Dlaczego jesteś sam/sama?

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.

Dlaczego jesteś sam/sama?

z własnego wyboru
7
12%
bo tak wyszło :/
33
58%
mam chlopaka/ dziewczyne :D
17
30%
 
Liczba głosów: 57

shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Dlaczego jesteś sam/sama?

Post autor: shyduo »

Moje zostało złamane. Po półtora roku. Smutne, ale prawdziwe. Mówi się trudno i zyje dalej. Dobrze, że są przyjaciele..............
retriva
Młody aktywny
Posty: 2
Rejestracja: 02.01.2007, 17:51
Lokalizacja: PL:)

Re: Dlaczego jesteś sam/sama?

Post autor: retriva »

z własnego wyboru
:)
Mozesz nie miec zadnych pieniedzy ani zadnych rzeczy, ale majac psa jestes bogaty.
Największe szczęście na świecie>> na końskim siedzieć grzbiecie.
Bo srokate jest piękne.......
czikita
Młody aktywny
Posty: 128
Rejestracja: 21.01.2005, 18:23
Lokalizacja: z Guzikowa:)

Re: Dlaczego jesteś sam/sama?

Post autor: czikita »

Jestem sama bo całe zycie trafiałam na totalnych kretynów dlatego nie chcę juz narażac swego młodego umysłu na kolejne porażki ;P

A moze to ze mna jest cos nie tak? Nad tym tez sie warto zastanowić :mrblue:
Nigdy nie wierz mężczyźnie bo to cukiereczek maczany w truciźnie....
Jessica
Młody rozbrykany
Posty: 404
Rejestracja: 03.10.2006, 15:33
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dlaczego jesteś sam/sama?

Post autor: Jessica »

Ja teraz jestem sama, bo po 1. nie mam czasu na chłopaka, a po 2. to tak na prawdę nie ma już nikogo fajnego, bo jakiś czas temu ostatni, jeszcze wtedy "wartościowy" chłopak pokazał mi jak bardzo ma mnie(...). To tyle :/
Let's make all dreams come true!
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Dlaczego jesteś sam/sama?

Post autor: JaGaKi »

Nie masz czasu na chłopaka? O kurde... to kiedy ma się czas na partnera/partnerke ;/ rozwaliłaś mnie
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: Dlaczego jesteś sam/sama?

Post autor: Offik »

jagaki... 16 letnia dziewczyna nie musi miec czasu na facetow:) i czasem moze nawet dobrze zeby zajmowala sie czyms innym :wink: na milosci znajdzie sie czas pozniej :wink:
Erinne
Młody rozbrykany
Posty: 274
Rejestracja: 08.11.2006, 17:11
Lokalizacja: z piekla rodem xD

Re: Dlaczego jesteś sam/sama?

Post autor: Erinne »

Dokładnie Offik.. Jessica jeszcze poczekamy i milosc sama nas znajdzie (miejmy taka ndzieje).
Na zewnątrz jestem kobietą. Bardzo chciałabym być tez taką w środku :(
Czuć się szczęśliwym i bez szczęścia- jest szczęściem...

A wiecie co najlepsze jest w [you] ??
To, że ma taką fajna kumpele jak ja xD

melOn
Cicha wOda z bąbelkami
Posty: 1476
Rejestracja: 31.12.2005, 09:48
Lokalizacja: phi

Re: Dlaczego jesteś sam/sama?

Post autor: melOn »

znajdzie, znajdzie Was ;D trzeba wierzyć ;)
czarownica333
Szalony pismak
Posty: 738
Rejestracja: 17.06.2006, 08:49
Lokalizacja: Krzeszowice

Re: Dlaczego jesteś sam/sama?

Post autor: czarownica333 »

to co? klub czekających? :P
a tak poważnie ja też jestem sama, poniekąd z własnego wyboru. Nie chcę na razie jeszcze angażować się w poważny związek. Nie chcę kolejnych rozczarowań, nie jestem na to gotowa, zresztą nie chcę nikogo zranić, a ja chyba tylko to umiem... Ale mam nadzieję, że za jakiś bliżej nieokreślony czas mi się te poglądy zmienią :D człowiek nie jest stworzony do samotności. Czasem dobrze jest uciec od innych, ale nie na dłuższą metę.
"Kto na drodze swego życia zapalił choćby jeden promyk nadziei dla pogrążonego w czarnej godzinie, ten nie żył daremnie"
Jessica
Młody rozbrykany
Posty: 404
Rejestracja: 03.10.2006, 15:33
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dlaczego jesteś sam/sama?

Post autor: Jessica »

JaGaKi, jak ostatnio byłam zakochana to nienajlepiej to wpłynęło na moją naukę, a pisałam już, jak to się skończyło.
Let's make all dreams come true!
pietruszka
Szalony pismak
Posty: 788
Rejestracja: 12.01.2006, 21:32

Re: Dlaczego jesteś sam/sama?

