Potraficie żyć chwilą??

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
ODPOWIEDZ
GoSiAcZeK
Szalony pismak
Posty: 970
Rejestracja: 10.05.2005, 21:53
Płeć: kobieta

Potraficie żyć chwilą??

Post autor: GoSiAcZeK »

No właśnie ... Umiecie żyć i nie myśleć co dalej?? Dziś jest dobrze, a co będzie jutro zobaczymy... Potrafilibyście tak?? Nie martwić się na zapas i nie zastanawiać się jak to się skończy?? Ja chyba tak nie potrafie ... Zawsze wszystko musze przemyśleć do końca i żadko mi się zdarza zrobić coś pod wpływem chwili... Może tak do końca nie jest dobrze... A jak jest z Wami??
13.02.2005 r.

A. ;**
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Potraficie żyć chwilą??

Post autor: ::PiotreK:: »

ja mysle ze żyje chwila jak jest tak jest
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Potraficie żyć chwilą??

Post autor: SkaTe_GirL »

Zalezy w jakiej sytuacji ; -]
ale z reguly zyje chwila... jednak podkreslam z reguly ; -] Sa sytuacje gdzie odrazu mysle co bedzie potem ; -]
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Virgin
Szalony pismak
Posty: 743
Rejestracja: 19.08.2004, 22:15
Lokalizacja: LODZ

Re: Potraficie żyć chwilą??

Post autor: Virgin »

Czasami zdarza mnie sie :D
MIŁOŚCI MOWĄ NIE JEST SŁOWO,
LECZ BOSKI POCAŁUNEK.
you are the reason I wake up everyday and sleep through the night
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Potraficie żyć chwilą??

Post autor: Linka »

Ja wole zastanowic sie nad tym co bedzie jutro i nie robic rzeczy ktorych potem mialabym zalowac.
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Potępiony
Szalony pismak
Posty: 555
Rejestracja: 08.05.2005, 16:29
Lokalizacja: Szczecin

Re: Potraficie żyć chwilą??

Post autor: Potępiony »

Ja żyłem chwilą przez ostatnie 19 lat nie zastanawiałem się nad tym co będzie jutro. Teraz zdarza mi się coraz częściej myśleć o konsekwencjach swoich czynów i o przyszłości zwłaszcza, że moja przyszłość jest pod dużym znakiem zapytania.
Konieczność jest najlepszym doradcą.
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Potraficie żyć chwilą??

Post autor: JaGaKi »

W wieku młodzieńczym jakoś nie myśli się o przyszłośći - człowiek zaczyna o niej myśleć w późniejszym wieku - wtedy nie żyje się tak bardziej chwilą... zresztą... pewnie wielokrotnie jeszcze będzie gdzie zaszaleć:D
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
piotrasek
Młody aktywny
Posty: 8
Rejestracja: 28.07.2005, 13:09

Re: Potraficie żyć chwilą??

Post autor: piotrasek »

ja zawsze zyje chwila , wszytko co robie robie pod jej wplywem . Robimy rozne tzw Spontany , ostatni spontan to taki ze po imprezie pojechalismy ze znajomymi nad morze , byla 1 w nocy dojechalismy o 3 polezelismy godzinke i wrocilismy o 6 bylem w domu , tata szykuje sie do pracy ja wchodze a on "myslalem ze spisz , gdzie byles?" a ja "nad morzem" tatus male zdziwko a ja poszedlem sie myc :-) heheeh
Madzior
Młody aktywny
Posty: 175
Rejestracja: 30.03.2005, 18:23
Lokalizacja: sprzed kompa

Re: Potraficie żyć chwilą??

Post autor: Madzior »

nie wiem czy moję życie można nazwać żcyiem chwilą, ale staram się nie przejmowac tym czego nie moge zmienić i nie zamartwiać sie przyszłością wiecznie bo kiedyś nadejdzie :) szkoda nerwów na to wszystko :D
Yatamanka
Młody rozbrykany
Posty: 224
Rejestracja: 17.02.2005, 20:48
Lokalizacja: Łódź

Re: Potraficie żyć chwilą??

Post autor: Yatamanka »

ja żyję chwilą w trakcie wakacji :) a że one się już kończą to pewnie znów nadejdzie pora na trochę bardziej uporządkowane życie ;) dobrze jest czasem poszaleć nie myśląc co bedzie dalej :) taka ucieczka od szarej rzeczywistości bardzo pomaga w zupełnym relaksie :) w 100% polecam :)
Nie nalezy mylic prawdy z opinia wiekszosci...
Virgin
Szalony pismak
Posty: 743
Rejestracja: 19.08.2004, 22:15
Lokalizacja: LODZ

Re: Potraficie żyć chwilą??

