[Szkolne Bójki]

Spędzamy w niej (albo powinniśmy spędzać) sporą cześć swojego życia. Jak w niej przetrwać i zostać sobą? Jak radzić sobie z codziennymi szkolnymi wymogami? Jak uniknąć najgorszych katuszy? Co interesującego dzieje się u Was w szkole, a z czym nie możecie wytrzymać?
ODPOWIEDZ

Bijecie się w szkole ???

Tak
13
50%
Nie
13
50%
 
Liczba głosów: 26

PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

[Szkolne Bójki]

Post autor: PLAGIATT »

...hihi no i jak tam u was w szkole często się biją ???? Albo wy bijecie się ??? u mnie w czwartek jakis koles dostal potwarzy no i Karetka przyjechala i go zabrala :twisted: hihihi... no cóż narazie 1 bójka w szkole :) hihihi ....... A jak tam u was ????
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: [Szkolne Bójki]

Post autor: Piqs - X »

Ja głosowałem na 'nie' .. Chodze do bardzo cywilizowanej szkoły i tak prymitywnych zachowań jak bicie się po prostu nie ma ... przynajmniej na terenie szkoł. natomiast moja dawna szkola ? .. pff .. codziennie jakas ;P
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: [Szkolne Bójki]

Post autor: macey »

u mnie wszyscy ( w szkole ) przyjaznie nastawieni :D i jest git
PS. Widze ze PLATIATT powrocil z martwych , witaaamy :>:>
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: [Szkolne Bójki]

Post autor: Paweł »

hmmm..... heh.... dobre...... :>
jak narzie się nie spotakłem z takim zjawiskiem, ale w tej szkole jestemdopiero 3 miechy (niecałe) :> 8)
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

www

Post autor: PLAGIATT »

ja w mojej tez 3 miechy a juz kolesia wynosili sanitariusze :]]]
PAL MAL
Młody rozbrykany
Posty: 381
Rejestracja: 21.10.2002, 21:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Szkolne Bójki]

Post autor: PAL MAL »

w starej szkole czasami starcia, np jeśli chodzi o dziewczyne (temat problema).

A w nowej to sie jeszcze nikt nie zna więc nie ma nawet o co zaczepiać
YO MY BROTHER!
ReVeNgE
-#100 usser!
-#100 usser!
Posty: 31
Rejestracja: 09.11.2002, 23:35

Re: [Szkolne Bójki]

Post autor: ReVeNgE »

u nas sie pizgają bo sie nie znają
Roshowa
Młody aktywny
Posty: 131
Rejestracja: 09.10.2002, 19:42

Re: [Szkolne Bójki]

Post autor: Roshowa »

U nas się biją, ale rzadko :PP :wink:
Catzz Rulzz!
DRACO
Młody rozbrykany
Posty: 224
Rejestracja: 28.09.2002, 18:57
Lokalizacja: I po co :P

Re: [Szkolne Bójki]

Post autor: DRACO »

a u mnie się biją dla jaj,tzn. każdy każdego ale to są takie żarty bo wszyscy się lubią,a to że kolesia wywindowali pod sufit to też był żart :) sprawdzali czwartacy kto jaki jest silny i pierwszaka złapali jako obciążenie i koleś liczył plamki na suficie jak go podnosili 8)
Raz się żyje, potem się tylko straszy...
Ja straszę już dziś!!!
Luki
Młody rozbrykany
Posty: 356
Rejestracja: 29.09.2002, 15:52

Re: [Szkolne Bójki]

Post autor: Luki »

u nas tez sie biją.... dzieci które dojezdzają do nas ze wsi najczęściej.... ale zdarzają sie tez bardziej poważne bitwy.. .czyli np. dwóch najsilniejszych jak sie leje to cała szkoła sie zbiega... to są widowiska :) dodam ze aktualnie najsilniejsza osoba chodzi ze mną do klasy :)
wiedz , ze ... albo juz nic ;]]]]
DRACO
Młody rozbrykany
Posty: 224
Rejestracja: 28.09.2002, 18:57
Lokalizacja: I po co :P

Re: [Szkolne Bójki]

Post autor: DRACO »

a robicie jakieś zakłady?na tym można by nieźle zarobić 8) :D
Raz się żyje, potem się tylko straszy...
Ja straszę już dziś!!!
Luki
Młody rozbrykany
Posty: 356
Rejestracja: 29.09.2002, 15:52

Re: [Szkolne Bójki]

Post autor: Luki »

niestety wszystko odbywa sie bez zakładów :]
wiedz , ze ... albo juz nic ;]]]]
Patryk007
Młody aktywny
Posty: 144
Rejestracja: 23.12.2002, 11:55
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: [Szkolne Bójki]

