Poszukuję książki o satanistach

Książki jakie czytacie w wolnych chwilach, wieczorami, do poduszki, jadąc autobusem... Wszystko o czasopismach i prasie codziennej. Jednym słowem lektura jak się czyta ;-]
ODPOWIEDZ
martunia
Młody aktywny
Posty: 36
Rejestracja: 13.08.2005, 23:58

Poszukuję książki o satanistach

Post autor: martunia »

Od dawna poszukuję książki, której tytuł kojarzę mniej więcej w stylu "Powrót z piekła" (ale pewna nie jestem) a autorki nie pamiętam. Nie mogę znaleźć jej ani na necie ani w księgarniach.
Książka jest o satanistach. Opowiada historię chłopaka, który spotkał starego znajomego, a ten zaprowadził go na czarną mszę. Początkowo się przestraszył, nie wiedział dokładnie gdzie idą... myślał, że na jakąś imprezę. Poszedł tam jeszcze parę razy i mu się spodobało. Zaczął uczestniczyć w tych mszach, dostał nawet jakieś wyższe stopnie, co pozwalało mu na picie krwi albo jedzenie zwierząt. Właśnie to jedzenie pozwalało mu się dostać na wyższy stopień. Nie chcę tutaj dokładnie tego opisywać bo jest obrzydliwe ale właśnie tam są takie szczegółowe opisy. Koleś potem miał np. za zadanie pobić jakiegoś przechodnia bez powodu... robił to, początkowo nie był pewien tego co robi ale z czasem mu się to spodobało.

Szukam dokładnego tytułu, autora i najlepiej linku do księgarni internetowej, w którym będzie ta książka. Jeśli nie ta to jakieś podobne :)
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Poszukuję książki o satanistach

Post autor: Phantom »

Czy chodzi o TO?
martunia
Młody aktywny
Posty: 36
Rejestracja: 13.08.2005, 23:58

Re: Poszukuję książki o satanistach

Post autor: martunia »

Tak, dzięki :) to ta książka!!!
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Poszukuję książki o satanistach

Post autor: Phantom »

I pomyśleć, że wystarczyło maksymalnie 5 minut spędzone z googlami :roll:
martunia
Młody aktywny
Posty: 36
Rejestracja: 13.08.2005, 23:58

Re: Poszukuję książki o satanistach

Post autor: martunia »

Ja trochę dłużej szukałam i nic.
ODPOWIEDZ