Pytanie dla wszystkich!!!

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
kris18
Młody aktywny
Posty: 17
Rejestracja: 16.07.2005, 21:32

Pytanie dla wszystkich!!!

Post autor: kris18 »

jestem nowy na forum więc nie wiem czy obecny temat był już poruszany :wink: a mianowicie pytam się wam "czego oczekujecie w związku od swojej drógiej połowy" prosze o odpowiedzi zarówno chłopaków jak i dziewczyn ;) Mam nadzieje że temat rozwinie się bardzo dobrze :D :D :D a więc do klawiatur ;)
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Pytanie dla wszystkich!!!

Post autor: Linka »

Temat pewnie byl, ale i tak sie wypowiem.
Pytanie jest dosyc trudne i nie do konca potrafie odpowiedziec czego oczekuje od tej drugiej polowki. Na pewno zaufania, szczerosci i wiernosci. A tak poza tym zebym miala w nim oparcie w trudnych chwilach... i duzo duzo innych rzeczy ktorych naraz nie sposob wyminic. Wyglada groznie ale tak naprawde nei trudno spelnic takie wymagania jesli sie czuje do kogos cos wiecej niz przyjazn :)
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Pytanie dla wszystkich!!!

Post autor: SkaTe_GirL »

Szacunku, szczerosci, wiernosci, zaufania, oparcia w trudnych chwilach
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Virgin
Szalony pismak
Posty: 743
Rejestracja: 19.08.2004, 22:15
Lokalizacja: LODZ

Re: Pytanie dla wszystkich!!!

Post autor: Virgin »

Oczekuje zainteresowania (czyli wszystko to, co napisano wyżej i jeszcze kilka innych ;) )
MIŁOŚCI MOWĄ NIE JEST SŁOWO,
LECZ BOSKI POCAŁUNEK.
you are the reason I wake up everyday and sleep through the night
GoSiAcZeK
Szalony pismak
Posty: 970
Rejestracja: 10.05.2005, 21:53
Płeć: kobieta

Re: Pytanie dla wszystkich!!!

Post autor: GoSiAcZeK »

SkaTe_GirL pisze:Szacunku, szczerosci, wiernosci, zaufania, oparcia w trudnych chwilach
No a ja bym jeszcze chciała coś takiego jak uczucie :) W sumie to oczywiste no ale :)
13.02.2005 r.

A. ;**
Michael
Młody aktywny
Posty: 111
Rejestracja: 08.11.2004, 22:56
Lokalizacja: Łódź

Pytanie dla wszystkich!!!

Post autor: Michael »

Ja od dziewczyny oczekuje ze bedzie przy mnie kiedy bede jej potrzebował kiedy nadejdą cieżkie chwile i kiedy bedzie dobrze ze bede mógł jej zawsze pomóc a ona mi ze zakceptuje mnie takim jakim jestem i pokocha b o bez tego nie ma związku a tak własnie jest z moją Żoną wiec ją znalazłem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :ok:
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Pytanie dla wszystkich!!!

Post autor: =MiLi= »

Ja oczekuję od partnera tego by był moim przyjacielem, żebym mogła polegać na nim w każdej sytuacji, powinien być też lojalny, ufać mi, szanować i oczywiście kochać mnie tak jak ja Jego :)
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Pytanie dla wszystkich!!!

Post autor: SkaTe_GirL »

GoSiAcZeK pisze:
SkaTe_GirL pisze:Szacunku, szczerosci, wiernosci, zaufania, oparcia w trudnych chwilach
No a ja bym jeszcze chciała coś takiego jak uczucie :) W sumie to oczywiste no ale :)
Szkoda tylko, ze takiego cholernie trudno znalesc ; -]
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Pytanie dla wszystkich!!!