Post autor: Patryk007 »

U nas na terenie szkoły nikt nawet nie próbuje - dyro to srogi facet, ale po szkole nie raz jeden drugiemu dowali :lol:
Kimkolwiek jestem; Kimkolwiek myśle, że jestem;
zawsze pozostanę SOBĄ !
Luki
Młody rozbrykany
Posty: 356
Rejestracja: 29.09.2002, 15:52

Re: [Szkolne Bójki]

Post autor: Luki »

my mamy takie jedno miejsce gdzie większość walk sie rozgrywa, chodzi mi tu o walki zaplanowane, gdy jeden gość drugiego sie pyta czy by wpierdzielu nie chciał :) jasne. ze wiele walk toczy sie tez na korytarzach, ale zaraz gdy idzie jakaś ostrzejsza nauczycielka trzeba skończyć (zdarzają sie takie nauczycielki które z usmieszkiem przejdą obok niezłej naparzanki i nawet nie mrugną) :))
wiedz , ze ... albo juz nic ;]]]]
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: [Szkolne Bójki]

Post autor: PLAGIATT »

...hehehe to u mnie w gimnazjum rok temu moj kumpel bil siez jakims kolesiem na korytarzu :] ... a w-f - ista stanal sobie i patrzał przez chwile jak sie bija.... no albo wiara wyszla centralnie 2 metry za teren szkoly i Fizyk przygladal sie jak sie bija za terenem :]... a w tej szkole jak narazie niewidzialem zadnej bojki no chociciaz tylko raz mala szarpanke drecha z metalem :]]] unas Dresy z Metallami sie szczegolnie nie lubią .... to idzie odrazu zobaczyć :]
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: [Szkolne Bójki]

Post autor: Fighter »

U mnie w budzie sie czasem tluka. Lecz nie dotyczy to naszej klasy bo sie nas boja 8) . Jestesmy zbyt zgrani a jak masz w klasie gdzie jedna trzecia trenuje badz trenowala jakiekolwiek sztuki walki to nima odwarznych. Choc raz sie zdarzylo i oczywiscie nasz wygral (trenowal karate :) ). A kotow nie bijemy bo zal sie robi jak sie takich widzi na serio jak dzieci wygladaja, choc my tak samo wygladalismy w ich wieku, ale to szczegol :D
"Ulica mym domem, walka moim zyciem, dojo ma swiatynia, Sztuki Walki ma religia"

Cytat zostal zmieniony na potrzeby tego postu :D
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
THE_HUMAN
Młody aktywny
Posty: 56
Rejestracja: 02.03.2003, 09:30
Lokalizacja: Gdańsk

Re: [Szkolne Bójki]

Post autor: THE_HUMAN »

U mnie sie tam nie biją {morze sporadycznie} ponieważ odrazu wylatujesz.{jest tyle kandydatów na jedno miejse że hoho}
BYŁEM, JESTEM I BĘDE SOBĄ !!!
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: [Szkolne Bójki]

Post autor: PLAGIATT »

..u mnie tyz sie nie bija jak juz to zalatwiaja porachunki jakies 200 metrow za szkola na boisku..... iż w szkole jest 8 dyrektorów i korde 15 kamer :) wiec wszystko widza za pobicie odrazu wylatujesz :) i tez jest duzo chetnych
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: [Szkolne Bójki]

Post autor: bober »

u mnie sa czasem naprawde odjazdy ;]
kiedys sprzataczka bila kolege wiadrem, a jak jej spadlo to jeszcze przylozyla mu miotla ;]
a tak miedzy uczniami to raczej nic powaznego, owszem czasem jakies 'popychanki' sie zdazaja, ale to z reguly nic powazniejszego :)
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
Ewela
Młody aktywny
Posty: 124
Rejestracja: 06.02.2003, 22:45

Re: [Szkolne Bójki]

Post autor: Ewela »

bicie sie w szkole? okreslę to tak: moje LO mieści się w jednym budynku z podstawówką i czasami jesteśmy świadkami jak chłopacy z klas podstawowych sie tłuka nawzajem, jednak jeszcze się nie zdażyło aby ktoś z liceum wykazał się taką dzieciniadą, znizył się do poziomu 12-latka i zaczął kogoś bic.
Czasem na teren szkoły wejda jakies manele, ale zawsze daje sie to jakoś opanować i do przemocy nie dochodzi. A z intruzów po prostu nalezy się śmiać bo najczęściej są żałośni.
"Szczęście to nie tylko to, co los daje, ale i to, czego nie zabiera" W.Grzeszczyk
ODPOWIEDZ