Post autor: pietruszka »

jestem sama bo nikt mnie nie chce. a jak chce to się nie nadaje bo to jakiś przygłup, bałwan albo coś w tym guście.
jeszcze sobie poczekam zanim gdzieś na zatłoczonej stacji metra mnie znajdzie James Blunt albo Paulo Nutini albo Johnny Lewis albo... echch...
na wrażliwość nie ma żadnego lekarstwa. mamy uczucia i dlatego życie tak boli.
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Dlaczego jesteś sam/sama?

Post autor: JaGaKi »

albo Stachu z warzywniaka:D
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dlaczego jesteś sam/sama?

Post autor: Anuś »

a ja nie jestem sama ;p o!;p i mi z tym dobrze :)

i moim zdaniem bycie samemu w mlodym wieku to takie okresy przejsciowe miedzy czyms co bylo a czyms co bedzie.. bo raczej czesto i gesto powstaja jakies zwiazki, zakochania ipt wsrod mlodych ludzi ;)
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Dlaczego jesteś sam/sama?

Post autor: ::PiotreK:: »

pietruszka pisze:jestem sama bo nikt mnie nie chce. a jak chce to się nie nadaje bo to jakiś przygłup, bałwan albo coś w tym guście.
miło :]
pietruszka
Szalony pismak
Posty: 788
Rejestracja: 12.01.2006, 21:32

Re: Dlaczego jesteś sam/sama?

Post autor: pietruszka »

::PiotreK:: pisze:
pietruszka pisze:jestem sama bo nikt mnie nie chce. a jak chce to się nie nadaje bo to jakiś przygłup, bałwan albo coś w tym guście.
miło :]
oj Piotruś. ty się nie wliczasz bo wkońcu jakiś czas się nadawałeś a teraz się nie nadajesz z innych powodów. nie obrażaj się;):*
na wrażliwość nie ma żadnego lekarstwa. mamy uczucia i dlatego życie tak boli.
Jessica
Młody rozbrykany
Posty: 404
Rejestracja: 03.10.2006, 15:33
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dlaczego jesteś sam/sama?

Post autor: Jessica »

Faaajnie. Ja nie chciałabym usłyszeć, że się nie nadaję.

Do swojego braku czasu dodam też, że tak jak pietruszkę... nikt mnie nie chce! <ryczy>
Bo komu ja w końcu potrzebna nie? Jestem, nie ma mnie... co to za różnica? :'( :'[ <buaaaa!>
Ja nie mam depresji...
Let's make all dreams come true!
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Dlaczego jesteś sam/sama?

Post autor: *MysterY* »

a ja juz sam nie wiem :P jestem z Pawłem :P nieno zartuje ;) jestem sam z wyboru bo nie moge znalezc kogos takiego kto by sie nadawal jestem zbyt wymagajacy chyba :zdziwko:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
melOn
Cicha wOda z bąbelkami
Posty: 1476
Rejestracja: 31.12.2005, 09:48
Lokalizacja: phi

Re: Dlaczego jesteś sam/sama?

Post autor: melOn »

lepiej być wymagającym i być samemu niż brać pierwsze lepsze ;D
Virgin
Szalony pismak
Posty: 743
Rejestracja: 19.08.2004, 22:15
Lokalizacja: LODZ

Re: Dlaczego jesteś sam/sama?

Post autor: Virgin »

hmmm... najpierw bylam sama bo mi to pasowalo, robilam co chcialam, nikt mnie nie kontrolowal, umiawialam sie z wieloma chlopakami i nikt nie mial o to do mnie pretensji. Ale teraz to sie zmienilo: juz mi nie pasuje taki stan, chcialabym sie zakochac ze wzajemnoscia i miec te osobe, do ktorej bedem mogla sie zwrocic w kazdej sprawie, z kazdym smutkiem, problemem, kto mnie przytuli - wsumie definicja przyjaciela, ale czulosci tez mi brak i to nie takiej na raz... no i odkad zmienil mi sie poglad to trafiam na samych zidiocialych chlopakow, ktorzy co innego mowia, a co innego robia. Czuje sie oszukiwana, kiedy chlopak zawraca mi glowe i nagle, kiedy decyduje sie go poznac, to on ni stad ni zowad robi zwrot o 180stopni. No jak mozna np. pojsc z dziewczyna do klubu, zniknac na 2h i wrocic z inna? no masakra... boje sie, ze teraz nie bede potrafila nikomu zaufac...
MIŁOŚCI MOWĄ NIE JEST SŁOWO,
LECZ BOSKI POCAŁUNEK.
you are the reason I wake up everyday and sleep through the night
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Dlaczego jesteś sam/sama?

Post autor: *MysterY* »

Virgin wiem ze dasz rade ;) Zaufasz komus, mysle ze ktos Cie doceni i doceni to jaka jestes. Latwo mi to powiedziec bo Cie znam i wiem ze znajdziesz tego jedynego :)
Pozdr.
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
ODPOWIEDZ