Post autor: =MiLi= »

zgredoos pisze:
SkaTe_GirL pisze: Szkoda tylko, ze takiego cholernie trudno znalesc ; -]
a mnie się wydaje, że takiego faceta znlazłam. Nie mówię tego tylko dlatego żeby mu tutaj jakoś dodać plusów, ale tak jest naprawdę! Kiedy go potrzebuję zawsze jest obok mnie :)
Tez tak myślałam.. ;P
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
GoSiAcZeK
Szalony pismak
Posty: 970
Rejestracja: 10.05.2005, 21:53
Płeć: kobieta

Re: Pytanie dla wszystkich!!!

Post autor: GoSiAcZeK »

SkaTe_GirL pisze:
GoSiAcZeK pisze:
SkaTe_GirL pisze:Szacunku, szczerosci, wiernosci, zaufania, oparcia w trudnych chwilach
No a ja bym jeszcze chciała coś takiego jak uczucie :) W sumie to oczywiste no ale :)
Szkoda tylko, ze takiego cholernie trudno znalesc ; -]
Ja go znalazłam ... Przynajmniej tak myślę i za nic nie chcę go stracić, bo jest całym moim życiem :)
13.02.2005 r.

A. ;**
ylka
Człowiek czynu
Posty: 1122
Rejestracja: 30.07.2003, 22:37
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pytanie dla wszystkich!!!

Post autor: ylka »

a ja po prostu nie wiem!
zawsze i ze wszystkim miałam ten sam problem; np. szukam jakiejś bluzki (spodni/zeszytu/piórnika/maskotki/wstaw tu cokolwiek...), więc ktoś (mama/tata/siostra/kumpela/sprzedawca/...) pyta się mnie, jakiej poszukuję - a ja? nie wiem. bo dopiero gdy ją zobaczę, to będę wiedziała, że właśnie taka mi się podoba, że bluzka, którą chcę mieć powinna być właśnie taka, a nie inna... a przedtem nie potrafiłam jej określić.
tak samo jest z drugą połową - nie wiem, jaka powinna być, ale będę wiedziała, gdy się na nią natknę... to zapewne jakaś ekscentryczna mieszanka wszelkich różności, których nie sposób opisać. ;))
ps: no, dobra! może jestem trochę nieszczera, bo wiem, jaka powinna być ta druga połowa... ale naprawdę - nie potrafię tego człowieka opisać ani tego, jaki on jest... :3
smile like a melon slice : )
h3lix
Młody aktywny
Posty: 77
Rejestracja: 05.05.2005, 21:46
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Pytanie dla wszystkich!!!

Post autor: h3lix »

Szczerości i zaufania i tego by była sobą
Andzia_P.
Młody aktywny
Posty: 89
Rejestracja: 04.05.2005, 21:54
Lokalizacja: Chorzów

Re: Pytanie dla wszystkich!!!

Post autor: Andzia_P. »

ja oczekuje milosci. wiem ze to dziwne ale pomimo mojego wieku jestem ze "starej" szkoly jesli mam z kims byc to wtedy gdy bede czula cos czego nie czuje do nikogo innego i tego tez wymagam od partnera a jesli bedzie milosc to tez szczerosc wiernosc itd.....
Dzielic bol to polowa bolu
Dzielic radosc to radosc podwojna!
anuśka :)
Szalony pismak
Posty: 730
Rejestracja: 27.02.2005, 22:32

Re: Pytanie dla wszystkich!!!

Post autor: anuśka :) »

kris18 pisze: "czego oczekujecie w związku od swojej drÓgiej połowy"
Miłości, zrozumienia, akceptacji, wsparcia ... wymieniac można długo...
... trzeba umieć iść słoneczną stroną życia ...
Mabzia
Młody aktywny
Posty: 34
Rejestracja: 24.09.2004, 15:51
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Pytanie dla wszystkich!!!

Post autor: Mabzia »

szczerosc, szczerosc i jeszcze raz szczerosc to chyba jest najwazniejsze jest oczywiscie wiele innych zarowno waznych rzeczy ale to jest chyba najwazniejsze... (niecierpie klamstwa)
Zrozum tych którzy tracą grunt i tona :(
ODPOWIEDZ