Czy dziewczyny też się masturbują?

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
ODPOWIEDZ
boguckik
Młody aktywny
Posty: 13
Rejestracja: 24.05.2005, 16:14
Lokalizacja: Warszawa

Czy dziewczyny też się masturbują?

Post autor: boguckik »

Hej, właśnie z tym pytaniem kieruję się do dziewczyn, bo tak dużo się słyszy o onanizujących się chłopakach. Więc, dziewczyny masturbujecie się? W jakich okolicznościach to robicie? jak często? O kim myślicie?
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Czy dziewczyny też się masturbują?

Post autor: JaGaKi »

Ja się zastanawiam po co komu takie informacje (dla chłopaka :x ) Jesteś młodym poszukiwaczem przygód czy co?:D
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
piotrasek
Młody aktywny
Posty: 8
Rejestracja: 28.07.2005, 13:09

Re: Czy dziewczyny też się masturbują?

Post autor: piotrasek »

no jasne ze tak , :-) moja kumpela mowila ze eksperymentowala ostatnio z ogórkiem , ale najczesciej jada sobie paluszkami pozdroo ciekawy swiata czlowieku ;-)

A no i zobacz sobie na stronie jakiegos sex shopu wyspecjalizowane do tego zadania przyzadki ... tzw wibratory itp itd ;-)
Potępiony
Szalony pismak
Posty: 555
Rejestracja: 08.05.2005, 16:29
Lokalizacja: Szczecin

Re: Czy dziewczyny też się masturbują?

Post autor: Potępiony »

Już widzę całe rzesze forumowiczek mówiących ja sie onanizuję, ja, ja. To, że kobiety się masturbują to chyba normalka ale jeśli chcesz wiedzieć więcej poszperaj w necie a znajdziesz jakieś statystyki czy coś.
Konieczność jest najlepszym doradcą.
Wizard23
Młody aktywny
Posty: 66
Rejestracja: 01.05.2005, 20:01

buahahhaha

Post autor: Wizard23 »

Na pewno Ci sie każda przyzna :lol: Módl sie żeby Cie tu żadna laska nie zbluzgała :mrgreen: !!
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Czy dziewczyny też się masturbują?

Post autor: Phantom »

boguckik pisze:Hej, właśnie z tym pytaniem kieruję się do dziewczyn, bo tak dużo się słyszy o onanizujących się chłopakach. Więc, dziewczyny masturbujecie się? W jakich okolicznościach to robicie? jak często? O kim myślicie?
Dokładnie widać o co chodziło autorowi? Za głupie odpowiedzi Państwu dziękujemy ; ] Jeśli któraś Pani zechce odpowiedzieć, to się odezwie.

BTW. http://www.strefazso9.pl/forum/viewtopic.php?t=135
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Czy dziewczyny też się masturbują?

Post autor: Linka »

No wiec jestem pierwsza kobieta ktora sie tu wypowie :P I powiem Tak: nie sadze zeby jakakolwiek dziewczyna odpowiedziała na pytania zawarte w 1 poscie.
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Czy dziewczyny też się masturbują?

Post autor: SkaTe_GirL »

Strasznie mnie smiesza takie tematy na forum... ; -]
ale coz mozna sie wypowiedziec. . .
Kiedys na S.E.X - ie ( przygotowanie do zycia w rodzince) psorka mowila ze w wieku hmm okolo 15 - 20 lat dla 80% mlodziezy masturbacja to normalne rozladowanie napiecia seksualnego i to nie zalezy od tego czy jest sie chlopakiem czy jest sie dziewczyna
ale jak zwykle to tylko liczy i statystyki ; -]
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
dezerter
Młody aktywny
Posty: 14
Rejestracja: 03.09.2005, 12:11
Lokalizacja: z czemberlejewa

Re: Czy dziewczyny też się masturbują?

Post autor: dezerter »

Linka pisze:No wiec jestem pierwsza kobieta ktora sie tu wypowie :P I powiem Tak: nie sadze zeby jakakolwiek dziewczyna odpowiedziała na pytania zawarte w 1 poscie.
a ty Linka to robisz ?? :wink: czy moze ktos ci pomaga, hyhy
]:->
Peggy
Szalony pismak
Posty: 804
Rejestracja: 21.03.2004, 20:55
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Czy dziewczyny też się masturbują?

Post autor: Peggy »

Widzę, że dziewczyny nie chcą się wprost do tego przyznać. Ja lubiłam się sama zabawiać przy swoim facecie, żeby go troche zdenerwować, a potem już razem mieliśmy fajnie :D Teraz nie mam faceta... :(
Potępiony
Szalony pismak
Posty: 555
Rejestracja: 08.05.2005, 16:29
Lokalizacja: Szczecin

Re: Czy dziewczyny też się masturbują?