Post autor: Virgin »

UMARŁ ŻYWY

Wiedział, że wędrówka przez życie
nieskończoności nie zna,
budził się więc wraz ze wczesnym słońcem
i wznosili wspólnie toast pomarańczowym sokiem
wyciskanym z radości rannych promieni;
biegał po jeszcze nienagrzanej plaży,
by podziwiać słodkie owoce natury,
narzeczonej Boga;
w południe pisał o namiętnościach świata,
by prowadzić innych ku drodze szczęścia;
a na obiad zaproszonych obficie
częstował życia miłością,
którą zapijali najlepszym winem
z krwi oblewającej wczorajsze nadmorskie niebo;
wcześnie chodził spać
i zasypiał z księżycem w objęciach.
To on odważnie powiedział:
“Mój dzień był dobry,może nadejść noc”.
MIŁOŚCI MOWĄ NIE JEST SŁOWO,
LECZ BOSKI POCAŁUNEK.
you are the reason I wake up everyday and sleep through the night
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: Potraficie żyć chwilą??

Post autor: Wang »

nie mógłbym już żyć chwilą... nie te lata :P Tak jak Yatamanka, gdy jeszcze miałem kiedyś wakacje... w ciągu tych dwóch miesięcy nie lubiłem planować... tzn. planowałem, ale np. dwie godziny przed jakimś wyjazdem na tydzień :P

Cóż... skończyło się i trzeba myśleć co będzie za miesiąc... rok... pięć-dziesięć lat (nawet).
Veni Vidi Vici
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Potraficie żyć chwilą??

Post autor: Linka »

tez wole realnie myslec o przyszlosci
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Potraficie żyć chwilą??

Post autor: Piqs - X »

zyc chwila?? tylko w momentach naprawde wielkich uneisien .. ale teras rodza sie sami realisci . takie rozumowanie odchodzi powoli do lamusa
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Potraficie żyć chwilą??

Post autor: vanessa »

nie. nie żyje chwilą co nie znaczy że nie zdarzają się nam chwile spontaniczne (mnie i mojemu chłopakowi) ponieważ praktycznie wszystkie wspolne wyjscia wyjazdy szalone pomysły "tworzymy wspólnie".. jednak nie jest to życie chwilą..
nie potrafiłabym nie planować niektórych rzeczy za bardzo przejmuje sie naszą przyszłoscią, żeby "olać" i żyć dniem dzisiejszym. Pozatym czasy są jakie są i nigdy nie wiadomo co sie może przydarzyć.. dziś byłaś na cudownej wycieczce w wesołym miasteczku- jutro bedziesz spać pod mostem.. dlatego też takie życie nie jest dla mnie.. wole sobie wszystko przemyslec przekalkulowac zaplanować.. wtedy czuje sie bezpieczna.. :) tak sądze :)

BTW
Piqs - X pisze:ale teras rodza sie sami realisci . takie rozumowanie odchodzi powoli do lamusa
wiesz, w pewnym sensie sytuacja na świecie nas do tego zmusiła..
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
Michael
Młody aktywny
Posty: 111
Rejestracja: 08.11.2004, 22:56
Lokalizacja: Łódź

Potraficie żyć chwilą??

Post autor: Michael »

Życ chwilą tak ale nie zawsze warto czasami przydaje sie zwolnić tempa i pomyśleć chwilke a co do mnie to czesto zyje za szybko



Szybki i Wściekły :twisted: to jest życie
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: Potraficie żyć chwilą??

Post autor: Offik »

odkopujemy :D

Ja osobiscie czasem mam takie odbicia ze nie patrze na nic i robie to co wydaje mi sie dobre w tym momencie, jednak baaardzo szybko zazwyczaj rozsądek dochodzi do głosu, i rozważam wszystkie za i przeciw... i wycofuje sie z błędnych decyzji ... wiec podsumowując: Nie potrafie zyc chwilą
melOn
Cicha wOda z bąbelkami
Posty: 1476
Rejestracja: 31.12.2005, 09:48
Lokalizacja: phi

Re: Potraficie żyć chwilą??

Post autor: melOn »

momentami umiem...
ale jak sie pomysli o konsekwencjach pozniejszych to sie odechciewa ;p
Blood On The Ground
mroczny karol
Posty: 1085
Rejestracja: 26.08.2005, 12:37
Lokalizacja: Poznań

Re: Potraficie żyć chwilą??

Post autor: Blood On The Ground »

we wakacje (; wtedy jeszcze da się wybaczyć niektóre moje wybryki ;x
Żyć to znaczy rodzić się powoli
ODPOWIEDZ