac na nich nie oszczedzam bo wole doplacic niz potem glupio sie czuc w czyms co kupilem bo bylo tanie. dlatego czasem jestem ubrany w cos taniego i bezmarkowego z bazarku, a czasem w cos od d&g czy versace. w koncu ubran nie kupuje sie na kilka wyjsc.
i jeszcze jedno, nie badzcie owcami - miejcie wlasny gust. nie wszystkie ciuchy sygnowane znanymi markami sa takie super extra kul jak myslicie.
everything you can imagine is real
Byczek
Szalony pismak
Posty: 591
Rejestracja: 19.10.2004, 22:04
Lokalizacja: Pruszków

Re: Firmowe ubrania...

Post autor: Byczek »

Wlasnie, ja wole kupic cos w czym sie bede dobrze czul i co bedzie ladnie wygladalo, a nie to co jest markowe! Szczerze to wale!!!
Niech kierunku nie wyznacza Ci horyzont, bo tak naprawdę
iść dokądkolwiek, to iść do nikąd
mekamil
Młody aktywny
Posty: 199
Rejestracja: 20.09.2005, 10:41
Lokalizacja: Boat City

Re: Firmowe ubrania...

Post autor: mekamil »

grrrr... :emm:
Dlaczego nie urodziłem się kobietą, moja mama takie za*ebiste kiecki szyje...
A co do firmówek to nie za bardzo je lubie. Bo np jak idę na imprezę to zawsze się trafi ktoś w podobnym (czyt. identycznym) ciuchu. A to raczej zbyt przyjemne nie jest.
Ukłony uściski mekamil

Polska - Łódź i okolice =]
kaczor
Młody aktywny
Posty: 20
Rejestracja: 20.10.2005, 18:22

marjowe ubrania

Post autor: kaczor »

Tak po pierwsze dla sprostowania. ciuchy z cropa tez sa drogie
:wink: z americanosa spodnie kosztuja nawet 260zl :hihi: ...ale co z tego jak sa dobre i wytrzymale, mi akurat odpowiadaja takie modelei kroj tych spodni. a Diverse wcale nie jest droga firma ja np. kupilem koszulke za 35 zl i mi sie bardzo podobala :wink: . Ale wroce do sedna tematu, uwazam ze ludzie w ciuchach z dolnej polki nie sa gorsi bo chyba kazdy wie ze o czlowieku swiadczy wnetrze a nie to co prezentuje soba na zewnatrz :wink: ale pomimo tego Ja czuje sie lepiej w takich ubraniach, sam niewiem czemu ale tak jest.
MyśL W PrzyszłośĆ, MyśląC O PrzeszłoścI!!!
h3lix
Młody aktywny
Posty: 77
Rejestracja: 05.05.2005, 21:46
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Firmowe ubrania...

Post autor: h3lix »

Też wolę markowe, nie chodzi tutaj o "rispekt". Raczej droższe ciuchy są wygodniejsze, z regóły koszulki i koszule kupuję w big starze, buty adidasa, jakieś sportowe ubrania też adidasik, bardziej weekendowe to diverse. Kurtki/plecaki to zwykle w alpinusie. Mam pewność, że są to produkty dobrej jakości i np. już 6 lat mam plecak alpinusa i nie widać po nim wielu śladów użycia, podobnie z odzieżą, zwykle chodzę w czymś około 2 lat, potem czeka to na mojego brata :)
I myślę, że cena wcale nie jest tak wysoka, bo kupując i chodząc w jednej koszuli big stara, w tym czasie wydałbym tyle samo na "zwykłe" koszule, które by się spierały, targały i zużywały ;)
kaczor
Młody aktywny
Posty: 20
Rejestracja: 20.10.2005, 18:22

markowe ciuchy

Post autor: kaczor »

wlasnie zgadzam sie z h3lix. lecz mi niektore zeczy trzymaja dlugo a niektore nie :emm: tak juz jestu mnie chodzi mi tu glownie o buty (3 miesiace i po butach :hihi: ale markowe ciuchy maja swoj styl i wyglad. :wink:
MyśL W PrzyszłośĆ, MyśląC O PrzeszłoścI!!!
ODPOWIEDZ