Post autor: Potępiony »

Peggy pisze:Widzę, że dziewczyny nie chcą się wprost do tego przyznać. Ja lubiłam się sama zabawiać przy swoim facecie, żeby go troche zdenerwować, a potem już razem mieliśmy fajnie :D Teraz nie mam faceta... :(
To się nazywa odwaga przyznawać cię publicznie do takich "perwersji". Peggy możesz się czuć wykluczona ze społeczności chrzescijańskiej. :wink:

dezerter to niekulturalnie pytać o takie rzeczy dziewczynę, a nawet jeśli odpowie poczujesz się lepiej? A może masz jakieś kompleksy wyniesione z niedalekiego dzieciństwa?
Konieczność jest najlepszym doradcą.
dezerter
Młody aktywny
Posty: 14
Rejestracja: 03.09.2005, 12:11
Lokalizacja: z czemberlejewa

Re: Czy dziewczyny też się masturbują?

Post autor: dezerter »

lol, starasz sie chyba byc zabawny. przykro mi ze nie wyczuwasz ironi w powyzszej wypowiedzi :P
]:->
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Czy dziewczyny też się masturbują?

Post autor: Piqs - X »

Lol, nie dziwie sie jakos ze wiekszosc postow w tym temacie to posty samcze...gratuluje inwencji!
kaczor
Młody aktywny
Posty: 20
Rejestracja: 20.10.2005, 18:22

Re: Czy dziewczyny też się masturbują?

Post autor: kaczor »

samcze bo samcze ale piekne okazy tez sie zdazaly :wink: niby glupie pytanie ale... wsumie to trudne pytania jesli ktos zadaje sobie takie pytanie i to go wlasnie nurtuje to po to to forum jest aby o takie Wlasnie rzeczy pytac. Takie jest moje zdanie :wink:
MyśL W PrzyszłośĆ, MyśląC O PrzeszłoścI!!!
res
Młody aktywny
Posty: 14
Rejestracja: 18.11.2005, 22:59

Re: Czy dziewczyny też się masturbują?

Post autor: res »

Peggy pisze:Widzę, że dziewczyny nie chcą się wprost do tego przyznać. Ja lubiłam się sama zabawiać przy swoim facecie, żeby go troche zdenerwować, a potem już razem mieliśmy fajnie :D Teraz nie mam faceta... :(
Peggy czemu go zdenerwować??? To całkiem dobry wstęp do wspólnych zabaw nawet jeśli one nie kończą się stosunkiem.Ale co kto lubi to juz jego sprawa i o gustach się nie mówi.
nokenaimo
Młody aktywny
Posty: 9
Rejestracja: 22.11.2005, 21:31
Lokalizacja: Pabianice

Re: Czy dziewczyny też się masturbują?

Post autor: nokenaimo »

hehe wiec bede kolejna kobieta ktora sie wypowie:) ja osobiscie tego nie robie. bo po co, skoro mam drugą połówkę:) yyy nie chodzi mi oczywiście o 0,5 :)
"Tylko nowe złudzenia chronią nas od rozpaczy po stracie dawnych"
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Czy dziewczyny też się masturbują?

Post autor: Phantom »

Skoro można i osławioną kaszanką to i flaszką też :>
nokenaimo
Młody aktywny
Posty: 9
Rejestracja: 22.11.2005, 21:31
Lokalizacja: Pabianice

Re: Czy dziewczyny też się masturbują?

Post autor: nokenaimo »

hehehe no pewnie:) ale ja tam bym nie ryzykowala:)
PS. pamieta ktos moze "megan7??" a byla tu taka jakis rok temu:) to ja:)))) WELCOME AGAIN!!!! :))
"Tylko nowe złudzenia chronią nas od rozpaczy po stracie dawnych"
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Czy dziewczyny też się masturbują?

Post autor: Phantom »

Pamięta, pamięta Madziu :mrgreen: pozdrów Anię ode mnie...

Ok, ale nie róbmy off topa :x
Megan7
Człowiek czynu
Posty: 1021
Rejestracja: 06.11.2003, 20:31
Lokalizacja: Pabianice!!!!:)

Re: Czy dziewczyny też się masturbują?

Post autor: Megan7 »

jeee przypomnialo mi sie haslo do tego konta:) no to juz teraz pelny powrot:) oki pozdrowie Anie:) a tak zeby z tematu nie schodzic, to.. faceci czesciej przyznaja sie do tego ze to robia:)
HWDP-Hermiona Widziała Dupe Pottera :P
ODPOWIEDZ